Losowy produkt
Notebook SONY SVS1312G3E
Notebook SONY SVS1312G3E
Kl. A+ Zamrażarka BEKO FS 127320
Zamrażarka szufladowa o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 237 l, z 7 szufladami/klapkami z przezroczystym frontem, zdolnością zamrażania 22 kg żywności w ciągu doby, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Zamrażarka BEKO FS 127320pełny opis produktu
Kl. A++ Zamrażarka AMICA FZ206.3AA
Zamrażarka wolnostojąca o pojemności całkowitej netto 140 l, sterowana mechanicznie, rozmrażana manualnie, z powłoką antybakteryjną, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Zamrażarka AMICA FZ206.3AApełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka SAMSUNG RL55VTEBG
Obecnie lodówka to coś więcej niż tylko miejsce do przechowywania i przygotowywania żywności. Stanowi ona ważny element naszego codziennego życia. To właśnie dlatego wielu konsumentów oprócz odpowiedniego dopasowania lodówki do wystroju kuchni i do własnych preferencji estetycznych równie mocno ceni sobie zaawansowaną funkcjonalność i ogólne parametry pracy. Lodówka RL55 posiada wysokiej jakości dolny zamrażalnik. Zawiera ona także wszystkie zaawansowane funkcje, oferowane przez firmę Samsung, takie jak intuicyjny ekran LED i szufladę CoolSelect Zone. Całość utrzymana jest w eleganckiej, nowoczesnej stylistyce. Teraz możesz więc korzystać z atutów, jakie dają najnowsze funkcje oferowane w lodówkach, podkreślając jednocześnie swój styl.

Gładkie czarne szkło

Zamień swoją kuchnię w niezwykłe miejsce dzięki nowej lodówce Samsung RL55, wykonanej z pięknego, czarnego szkła. Jej wyrafinowany, nowoczesny wygląd, pasuje do każdego wnętrza i niczym dzieło sztuki wnosi do niego niepowtarzalną atmosferę.

Kuchnia pełna blasku

Ciepłe, niebieskie światło emitowane przez innowacyjne podświetlenie rączki zapewni subtelny blask w kuchni. Oświetlenie nie tylko tworzy przyjemne wrażenie wizualne. Sprawdza się ono szczególnie wtedy, gdy myszkujesz po lodówce w nocy, szukając ulubionych smakołyków.

Szuflada CoolSelect Zone

Szuflada CoolSelect Zone posiada niezależne sterowanie. Dzięki temu można w niej przechowywać różne rodzaje żywności, dopasowując odpowiednio temperaturę wewnątrz. Do wyboru są cztery tryby, umożliwiające dowolne dostosowanie temperatury do rodzaju przechowywanej żywności: Delikatne mrożenie (-5 st.C), Strefa 0 (0 st.C), Chłodzenie (3 st.C) lub Szybkie chłodzenie (3 st.C). Dzięki temu w szufladzie można przechowywać dowolny rodzaj żywności, tworząc odpowiednie warunki, które zapewnią maksymalną świeżość.

Niebieski wyświetlacz LED

Wyrafinowany niebieski wyświetlacz LED nadaje drzwiom lodówki elegancki i super nowoczesny wygląd, podnosząc jednocześnie jej funkcjonalność i walory estetyczne. Łatwy w obsłudze wyświetlacz umożliwia sterowanie temperaturą i trybami pracy, bez potrzeby otwierania drzwi lodówki.

Technologia No Frost

Nie ma już konieczności rozmrażania lodówki. Przechowywane produkty dłużej zachowują świeżość, nie sklejają się i nie osadza się na nich szron.

Technologia Multi Flow

Dzięki funkcji Multi Flow strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, schładzając równomiernie temperaturę. Dzięki temu lodówka RL55 może utrzymać idealną temperaturę, zapewniając przechowanie twojej żywności w świeżości przez dłuższy czas.

Oświetlenie wieżowe LED

Ta przyciągająca wzrok funkcja zachwyci cię od razu po otwarciu drzwi. Oświetlenie wieżowe emituje niewiele ciepła, zużywając jednocześnie bardzo niewiele prądu. Na pewno zauważysz tę różnicę na swoich rachunkach za energię. Oprócz tego doskonale zaprojektowana wieża jest wystarczająco jasna, aby oświetlić każdy zakątek lodówki, co ułatwia wyszukanie potrzebnych produktów.

Składana półka

Dzięki wyjątkowej funkcji składanej półki już nigdy nie będziesz martwić się o znalezienie miejsca w lodówce dla większych gabarytowo naczyń lub smakołyków, takich jak patelnia lub nawet tort urodzinowy. Łatwe w obsłudze półki sprawiają, że teraz przechowywanie większych produktów to pestka. Dodatkowo składana 3-stopniowo półka daje ci większą swobodę w wyborze odpowiedniego rozmiaru.

