Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A3V1E
Notebook SONY SVE14A3V1E
Płyta gazowa AMICA GC0620 PPCG4.0ZpZt
Płyta gazowa GC0620 z linii Alterna daje dużą swobodę aranżacji kuchennego wnętrza. Została tak zaprojektowana by możliwy był dowolny montaż. W zależności od upodobań, płytę można wbudować w blat lub umieścić bezpośrednio na jego powierzchni. Płytę cechuje też ciekawy design, ponieważ wykonana została z hartowanego ciemnego szkła. Cztery palniki, każdy z niezależnym rusztem, gwarantują wygodę użytkowania.

Płyta GC0620 wyposażona została w innowacyjny system OptiGas. Dzięki zastosowaniu tej technologii, moc palników jest niższa o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia nie wychodzi poza dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Bezpieczeństwo użytkowania to jedna z cech wyróżniająca sprzęty Amiki. Płyta GC0620 wyposażona została w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. W sytuacji gdy płomień zgaśnie wskutek zalania lub przeciągu, inteligentna technologia odetnie dopływ gazu, eliminując niebezpieczeństwo jego ulatniania się.

Wygodnym rozwiązaniem, zastosowanym w płycie GC0620 jest zapalacz gazu w pokrętle. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.
Płyta gazowa AMICA GC0620 PPCG4.0ZpZtpełny opis produktu
Płyta gazowa SAMSUNG GN7A2IFXD
Płyta gazowa 5-palnikowa, o szerokości 75 cm, mocy całkowitej 11300 W, z własnym sterowaniem, zapalarką gazu w pokrętle oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Płyta gazowa SAMSUNG GN7A2IFXDpełny opis produktu
Płyta gazowa ZELMER ZPG 6065MP
Płyta gazowa o szerokości 59 cm, z 4 palnikami o łącznej mocy 7300 W, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, podwójnym emaliowanym rusztem oraz z zapalarką gazu w pokrętle.
Płyta gazowa ZELMER ZPG 6065MPpełny opis produktu
Płyta gazowa MASTERCOOK MI-4GLS X
Płyta gazowa bezramkowa, 4-palnikowa, o szerokości 60 cm, sterowana za pomocą pokręteł umieszczonych z prawej strony płyty, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu oraz mocy całkowitej 8750 W.
Płyta gazowa MASTERCOOK MI-4GLS Xpełny opis produktu
Płyta gazowa SMEG SRV 864 P
Płyta gazowa o szerokości 60 cm, z własnym sterowaniem, zapalarką gazu z 4 palnikami o łącznej mocy 7650 W oraz z z zaworami bezpieczeństwa.
Płyta gazowa SMEG SRV 864 Ppełny opis produktu
Płyta gazowa ELECTROLUX EGG 16342 NX
Płyta gazowa o szerokości 60 cm, sterowana mechanicznie, z czterema palnikami, zapalarką gazu, zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz z żeliwnym rusztem.
Płyta gazowa ELECTROLUX EGG 16342 NXpełny opis produktu
Płyta gazowa BEKO HIZG 64125 SCR
Płyta gazowa 4-palnikowa o mocy całkowitej 8600 W, szerokości 58 cm, z własnym sterowaniem mechanicznym, zapalarką gazu oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Płyta gazowa BEKO HIZG 64125 SCRpełny opis produktu
Płyta gazowa BEKO HIZG 64120 SX
Płyta gazowa 4-palnikowa, o szerokości 59 cm, z własnym sterowaniem, zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, o mocy całkowitej 7900 W.
Płyta gazowa BEKO HIZG 64120 SXpełny opis produktu
Płyta gazowa BOSCH PCH 615B90E
Płyta gazowa 4-palnikowa, o szerokości 60 cm, mocy całkowitej 9000 W, z własnym sterowaniem.
Płyta gazowa BOSCH PCH 615B90Epełny opis produktu
Płyta gazowa BEKO HIS 64120 S
Płyta gazowa 4-palnikowa, o szerokości 59 cm, z własnym sterowaniem, zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, o mocy całkowitej 7900 W.
Płyta gazowa BEKO HIS 64120 Spełny opis produktu
Płyta gazowa MPM MPM-60-GMF-02
Płyta gazowa o szerokości 60 cm, z 4 palnikami o łącznej mocy 7060 W, z własnym sterowaniem, zapalarką gazu w pokrętle oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Płyta gazowa MPM MPM-60-GMF-02pełny opis produktu
Płyta gazowa GORENJE G 6N 50 AX
Płyta gazowa o szerokości 58 cm, z 4 palnikami, własnym sterowaniem, zapalarką gazu w pokrętle oraz zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Płyta gazowa GORENJE G 6N 50 AXpełny opis produktu
Płyta gazowa BOSCH PPP 619B21E
Płyta gazowa 4-palnikowa, o szerokości 59 cm, mocy całkowitej 7400 W, z własnym sterowaniem oraz zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Płyta gazowa BOSCH PPP 619B21Epełny opis produktu
Płyta gazowa BEKO HIMG 64223 SX
Płyta gazowa 4-palnikowa, w kolorze stalowym, o szerokości 60 cm, z własnym sterowaniem, zapalarką gazu w pokrętle oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Płyta gazowa BEKO HIMG 64223 SXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK M6E FL FUTURE
Piekarnik elektryczny 6-funkcyjny, z grillem i termoobiegiem, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 61 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK M6E FL FUTUREpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBI8862
EBI 8862 to nowoczesny piekarnik z linii Integra wyposażony w programator sensorowy z wyświetlaczem LED oferujący możliwość wyboru 15 programów gotowych i 12 funkcji grzania. Programator posiada również termosondę, system Aqualytic oraz Childlock. Dodatkowo model ten został wyposażony w I-Touch Free oraz szybki nagrzew.

