Kuch. mikrofalowa ZELMER MW4063DS
Kuchenka mikrofalowa sterowana elektronicznie, o mocy mikrofal 800 W, pojemności 23 l, z 8 poziomami mocy, grillem kwarcowym, funkcją rozmrażania oraz automatycznym ważeniem.
Kuch. mikrofalowa ZELMER MW4063DSpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG GE76V-BB
Kuchenka mikrofalowa z grillem, o szerokości 48.9 cm, pojemności 20 l, z minutnikiem, 7 poziomami mocy, systemem T.D.S oraz z wnętrzem komory pieczenia pokrytym emalią ceramiczną.
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG GE76V-BBpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa AMICA AMG20E70GIV
Kuchenka mikrofalowa AMG 20E70GIV to przyjazne funkcjonalności opatrzone nowoczesną formą. Ten sprzęt doda nowoczesności każdemu kuchennemu wnętrzu.

Na panelu sterowania znajdują się przyciski, z pomocą których ustawić można optymalne parametry gotowania. Wybrane ustawienia widoczne są na wyświetlaczu.

Równomierne podgrzanie całej potrawy zagwarantowane jest dzięki Multi Waves System. Specjalny system rozchodzenia się fal i przemyślana konstrukcja sprawiają że mikrofale docierają do wnętrza potrawy.

Niezwykle praktyczną funkcją dostępną w kuchence mikrofalowej AMG 20E70GIV jest podgrzewanie wieloetapowe. Dzięki niej można umieścić w kuchence zamrożony produkt, a mikrofala sam go rozmrozi, podgrzeje i uszlachetni grillem.