Tryb wakacyjny

Funkcja trybu wakacyjnego w lodówce RL55 została zaprojektowana specjalnie po to, aby urządzenie pracowało efektywnie również wtedy, gdy jesteś poza domem. Jedziesz na wakacje? Inteligentny tryb wakacyjny wyłącza lodówkę, pozostawiając bez zmian ustawienia zamrażarki, tak aby przechowywane w niej produkty nie uległy rozmrożeniu. Korzystaj z wolnego czasu poza domem, bez martwienia się o rachunki za energię lub psującą się żywność.
Kl. A+ Lodówka SAMSUNG RL55VTEBGpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CUP 2711 Comfort
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 253 l, szerokości 55 cm, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CUP 2711 Comfortpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 CVW/HA
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm, pojemności całkowitej netto 415 l, z funkcją Holiday oraz wymuszoną cyrkulacją powietrza, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka HOTPOINT ARISTON NMBL 1922 CVW/HApełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka GORENJE RK 62351 OC
Chłodziarko-zamrażarka Old Timer o pojemności całkowitej netto 315 l, z antybakteryjną ochroną, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka GORENJE RK 62351 OCpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR C 40230
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 372 l, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR C 40230pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LCTD-920NFX
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 291 l, sterowana elektronicznie, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, systemem NoFrost, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LCTD-920NFXpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka CANDY CRCN 6182 WE
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 289 l, sterowana elektronicznie, z systemem Total No-Frost, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka CANDY CRCN 6182 WEpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka SHARP SJ-WP320T-BE
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 326 l, z chłodzeniem hybrydowym, systemem No-Frost, możliwością obustronnego otwierania drzwi oraz z powłoką antybakteryjną, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka SHARP SJ-WP320T-BEpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka SAMSUNG RL58GPGIH
Lodówka nowej serii Grand podnosi komfort użytkowania i zapewnia jeszcze więcej miejsca do przechowywania żywności. Jeszcze więcej przestrzeni wewnątrz lodówki 370 l przy standardowych wymiarach.

Więcej miejsca to rzadsze wyprawy na zakupy

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem serii Grand oferuje więcej przestrzeni wewnątrz - przy pojemności do 400 litrów zmieścisz w niej niemal wszystko: napoje, mrożonki, śniadanie, obiad i kolację na dziś i weekend, a nawet artykuły spożywcze zakupione z myślą o rodzinnym pikniku w nadchodzącym tygodniu. Problemem nie będzie znalezienie wystarczającej ilości miejsca, lecz zakupienie tylu produktów, aby zapełnić lodówkę.

System Smart Eco

System Smart Eco umożliwia optymalizację zużycia energii poprzez zastosowanie technologii sensorowej i dostosowywanie pracy kompresora do zachowań użytkownika.

Energooszczędne i stylowe oświetlenie LED

Zastosowanie lamp LED znacząco obniżyło pobór energii. Oświetlenie LED zużywa do 75% mniej energii niż tradycyjne oświetlenie żarówkowe, co pozwala na odczuwalne zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Mimo że koszt zakupu oświetlenia LED jest początkowo wyższy, różnica szybko zostanie zrekompensowana kosztami użytkowania lodówki.

Znacznie większa, bardziej wydajna

Pojemność lodówki jest znacznie większa i ergonomiczniej rozplanowana niż produkty konkurencji. Cztery warstwowe szuflady zapewniają więcej miejsca dla różnych rodzajów żywności. W zależności od opcji można wybrać kostkarkę do lodu lub tacę na lód.

Pojemne drzwi

Na drzwiach lodówki umieszczone są cztery regulowane półki, które ułatwiają prostą i wygodną organizację przestrzeni wewnątrz. Można je indywidualnie przestawiać, aby przechowywać produkty żywnościowe różnej wielkości.

Kostki lodu na zawołanie

Wykruszanie kostek lodu z tacek już dawno stało się passe. Dzięki kostkarce do lodu z serii Twist wyjmowanie kostek lodu jest prostsze niż kiedyś. Wystarczy prosty obrót pokrętłem. Prawda, że to bardzo komfortowa technologia? W prezencie od firmy Samsung w ramach kolejnej innowacji.

Woda do picia na żądanie

Możesz dostać szklankę świeżej, czystej i zimnej wody pitnej bez otwierania drzwi lodówki. Oszczędzaj zarówno czas, jak i energię - umieść szklankę w wygodnym dozowniku wody i ciesz się chwilą orzeźwienia. Zajmie to mniej czasu niż odkręcenie i ponowne zakręcenie kranu, nie mówiąc już o schłodzeniu wody czy o jej jakości.

Niebieski wyświetlacz LED

Wyrafinowany niebieski wyświetlacz LED nadaje drzwiom lodówki elegancki i bardzo nowoczesny wygląd, podnosząc jednocześnie jej funkcjonalność i walory estetyczne.

