Kuchnia MASTERCOOK KG 7520 ZB PLUS
Kuchnia gazowa o szerokości 60 cm, pojemności 66 l, z minutnikiem mechanicznym, grillem, rożnem obrotowym oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia MASTERCOOK KG 7520 ZB PLUSpełny opis produktu
Kuchnia MASTERCOOK KG 1509 ZSB
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, z ogrzewaniem dolnym oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu w piekarniku.
Kuchnia MASTERCOOK KG 1509 ZSBpełny opis produktu
Kuchnia AMICA 601GG4.43ZpMsYN(XxL) Eco
Kuchnia wolnostojąca 601GG4.43ZpMsYN(XxL) Eco wykonana została z inoxu, poprzez co zyskuje na nowoczesności. W parze z eleganckim designem idą bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

System Optigas, czyli specjalnie skonstruowane dysze czynią kuchnię 601GG4.43ZpMsYN(XxL) Eco sprzętem przyjaznym i oszczędnym. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia nie wychodzi poza dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Piekarnik wyposażony został w minutnik z funkcją Stop. Urządzenie odmierza nastawiony czas w minutach, a po jego upływie włącza sygnał dźwiękowy i automatycznie wyłącza piekarnik.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Zarówno płyta, jak i piekarnik wyposażone są w zabezpieczenie przeciwypływowe gazu. W sytuacji gdy płomień niekontrolowanie zgaśnie zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Czyszczenie wnętrza piekarnika jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Ściany komory piekarnika pokryte zostały specjalną emalią łatwoczyszczącą, natomiast blachy powłoką non-stick.
Kuchnia AMICA 601GG4.43ZpMsYN(XxL) Ecopełny opis produktu
Kuchnia AMICA 601GG4.43ZpMsYN(W) Eco
Klasyczna budowa, bezpieczne użytkowanie, łatwa obsługa. Taka jest kuchnia 601GG4.43ZpMsYN(W) Eco z linii Classic. Zarówno płyta, jak i piekarnik są w tym modelu gazowe.

W kuchni 601GG4.43ZpMsYN(W) Eco zastosowano system oszczędnych dysz Optigas. Moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Piekarnik wyposażony został w minutnik z funkcją Stop. Urządzenie odmierza nastawiony czas w minutach, a po jego upływie włącza sygnał dźwiękowy i automatycznie wyłącza piekarnik.

Zapalacz gazu w pokrętle zwiększa wygodę użytkowania. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.

Wnętrze piekarnika pokrywa specjalna emalia łatwoczyszcząca. Dzięki niej tłuszcz lub resztki potraw nie przywierają do ścianek komory piekarnika. Czyszczenie jest znacznie łatwiejsze.
Kuchnia AMICA 601GG4.43ZpMsYN(W) Ecopełny opis produktu
Kuchnia AMICA 51GG5.33ZM(W) Eco
Klasyczna budowa, bezpieczne użytkowanie, łatwa obsługa. Taka jest kuchnia gazowa z linii Practica. Zarówno płyta, jak i piekarnik są w tym modelu gazowe.

Bezpieczeństwo użytkowania jest dla Amiki bardzo ważne. Zarówno płyta, jak i piekarnik wyposażone są w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. W sytuacji gdy płomień niekontrolowanie zgaśnie zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Płyta kuchni 51GG5.33ZM(W) Eco, wyposażona została w system OptiGas. Dzięki niemu moc palników obniżona została o ok. 10% w stosunku do standardowych palników. W rezultacie korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze.

Wnętrze piekarnika pokrywa specjalna emalia łatwoczyszcząca. Dzięki niej tłuszcz lub resztki potraw nie przywierają do ścianek komory piekarnika. Czyszczenie jest znacznie łatwiejsze.
Kuchnia AMICA 51GG5.33ZM(W) Ecopełny opis produktu
Kuchnia BEKO CSG 52020 FX
Kuchnia gazowa w kolorze inox, o szerokości 50 cm, pojemności 60 l, z 4 palnikami gazowymi, emaliowanym rusztem oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu płyty.
Kuchnia BEKO CSG 52020 FXpełny opis produktu
Kuchnia AMICA 53GG5.43ZpTgN(XxL) Eco
Inoxowa powierzchnia,elektroniczny programator, dzięki nim kuchnia wolnostojąca 53GG5.43ZpTgN(XxL) Eco zyskała na nowoczesności. Kuchnia jest przyjazna i bezpieczna w obsłudze.