Szeroki wybór funkcji auto gwarantuje perfekcyjne przygotowana potrawy. Kuchenka sama dobiera czas i moc grzania, tak by danie było smaczne i idealnie podgrzane.
Kuch. mikrofalowa AMICA AMG20E70GIVpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL JT 367 WH
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 31 l, mocy mikrofal 1000 W, z elektronicznym sterowaniem, funkcją rozmrażania Jet Defrost oraz 8 poziomami mocy.
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL JT 367 WHpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL JT 379 IX
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 31 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem, termoobiegiem, podgrzewania, gotowania na parze, 8 poziomami mocy oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi. Produkt posiada posiada funkcje Jet Defrost która zapewnia rozmrażanie zamrożonej żywności, siedmiokrotnie szybsze niż w tradycyjnej kuchence mikrofalowej.
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL JT 379 IXpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa BEKO MWC 2010 EX
Kuchenka mikrofalowa sterowana elektronicznie, o pojemności 20 l, mocy 700 W, z 5 poziomami mocy oraz zabezpieczeniem przed dziećmi.
Kuch. mikrofalowa BEKO MWC 2010 EXpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa BEKO MWC 2010 MW
Kuchenka mikrofalowa sterowana mechanicznie, o pojemności 20 l, mocy mikrofal 700 W, z grillem, 5 poziomami mocy oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Kuch. mikrofalowa BEKO MWC 2010 MWpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa SHARP R-240BK
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 20 l, mocy mikrofal 800 W, z elektronicznym sterowaniem, funkcją rozmrażania, 10 poziomami mocy i zabezpieczeniem przed dziećmi.
Kuch. mikrofalowa SHARP R-240BKpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa GORENJE MO 17 DE
Kuchnia mikrofalowa o pojemności 17 l, mocy 700 W, z funkcją rozmrażania, 5 stopniami mocy, 8 programami Auto, zabezpieczeniem przed dziećmi, sterowana elektronicznie.
Kuch. mikrofalowa GORENJE MO 17 DEpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG CP 1395 EST
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 36 l, mocy 900 W, z funkcją rozmrażania, minutnikiem, wyświetlaczem elektronicznym oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG CP 1395 ESTpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL MWD 301 WH
Kuchenka mikrofalowa o szerokości 45.6 cm, pojemności 20 l, mocy mikrofal 700 W, sterowana mechanicznie, z funkcją rozmrażania, 7 poziomami mocy.
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL MWD 301 WHpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa KOENIC KMW 202
Kuchenka mikrofalowa o mocy 800 W, z grillem o mocy 1000 W, z 5 różnymi możliwościami ustawienia mocy oraz zabezpieczeniem przed dziećmi.
Kuch. mikrofalowa KOENIC KMW 202pełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG GE86V-BB
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 23 l, mocy 800 W, z funkcją rozmrażania, minutnikiem, wyświetlaczem elektronicznym oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG GE86V-BBpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa OK. OMW 320 D-S
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 20 l, mocy mikrofal 700 W, z grillem o mocy 1000 W, sterowana elektronicznie, z 5 poziomami mocy.
Kuch. mikrofalowa OK. OMW 320 D-Spełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa MPM 23-KMI-03
Kuchenka mikrofalowa sterowana elektronicznie, o mocy mikrofali 1400 W, pojemności 23 l, z funkcją automatycznego rozmrażania, z możliwością zabudowy.
Kuch. mikrofalowa MPM 23-KMI-03pełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa GORENJE MO 20 DWII
Kuchenka mikrofalowa sterowana elektronicznie, o pojemności 20 l, mocy mikrofal 700 W, z minutnikiem, funkcją rozmrażania oraz z 5 poziomami mocy.
Kuch. mikrofalowa GORENJE MO 20 DWIIpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa SHARP R-242(IN)E
Kuchenka mikrofalowa o szerokości 43.95 cm, pojemności 20 l, mocy mikrofal 800 W, z elektronicznym sterowaniem, 11 poziomami mocy oraz z funkcją rozmrażania.
Kuch. mikrofalowa SHARP R-242(IN)Epełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa SHARP R-640W
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 20 l, mocy mikrofal 800 W, z elektronicznym sterowaniem oraz 5 poziomami mocy.
Kuch. mikrofalowa SHARP R-640Wpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa GORENJE GMO 20 DGE
Kuchnia mikrofalowa o pojemności 20 l, z grillem, minutnikiem, funkcją rozmrażania, 5 stopniami mocy, sterowana elektronicznie.
Kuch. mikrofalowa GORENJE GMO 20 DGEpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa GORENJE GMO 23 ORAITO
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 23 l, z grillem o mocy 1200 W, minutnikiem, funkcją rozmrażania i szybkiego podgrzewania, 5 stopniami mocy oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Kuch. mikrofalowa GORENJE GMO 23 ORAITOpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa AMICA AMG17E70GV
Połączenie tradycyjnego wzornictwa oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych, taka jest kuchenka mikrofalowa AMG 17E70GV. Jej atutem jest duży wybór użytecznych funkcjonalności.

Sterowanie elektroniczne gwarantuje precyzyjne ustawienie parametrów gotowania. Dokładnie można zaprogramować czas pracy urządzenia oraz moc z jaką kuchenka będzie pracować.

W kuchence mikrofalowej AMG 17E70GV dostępna jest opcja rozmrażania czasowego oraz wagowego. Kuchenka sama dobiera optymalny czas trwania rozmrażania. Proces rozmrażania jest krótszy w stosunku do tradycyjnego. Skrócony czas rozmrażania zapobiega rozwojowi bakterii, dzięki temu rozmrażanie jest bardziej higieniczne.

Niezwykle praktyczną funkcją dostępną w kuchence mikrofalowej AMG 17E70GV jest podgrzewanie wieloetapowe. Dzięki niej można umieścić w kuchence zamrożony produkt, a mikrofala sam go rozmrozi, podgrzeje i uszlachetni grillem.

