Płyta MIELE KM 6115
Płyta indukcyjna o szerokości 57.4 cm, z własnym sterowaniem, 4 polami indukcyjnymi typu Booster (w tym 1 TwinBooster) o zmiennej średnicy, wyłącznikiem bezpieczeństwa oraz blokadą uruchomienia.
Płyta MIELE KM 6115pełny opis produktu
Płyta SIEMENS EH 775501E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami indukcyjnymi, o mocy całkowitej 7200 W, z 2-stopniowym wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta SIEMENS EH 775501Epełny opis produktu
Płyta BOSCH PIA 611T16E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 59.2 cm, z 4 polami grzejnymi o mocy całkowitej 6400 W, ze wskaźnikiem opadania ciepła oraz wyłącznikiem bezpieczeństwa.
Płyta BOSCH PIA 611T16Epełny opis produktu
Płyta AMICA PI6512TK
Każdy kto ceni wysmakowany design oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne idące w parze z intuicyjną obsługą, powinien wyposażyć swoją kuchnię w płytę indukcyjną PI6512TK z linii Code. Ta bezramkowa, stylowa płyta doda smaku kuchennemu wnętrzu, a funkcje, w które jest wyposażona pomogą przyrządzić pyszne potrawy.

Łatwą obsługę płyty PI6512TK gwarantuje panel sterowania, wyposażony w intuicyjne sensory dotykowe. Służą one do ustawiania czasu pracy poszczególnych pól grzejnych, do wyboru określonych funkcji oraz regulacji moc grzania.

Dwa pola grzejne płyty PI6512TK wyposażone zostały w funkcję Booster. Włączenie tej funkcji prowadzi do zwiększenia mocy grzania z 2300 W na 3000 W, co znacznie przyspiesza gotowanie.

Płyta PI6512TK wyposażona została w funkcję Timer, która dostępna jest dla każdego pola grzejnego. Umożliwia ona ustawienie czasu, po upływie którego pole grzejne samoczynnie wyłączy się. Dodatkowym atutem jest sygnał dźwiękowy, który załącza się, w momencie gdy pole grzejne lub płyta przestają pracować. Funkcja Timer może być używana jak standardowy minutnik.

Płyta PI6512TK wyposażona została w funkcję blokady panelu sterowanie, zwaną Child Lock. Gdy jest ona aktywna, nie ma możliwości przypadkowej zmiany wcześniej wybranych nastaw.

Inteligentny wskaźnik ciepła resztkowego w płytach PI6512TK, informuje które pola grzejne, mimo że są wyłączone, nadal pozostają gorące.
Płyta AMICA PI6512TKpełny opis produktu
Płyta WHIRLPOOL ACM 703 LX
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi, o mocy całkowitej 6800 W, ze wskaźnikiem opadania ciepła oraz zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta WHIRLPOOL ACM 703 LXpełny opis produktu
Płyta AEG HK 65425 PFB
Płyta indukcyjna o szerokości 59 cm, sterowana elektronicznie, z timerem, funkcją Stop + Go, wskaźnikiem opadania ciepła, zabezpieczeniem przed dziećmi oraz z 4 polami indukcyjnymi.
Płyta AEG HK 65425 PFBpełny opis produktu
Płyta WHIRLPOOL ACM 816 BA
Płyta indukcyjna z niezależnym sterowaniem dotykowym o mocy całkowitej 7200 W. Posiada zabezpieczenie przed dziećmi, zegar, alarm końca pracy, wskaźnik poziomu mocy, wskaźnik pracy pól oraz funkcję szybkiego grzania (Booster), FlexiCook, Slider.
Płyta WHIRLPOOL ACM 816 BApełny opis produktu
Płyta SIEMENS EH 651TA66E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 59.2 cm, z 4 polami grzewczymi, 2-stopniowym wskaźnikiem opadania ciepła, 17 poziomami mocy oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta SIEMENS EH 651TA66Epełny opis produktu
Płyta BEKO HII 64500 FT
Płyta indukcyjna przeznaczona do zabudowy o szerokości 58.2 cm, wykonana ze szkła ceramicznego, z własnym sterowaniem, 4 polami grzewczymi oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta BEKO HII 64500 FTpełny opis produktu
Płyta GORENJE IT 612 SYW
Płyta indukcyjna o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi, własnym sterowaniem dotykowym, wskaźnikiem opadania ciepła oraz funkcją Booster i funkcją rozpoznawania wielkości naczynia.
Płyta GORENJE IT 612 SYWpełny opis produktu
Płyta AMICA PI6512TU
Inteligentne technologie oraz elegancki, klasyczny wygląd to główne atuty płyty indukcyjnej z PI6512TU z linii Code. Funkcjonalności takie jak Booster, rozpoznawanie obecności garnka lub wskaźnik ciepła resztkowego, zmienią codzienną pracę w kuchni w przyjemność. Płytę łatwo utrzymać w czystości, dzięki czemu można ciągle cieszyć się jej pięknym designem.

