Kl. A Kuchnia ELECTROLUX EKK 511510X
Kuchnia gazowo-elektryczna 6-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 52 l, z minutnikiem elektronicznym, pokrywą szklaną, zapalarką gazu w pokrętle, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia ELECTROLUX EKK 511510Xpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE3.43ZpTaDNRA(W) Eco
Kuchnia wolnostojąca 53GE3.43ZpTaDNRA(W) Eco to połączenia klasycznego designu oraz innowacyjnych rozwiązań. Gazowa płyta i piekarnik sterowany elektronicznie gwarantują satysfakcję z użytkowania.

Piekarnik Multi posiada 8 funkcji. Wybór funkcji jest łatwy i wygodny dzięki programatorowi Ta. Programator umożliwia także dowolne programowanie czasu wyłączenia piekarnika oraz czasu pieczenia.

Piekarnik wyposażony został w Pakiet No Problem, który sprawia, że utrzymanie go w czystości jest naprawdę łatwe. Powłoka antyadhezyjna non-stick na blachach utrudnia przywieranie brudu i tłuszczu. Natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean, gwarantuje łatwe czyszczenie komory piekarnika.

Dla przygotowania jeszcze smaczniejszych potraw piekarnik wyposażony został w rożen obrotowy. Pozwala on na przygotowanie chrupiących potraw mięsnych. Szczególnie sprawdza się gdy chcemy przyrządzić pysznego, złocistego kurczaka.

Kuchnia 53GE3.43ZpTaDNRA(W) Eco to sprzęt oszczędny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE3.43ZpTaDNRA(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE3.43ZpTaDNRA(XL) Eco
Ekonomiczna, bezpieczna w użytkowaniu, łatwa w obsłudze, taka jest kuchnia 53GE3.43ZpTaDNRA(XL) Eco wolnostojąca należąca do linii Maxima. Ten model to gazowa płyta I elektryczny piekarnik.

W kuchni 53GE3.43ZpTaDNRA(XL) Eco elektryczny piekarnik wyposażony został w programator Ta, dzięki któremu obsługa jest niezwykle intuicyjna. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 8 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.

Dzięki pakietowi No Problem, w który wyposażony jest piekarnik, łatwo utrzymać go w czystości. Specjalna powłoka non-stick na blachach utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne czyszczenie wszelkich zabrudzeń.

Na bocznych ściankach komory piekarnika umieszczone zostały drabinki. Dzięki nim, blachy z piekarnika wysuwa się w łatwy sposób nawet przy znacznym obciążeniu. To rozwiązanie wygodne i bezpieczne ponieważ ogranicza możliwość poparzenia. Drabinki są łatwe w demontażu, a umyć je można nawet w zmywarce.

Kuchnia 53GE3.43ZpTaDNRA(XL) Eco to sprzęt oszczędny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.
Kl. A Kuchnia AMICA 53GE3.43ZpTaDNRA(XL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3445 B FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3445 B FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51ME4.38ZpMs(W) Eco
Kuchnia gazowo-elektryczna 51ME4.38ZpMs(W) Eco to klasyczny design i innowacyjne technologie. Idealna dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania oraz cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania. Warto dodać, że obok trzech palników gazowych na płycie znajduje się także płytka elektryczna.

Kuchnia 51ME4.38ZpMs(W) Eco to sprzęt oszczędny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Komfort użytkowania zwiększa minutnik z funkcją Stop, w który wyposażony został piekarnik. Urządzenie odmierza nastawiony czas w minutach, a po jego upływie włącza sygnał dźwiękowy i automatycznie wyłącza piekarnik.