Kuchnia 53GG5.43ZpTgN(XxL) Eco wyposażona została w programator Tg, który steruje zarówno gazowymi palnikami, jak i gazowym piekarnikiem. Z jego pomocą można dokładnie zaprogramować czas gotowania oraz pieczenia.

Oszczędność zużycia gazu jest zagwarantowana przez system Optigas, w który wyposażona jest kuchnia 53GG5.43ZpTgN(XxL) Eco. Moc palników została obniżona, w rezultacie czego korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze, nawet o 12%.

Wygodnym rozwiązaniem, zastosowanym w kuchni 53GG5.43ZpTgN(XxL) Eco jest zapalacz gazu w pokrętle. Wystarczy nacisnąć i przekręcić dowolne pokrętło, a wybrany palnik zapali się automatycznie.

Kuchnia 53GG5.43ZpTgN(XxL) Eco wyposażona została w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.
Kuchnia AMICA 53GG5.43ZpTgN(XxL) Ecopełny opis produktu
Kuchnia MASTERCOOK KG 1518 ZB DYN
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, pojemności 58 l, 4-palnikowa, z zapalarką gazu w przycisku oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym w piekarniku i palnikach.
Kuchnia MASTERCOOK KG 1518 ZB DYNpełny opis produktu
Kuchnia ARDO A564 VG6 Inox
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, z grillem gazowym, minutnikiem mechanicznym, piekarnikiem o pojemności 56 l oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia ARDO A564 VG6 Inoxpełny opis produktu
Kuchnia AMICA 52GG4.23OFP(W) Eco
Kuchenka gazowa o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 58 l, z podwójną szybą w drzwiach, zabezpieczeniem przeciwwypływowym oraz z 4 palinkami gazowymi.
Kuchnia AMICA 52GG4.23OFP(W) Ecopełny opis produktu
Kuchnia AMICA 51GG4.23ZPF(W) Eco
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 58 l, z zapalarką gazu, podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kuchnia AMICA 51GG4.23ZPF(W) Ecopełny opis produktu
Kuchnia BEKO CSG 52020 FW
Kuchnia gazowa w kolorze białym, o szerokości 50 cm, pojemności 60 l, z 4 palnikami gazowymi, emaliowanym rusztem oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu płyty.
Kuchnia BEKO CSG 52020 FWpełny opis produktu
Kuchnia AMICA 58GG5.43HZpMsNQ(W)
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 58 l, z podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kuchnia AMICA 58GG5.43HZpMsNQ(W)pełny opis produktu
Kuchnia AMICA 58GG4.23ZpPF(Xx)
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 58 l, z zapalarką gazu, podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kuchnia AMICA 58GG4.23ZpPF(Xx)pełny opis produktu
Kuchnia AMICA 618GG4.43HZpMsQ(W)
Kuchnia gazowa o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 58 l, z podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kuchnia AMICA 618GG4.43HZpMsQ(W)pełny opis produktu
Kuchnia MASTERCOOK KG 1513 ZSX DYN
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, z 4 palnikami, zapalarką gazu, emalią łatwoczyszczącą oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu w piekarniku i palnikach.
Kuchnia MASTERCOOK KG 1513 ZSX DYNpełny opis produktu
Kuchnia MPM 50-KGF-05
Kuchenka gazowa o szerokości 50 cm, pojemności 53 l, z podwójną szybą w drzwiach oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia MPM 50-KGF-05pełny opis produktu
Kuchnia AMICA 53GG5.43ZpTgN WL
Kuchenka gazowa w kolorze białym, o szerokości 50 cm, z programatorem elektronicznym, rożnem obrotowym, grillem oraz 4 polami grzejnymi.
Kuchnia AMICA 53GG5.43ZpTgN WLpełny opis produktu
Kuchnia INDESIT KN3G210S(W)/U S
Kuchnia gazowa w kolorze białym, o szerokości 50 cm, pojemności 58 l, z 4 palnikami gazowymi, zapalarką gazu, grillem elektrycznym oraz z minutnikiem.
Kuchnia INDESIT KN3G210S(W)/U Spełny opis produktu
Kuchnia AMICA 601GG5.43ZpTgYDNA(XxL) Eco
Kuchnia gazowa 601GG5.43ZpTgYDNA(XxL) Eco to klasyczny design i innowacyjne technologie. Idealna dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania oraz cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Kuchnia 601GG5.43ZpTgYDNA(XxL) Eco wyposażona została w programator Tg, który steruje zarówno gazowymi palnikami, jak i gazowym piekarnikiem. Z jego pomocą można dokładnie zaprogramować czas gotowania oraz pieczenia.

