Kl. A Kuchnia AMICA 51GE1.23PF(W) Eco
Gazowa płyta i elektryczny piekarnik. Połączenia klasycznego wzornictwa i nowinek technologicznych. Taka jest kuchnia 51GE1.23PF(W) Eco.

Piekarnik elektryczny kuchni 51GE1.23PF(W) Eco posiada klasę energetyczną A. To gwarancja znacznie niższych rachunków za prąd.

W kuchni 51GE1.23PF(W) Eco zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Specjalna emalia łatwoczyszcząca wewnątrz komory piekarnika powoduje, że tłuszcz i brud nie przywierają tak szybko, a powstałe zabrudzenia znacznie łatwiej usunąć.

Ruszty na płycie posiadają dużą i stabilną płaszczyznę roboczą. Dzięki temu gotować można nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. To duże ułatwienie i wygoda.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE1.23PF(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3416 ZN PLUS
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem, termoobiegiem, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3416 ZN PLUSpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia ZANUSSI ZCG 560MW
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, funkcją Pizza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia ZANUSSI ZCG 560MWpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.43ZpTaYDN W
Kuchnia gazowo-elektryczna 6-funkcyjna, z zapalarką gazu w pokrętle, programatorem elektronicznym, szklaną pokrywą, grillem, rożnem obrotowym, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.43ZpTaYDN Wpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 65320 BW
Kuchnia gazowo-elektryczna 5-funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności 60 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 65320 BWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 57364 AXG
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 53 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 57364 AXGpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia RAVANSON KWGE-K50N
Kuchnia gazowo-elektryczna 4-palnikowa, o szerokości 50 cm, z podwójną szyba w drzwiach, pokrywą, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia RAVANSON KWGE-K50Npełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3495 B FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z elektronicznym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3495 B FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52322 DX
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 8 programami pieczenia, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52322 DXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52320 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze białym, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 52320 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3415 ZSB
Kuchnia gazowo-elektryczna multifunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3415 ZSBpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3490 B FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3490 B FUTpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.33ZpTaYN(W) Eco
Klasyczna płyta gazowa oraz multifunkcyjny piekarnik elektryczny, taka jest kuchnia 601GE3.33ZpTaYN(W) Eco. To niezastąpiony sprzęt kuchenny, który uprzyjemni każdą kulinarną podróż.

Piekarnik Multi posiada 8 funkcji. Wybór funkcji jest łatwy i wygodny dzięki programatorowi Ta. Programator umożliwia także dowolne programowanie czasu wyłączenia piekarnika oraz czasu pieczenia.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwypływowe gazu. W sytuacji gdy płomień niekontrolowanie zgaśnie zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Dzięki pakietowi No Problem, w który wyposażony jest piekarnik, łatwo utrzymać go w czystości. Specjalna powłoka non-stick na blachach utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne czyszczenie wszelkich zabrudzeń.

Nowoczesne sprzęty AGD cechuje wysoka klasa energetyczna. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Kuchnia 601GE3.33ZpTaYN(W) Eco oznaczona jest klasą Aplus.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.33ZpTaYN(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33Zp(W) Eco
Kuchnia gazowo-elektryczna z linii Practica to klasyka wzbogacona o nowoczesne rozwiązania. Jest przyjazna i bezpieczna w użytkowaniu, co znacznie podnosi jej atrakcyjność.

8-funkcyjny piekarnik Multi gwarantuje kulinarne sukcesy. Ponadto jego czyszczenie jest niezwykle łatwe, ponieważ wewnętrzne ścianki pokryte zostały specjalną emalią, która utrudnia przywieranie tłuszczu i brudu.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Piekarnik w kuchni 51GE3.33Zp(W) Eco oznaczony jest klasą A.