Obsługa płyty PI6512TU jest niezwykle przyjazna, to dzięki sensorowemu sterowaniu. Subtelne sensory, znajdujące się na powierzchni płyty, pozwalają na łatwy wybór żądanej funkcji i ustawienie czasu pracy płyty. Moc grzejna natomiast, regulowana jest wygodnym sensorem typu slider.

Płyta PI6512TU, o szerokości 60 cm, wyposażona została w 4 pola indukcyjne najnowszej generacji. Nie ma konieczności stawiania garnka dokładnie w obszarze tego pola, ponieważ płyta wyposażona jest w system rozpoznawania obecności garnka.

Wśród funkcji płyty PI6512TU, niezwykle przydatna jest funkcja Booster. Jest ona dostępna dla jednego pola indukcyjnego. Uruchomienie Boostera zwiększa moc grzania 2300 W na 3000 W, co znacznie przyspiesza gotowanie.

Niezwykle wygodną funkcją, dostępną w płycie PI6512TU, jest funkcja podgrzewania potrawy. Dzięki niej można utrzymać ciepło gotowej potrawy, bez obawy o to, że zmieni niekorzystnie swój smak lub przywrze do dna garnka. Moc pola grzejnego jest sterowana poprzez funkcję podgrzewania potrawy, tak że temperatura dania wynosi w przybliżeniu 65 st.C. Funkcję tę można także wykorzystać do roztopienia masła, czekolady itp.

Płyta PI6512TU wyposażona została w funkcję blokady panelu sterowanie, zwaną Child Lock. Gdy jest ona aktywna, nie ma możliwości przypadkowej zmiany wcześniej wybranych nastaw.
Płyta AMICA PI6512TUpełny opis produktu
Płyta AMICA PI6512TF
Połączenie eleganckiego designu, zaawansowanych technologii oraz przyjaznej obsługi to płyta PI6512TF z linii Code. Elegancka płyta bezramkowa o szerokości 60 cm, na której umieszczone zostały 4 pola grzejne gwarantuje kulinarne sukcesy, tym bardziej, że wyposażona została w wiele użytecznych funkcji.

Płyta PI6512TF charakteryzuje się ergonomiczną i intuicyjną obsługą. Panel sterowania wyposażony został w wygodne w obsłudze sensory Ergo Touch oraz sensor typu Slider. Sensory Ergo Touch uruchamiają wybrane funkcje płyty, natomiast Slider pozwala na płynną regulację mocy grzania.

Na powierzchnia płyty PI6512TF znajdują się cztery pola grzejne o różnej średnicy. Pola nie zostały oznaczone. Możliwe jest ustawienie garnka w dowolnym miejscu płyty, a specjalny sensor rozpozna obecność garnka. Dla każdego z pól dostępna jest funkcja Booster, dzięki której możliwe jest szybkie zwiększenie mocy grzania.

Funkcja Stop and Go, dostępna w płycie PI6512TF działa jak pauza. Włączenie odpowiedniego przycisku zatrzymuje pracę płyty, a wszystkie ustawione parametry zostają zapamiętane. W każdym momencie można płytę uruchomić ponownie i kontynuować gotowanie, zachowując wcześniej ustawione parametry.

Inteligentny wskaźnik ciepła resztkowego w płytach PI6512TF, informuje które pola grzejne, mimo że są wyłączone, nadal pozostają gorące.

Płyta PI6512TF wyposażona została w funkcję Timer, dostępną dla każdego pola grzejnego. Umożliwia ona ustawienie czasu, po upływie którego pole grzejne samoczynnie wyłączy się. Dodatkowym atutem jest sygnał dźwiękowy, który załącza się, w momencie gdy pole grzejne lub płyta wyłącza się.
Płyta AMICA PI6512TFpełny opis produktu
Płyta BOSCH PIE 611F17E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 59.2 cm, z 4 polami grzejnymi o mocy całkowitej 7200 W, z 2-stopniowym wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta BOSCH PIE 611F17Epełny opis produktu
Płyta BOSCH PIE 611T14E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi o mocy całkowitej 7200 W, z 2-stopniowym wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta BOSCH PIE 611T14Epełny opis produktu
Płyta BOSCH PIB 675L34E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami indukcyjnymi, o mocy całkowitej 7000 W, ze wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta BOSCH PIB 675L34Epełny opis produktu
Płyta AMICA PI6511SF PBF4VI511FTB4SD
Płyta PI6511SF z linii Inari, to wysoce funkcjonalna płyta indukcyjna, charakteryzując się skandynawską estetyką. Innowacyjne rozwiązanie, wyróżniające płytę PI6511SF, to 4 pola grzejne o średnicy 21 cm rozmieszczone na powierzchni o szerokości 60 cm. Amica jako pierwsza wprowadziła to rozwiązanie na rynek.

Płyta PI6511SF, jak wszystkie płyty z linii Inari, charakteryzuje się ergonomiczną i intuicyjną obsługą. Panel sterowania wyposażony został w wygodne w obsłudze sensory Ergo Touch oraz Slider. Ergo Touch to cztery wypukłe punkty, w kształcie opuszków palców, które służą do uruchamiania poszczególnych funkcji płyty. Natomiast Slider pozwala na płynną regulacje mocy grzania.

