Losowy produkt
Notebook SONY SVE1713S1E
Notebook SONY SVE1713S1E
Kl. A Piekarnik BEKO OIM 25700 X
Piekarnik elektryczny 12-funkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z funkcją Booster, wyposażony w programator elektroniczny, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik BEKO OIM 25700 Xpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik SIEMENS HB 23AB520
Piekarnik elektryczny 5-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, automatycznym szybkim nagrzewaniem, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 67 l, szerokości 60 cm, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik SIEMENS HB 23AB520pełny opis produktu
Piekarnik SAMSUNG FQ115T001
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 42 l, ze zintegrowaną kuchenką mikrofalową i zabezpieczeniem przed dziećmi.
Piekarnik SAMSUNG FQ115T001pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik MPM MPM-62-BO-20
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 57 l, z wyświetlaczem elektronicznym, grillem, termoobiegiem, potrójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik MPM MPM-62-BO-20pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBT7431 123.3TaYKDSr
Linia Trend to stylowy i wysoce funkcjonalny sprzęt do zabudowy. Taki też jest piekarnik EBT7431. Jest bardzo pojemny. Przyrządzone w nim potrawy zadowolą największych smakoszy. 8 specjalnych funkcji, perfekcyjny obieg powietrza wewnątrz piekarnika, opiekacz elektryczny o mocy 2000W to gwarancja kulinarnego sukcesu.

Piekarnik EBT7431 wyposażony został w programator Ta. Wygodne przyciski zapewniają łatwą obsługę. Możesz dowolnie programować godzinę wyłączenia piekarnika oraz czasu pracy. O pozostałym czasie poinformuje Ciebie czytelny wyświetlacz. Programator posiada też funkcję minutnika.

Pakiet No Problem oraz wkłady katalityczne sprawiają, że utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości staje się łatwiejsze. Na pakiet No Problem składa się: powłoka na blachach, która utrudnia przywieranie tłuszczu oraz opcja czyszczenia parowego Steam Clean. Wkłady katalityczne natomiast gwarantują czystość ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud. Wkłady są wymienne co zwiększa komfort użytkowania.

Prowadnice blach, umieszczone na bocznych ściankach wewnątrz piekarnika zapewniają komfort użytkowania. Dzięki nim nie musisz sięgać wgłąb komory piekarnika by wysunąć blachy, i tym samym unikasz poparzenia. Prowadnice są stabilne i wytrzymałe. Łatwo je zdemontujesz i wyczyścisz, nawet w zmywarce.

Bezpieczny piekarnik EBT7431 wyposażony jest w system chłodzenia obudowy, dzięki czemu obudowa piekarnika oraz drzwi mają bezpieczną temperaturę, mimo że temperatura wewnątrz piekarnika jest wysoka.
Kl. A Piekarnik AMICA EBT7431 123.3TaYKDSrpełny opis produktu
Piekarnik SMEG SC 399 X
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, o szerokości 60 cm, z potrójną szybą w drzwiach oraz chłodzeniem obudowy, wyposażony w programator elektroniczny.
Piekarnik SMEG SC 399 Xpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK MB-8E X
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 51 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik MASTERCOOK MB-8E Xpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBA7521 183.3TsYD
Jeśli jeszcze poczuć w swojej kuchni powiew luksusu, wyposaż ja w piekarnik EBA7521 do zabudowy, z linii Impression. Lustrzany, ciemny front piekarnika doda kuchni elegancji, natomiast funkcje w jakie został wyposażony piekarnik, nadadzą Twoim potrawom wykwintny smak.

Piekarnik EBA7521 wyposażony został w elektroniczny programator Ts. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Możesz dowolnie programować godzinę wyłączenia piekarnika oraz czas pracy, które odczytasz z wyświetlacza. Dostępna jest też funkcja minutnika. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, m.in. grill oraz funkcja, dzięki której przygotujesz idealną pizzę.