Kuchnia 51GE3.33Zp(W) Eco to nie tylko oszczędność energii elektrycznej ale także gazu. To dzięki systemowi Optigas. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33Zp(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3T760SA(W)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 54 l, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3T760SA(W)/Upełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6G66SA (X)/U
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, z programatorem elektronicznym, grillem, 4 palnikami gazowymi, o pojemności 56 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6G66SA (X)/Upełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 62322 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z minutnikiem elektronicznym, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 62322 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G610SA(X)/U S
Kuchnia gazowo-elektryczna 6-funkcyjna, o szerokości 50 cm, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G610SA(X)/U Spełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE1.23PF(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 69 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE1.23PF(W)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia BOSCH HGV 745253L
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, z 4 palnikami gazowymi, o pojemności piekarnika 67 l, z elektryczną zapalarką gazu, grillem, zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz ze szklaną pokrywą.
Kl. A++ Kuchnia BOSCH HGV 745253Lpełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.43HZpTaDNQ(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, szklaną pokrywą. Piekarnik o pojemności 66 l wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.43HZpTaDNQ(Xx)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE2.33HZpP(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm i pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE2.33HZpP(W)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpQ(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpQ(W)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpTaQ(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpTaQ(Xx)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3490 LUX FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3490 LUX FUTpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.43ZpTmYKDNA(W) Eco
Klasyczna budowa, bezpieczne użytkowanie, łatwa obsługa. Taka jest kuchnia gazowo-elektryczna z linii Practica.

Kuchnia 601GE3.43ZpTmYKDNA(W) Eco wyposażona została w programator Tm, który steruj pracą zarówno piekarnika jak i palników gazowych. Pozwala zaprogramować czas wyłączenia nawet czterech palników gazowych jednocześnie. Z jego pomocą można również ustawić czas pracy oraz godzinę wyłączenia piekarnika. Posiada też funkcję minutnika.

8-funkcyjny piekarnik Multi gwarantuje kulinarne sukcesy. Ponadto jego czyszczenie jest niezwykle łatwe, ponieważ wewnętrzne ścianki pokryte zostały specjalną emalią, która utrudnia przywieranie tłuszczu i brudu.

Amica dba, by sprzęty znajdujące się w jej ofercie cechowała wysoka oszczędność energii. W kuchni 601GE3.43ZpTmYKDNA(W) Eco, mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A PLUS, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Niezastąpionym rozwiązaniem, zastosowanym w kuchni 601GE3.43ZpTmYKDNA(W) Eco jest pakiet NoProblem, dzięki któremu czyszczenie piekarnika jest znacznie łatwiejsze. Powłoka antyadhezyjna non-stick, którą pokryte zostały blachy piekarnika utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601GE3.43ZpTmYKDNA(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 52GE3.33ZpTa XxL Eco
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, z programatorem elektronicznym Ta, zapalarką gazu w pokrętle, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia AMICA 52GE3.33ZpTa XxL Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE2.33ZpTa(Xx) Eco
Inoxowa powierzchnia,elektroniczny programator, dzięki nim kuchnia wolnostojąca 51GE2.33ZpTa(Xx) Eco zyskała na nowoczesności. Kuchnia jest przyjazna i bezpieczna w obsłudze.

Komfort użytkowania gwarantuje elektroniczny programator Ta, za pomocą którego steruje się funkcjami piekarnika. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 6 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Piekarnik w kuchni 51GE2.33ZpTa(Xx) Eco oznaczony jest klasą A.

Wygodny zapalacz gazu w pokrętle zwiększa komfort użytkowania. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.

W kuchni 51GE2.33ZpTa(Xx) Eco zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników została obniżona, w rezultacie czego korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze, nawet o 12%.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE2.33ZpTa(Xx) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 52GE2.43ZpTa(W) Eco
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 54 l, z zapalarką gazu w pokrętle, programatorem elektronicznym, grillem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia AMICA 52GE2.43ZpTa(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AEG 47345GM-MN
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, z minutnikiem elektronicznym, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia AEG 47345GM-MNpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]