Zapalacz gazu w pokrętle zwiększa wygodę użytkowania. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.
Kl. A Kuchnia AMICA 51ME4.38ZpMs(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.43ZpTaYDN(W) Eco
Kuchnia 601GE3.43ZpTaYDN(W) Eco to klasyczny design i innowacyjne technologie. Idealna dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania oraz cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Komfortową obsługę piekarnika zapewnia programator Ta. To dzięki wygodnym przyciskom i czytelnemu wyświetlaczowi. Programator umożliwia dowolne programowanie czasu wyłączenia piekarnika oraz czasu pieczenia. Piekarnik typu Multi posiada 8 specjalnych funkcji, z których każda przeznaczona jest do przygotowania innego rodzaju potrawy.

Kuchnia 601GE3.43ZpTaYDN(W) Eco to sprzęt oszczędny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna Aplus, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Piekarnik wyposażony został w Pakiet No Problem, który sprawia, że utrzymanie go w czystości jest naprawdę łatwe. Powłoka antyadhezyjna non-stick na blachach utrudnia przywieranie brudu i tłuszczu. Natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean, gwarantuje łatwe czyszczenie komory piekarnika.

Dla przygotowania jeszcze smaczniejszych potraw piekarnik wyposażony został w rożen obrotowy. Pozwala on na przygotowanie chrupiących potraw mięsnych. Szczególnie sprawdza się gdy chcemy przyrządzić pysznego, złocistego kurczaka.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.43ZpTaYDN(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3445 X PLUS
Kuchnia gazowo-elektryczna 6-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3445 X PLUSpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 67522 BW
Kuchnia gazowo-elektryczna 10-funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności 60 l, z teleskopowymi prowadnicami, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 67522 BWpełny opis produktu
Kl. B Kuchnia GORENJE K 57322 AW
Kuchnia gazowo-elektryczna 7-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 45 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej B.
Kl. B Kuchnia GORENJE K 57322 AWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G10SA(W)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze białym, o szerokości 50 cm, z 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, zapalarką gazu, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G10SA(W)/Upełny opis produktu
Kl. A Kuchnia ARDO A64 VEE Inox CE
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, z 4 palnikami gazowymi, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, termoobiegiem, piekarnikiem o pojemności 51 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia ARDO A64 VEE Inox CEpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G650SA(X)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze srebrnym, o szerokości 50 cm, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G650SA(X)/Upełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CM 51011 S
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności 47 l, z 7 funkcjami pieczenia, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CM 51011 Spełny opis produktu
Kl. A Kuchnia SMEG CO 68 GMP8
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności 68 l, z termoobiegiem, 8-funkcyjnym piekarnikiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia SMEG CO 68 GMP8pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 55306 AS
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 48 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 55306 ASpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52320 DX
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze inox, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52320 DXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpTsYKDA(XL) Eco
Piękno z zintegrowane technologią, te słowa w pełni oddają charakter linii Integra. By się o tym przekonać, wystarczy przyjrzeć się kuchni 614GcE3.43ZpTsYKDA(XL). Stylowa płyta gazowa oraz multifunkcyjny piekarnik elektryczny stają się nie tyko niezastąpionym elementem wyposażenia kuchennego wnętrza ale także jego ozdobą.

Piekarnik jest niezastąpionym towarzyszem kulinarnych podróży. Zaawansowane rozwiązania technologiczne idące w parze z funkcjonalnością są niezastąpione. Obsługa jest intuicyjna dzięki programatorowi Ts. Szeroki wybór funkcji pozwala na wybór optymalnych parametrów. Nie bez znaczenia jest klasa energetyczna A, która gwarantuje oszczędność energii.

Szczęśliwi posiadacze kuchni 614GcE3.43ZpTsYKDA(XL) mogą zapomnieć o uciążliwym czyszczeniu piekarnika. W walce z tłuszczem i przypaleniami niezastąpiony jest pakiet No Problem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, którą pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje łatwe i efektywne usuwanie zabrudzeń.

Niezwykłą zaletą piekarnika jest funkcja Szybki nagrzew, w którą został wyposażony. Czas rozgrzewu piekarnika do temperatury 150 stopni Celsjusza został skrócony o 20% (w porównaniu do standardowego czasu). Takie rozwiązanie pozwala w pełni skupić się na przygotowaniu potrawy.