Pakiet No Problem, w który wyposażony jest piekarnik EBA7521, ułatwia utrzymanie go w czystości i oszczędza Twój czas. Powłoka non-stick na blachach oraz program czyszczenia parowego Steam Clean sprawiają, że tłuszcz i brud nie przywierają tak szybko, a powstałe zabrudzenia są efektywnie usuwane w procesie czyszczenia. Dodatkowe udogodnienie to specjalna emalia łatwoczyszcząca, pokrywająca wewnętrzne ścianki piekarnika. Dzięki niej zabrudzenia tłuszczem lub resztkami potraw są łatwe do usunięcia.

Zaglądając do komory piekarnika zauważysz wykonane ze stali nierdzewnej drabinki boczne. Dzięki nim w łatwy sposób wysuniesz blachy z piekarnika, nawet gdy znajduje się na nich solidna porcja mięsa,a to dlatego, że są bardzo stabilne. Drabinki łatwo utrzymasz w czystości; łatwo je zdemontujesz, a umyć je możesz nawet w zmywarce.

Bezpieczeństwo użytkowania, jest niezwykle ważne dla Amiki. Dlatego piekarnik EBA7521 posiada system chłodzenia obudowy, dzięki czemu obudowa piekarnika oraz drzwi mają bezpieczną temperaturę, mimo że wnętrze piekarnika jest rozgrzane.
Kl. A Piekarnik AMICA EBA7521 183.3TsYDpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBA8552 183.4TsYKDpO
Piekarnik EBA8552 z linii Impression, zapewni Tobie niezwykłe, estetyczne wrażenia. Przekonasz się jak idealnie mogą współgrać piękno, wysoka funkcjonalność oraz przyjazna obsługa. Piekarnik oczaruje Cię ciemnym, lustrzanym frontem, a najzwyklejsze potrawy zaczaruje w wykwintne dania, które zaskoczą największych smakoszy.

Programator Ts, w który wyposażony jest piekarnik EBA8552 gwarantuje przyjazna obsługę. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Możesz wybrać dowolną godzinę wyłączenia piekarnika oraz zaprogramować czas pracy. Wybrane ustawienia odczytasz z wyświetlacza. Dostępna jest też funkcja minutnika. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, m.in. grill oraz funkcja, która pomoże Tobie przygotować idealną pizzę.

Czyste wnętrze piekarnika? Nic prostszego. Piekarnik EBA8552 oferuje rozwiązania, które ułatwią utrzymanie go w czystości. Po pierwsze pakiet No Problem, czyli specjalna powłoka, utrudniająca przywieranie tłuszczu do blach plus system czyszczenia parowego Steam Clean. Po drugie Wkłady katalityczne. A Po trzecie opuszczana grzałka opiekacza. Dzięki tej opcji z łatwością wyczyścisz górną ściankę komory piekarnika.

Drabinki z prowadnicami teleskopowymi znajdują się na 3 poziomach,na bocznych ścianach komory piekarnika. Nie ma konieczności sięgania w głąb piekarnika by wyciągnąć blachę. Prowadnice są stabilne, ponadto utrzymają blachy, które są bardzo obciążone. Komfort użytkowania zwiększa nieskomplikowany demontaż.

Wkłady katalityczne, w które wyposażony jest piekarnik EBA8552, pomagają utrzymać wnętrze komory piekarnika w czystości. Wkłady pochłaniają tłuszcz i brud, który osadza się na ściankach piekarnika. Gdy wkłady się zużyją można je wymienić.

