Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBE3714TS
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 368 l, sterowana mechanicznie, z automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A+. Zużycie energii 0.83 kWh/24h (303 kWh/rok).
Kl. A+ Lodówka WHIRLPOOL WBE3714TSpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka AMICA FK318.3S
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 55 cm, pojemności całkowitej netto 252 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, powłoką antybakteryjną, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka AMICA FK318.3Spełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CNE 47520 GB
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 70 cm, pojemności całkowitej netto 437 l, z systemem No-Frost, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CNE 47520 GBpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka HOTPOINT ARISTON EBMH 18221 V O3
Chłodziarko-zamrażarka z zamrażalnikiem na dole, o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 301 l, z powłoką antybakteryjną, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka HOTPOINT ARISTON EBMH 18221 V O3pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CSA 31020 T
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 276 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CSA 31020 Tpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LG GC-399STQW
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 303 l, z elektronicznym sterowaniem, systemem No-Frost, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LG GC-399STQWpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka HAIER AFD-631 GB
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 308 l, z systemem No-Frost, funkcją szybkiego chłodzenia i zamrażania, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka HAIER AFD-631 GBpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka GORENJE NRK ORA-W
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 262 l, z antybakteryjną ochroną, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka GORENJE NRK ORA-Wpełny opis produktu
Kl. A+++ Lodówka BOSCH KGE 36AI40E
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 300 l, z elektronicznym sterowaniem, automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, w klasie energetycznej A+++.
Kl. A+++ Lodówka BOSCH KGE 36AI40Epełny opis produktu
Kl. A Lodówka CANDY CFM 3250 E
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 275 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Lodówka CANDY CFM 3250 Epełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka MASTERCOOK LC-315AA
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 170 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, powłoką antybakteryjną Biocare, oświetleniem LED, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka MASTERCOOK LC-315AApełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CUP 30110
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 284 l, szerokości 55 cm, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CUP 30110pełny opis produktu
Kl. A Lodówka GORENJE RK 4236 E
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 214 l, z antybakteryjną ochroną, w klasie energetycznej A.
Kl. A Lodówka GORENJE RK 4236 Epełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CBNgw 3956 Premium
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 332 l, sterowana elektronicznie, z wymuszonym obiegiem powietrza, komorą Bio-Fresh, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CBNgw 3956 Premiumpełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX ERB 34300W
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 315 l, z automatycznym rozmrażaniem chłodziarki, komorą niskich temperatur, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Lodówka ELECTROLUX ERB 34300Wpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 33Y42
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 252 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją Multi-Air-Flow, systemem No-Frost, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 33Y42pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka SAMSUNG RL55VJBIH
Wychodząc naprzeciw ekonomicznym oraz ekologicznym preferencjom użytkowników, Samsung wprowadza na polski rynek chłodziarko - zamrażarkę typu combi o najniższym poborze energii potwierdzonym klasą energetyczną A++.

Parametry energetyczne a Twoje rachunki

Kupno energooszczędnej lodówki zwraca się już po kilku latach, co potwierdzają skrupulatne analizy domowych wydatków na energię. Gdy urządzenie sygnowane literą A charakteryzuje się najwyższą energooszczędnością w standardowej klasyfikacji, klasa A++ oznacza o 20 % mniejsze zużycie niż w klasie A. Takie parametry mają szczególne znaczenie w przypadku lodówki - ze względu na jej ciągłą pracę, co z kolei wiąże się z nieustannym poborem mocy. W praktyce wysoka klasa efektywności energetycznej pozwala zredukować koszty, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wydać w bardziej przyjemny sposób. Z pewnością masz już kilka pomysłów...

Szykowna stylistyka do każdego wnętrza

Elegancki i dopracowany wygląd lodówki pasuje do każdej kuchni. I dodaje jej uroku. Bogate wykończenie ze stali nierdzewnej podkreśla proste, czyste linie lodówki, nadając jej klasyczny, a jednocześnie nowoczesny styl, który doskonale współgra w niemal każdym otoczeniu. Obudowa zewnętrzna została tak zaprojektowana, aby odbijać niebieskie podświetlenie z unikalną ciepłą poświatą, dodając kuchni uroku, i stylu.

Kuchnia pełna blasku

Ciepłe, niebieskie światłoemitowane przez innowacyjne podświetlenie rączki zapewni subtelny blask w kuchni. Oświetlenie nie tylko tworzy przyjemne wrażenie wizualne. Sprawdza się ono szczególnie wtedy, gdy myszkujesz po lodówce w nocy, szukając ulubionych smakołyków.

