Losowy produkt
Notebook SONY SVE1112M1E
Notebook SONY SVE1112M1E
Kl. A+ Lodówka BEKO CN 232120
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 287 l, sterowana elektronicznie, ze szklanymi półkami, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CN 232120pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 3614AOW
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 337 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, komorą niskich temperatur, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX EN 3614AOWpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka SAMSUNG RL39THCMG
Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem na dole, o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 294 l, ze szklanymi półkami, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka SAMSUNG RL39THCMGpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka GORENJE RK 4151 AW
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 209 l, z funkcją automatycznego rozmrażania chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka GORENJE RK 4151 AWpełny opis produktu
Kl. A+++ Lodówka BOSCH KGE 39AI40E
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 336 l, z elektronicznym sterowaniem, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A+++.
Kl. A+++ Lodówka BOSCH KGE 39AI40Epełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CS 234021
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 295 l, sterowana mechanicznie, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CS 234021pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka WHIRLPOOL WBE31142TS
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 306 l, sterowana mechanicznie, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka WHIRLPOOL WBE31142TSpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka ELECTROLUX EN 3850AOX
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 363 l, z systemem Frost Free chłodziarki i zamrażarki, komorą niskich temperatur, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka ELECTROLUX EN 3850AOXpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 39VL20
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 315 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją Multi-Air-Flow, systemem No-Frost, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 39VL20pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka INDESIT PBAA 33 VXD
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 338 l, z funkcją Holiday, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka INDESIT PBAA 33 VXDpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CUP 22210
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 196 l, szerokości 55 cm, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CUP 22210pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka BEKO CSA 31030
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 282 l, z automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka BEKO CSA 31030pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka INDESIT BIAA 12 F
Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem u dołu, o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 255 l, z systemem No-Frost, powłoką antybakteryjną, sterowana mechanicznie.
Kl. A+ Lodówka INDESIT BIAA 12 Fpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka GORENJE RC 4181 KX
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 273 l, z funkcją szybkiego chłodzenia, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka GORENJE RC 4181 KXpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBV3398NFCIX
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 320 l, sterowana elektronicznie, z systemem No-Frost, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBV3398NFCIXpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka HAIER AFD-631 GR
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 308 l, z systemem No-Frost, funkcją szybkiego chłodzenia i zamrażania, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka HAIER AFD-631 GRpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBE3322 A+NFXAQUA
Chłodziarko-zamrażarka z dystrybutorem wody, o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 320 l, z automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBE3322 A+NFXAQUApełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BAUKNECHT KGN 312 A+ WS
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 323 l, z systemem No-Frost, funkcją Supermrożenia, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BAUKNECHT KGN 312 A+ WSpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka AEG-ELECTROLUX S 75448 KG
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 69.5 cm, pojemności całkowitej netto 407 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, systemem No-Frost w zamrażarce, w klasie energetycznej A+. Zużycie energii wynosi 0.95 kWh/24h. Pojemność netto zamrażarki 102 litry.
Kl. A+ Lodówka AEG-ELECTROLUX S 75448 KGpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka ELECTROLUX ENB 32633W
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 301 l, z systemem FreshFrostFree, komorą niskich temperatur, wymuszonym obiegiem powietrza, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka ELECTROLUX ENB 32633Wpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CNesf 5113 Comfort NoFrost
Chłodziarko-zamrażarka sterowana elektronicznie, o pojemności całkowitej netto 442 l, szerokości 75 cm, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CNesf 5113 Comfort NoFrostpełny opis produktu
Kl. A Lodówka GORENJE RK 63343 DE
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 315 l, z elektronicznym sterowaniem, antybakteryjną ochroną, w klasie energetycznej A.
Kl. A Lodówka GORENJE RK 63343 DEpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CUP 27210
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 253 l, szerokości 55 cm, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CUP 27210pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CS 234020
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 295 l, sterowana mechanicznie, z uszczelką antybakteryjną, automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CS 234020pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka SAMSUNG RL60GGERS

Więcej miejsca to rzadsze wyprawy na zakupy

Lodówka z dolnym zamrażalnikiem serii Grand oferuje więcej przestrzeni wewnątrz – przy pojemności do 400 litrów zmieścisz w niej niemal wszystko: napoje, mrożonki, śniadanie, obiad i kolację na dziś i weekend, a nawet artykuły spożywcze zakupione z myślą o rodzinnym pikniku w nadchodzącym tygodniu. Problemem nie będzie znalezienie wystarczającej ilości miejsca, lecz zakupienie tylu produktów, aby zapełnić lodówkę.