System Aqualytic dzięki temu systemowi i supergładkiej strukturze emalii czyszczenie komory piekarnika stanie się czystą przyjemnością. Wystarczy wlać 0,5 l wody i włączyć funkcję czyszczenie, a na koniec przetrzeć wnętrze miękką szmatką.

I-Touch Free to koniec ze śladami palców, bo dzięki zaawansowanej specjalnej powłoki na powierzchni piekarnika kuchnia będzie zawsze lśnić czystością.

Termosodna umożliwia kontrolę temperatury dużych porcji pieczeni. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pyszne danie jest dobrze wypieczone.

Krótszy o 20% czas nagrzewania piekarnika do temperatury 150 stopni pozwoli Ci zaoszczędzić czas, a specjalna heksagonalna struktura blachy Procook, w kształcie miodu, umożliwi przygotowanie zdrowych posiłków, bo dzięki niej potrawy nie przywierają i nie smażą się we własnym tłuszczu.
Kl. A Piekarnik AMICA EBI8862pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBI7542
EBI 7542 to nowoczesny piekarnik z linii Integra wyposażony w programator sensorowy z wyświetlaczem LED i trzy dodatkowe funkcje: opóźnienie startu, minutnik oraz nastawianie czasu działania piekarnika. Model posiada również prowadnice teleskopowe oraz szybki nagrzew.