Klasa energetyczna A gwarantuje niskie zużycie energii elektrycznej. To ważne, szczególnie gdy często przyrządzasz potrawy w piekarniku.
Kl. A Piekarnik AMICA EBA8552 183.4TsYKDpOpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik BOSCH HBA 33B550
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, z grillem i termoobiegiem, wyświetlaczem graficznym, o szerokości 60 cm, pojemności 58 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik BOSCH HBA 33B550pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik BOSCH HBB 73C450E
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, z grillem i termoobiegiem, systemem czyszczenia pyrolitycznego, wyświetlaczem graficznym, o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik BOSCH HBB 73C450Epełny opis produktu
Piekarnik BOSCH HBC 86P763
Piekarnik elektryczny 15-funkcyjny o szerokości 60 cm, z mikrofalą oraz grillem, chłodzeniem obudowy, wyposażony w programator elektroniczny.
Piekarnik BOSCH HBC 86P763pełny opis produktu
Kl. B Piekarnik CANDY FLG 203 X Plan Light
Piekarnik gazowy 3-funkcyjny, z grillem i rożnem obrotowym oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kl. B Piekarnik CANDY FLG 203 X Plan Lightpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 765 IX
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 67 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik WHIRLPOOL AKZM 765 IXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FH 837 C IX/HA
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 58 l, sterowany elektronicznie, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FH 837 C IX/HApełny opis produktu
Kl. A Piekarnik ELECTROLUX EOB 53202 X
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, o szerokości 59.4 cm, z programatorem elektronicznym, wyświetlaczem, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik ELECTROLUX EOB 53202 Xpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBF6521
Piekarnik EBF6521 z linii Fusion to idealne połączenie efektownego designu i efektywnej technologii. Nowoczesny wygląd idący w parze z przyjaznymi funkcjonalnościami czynią ten piekarnik niezbędnym elementem dobrze zaprojektowanej kuchni. Zastosowane rozwiązania pozwolą zaoszczędzić czas oraz wygodnie i bezpiecznie użytkować sprzęt.

Za kontrolę czasu pieczenia oraz automatyczne wyłączenie piekarnika po upływie zaprogramowanego czasu odpowiada sterowany sensorowo programator elektroniczny Ts.

Eleganckie i ergonomiczne chowane pokrętła pozwalają na wybór temperatury oraz funkcji pieczenia. Dzięki chowanym elementom utrzymanie w czystości panelu piekarnika jest niezwykle proste.

Na szczególną uwagę zasługuje wyposażenie piekarnika EBF6521. Drabinki boczne wykonane ze stali nierdzewnej pozwalają na wygodne wysuwanie blach z potrawami, zapewniając do nich swobodny dostęp.

Największe wyzwania kulinarne nie stanowią już problemu - 60 litrowa pojemność piekarnika w połączeniu z dostępnymi funkcjami pieczenia pozwoli na przygotowanie nawet największych porcji.

Funkcja Supergrill jest jedną z 6 dostępnych funkcji pieczenia. Opiekanie prowadzone jest przy jednocześnie włączonym grzejniku górnym, co powoduje mocniejsze przyrumienienie potrawy, umożliwiając przy tym przygotowywanie większych jej porcji.

System czyszczący, czyli specjalna powłoka pokrywająca wnętrze piekarnika, pozwala zachować komorę piekarnika w czystości. Blachy piekarnika również pokryte zostały powłoką Nonstick, która zapobiega przywieraniu zabrudzeń do ich powierzchni ułatwiając czyszczenie.

Ultra zimne okno zapewni bezpieczeństwo użytkowania piekarnika EBF6521. To dzięki dodatkowemu systemowi chłodzenia szyby piekarnika temperatura na froncie piekarnika rozgrzanego do 200 st.C obniżona została do poziomu 43 st.C. Użytkownik nie jest narażony na ryzyko poparzenia i co najważniejsze urządzenie jest bezpieczne dla dzieci.
Kl. A Piekarnik AMICA EBF6521pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBI8562 C
EBI 8562 C to nowoczesny piekarnik z linii Integra wyposażony w programator sensorowy z wyświetlaczem LED i trzy dodatkowe funkcje: opóźnienie startu, minutnik oraz nastawianie czasu działania piekarnika. Model posiada również system Aqualytic oraz szybki nagrzew.

System Aqualytic Dzięki temu systemowi i supergładkiej strukturze emalii czyszczenie komory piekarnika stanie się czystą przyjemnością. Wystarczy wlać 0,5 l wody i włączyć funkcję czyszczenie, a na koniec przetrzeć wnętrze miękką szmatką.