Technologia Multi Flow

Aby zachować wyrównaną i stałą temperaturę, chłodne powietrze przepływa przez całą komorę wieloma otworami na wysokości każdej półki.

Duża szuflada Big Box

Większe szuflady na warzywa i owoce z regulowaną wilgotnością zapewniają więcej miejsca do przechowywania produktów żywnościowych.
Kl. A++ Lodówka SAMSUNG RL58GPGIHpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CN 228220
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 266 l, sterowana elektronicznie, z systemem No-Frost w chłodziarce i zamrażalniku, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CN 228220pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka AMICA FK316.3X
Elegancka, inoxowa powierzchnia, funkcjonalność, cicha praca. Taka jest lodówka kombi FK316.3 X z linii Standard.

Klasa energetyczna to w przypadku sprzętu chłodniczego, jeden z najważniejszych parametrów, ponieważ to sprzęt, który pracuje bez przerwy przez całą dobę. Lodówka FK316.3 X oznaczona jest klasą energetyczną A+, która gwarantuje zużycie energii elektrycznej niższe co najmniej o 30%.

Półki w lodówce FK316.3 X wykonane są z hartowanego szkła. Dzięki temu wytrzymują duże obciążenie, nawet do 90 kg. Idealnym rozwiązaniem jest możliwość dowolnej regulacji półek, dzięki czemu wnętrze chłodziarki można zagospodarować w najbardziej odpowiedni w danym momencie sposób.

Zastosowany w lodówce FK316.3 X system Anti-bacteria, chroni przechowywane tam produkty przed pleśnią, bakteriami i mikroorganizmami. Ponadto, zapobiega powstaniu nieprzyjemnego zapachu wewnątrz lodówki.

Drzwi lodówki FK316.3 X można zamontować dowolnie - po prawej lub lewej stronie. To daje swobodę w aranżacji przestrzeni kuchennej.
Kl. A+ Lodówka AMICA FK316.3Xpełny opis produktu
Kl. A+++ Lodówka BOSCH KGE 36AI40
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 303 l, z elektronicznym sterowaniem, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A-30%.
Kl. A+++ Lodówka BOSCH KGE 36AI40pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 34X44
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 280 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją Multi-Air-Flow, systemem No-Frost, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 34X44pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka ELECTROLUX ENB 34943X
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 323 l, z systemem FreshFrostFree, wyświetlaczem LCD, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka ELECTROLUX ENB 34943Xpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka GORENJE RK 61821 X
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 322 l, z funkcją automatycznego rozmrażania chłodziarki, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka GORENJE RK 61821 Xpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LG GB-3133PVKW
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 303 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją szybkiego zamrażania, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka LG GB-3133PVKWpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LCP-818
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 320 l, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka MASTERCOOK LCP-818pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka SHARP SJ-WS320T-S
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 326 l, z chłodzeniem hybrydowym, systemem No-Frost, możliwością obustronnego otwierania drzwi oraz z powłoką antybakteryjną, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A++ Lodówka SHARP SJ-WS320T-Spełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBE3352A+NFCX
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 320 l, sterowana elektronicznie, z systemem No-Frost, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBE3352A+NFCXpełny opis produktu
Kl. A+++ Lodówka BOSCH KGE 39AI40
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 339 l, z elektronicznym sterowaniem, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A-30%.
Kl. A+++ Lodówka BOSCH KGE 39AI40pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka SIEMENS KG 36NVW30
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 287 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją Multi-Air-Flow, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A++ Lodówka SIEMENS KG 36NVW30pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka SAMSUNG RL43TGCIH
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 322 l, z 4 szklanymi półkami, półką na wino oraz z 4 szufladami w zamrażarce, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka SAMSUNG RL43TGCIHpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka INDESIT BAAN 134
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej brutto 323 l, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka INDESIT BAAN 134pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBE3377 NFCTS
Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem u dołu o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 320 l, z wymuszoną cyrkulacją powietrza, filtrem antybakteryjnym oraz z systemem No-Frost.
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBE3377 NFCTSpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CNsl 3033
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 55 cm, pojemności całkowitej netto 276 l, z elektronicznym sterowaniem, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CNsl 3033pełny opis produktu
Kl. A+++ Lodówka BEKO CNE 47540 GB
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm, pojemności całkowitej netto 438 l, z systemem No-Frost, w klasie energetycznej A+++.
Kl. A+++ Lodówka BEKO CNE 47540 GBpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka ELECTROLUX EN 4000AOX
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 375 l, sterowana mechanicznie, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka ELECTROLUX EN 4000AOXpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 46AI22
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm, pojemności całkowitej netto 346 l, z elektronicznym sterowaniem, systemem No-Frost, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 46AI22pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]