Krótszy o 20% czas nagrzewania piekarnika do temperatury 150 stopni pozwala zaoszczędzić czas, a specjalna heksagonalna struktura blachy Procook, w kształcie miodu, umożliwia przygotowanie zdrowych posiłków, bo dzięki niej potrawy nie przywierają i nie smażą się we własnym tłuszczu.
Kl. A Piekarnik AMICA EBI7542pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BT62TDBCT
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny z technologią Twin Convection, klasą energetyczną A, systemem czyszczenia katalitycznego, wyposażony w minutnik elektroniczny oraz prowadnice teleskopowe.
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BT62TDBCTpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FQ 99 C.1 (WH)/HA
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny o szerokości 59.5 cm, z programatorem elektronicznym, wkładami katalitycznymi, rożnem obrotowym, potrójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FQ 99 C.1 (WH)/HApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BF1C6G080 (old)
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny z 6 trybami pieczenia, systemem czyszczenia katalitycznego, wyposażony w prowadnice teleskopowe, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik SAMSUNG BF1C6G080 (old)pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik CANDY FHP 775 X Ucook
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 55 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik CANDY FHP 775 X Ucookpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FD 99 C.1 (ICE)/HA
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny o szerokości 59.5 cm, z programatorem elektronicznym, wkładami katalitycznymi, rożnem obrotowym, potrójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FD 99 C.1 (ICE)/HApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK MF-196 AX
Piekarnik elektryczny 9-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 51 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK MF-196 AXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SIEMENS HB 23AT520
Piekarnik elektryczny 5-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, automatycznym szybkim nagrzewaniem, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 58 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik SIEMENS HB 23AT520pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKP 290 NA
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, programatorem mechanicznym, o pojemności 56 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKP 290 NApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik CANDY FPP 627 X
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny z własnym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, o pojemności 53 l, szerokości 59.5 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik CANDY FPP 627 Xpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik BEKO OCM 25600 X
Piekarnik elektryczny 12-funkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 45.5 l, z termoobiegiem, funkcją Booster, programatorem elektronicznym, zabezpieczeniem przed dziećmi, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik BEKO OCM 25600 Xpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBR7331W 193.3TYKDW
Przekonaj się jak wspaniałe połączenie może stanowić tradycja i nowoczesność. Odnajdziesz je w piekarniku do zabudowy EBR 7331W, z linii Retro. Stylowy front w odcieniu kości słoniowej idealnie współgra z detalami w kolorze mosiądzu. Nowoczesne funkcjonalności takie jak 8 funkcji piekarnika, pakiet No Problem oraz boczne drabinki, dadzą pełną satysfakcję z użytkowania.

Doskonałym dopełnieniem stylowego designu piekarnika EBR 7331, jest analogowy programator. Z jego pomocą łatwo ustawisz żądany program, oraz czas pracy piekarnika. Możesz wybrać jedną z 8 funkcji pieczenia, które ułatwią przygotowanie nawet wymagających potraw.

Pakiet No Problem oraz wkłady katalityczne sprawiają, że utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości staje się łatwiejsze. Na pakiet No Problem składa się: powłoka na blachach, która utrudnia przywieranie tłuszczu oraz opcja czyszczenia parowego Steam Clean. Wkłady katalityczne natomiast gwarantują czystość ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud. Wkłady są wymienne co zwiększa komfort użytkowania.

Drabinki boczne znajdujące się na ścianach komory piekarnika ułatwiają wysuwanie i wsuwanie blach. Są niezwykle stabilne i wytrzymałe. Łatwo utrzymasz je w czystości ponieważ są wykonane ze stali nierdzewnej; możesz je myć w zmywarce.

Amica dba b sprzęty znajdujące się w jej ofercie były energooszczędne. Taki też jest piekarnik EBR 7331W. Klasa energetyczna A gwarantuje niższe zużycie energii elektrycznej. Nie tylko oszczędzasz, ale także dbasz o środowisko naturalne.

Piekarnik EBR 7331 W nagrzewa się o 20 % szybciej w porównaniu z nagrzewem standardowym. Dzięki temu czas oczekiwania na żądana temperaturę skraca się, a Ty możesz cieszyć się przyrządzaniem potraw.
Kl. A Piekarnik AMICA EBR7331W 193.3TYKDWpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKZ 237 IX
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 55 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKZ 237 IXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik MPM MPM-61-BO-11
Piekarnik elektryczny 9-funkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 56 l, z wyświetlaczem elektronicznym, grillem, termoobiegiem, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik MPM MPM-61-BO-11pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]