Krótszy o 20% czas nagrzewania piekarnika do temperatury 150 stopni pozwala zaoszczędzić czas, a specjalna heksagonalna struktura blachy Procook, w kształcie miodu, umożliwia przygotowanie zdrowych posiłków, bo dzięki niej potrawy nie przywierają i nie smażą się we własnym tłuszczu.
Kl. A Piekarnik AMICA EBI8562 Cpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 63J X/HA
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, o szerokości 60 cm, pojemności 58 l, z programatorem elektronicznym, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik HOTPOINT ARISTON FK 63J X/HApełny opis produktu
Kl. A-20% Piekarnik BEKO OIM 23301 X
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, o szerokości 59.5 cm, pojemności 65 l, wyposażony w programator elektroniczny.
Kl. A-20% Piekarnik BEKO OIM 23301 Xpełny opis produktu
Kl. A-30% Piekarnik SIEMENS HB 56GS560
Piekarnik elektryczny 10-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, elektronicznym wyświetlaczem, o pojemności 67 l i szerokości 59.5 cm.
Kl. A-30% Piekarnik SIEMENS HB 56GS560pełny opis produktu
Kl. A Piekarnik BOSCH HBG 43S450E
Piekarnik elektryczny 7-funkcyjny, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, wyświetlaczem elektronicznym, o szerokości 59.5 cm, pojemności 62 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik BOSCH HBG 43S450Epełny opis produktu
Kl. A-20% Piekarnik ELECTROLUX EOB 3311 AOX
Piekarnik elektryczny wielofunkcyjny, o szerokości 59.4 cm, pojemności 74 l, z minutnikiem, wyświetlaczem elektronicznym, potrójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A++.
Kl. A-20% Piekarnik ELECTROLUX EOB 3311 AOXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik BEKO OIM 27201 A
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, o szerokości 59.4 cm, pojemności 65 l, wyposażony w programator elektroniczny, w klasie energetycznej A.
Kl. A Piekarnik BEKO OIM 27201 Apełny opis produktu
Kl. A-20% Piekarnik AMICA EBI712 94 10143.3TxYDeQJVXSp
Piekarnik o szerokości 59.5 cm, pojemności 66 l, z 10 funkcjami, programatorem elektronicznym, interaktywnym ekranem dotykowym oraz z termosondą, w klasie energetycznej A++.
Kl. A-20% Piekarnik AMICA EBI712 94 10143.3TxYDeQJVXSppełny opis produktu
Kl. A-10% Piekarnik MASTERCOOK MF-875 ATCN
Piekarnik elektryczny, sterowany elektronicznie, z grillem z 4 poziomami mocy, 12 zaprogramowanymi przepisami gotowania na parze, funkcją Celeris, w klasie energetycznej A+.
Kl. A-10% Piekarnik MASTERCOOK MF-875 ATCNpełny opis produktu
Kl. A-10% Piekarnik ELECTROLUX EOB 3400 BOX
Piekarnik elektryczny 8-funkcyjny, o szerokości 59.4 cm, pojemności 74 l, z minutnikiem, wyświetlaczem elektronicznym oraz z systemem chłodzenia obudowy.
Kl. A-10% Piekarnik ELECTROLUX EOB 3400 BOXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AEG EE 301302-1 M
Piekarnik elektryczny przeznaczony do zabudowy pod blat, wielofunkcyjny, o szerokości 59.5 cm, pojemności 74 l, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza oraz z wyświetlaczem elektronicznym.
Kl. A Piekarnik AEG EE 301302-1 Mpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBS7551 1133.3TsYKDpHbX
Tworząc linię piekarników Scandium, Amica szukała inspiracji w skandynawskim wzornictwie. Piekarnik EBS7551 wyróżnia się eleganckim i nowoczesnym wygląd. Minimalistyczny efekt potęguje inoxowy front piekarnika. Jakość i funkcjonalność to kolejne atuty piekarnika.