Palniki płyty grzejnej wyposażone są w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. To zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. W sytuacji gdy płomień zgaśnie w skutek zalania lub przeciągu, inteligentna technologia odetnie dopływ gazu, eliminując niebezpieczeństwo ulatniania się.

Innowacyjny system OptiGas, w który wyposażona została płyta grzejna pozwala znacznie zmniejszyć zużycie gazu. Dzięki tej technologii moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka a ciepło nie ucieka na boki. To rozwiązanie zapewnia zużycie gazu mniejsze nawet o 12%.
Kl. A Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpTsYKDA(XL) Ecopełny opis produktu
Kuchnia ELECTROLUX EKG 51103OW
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, z zapalarką gazu w przycisku, podwójną szybą w drzwiach, grillem gazowym, metalową pokrywą oraz z minutnikiem mechanicznym.
Kuchnia ELECTROLUX EKG 51103OWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52021 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 7 programami, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52021 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 56GcE3.33ZpTa(Srx) Eco
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, z programatorem elektronicznym, zapalarką gazu w pokrętle, grillem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia AMICA 56GcE3.33ZpTa(Srx) Ecopełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpTaDNAQ(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 66 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpTaDNAQ(Xx)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 56GcE3.43ZpTaKDAQ(Srx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 69 l, z 4 palnikami gazowymi, programatorem elektronicznym Ta, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 56GcE3.43ZpTaKDAQ(Srx)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.43HZpTaDNQ(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz emaliowaną płytą. Piekarnik o pojemności 66 l wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.43HZpTaDNQ(W)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 58GE3.43HZpTaDNAQ(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 66 l, wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 58GE3.43HZpTaDNAQ(Xx)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpTsAQ(XL)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 66 l, wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpTsAQ(XL)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE1.23Z(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 69 l, z metalową pokrywą, 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE1.23Z(W)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 608GE3.43ZpTsKDNAQ(WL)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 66 l, z rożnem obrotowym, 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 608GE3.43ZpTsKDNAQ(WL)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpTaNRA(XxL) Eco
Wykonana z eleganckiego inoxu kuchnia 51GE3.33ZpTaNRA (XxL) Eco będzie cieszył oko, a ponadto sprosta nawet najtrudniejszym kulinarnym zadaniom. To dzięki zróżnicowanym funkcjonalnościom. Piekarnik nagrzewa się o 20% szybciej, nadal zachowując klasę energetyczną A.

Piekarnik wyposażony został w Pakiet No Problem, który sprawia, że utrzymanie go w czystości jest naprawdę łatwe. Powłoka antyadhezyjna non-stick na blachach utrudnia przywieranie brudu i tłuszczu. Natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean, gwarantuje łatwe czyszczenie komory piekarnika.

Kuchnia 51GE3.33ZpTaNRA (XxL) Eco to sprzęt ekonomiczny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Komfort użytkowania gwarantuje elektroniczny programator Ta, za pomocą którego steruje się piekarnikiem. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 8 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpTaNRA(XxL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE1.33ZpMs(Xx) Eco
Kuchnia wolnostojąca 51GE1.33ZpMs(Xx) Eco wykonana została z inoxu, poprzez co zyskuje na nowoczesności. W parze z eleganckim designem idą bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Piekarnik w kuchni 51GE1.33ZpMs(Xx) Eco oznaczony jest klasą A.

Komfort użytkowania zwiększa minutnik z funkcją Stop, w który wyposażony został piekarnik. Urządzenie odmierza nastawiony czas w minutach, a po jego upływie włącza sygnał dźwiękowy i automatycznie wyłącza piekarnik.

Zapalacz gazu w pokrętle zwiększa wygodę użytkowania. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.

Płyta kuchni 51GE1.33ZpMs(Xx) Eco, wyposażona została w system OptiGas. Dzięki niemu moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE1.33ZpMs(Xx) Ecopełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]