Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.43HZpTaDQ(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 66 l, z rożnem obrotowym, 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE3.43HZpTaDQ(Xx)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 608GE3.33ZpTsNQ(WL)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 608GE3.33ZpTsNQ(WL)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3461 ZX DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3461 ZX DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3415 ZSX DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3415 ZSX DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 B FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 B FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpTa(W) Eco
Ekonomiczna, bezpieczna w użytkowaniu, łatwa w obsłudze, taka jest kuchnia wolnostojąca 51GE3.33ZpTa(W) Eco.

W kuchni 51GE3.33ZpTa(W) Eco elektryczny piekarnik wyposażony został w programator Ta, dzięki któremu obsługa jest niezwykle intuicyjna. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 8 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.

Kuchnia 51GE3.33ZpTa(W) Eco to sprzęt oszczędny. Mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik. Oszczędność gazu natomiast, gwarantuje system Optigas. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom zużycie gazu jest mniejsze nawet o 12%.

Specjalna emalia łatwoczyszcząca wewnątrz komory piekarnika powoduje, że tłuszcz i brud nie przywierają tak szybko, a powstałe zabrudzenia znacznie łatwiej usunąć.

Wygodny zapalacz gazu w pokrętle zwiększa komfort użytkowania. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpTa(W) Ecopełny opis produktu
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7385 X FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna 12- funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z grillem, ogrzewaniem dolnym i górnym, termoobiegiem, funkcją Celeris, rożnem oraz zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kl. B Kuchnia MASTERCOOK KGE 7385 X FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CS 51021 S
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności 49 l, z 4 funkcjami pieczenia, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CS 51021 Spełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 X PLUS
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 X PLUSpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3412 ZSX DYN
Kuchnia gazowo-elektryczna 7-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3412 ZSX DYNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia GORENJE K 55306 AW
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 48 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia GORENJE K 55306 AWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSS 52020 DW
Kuchnia gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności 60 l, z 4 funkcjami pieczenia, grillem, 4 palnikami gazowymi, zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSS 52020 DWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpMsR(W) Eco
Kuchnia gazowo-elektryczna 51GE3.33ZpMsR(W) Eco to klasyczny design i innowacyjne technologie. Idealna dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania oraz cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

8-funkcyjny piekarnik Multi gwarantuje kulinarne sukcesy. Ponadto jego czyszczenie jest niezwykle łatwe, ponieważ wewnętrzne ścianki pokryte zostały specjalną emalią, która utrudnia przywieranie tłuszczu i brudu.

Piekarnik wyposażony został w minutnik z funkcją Stop. Urządzenie odmierza nastawiony czas w minutach, a po jego upływie włącza sygnał dźwiękowy i automatycznie wyłącza piekarnik.

Klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik to gwarancja niższych rachunków za energię elektryczną.

W kuchni 51GE3.33ZpMsR(W) Eco zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.
Kl. A Kuchnia AMICA 51GE3.33ZpMsR(W) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpYA(XL) Eco
Kuchnia gazowo-elektryczna 8-funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 60 l, w klasie energetycznej A. Kuchenka została wyposażona w rożen obrotowy, Pakiet No Problem, system Optigas oraz 4 palinki gazowe z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kl. A Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpYA(XL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpTsYA(XL) Eco
Ekonomiczna, bezpieczna w użytkowaniu, łatwa w obsłudze, taka jest kuchnia 614GcE3.43ZpTsYA(XL) z linii Integra. Ten model to stylowa płyta gazowa na szkle oraz nowoczesny inoxowy piekarnik.

Elektryczny piekarnik wyposażony jest w nowoczesny programator Ts. Jego obsługa jest intuicyjna i wygodna dzięki sensorowemu sterowaniu oraz czytelnemu wyświetlaczowi LCD. Programator Ts pozwala ustawić czas działania piekarnika oraz opóźnienie rozpoczęcia pracy.

Dzięki pakietowi No Problem, w który wyposażony jest piekarnik, łatwo utrzymać go w czystości. Pracochłonne usuwaniu uciążliwego tłuszczu oraz przypaleń to przeszłość. Powłoka non-stick, którą pokryte są blachy piekarnika piekarnika utrudnia przywieranie zabrudzeń. Natomiast system Steam Clean jest niezastąpiony w czyszczeniu komory piekarnika.

Dla przygotowania jeszcze smaczniejszych potraw, piekarnik wyposażony został w rożen obrotowy. Nieoceniony, gdy chcemy przygotować chrupiące potrawy mięsne, np.pysznego złocistego kurczaka.

Stabilne, żeliwne ruszty pokrywają całą powierzchnię płyty grzejnej. To daje swobodę i wygodę użytkowania. Garnek można położyć na płycie w dowolnym miejscu, bez obaw że się zsunie. Ruszty łatwo utrzymać w czystości.