Panel piekarnika EBS7551 to dwa niewielkie pokrętła oraz elektroniczny programator Ts. Jego obsługa jest intuicyjna i wygodna dzięki sensorowemu sterowaniu oraz czytelnemu wyświetlaczowi. W piekarniku EBS7551 dostępnych jest 8 funkcji, które ułatwiają przygotowanie doskonałej potrawy.

Piekarnik EBS7551 wyposażony został w opiekacz elektryczny o mocy 2000W.Dzięki niemu przygotowanie ryby z grila, szaszłyków czy pieczonych kiełbasek niestanowi żadnego problemu. Idealne rozwiązanie dla lubiących tosty.

Utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości jeszcze nigdy nie było tak proste. To dzięki pakietowi No Problem oraz wkładom katalitycznym. Na pakiet No Problem składa się: powłoka na blachach, która utrudnia przywieranie tłuszczu oraz opcja czyszczenia parowego Steam Clean. Wkłady katalityczne natomiast gwarantują czystość ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud. Wkłady są wymienne, co zwiększa komfort użytkowania.

Linia Scandium to gwarancja przyjaznego i bezpiecznego użytkowania. Piekarniki z tej linii wyróżnia Ultra zimny front. Front piekarnika składa się z trzech szyb, w tym z szyby refleksyjnej, której zastosowania pozwoliło znaczne zmniejszyć temperaturę na zewnętrznej powierzchni drzwi.
Kl. A Piekarnik AMICA EBS7551 1133.3TsYKDpHbXpełny opis produktu
Kl. A Piekarnik AMICA EBF7541
Piekarnik EBF7541 z linii Fusion łączy w idealnych proporcjach efektowny design i efektywną technologię. To połączenie sprawia, że docenią go nawet najbardziej wymagający użytkownicy. Zastosowane rozwiązania zapewniają oszczędność czasu, ergonomię oraz bezpieczeństwo użytkowania.

Za kontrolę czasu pieczenia oraz automatyczne wyłączenie piekarnika po upływie zaprogramowanego czasu odpowiada sterowany sensorowo programator elektroniczny Ts.

Chowane pokrętła stanowią elegancki i zarazem ergonomiczny element panelu sterowania. Dzięki możliwości chowania elementów, czyszczenie panelu stało się niezwykle proste.

Piekarnik został wyposażony w funkcję Szybki Nagrzew, dzięki której osiąga zadaną temperaturę o 20% szybciej niż podczas standardowej procedury nagrzewania. 4 minuty - tylko tyle potrzebne jest aby piekarnik nagrzał się do 150 stopni Celsjusza.

Prowadnice teleskopowe pozwalają na wygodne wysuwanie blach z potrawami, zapewniając do nich swobodny dostęp, wytrzymując przy tym obciążenie do 15 kg.

60 litrów pojemności piekarnika w połączeniu z dostępnymi funkcjami pieczenia pozwoli na przygotowanie największych i najbardziej wymagających potraw.

Funkcja Supergrill jest jedną z 8 dostępnych funkcji pieczenia. Pozwala na prowadzenie opiekania przy jednocześnie włączonym grzejniku górnym. Efektem jej stosowania jest mocniejsze przyrumienienie potrawy. Funkcja umożliwia opiekanie większych porcji potrawy.

Zachowanie czystości komory piekarnika dzięki pokrywającemu ją systemowi czyszczącemu nie wymaga wysiłku. Blachy piekarnika również pokryte zostały powłoką Nonstick, która zapobiega przywieraniu zabrudzeń do ich powierzchni.

Ultra zimne okno zapewni bezpieczeństwo użytkowania piekarnika EBF7541. To dzięki dodatkowemu systemowi chłodzenia szyby piekarnika temperatura na froncie piekarnika rozgrzanego do 200 st.C obniżona została do poziomu 43 st.C. Użytkownikowi nie grozi poparzenie i co najważniejsze urządzenie jest bezpieczne dla dzieci.
Kl. A Piekarnik AMICA EBF7541pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]