Na powierzchni płyty PI6511SF umieszczone zostały cztery sensory w kształcie trójkątów. To innowacyjne oznaczenie pól indukcyjnych oraz niezwykle wygodna funkcjonalność. Garnek można umieścić w dowolnym miejscu płyty, a sensor wyczuje obecność naczynia. Każde z pól posiada funkcję Booster, która pozwala na zwiększenie mocy grzania oraz wskaźnik ciepła resztkowego, który informuje że pole jest nadal gorące.

Funkcja Bridge, jest idealna gdy używasz do gotowania np. brytfanny. Po jej włączeniu, możliwe jest sterowanie dwoma polami indukcyjnymi jako jedną strefą grzania.

Funkcja Stop and Go, dostępna w płycie PI6511SF działa jak standardowa pauza. Umożliwia zatrzymanie pracy płyty w dowolnym momencie oraz równie łatwy powrót do poprzednich nastaw.

Płyta Inari PI6511SF wyposażona została w funkcję blokady panelu sterowanie, zwaną Child Lock. Gdy jest ona aktywna , nie ma możliwości przypadkowej zmiany wcześniej wybranych nastaw.
Płyta AMICA PI6511SF PBF4VI511FTB4SDpełny opis produktu
Płyta GORENJE IT 641 ORA
Płyta indukcyjna o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi, własnym sterowaniem dotykowym, funkcją BoilControl, StopGo i Booster oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta GORENJE IT 641 ORApełny opis produktu
Płyta SIEMENS EH 651TA11E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, mocy całkowitej 6400 W, z 4 polami grzewczymi, 2-stopniowym wskaźnikiem opadania ciepła, 17 poziomami mocy oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta SIEMENS EH 651TA11Epełny opis produktu
Płyta CANDY CI 640 C
Płyta indukcyjna o szerokości 60 cm, z własnym sterowaniem, 4-polami grzewczymi o mocy całkowitej 7000 W, z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta CANDY CI 640 Cpełny opis produktu
Płyta MASTERCOOK I4DE64 S
Płyta indukcyjna, z 4 polami grzewczymi o łącznej mocy całkowitej 7200 W, z własnym sterowaniem i wskaźnikiem opadania ciepła.
Płyta MASTERCOOK I4DE64 Spełny opis produktu
Płyta MASTERCOOK I4DD64Z M
Płyta indukcyjna z 4 polami grzewczymi o łącznej mocy całkowitej 7200 W (w tym wolną strefą indukcyjną), z własnym sterowaniem, wyświetlaczem LCD, funkcją automatycznego gotowania makaronu i programowalnym przyciskiem bezpośredniego dostępu do 2 określonych mocy.
Płyta MASTERCOOK I4DD64Z Mpełny opis produktu
Płyta ELECTROLUX EHD 68210 P
Płyta indukcyjna o szerokości 71 cm, bezramkowa, sterowana elektronicznie, z 4 polami o łącznej mocy 7400 W oraz funkcją Booster.
Płyta ELECTROLUX EHD 68210 Ppełny opis produktu
Płyta SIEMENS EH 651TE11E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, mocy całkowitej 7200 W, z 4 polami grzewczymi oraz wskaźnikiem opadania ciepła.
Płyta SIEMENS EH 651TE11Epełny opis produktu
Płyta SIEMENS EH 601ME21E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 57 cm, mocy całkowitej 7200 W, z 4 polami grzewczymi oraz wskaźnikiem opadania ciepła.
Płyta SIEMENS EH 601ME21Epełny opis produktu
Płyta BOSCH PIE 615R14E
Płyta indukcyjna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi, o mocy całkowitej 7200 W, ze wskaźnikiem opadania ciepła oraz zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta BOSCH PIE 615R14Epełny opis produktu
Płyta BOSCH PIE 675N14E
Płyta ceramiczna z własnym sterowaniem, o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi, o mocy całkowitej 7200 W, ze wskaźnikiem opadania ciepła, cyfrowym wyświetlaczem oraz zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta BOSCH PIE 675N14Epełny opis produktu
Płyta GORENJE IT 640 ORA
Płyta indukcyjna o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi, własnym sterowaniem oraz zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta GORENJE IT 640 ORApełny opis produktu
Płyta GORENJE IT 6 SYW
Płyta indukcyjna o szerokości 60 cm, z 4 polami grzewczymi o łącznej mocy 7400 W, z własnym sterowaniem, wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta GORENJE IT 6 SYWpełny opis produktu
Płyta ELECTROLUX EHL 7640 FOK
Płyta indukcyjna o szerokości 71 cm, sterowana elektronicznie, z timerem, funkcją Stop + Go, wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta ELECTROLUX EHL 7640 FOKpełny opis produktu
Płyta ELECTROLUX EHH 6540 FOK
Płyta indukcyjna o szerokości 59 cm, sterowana elektronicznie, z timerem, funkcją Stop + Go, wskaźnikiem opadania ciepła oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Płyta ELECTROLUX EHH 6540 FOKpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60]