System OptiGas zastosowany w płycie grzejnej pozwala na dużą oszczędność gazu, nawet do 12%. Dzięki specjalnie skonstruowanym dyszom, moc palnika została obniżona o 10%. W efekcie korona płomienia jest mniejsza i ogrzewa tylko dno garnka, a ciepło nie ucieka na boki.
Kl. A Kuchnia AMICA 614GcE3.43ZpTsYA(XL) Ecopełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 LUX FUT
Kuchnia gazowo-elektryczna wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu, elektronicznym sterowaniem, grillem i wymuszonym obiegiem powietrza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KGE 3444 LUX FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6G660SA(W)/U S
Kuchnia gazowo-elektryczna w kolorze białym, o szerokości 60 cm, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem i termoobiegiem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6G660SA(W)/U Spełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE2.33HZpTa(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, z 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 58GE2.33HZpTa(Xx)pełny opis produktu
Kl. A++ Kuchnia AMICA 608GE3.43ZpTsKDNAQ(XL)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna, o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 66 l, z rożnem obrotowym, 4 palnikami gazowymi z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, w klasie energetycznej A++.
Kl. A++ Kuchnia AMICA 608GE3.43ZpTsKDNAQ(XL)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.33HZpTaNQ(Xx)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, szklaną pokrywą i szufladą. Piekarnik o pojemności 65 l wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.33HZpTaNQ(Xx)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.33HZpTaNQ(W)
Kuchnia wolnostojąca gazowo-elektryczna o szerokości 60 cm, z zabezpieczeniem przeciwwypływowym, szklaną pokrywą i szufladą. Piekarnik o pojemności 65 l wyposażony w programator elektroniczny, z 10 funkcjami pieczenia, w klasie energetycznej A-20%.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618GE3.33HZpTaNQ(W)pełny opis produktu
Kuchnia GORENJE G51100AX
Kuchnia gazowa w kolorze inox, o szerokości 50 cm, pojemności 53 l, z 4 palnikami gazowymi o łącznej mocy 7200 W, powłoką ecoClean oraz z wytłaczanymi prowadnicami.
Kuchnia GORENJE G51100AXpełny opis produktu
Kuchnia AMICA 51GG4.23ZP(W) Eco
Kuchnia gazowa 51GG4.23ZP(W) Eco to klasyczny design i innowacyjne technologie. Idealna dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania oraz cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Płyta oraz piekarnik kuchni 51GG4.23ZP(W) Eco wyposażone są w zabezpieczenie przeciwypływowe gazu. W sytuacji gdy płomień niekontrolowanie zgaśnie zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane. To znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania.

System Optigas, czyli specjalnie skonstruowane dysze czynią kuchnię 51GG4.23ZP(W) Eco sprzętem przyjaznym i oszczędnym. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia nie wychodzi poza dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Specjalna emalia łatwoczyszcząca wewnątrz komory piekarnika powoduje, że tłuszcz i brud nie przywierają tak szybko, a powstałe zabrudzenia znacznie łatwiej usunąć.
Kuchnia AMICA 51GG4.23ZP(W) Ecopełny opis produktu
Kuchnia GORENJE G 51100 AW
Kuchnia gazowa w kolorze białym, o szerokości 50 cm, pojemności 53 l, z 4 palnikami gazowymi.
Kuchnia GORENJE G 51100 AWpełny opis produktu
Kuchnia BEKO CSG 52010 FW
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, pojemności 60 l, z 4 palnikami gazowymi, podwójnym, emaliowanym rusztem oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia BEKO CSG 52010 FWpełny opis produktu
Kuchnia AMICA 58GG4.23ZPF(W)
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 58 l, z zapalarką gazu, podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kuchnia AMICA 58GG4.23ZPF(W)pełny opis produktu
Kuchnia AMICA 51GG4.23OFP(W) Eco
Klasyczna budowa, bezpieczne użytkowanie, łatwa obsługa. Taka jest kuchnia gazowa z linii Practica. Zarówno płyta, jak i piekarnik są w tym modelu gazowe.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Zarówno płyta, jak i piekarnik wyposażone są w zabezpieczenie przeciwypływowe gazu. W sytuacji gdy płomień niekontrolowanie zgaśnie zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Płyta kuchni 51GG4.23OFP(W) Eco, wyposażona została w system OptiGas. Dzięki niemu moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Wnętrze piekarnika pokrywa specjalna emalia łatwoczyszcząca. Dzięki niej tłuszcz lub resztki potraw nie przywierają do ścianek. Czyszczenie jest znacznie łatwiejsze.

Ruszty na płycie posiadają dużą i stabilną płaszczyznę roboczą. Dzięki temu gotować można nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. To duże ułatwienie i wygoda.
Kuchnia AMICA 51GG4.23OFP(W) Ecopełny opis produktu
Kuchnia INDESIT KNJ3G2S (W)/U
Kuchenka gazowa z nowoczesnym frontem, 4-palnikowa, o szerokości 50 cm, pojemności 58 l, z zapalarką gazu w przycisku oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym palników.
Kuchnia INDESIT KNJ3G2S (W)/Upełny opis produktu
Kuchnia MASTERCOOK KG 1440 LUX FUT
Kuchnia gazowa 4-palnikowa, o szerokości 50 cm, pojemności 58 l, z programatorem, zapalarką gazu w pokrętle oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia MASTERCOOK KG 1440 LUX FUTpełny opis produktu
Kuchnia AMICA 618GG5.43HZpMsDNAQ(Xx)
Kuchnia gazowa o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 60 l, z podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kuchnia AMICA 618GG5.43HZpMsDNAQ(Xx)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]