Bezszronowa świeżość w stylu Samsung

Pożegnaj się z koniecznością uciążliwego rozmrażania lodówki! Żywność przechowywana w technologii No Frost pozostaje świeża, nie traci walorów odżywczych i ma smakowity wygląd. Dodatkowo nie musisz już zaprzątać sobie głowy koniecznością ponownego rozmrażania urządzenia, oszczędzając mnóstwo czasu i niepotrzebnej frustracji. Świeża żywność i niekłopotliwa obsługa to główne zalety lodówek Samsung. Technologia No Frost chroni równocześnie przed osadzaniem się szronu na przechowywanej żywności, dzięki temu masz zawsze do dyspozycji więcej miejsca. Odpręż się i pozwól, aby Samsung wykonał za Ciebie pracę.

Stylowy wyświetlacz

Wyrafinowany niebieski wyświetlacz LED nadaje drzwiom lodówki elegancki i super nowoczesny wygląd, podnosząc jednocześnie jej funkcjonalność i walory estetyczne. Łatwy w obsłudze wyświetlacz umożliwia sterowanie temperaturą i trybami pracy, bez potrzeby otwierania drzwi lodówki.

Gładki tył

Zwykle tył lodówki to ostatnia rzecz, którą bierze się pod uwagę. Ale nie w lodówkach Samsung. Gładki, dopracowany tył stanowi nie tylko zaletę estetyczną, lecz spełnia również ważną rolę funkcjonalną. Teraz nie musisz się już martwić o zbierający się kurz i inne zabrudzenia, a całość jest łatwiejsza do czyszczenia i konserwacji.

Technologia Multi Flow

Dzięki funkcji Multi Flow strumień zimnego powietrza przepływa przez liczne kanały umieszczone na każdej półce, obniżając równomiernie temperaturę. Dzięki temu lodówka RL55 może utrzymać idealną temperaturę, zapewniając przechowanie świeżej żywności przez dłuższy czas.

Szybkie mrożenie Power Freeze

Zamrożony stek, który smakuje tak, jakby został zakupiony tego samego dnia? To nie jest wcale niemożliwe, jeśli korzystasz z lodówki Samsung z funkcją Power Freeze. Dzięki błyskawicznemu zamrażaniu ulubionych potraw ich walory smakowe i soczystość mogą zostać zachowane przez znacznie dłuższy czas. Dokładnie takie jest zadanie funkcji Power Freeze. Szybkie, głębokie mrożenie to najlepsza metoda efektywnego zatrzymywania wilgoci i smaku.

Pojemnik na jajka

Przechowuj bezpiecznie jajka, układając je w poręcznym pojemniku. Większa pojemność umożliwia przechowywanie większej liczby sztuk, a zamykany pojemnik chroni pozostałą część lodówki przed ewentualnymi zabrudzeniami pochodzącymi z rozbitych skorupek.

Idealne miejsce na ulubione przekąski

Czy masz w domu specjalne miejsce, w którym trzymasz często używane przedmioty, np. menu dań na wynos lub korkociąg? W naszej lodówce pomyśleliśmy o podobnym rozwiązaniu. Niezwykle wygodna wąska szuflada zamrażarki może być wykorzystana do przechowywania kostek lodu, słodyczy lub ulubionych mrożonych smakołyków dla całej rodziny, gwarantując łatwy i wygodny dostęp do tych niewielkich rozmiarami smakołyków.

Tryb wakacyjny

Funkcja trybu wakacyjnego w lodówce RL55 została zaprojektowana specjalnie po to, aby urządzenie pracowało efektywnie również wtedy, gdy jesteś poza domem. Jedziesz na wakacje? Inteligentny tryb wakacyjny wyłącza lodówkę, pozostawiając bez zmian ustawienia zamrażarki, tak aby przechowywane w niej produkty nie uległy rozmrożeniu. Korzystaj z wolnego czasu poza domem, bez martwienia się o rachunki za energię lub psującą się żywność.

Stylowe szklane półki

Półki ze szkła hartowanego nie tylko gwarantują wystarczającą wytrzymałość, lecz również ułatwiają orientację w rozmieszczeniu produktów.