Funkcja Combigrill, dostępna w kuchence mikrofalowej AMG 17E70GV gwarantuje, że podgrzewana potrawa zachowa swoje walory smakowe. Podgrzewanie w trybie Combi polega na naprzemiennym wykorzystaniu mikrofal i grilla w odpowiednich proporcjach.
Kuch. mikrofalowa AMICA AMG17E70GVpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL GT 285 IX
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 25 l, mocy mikrofal 700 W, z elektronicznym sterowaniem, grillem kwarcowym, funkcją rozmrażania Jet Defrost oraz z 6 poziomami mocy.
Kuch. mikrofalowa WHIRLPOOL GT 285 IXpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa ELECTROLUX EMS 20200W
Kuchenka mikrofalowa o szerokości 48.5 cm, pojemności 21 l, mocy mikrofal 800 W, z wyświetlaczem elektronicznym, zegarem, 5 poziomami mocy oraz z funkcją rozmrażania.
Kuch. mikrofalowa ELECTROLUX EMS 20200Wpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG MW89MST
Kuchnia mikrofalowa o pojemności 23 l, z funkcją rozmrażania, gotowania na parze, sterowana elektronicznie, wyposażona w minutnik.
Kuch. mikrofalowa SAMSUNG MW89MSTpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa ZANUSSI ZM 21M4
Kuchenka mikrofalowa z grillem kwarcowym, sterowana mechanicznie, o pojemności 20 l, mocy mikrofal 700 W, z minutnikiem oraz z sygnałem zakończenia pracy.
Kuch. mikrofalowa ZANUSSI ZM 21M4pełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa MASTERCOOK MM-23GE X
Kuchnia mikrofalowa o pojemności 23 l, sterowana elektronicznie, z grillem o mocy 1200 W, rozmrażaniem oraz automatycznym ważeniem.
Kuch. mikrofalowa MASTERCOOK MM-23GE Xpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa AMICA AMG20M80GS
Kuchenka mikrofalowa AMG20M80GS, to elegancki design, dbałość o detale oraz funkcjonalności, które zapewniają przyjazna obsługę. Dodatkową zaletą jest duża pojemność 20l.

Kuchenka mikrofalowa AMG20M80GS wyposażona została w funkcję czasowego rozmrażania. Kuchenka sama dobiera optymalny czas trwania rozmrażania, który jest krótszy w stosunku do tradycyjnego i bardziej higieniczny, ponieważ zapobiega rozwojowi bakterii.

Praktyczną funkcją dostępną w kuchence mikrofalowej AMG20M80GS jest podgrzewanie wieloetapowe. Dzięki niej można umieścić w kuchence zamrożony produkt, a mikrofala sam go rozmrozi, podgrzeje i uszlachetni grillem.

W kuchence mikrofalowej AMG20M80GS dostępna jest opcja podgrzewania z wykorzystaniem grilla kwarcowego. Czas przygotowania posiłku jest wówczas krótszy niż w przypadku tradycyjnego grilla. Jest to idealne rozwiązanie gdy pojawi się nagła ochota na pieczoną potrawę.

Funkcja Combigrill, dostępna w kuchence mikrofalowej AMM20M80GS gwarantuje, że podgrzewana potrawa zachowa swoje walory smakowe. Podgrzewanie w trybie Combi polega na naprzemiennym wykorzystaniu mikrofal i grilla w odpowiednich proporcjach.
Kuch. mikrofalowa AMICA AMG20M80GSpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa GORENJE MO 17 ME
Kuchenka mikrofalowa sterowana mechanicznie, w kolorze srebrnym, o pojemności 17 l, mocy mikrofal 700 W, z minutnikiem, powłoką Antifingerprint oraz z 5 poziomami mocy.
Kuch. mikrofalowa GORENJE MO 17 MEpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa GORENJE SMO 20 DGB
Kuchenka mikrofalowa o pojemności 20 l, z grillem, minutnikiem, funkcją rozmrażania i szybkiego nagrzewania, 4 stopniami mocy oraz z zabezpieczeniem przed dziećmi.
Kuch. mikrofalowa GORENJE SMO 20 DGBpełny opis produktu
Kuch. mikrofalowa SHARP AX-1100IN
Kuchenka mikrofalowa do gotowania na parze o pojemności 27 l, mocy mikrofal 900 W, z elektronicznym sterowaniem za pomocą panelu dotykowego oraz z 26 programami automatycznymi obejmującymi również 4 kompletne dania.
Kuch. mikrofalowa SHARP AX-1100INpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]