Losowy produkt
Notebook SONY VPCSB4L1E
Notebook SONY VPCSB4L1E
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpTaDRA(W) Eco
Kuchnia wolnostojąca 51GE3.33ZpTaDRA(W) Eco to połączenia klasycznego designu oraz innowacyjnych rozwiązań. Gazowa płyta i piekarnik sterowany elektronicznie gwarantują satysfakcję z użytkowania.

W kuchni 51GE3.33ZpTaDRA(W) Eco elektryczny piekarnik wyposażony został w programator Ta, dzięki któremu obsługa jest niezwykle intuicyjna. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 8 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.

Kuchnia 51GE3.33ZpTaDRA(W) Eco to sprzęt oszczędny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Specjalna emalia łatwoczyszcząca wewnątrz komory piekarnika powoduje, że tłuszcz i brud nie przywierają tak szybko, a powstałe zabrudzenia znacznie łatwiej usunąć.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpTaDRA(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3485 X FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 11-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3485 X FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MPM 50-KGM-06
Kuchnia gazowo-elektryczna ze szklaną pokrywą, zapalarka gazu, emaliowanym, podwójnym rusztem, 4 palnikami z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MPM 50-KGM-06pełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 6450AOX
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 60 cm, z zapalarką gazu w pokrętle, wymuszonym obiegiem powietrza, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 6450AOXpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 6450AOW
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 60 cm, z zapalarką gazu w pokrętle, wymuszonym obiegiem powietrza, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 6450AOWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G10SA(W)/U S
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze białym, o szerokości 50 cm, pojemności 60 l, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu w przycisku, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G10SA(W)/U Spełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE1.33HZpTaQ(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz emaliowaną płytą. Piekarnik o pojemności 65 l wyposażony w programator elektroniczny, z 4 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE1.33HZpTaQ(W)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpTaQ(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpTaQ(W)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpTsKDAQ(XL)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz płytą ze szkła hartowanego. Piekarnik o pojemności 66 l wyposażony w programator sensorowy, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpTsKDAQ(XL)pełny opis produktu
Kuchnia AMICA 58GE3.43HZpTaDNAQ(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 66 l, wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia.
Kuchnia AMICA 58GE3.43HZpTaDNAQ(W)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 779 W
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze białym o szerokości 50 cm z 8-funkcyjnym piekarnikiem o pojemności 53 l, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 779 Wpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3479 SB DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3479 SB DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3445 X FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3445 X FUTpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 608GE3.33ZpTsYN(XL) Eco
Elegancki design oraz przyjazne rozwiązania technologiczne, to kuchnia 608GE3.33ZpTsYN(XL) Eco. Jest idealna dla osób, które preferują oryginalne rozwiązania i cenią wysoką jakość.

Ośmio funkcyjny piekarnik Multi obsługiwany jest za pomocą programatora Ts. Wygodne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów. Można wybrać dowolną godzinę wyłączenia piekarnika oraz zaprogramować czas pracy. Wybrane ustawienia widoczne są na wyswietlaczu. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, m.in. grill oraz funkcję, która pomoże przygotować idealną pizzę.

Amica dba, by sprzęty znajdujące się w jej ofercie cechowała wysoka oszczędność energii. W kuchni 608GE3.33ZpTsYN(XL) Eco, mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A PLUS, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Piekarnik wyposażony został w pakiet No Problem, który sprawia, że utrzymanie go w czystości jest naprawdę łatwe. Powłoka antyadhezyjna non-stick na blachach utrudnia przywieranie brudu i tłuszczu. Natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean, gwarantuje łatwe czyszczenie komory piekarnika.

Projektując kuchnię 608GE3.33ZpTsYN(XL) Eco, Amica pomyślała nie tylko o atrakcyjnym designie, ale także zadbała o to by była bezpieczna i funkcjonalna. Zapalacz gazu w pokrętle gwarantuje wygodę użytkowania, zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu zapewnia bezpieczeństwo.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 608GE3.33ZpTsYN(XL) Ecopełny opis produktu
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7345 X PLUS
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z grillem, ogrzewaniem dolnym i górnym, termoobiegiem oraz zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7345 X PLUSpełny opis produktu
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7345 B PLUS
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z grillem, ogrzewaniem dolnym i górnym, termoobiegiem oraz zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7345 B PLUSpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpTaNR(XxL) Eco
Inoxowa powierzchnia,elektroniczny programator, dzięki nim kuchnia wolnostojąca 51GE3.33ZpTaNR(XxL) Eco zyskała na nowoczesności. Kuchnia jest przyjazna i bezpieczna w obsłudze.

W kuchni 51GE3.33ZpTaNR(XxL) Eco elektryczny piekarnik wyposażony został w programator Ta, dzięki któremu obsługa jest niezwykle intuicyjna. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 8 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.

W kuchni 51GE3.33ZpTaNR(XxL) Eco zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników została obniżona, w rezultacie czego korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze, nawet o 12%.

Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Piekarnik elektryczny kuchni 51GE3.33ZpTaNR(XxL) Eco posiada klasę energetyczną A. To gwarancja znacznie niższych rachunków za prąd.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpTaNR(XxL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MPM 50-KGE-03
Kuchnia gazowo-elektryczna z metalową pokrywą, zapalarka gazu, emaliowanym rusztem, 4 palnikami z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MPM 50-KGE-03pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 62320 DX
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z 8 programami pieczenia, grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 62320 DXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 62320 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z 8 programami pieczenia, grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 62320 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 52GE3.33ZpTaR(W) Eco
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, z 4 palnikami gazowymi, o pojemności piekarnika 54 l, z zapalarką gazu w pokrętle, programatorem elektronicznym, grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia AMICA 52GE3.33ZpTaR(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CM 51220 SX
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności 47 l, z 7 programami pieczenia, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CM 51220 SXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3442 BD FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3442 BD FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSE 52620 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 6 programami pieczenia, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSE 52620 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSE 62120 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z minutnikiem mechanicznym, 4 palnikami gazowymi, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSE 62120 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpMsN(Xx) Eco
Kuchnia 51GE3.33ZpMsN(Xx) Eco jest bezpieczna w użytkowaniu i intuicyjna w obsłudze. Dzięki 8 specjalnym funkcjom piekarnika, łatwo osiągnąć kulinarny sukces. Nie trzeba się przy tym martwić wysokością rachunków za prąd, a to dlatego, że piekarnik posiada klasę energetyczną A, dzięki której zużycie energii elektrycznej jest mniejsze.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Piekarnik wyposażony został w minutnik z funkcją Stop. Urządzenie odmierza nastawiony czas w minutach, a po jego upływie włącza sygnał dźwiękowy i automatycznie wyłącza piekarnik.

Kuchnia 51GE3.33ZpMsN(Xx) Eco to sprzęt ekonomiczny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Czyszczenie komory piekarnika jest znacznie łatwiejsze i mniej czasochłonne. To dzięki specjalnej emalii, która pokryte są wewnętrzne ścianki piekarnika.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpMsN(Xx) Ecopełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 52500OX
Kuchnia gazowo-elektryczna 6-funkcyjna, o szerokości 50 cm, z zapalarką gazu w pokrętle, wymuszonym obiegiem powietrza, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKK 52500OXpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G660SA(X)/U S
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze inox, o szerokości 50 cm, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3G660SA(X)/U Spełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 608GE3.33ZpTsNQ(XL)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 608GE3.33ZpTsNQ(XL)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpTaDAQ(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 66 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.33HZpTaDAQ(W)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]