Przekładane drzwi

W lodówce RL55 użytkownik ma do wyboru wiele ustawień, w tym również możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi. Teraz możesz dokonać wyboru dwóch opcji, na którą stronę mają być otwierane drzwi. Koniec ze zmartwieniami, czy lodówka będzie pasować do układu kuchni.
Kl. A++ Lodówka SAMSUNG RL55VJBIHpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CBNes 39560
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 325 l, sterowana elektronicznie, z funkcją NoFrost i komorą BioFresh, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka LIEBHERR CBNes 39560pełny opis produktu
Kl. A Lodówka LIEBHERR CNesf 3033
Chłodziarko-zamrażarka sterowana elektronicznie, o pojemności całkowitej netto 276 l, szerokości 55 cm, z funkcją No-Frost w zamrażarce, w klasie energetycznej A.
Kl. A Lodówka LIEBHERR CNesf 3033pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka CANDY CRCS 5162 W
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 55 cm, pojemności całkowitej netto 232 l, z automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka CANDY CRCS 5162 Wpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka CANDY CRCS 5152 W
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 55 cm, pojemności całkowitej netto 207 l, z automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka CANDY CRCS 5152 Wpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka CANDY CRCS 5172 W
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 55 cm, pojemności całkowitej netto 250 l, sterowana mechanicznie, z automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka CANDY CRCS 5172 Wpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CSA 24022 S
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 54 cm, pojemności całkowitej netto 223 l, z automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CSA 24022 Spełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka AEG S73600 CSM0
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 59.5 cm, pojemności całkowitej netto 337 l, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A-20%, z funkcją COOLMATIC i FROSTMATIC.
Kl. A++ Lodówka AEG S73600 CSM0pełny opis produktu
Kl. A++ Lodówka AEG S94400 CTM0
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 69.5 cm, pojemności całkowitej netto 305 l, sterowana elektronicznie, w klasie energetycznej A-20%, z funkcją COOLMATIC i FROSTMATIC.
Kl. A++ Lodówka AEG S94400 CTM0pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka AMICA FK326.3
Lodówka FK326.3 z pewnością zyska uznanie Użytkowników,którzy preferują klasyczny design idący w parze z funkcjonalnością. Dodatkowa zaleta to klasa energetyczna A+, co oznacza że lodówka jest bardzo energooszczędna.

Klasa energetyczna A+ to bez wątpienia najważniejsza zaleta lodówki FK326.3 To gwarancja mniejszego zużycia energii elektrycznej, co najmniej o 30%.

Przestrzeń chłodziarki można dowolnie zagospodarować,a to dzięki regulacji wysokości półek. Ponadto półki są niezwykle wytrzymałe, maksymalne obciążenie to 90 kg.

Drzwi lodówki FK326.3 można zamontować dowolnie - po prawej lub lewej stronie. To daje swobodę w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Lodówka FK326.3 posiada wiele elementów wyposażenia, dzięki którym w jej wnętrzu zawsze będzie panował porządek. Szczególną uwagę należy zwrócić na pojemne i wytrzymałe balkoniki na drzwiach, składaną półkę na butelki oraz szuflady na warzywa.
Kl. A+ Lodówka AMICA FK326.3pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka AMICA FK326.6DFZVX
Subtelny design i duża pojemność, taka jest lodówka kombi FK326.6 DFZV X z linii Premium. Dodatkowy atut to szereg przyjaznych funkcjonalności.

Obsługa lodówki FK326.6 DFZV X jest niezwykle intuicyjna, to dzięki elektronicznemu panelowi sterowania, który znajduje się na drzwiach lodówki. Ergonomiczne przyciski pozwalają na wybór użytecznych funkcji. Na wyświetlaczu natomiast widoczne są aktualne nastawy.

Lodówka FK326.6 DFZV X oznaczona jest klasą energetyczną A+, co jest gwarancją mniejszego zużycia energii, co najmniej o 30%. To bardzo ważne, ponieważ lodówka, jak niewiele sprzętów AGD, pracuje bez przerwy przez całą dobę.

System No Frost, zastosowany w lodówce FK326.6 DFZV X sprawia, że we wnętrzu całej komory zamrażalnika panuje optymalna temperatura. Ponadto nadmiar wilgoci automatycznie odprowadzany jest na zewnątrz. Dzięki temu w zamrażarce nie powstaje szron. Rozmrażanie jest mniej pracochłonne.

Szuflada Fresh Zone, będąca wyposażeniem lodówki FK326.6 DFZV X, sprawia, że produkty w niej przechowywane, znacznie dłużej zachowują świeżość. To dlatego, że temperatura wewnątrz szuflady zawiera się w przedziale od 0 do 3 stopni Celsjusza.

Wewnętrzna powierzchnia lodówki FK326.6 DFZV X wykonana została z materiału, w skład którego wchodzi specjalny środek antybakteryjny na bazie jonów srebra. Anti-bacteria, bo tak nazywa się to rozwiązanie, chroni produkty przechowywane w lodówce przed pleśnią, bakteriami i mikroorganizmami. Dodatkowo, zapobiega powstaniu nieprzyjemnego zapachu wewnątrz lodówki.
Kl. A+ Lodówka AMICA FK326.6DFZVXpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CSA 31020 X
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 276 l, z automatycznym odszranianiem chłodziarki, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka BEKO CSA 31020 Xpełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BEKO CSE 24027
Chłodziarko-zamrażarka o pojemności całkowitej netto 212 l, sterowana mechanicznie, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Lodówka BEKO CSE 24027pełny opis produktu
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 36VW20
Chłodziarko-zamrażarka o szerokości 60 cm, pojemności całkowitej netto 287 l, z elektronicznym sterowaniem, funkcją Multi-Air-Flow, systemem No-Frost, w klasie energetycznej A-10%.
Kl. A+ Lodówka BOSCH KGN 36VW20pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]