 

System Smart Eco

System Smart Eco umożliwia optymalizację zużycia energii poprzez zastosowanie technologii sensorowej i dostosowywanie pracy kompresora do zachowań użytkownika.

Energooszczędne i stylowe oświetlenie LED

Zastosowanie lamp LED znacząco obniżyło pobór energii. Oświetlenie LED zużywa do 75% mniej energii niż tradycyjne oświetlenie żarówkowe, co pozwala na odczuwalne zmniejszenie rachunków za energię elektryczną. Mimo że koszt zakupu oświetlenia LED jest początkowo wyższy, różnica szybko zostanie zrekompensowana kosztami użytkowania lodówki.

Lodówka w lodówce

Szuflada CoolSelect Zone posiada niezależne sterowanie. Dzięki temu można w niej przechowywać różne rodzaje żywności, dopasowując odpowiednio temperaturę wewnątrz. Do wyboru są trzy tryby, umożliwiające dowolne dostosowanie temperatury do rodzaju przechowywanej żywności: strefa 0, chłodzenie i szybkie chłodzenie. Dzięki temu w szufladzie można przechowywać dowolny rodzaj żywności, tworząc odpowiednie warunki, które zapewnią maksymalną świeżość.

 

Pojemne drzwi

Na drzwiach lodówki umieszczone są cztery regulowane półki, które ułatwiają prostą i wygodną organizację przestrzeni wewnątrz. Można je indywidualnie przestawiać, aby przechowywać produkty żywnościowe różnej wielkości.

Znacznie większa, bardziej wydajna

Pojemność lodówki jest znacznie większa i ergonomiczniej rozplanowana niż produkty konkurencji. Cztery warstwowe szuflady zapewniają więcej miejsca dla różnych rodzajów żywności. W zależności od opcji można wybrać kostkarkę do lodu lub tacę na lód.

Ergonomia obsługi

Żadnego szarpania ani ciągnięcia przy otwieraniu. Uchwyt Easy Handle ułatwi otwieranie lodówki - jest tak prosty w użyciu, że może z niego korzystać nawet dziecko. Innowacyjny uchwyt, zaprojektowany z naciskiem na komfort i wygodę, sprawia, że otwieranie dużych drzwi lodówki serii Grand nie przysparza żadnych trudności. Bez konieczności używania dodatkowej siły. W końcu...

Kostki lodu na zawołanie

Wykruszanie kostek lodu z tacek już dawno stało się passe. Dzięki kostkarce do lodu z serii Twist wyjmowanie kostek lodu jest prostsze niż kiedyś. Wystarczy prosty obrót pokrętłem. Prawda, że to bardzo komfortowa technologia? W prezencie od firmy Samsung w ramach kolejnej innowacji.

Niebieski wyświetlacz LED

Wyrafinowany niebieski wyświetlacz LED nadaje drzwiom lodówki elegancki i bardzo nowoczesny wygląd, podnosząc jednocześnie jej funkcjonalność i walory estetyczne.

Technologia Multi Flow

Aby zachować wyrównaną i stałą temperaturę, chłodne powietrze przepływa przez całą komorę wieloma otworami na wysokości każdej półki.

Duża szuflada Big Box

Większe szuflady na warzywa i owoce z regulowaną wilgotnością zapewniają więcej miejsca do przechowywania produktów żywnościowych.

Kl. A++ Lodówka SAMSUNG RL60GGERSpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CN 228220 X
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 266 l, sterowana elektronicznie, z systemem No-Frost w chłodziarce i zamrażalniku, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CN 228220 Xpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka INDESIT BIAA 33 FX H D
Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem u dołu, o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej brutto 300 l, z systemem No-Frost, powłoką antybakteryjną, sterowana elektronicznie.
Kl. A+ Lodówka INDESIT BIAA 33 FX H Dpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka GORENJE RK 61810 W
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 322 l, z funkcją automatycznego rozmrażania chłodziarki, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka GORENJE RK 61810 Wpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CN 232220 X
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 287 l, sterowana elektronicznie, z systemem No-Frost w zamrażalniku, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CN 232220 Xpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka BOSCH KGE 49AI30
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm, pojemności całkowitej netto 413 l, z elektronicznym sterowaniem, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A++ Lodówka BOSCH KGE 49AI30pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]