Oszczędność zużycia gazu jest zagwarantowana przez system Optigas. Moc palników została obniżona, w rezultacie czego korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze, nawet o 12%.

Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Ruszty żeliwne na płycie posiadają dużą i stabilną płaszczyznę roboczą. Dzięki temu gotować można nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. To duże ułatwienie i wygoda.
Kuchnia AMICA 601GG5.43ZpTgYDNA(XxL) Ecopełny opis produktu
Kuchnia MASTERCOOK KG 1514 ZSB DYN
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, z 4 palnikami o łącznej mocy 8200 W, zapalarką gazu w przycisku, regulowanymi nóżkami oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia MASTERCOOK KG 1514 ZSB DYNpełny opis produktu
Kuchnia INDESIT KN3G210S(W)/U
Kuchnia gazowa w kolorze białym, o szerokości 50 cm, z grillem elektrycznym, 4 palnikami gazowymi, podwójnym rusztem, zapalarką gazu oraz z szufladą na naczynia.
Kuchnia INDESIT KN3G210S(W)/Upełny opis produktu
Kuchnia AMICA 618GG4.43HZpMsQ(Xx)
Kuchnia gazowa o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 58 l, z podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kuchnia AMICA 618GG4.43HZpMsQ(Xx)pełny opis produktu
Kuchnia MASTERCOOK KG 1320 ZX PLUS
Kuchnia gazowa 2- funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 58 l, z grillem elektrycznym, ogrzewaniem dolnym oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia MASTERCOOK KG 1320 ZX PLUSpełny opis produktu
Kuchnia MASTERCOOK KG 1320 ZB PLUS
Kuchnia gazowa 2- funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 58 l, z grillem elektrycznym, ogrzewaniem dolnym oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia MASTERCOOK KG 1320 ZB PLUSpełny opis produktu
Kuchnia AMICA 53GG5.43ZpTgN(WL) Eco
Kuchnia gazowa 53GG5.43ZpTgN(WL) Eco to klasyczny design i innowacyjne technologie. Idealna dla osób, które preferują tradycyjne rozwiązania oraz cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.

Kuchnia 53GG5.43ZpTgN(WL) wyposażona została w programator Tg, który steruje zarówno gazowymi palnikami, jak i gazowym piekarnikiem. Z jego pomocą można dokładnie zaprogramować czas gotowania oraz pieczenia.

Oszczędność zużycia gazu jest zagwarantowana przez system Optigas, w który wyposażona jest kuchnia 53GG5.43ZpTgN(WL). Moc palników została obniżona, w rezultacie czego korona płomienia ogrzewa wyłącznie dno garnka, ciepło nie ucieka na boki, a co za tym idzie, zużycie gazu jest mniejsze, nawet o 12%.

Palniki gazowe wyposażone zostały w zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Gdy płomień zgaśnie w skutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób niebezpieczeństwo ulatniania się gazu zostaje wyeliminowane.

Dla przygotowania jeszcze smaczniejszych potraw piekarnik wyposażony został w rożen obrotowy. Pozwala on na przygotowanie chrupiących potraw mięsnych. Szczególnie sprawdza się gdy chcemy przyrządzić pysznego, złocistego kurczaka.
Kuchnia AMICA 53GG5.43ZpTgN(WL) Ecopełny opis produktu
Kuchnia MPM 50-KGF-05
Kuchenka gazowa o szerokości 50 cm, pojemności 53 l, z podwójną szybą w drzwiach oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia MPM 50-KGF-05pełny opis produktu
Kuchnia INDESIT KNJ3G20S (X)/U
Kuchnia gazowa w kolorze inox, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 58 l, z 4 palnikami gazowymi, emaliowanym rusztem oraz z zapalarką gazu w przycisku.
Kuchnia INDESIT KNJ3G20S (X)/Upełny opis produktu
Kuchnia BEKO CG 51011 S
Kuchnia gazowa jednofunkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z 4 palnikami gazowymi, podwójnym, emaliowanym rusztem oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym gazu.
Kuchnia BEKO CG 51011 Spełny opis produktu
Kuchnia AMICA 58GG5.33HZpMQ(W)
Kuchnia gazowa o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 58 l, z podwójnym rusztem, 4 palnikami gazowymi oraz z zabezpieczeniem przeciwwypływowym.
Kuchnia AMICA 58GG5.33HZpMQ(W)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]