Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP700Z5A
Notebook SAMSUNG NP700Z5A
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KC 2459 B DYN
Kuchnia elektryczna z płytą ceramiczną, 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności 55 l, z grillem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KC 2459 B DYNpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601CE3.332TaY(W)
Kuchnia 601CE3.332TaY(W) z linii Classic, w klasycznej formie kryje funkcjonalne i bogate wyposażenie, ułatwiające codzienną pracę w kuchni. Gotowanie i pieczenie staje się przyjemnością, a uzyskane efekty zadowolą nawet najbardziej wybredne gusta.

Komfortową obsługę piekarnika zapewnia programator Ta. To dzięki wygodnym przyciskom i czytelnemu wyświetlaczowi. Programator umożliwia dowolne programowanie czasu wyłączenia piekarnika oraz czasu pieczenia. Piekarnik typu Multi posiada 8 specjalnych funkcji, z których każda przeznaczona jest do przygotowania innego rodzaju potrawy.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Kuchnia 601CE3.332TaY(W) oznaczona jest klasą A PLUS.

Utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości przestaje być problemem. To dzięki pakietowi No Problem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, która pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń, bez wysiłku.

Atutem kuchni 601CE3.332TaY(W) jest opcja szybkiego nagrzewu piekarnika. Temperaturę 150 st. Celsjusza osiąga o 20% szybciej niż klasyczny piekarnik bez tej funkcji.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601CE3.332TaY(W)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51CE3.413TaR(XXL)
Kuchnia z płytą ceramiczną 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 56 l, w klasie energetycznej A, z 4 polami Hi-Light (w tym 1 poszerzane dwustrefowe typu brytfanna).
Kl. A Kuchnia AMICA 51CE3.413TaR(XXL)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 58CE3.315HTaQ(W)
Kuchnia z płytą ceramiczną 10-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, w klasie energetycznej A-20%, z 4 polami HiLight.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 58CE3.315HTaQ(W)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 56CE3.413TaKDHaQ(W)
Kuchnia z płytą ceramiczną 10-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 66 l, w klasie energetycznej A-20%, z 4 polami HiLight.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 56CE3.413TaKDHaQ(W)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51CE3.315RTa(W)
Kuchnia z płytą ceramiczną 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 54 l, w klasie energetycznej A. Kuchenka została wyposażona w programator elektroniczny Ta. Na płycie znajdują się cztery pola HiLight. Wnętrze piekarnika pokrywa emalia łatwoczyszcząca.
Kl. A Kuchnia AMICA 51CE3.315RTa(W)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CM 58201 X
Kuchnia z płytą ceramiczną, o szerokości 50 cm, pojemności 50 l, z 7 programami pieczenia, grillem, termoobiegiem, 4 polami ceramicznymi, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CM 58201 Xpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CM 58202 X
Kuchnia z płytą ceramiczną, o szerokości 50 cm, pojemności 47 l, z 7 programami pieczenia, grillem, termoobiegiem, 4 polami ceramicznymi, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CM 58202 Xpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51CE3.413RTa(XxL)
Kuchnia z płytą ceramiczną 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 54 l, w klasie energetycznej A. Kuchenka została wyposażona w programator elektroniczny Ta oraz rożen obrotowy. Na płycie znajdują się cztery pola HiLight. Wnętrze piekarnika pokrywa emalia łatwoczyszcząca.
Kl. A Kuchnia AMICA 51CE3.413RTa(XxL)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 614CE3.334TsYKD(XL)
Kuchnia 614CE3.334TsYKD(XL) gwarantuje, estetyczne wrażenia oraz kulinarne sukcesy. Warto przekonać się jak idealnie mogą współgrać piękno, wysoka funkcjonalność oraz przyjazna obsługa.

Multifunkcyjny piekarnik elektryczny, to wysoka jakość i wygodna obsługa. Ergonomiczne sensory oraz pokrętła pozwalają na ustawienie optymalnych parametrów pieczenia. Dzięki programatorowi Ts można wybrać dowolną godzinę wyłączenia piekarnika oraz zaprogramować czas pracy. Wybrane ustawienia widoczne są na wyświetlaczu. Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia.

Utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości przestaje być problemem. To dzięki pakietowi No Problem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, którą pokryte są blachy utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje łatwe i efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń.

Drabinki boczne piekarnika ułatwiają wysuwanie nawet mocno obciążonych blach. Dzięki nim wzrasta komfort użytkowania, ponieważ nie trzeba sięgać w głąb komory piekarnika, co eliminuje ryzyko poparzenia. Drabinki łatwo zdemontować, można je myć także w zmywarce.

Wkłady katalityczne, w które wyposażony jest piekarnik to, obok pakietu No Problem, kolejne rozwiązanie które pomoże utrzymać wnętrze komory piekarnika w czystości. Wkłady pochłaniają tłuszcz i brud, który osadza się na ściankach piekarnika. Gdy wkłady się zużyją można je wymienić.

Płyta grzejna wyposażona została w 4 pola typu HiLight. Są to pola szybko grzejne, które maksymalną moc grzewczą osiągają w niecałe 10 sekund. Pola są z zróżnicowane, co zwiększa komfort użytkowania. Pole Dual HiLight oraz pole typu Brytfanna mają za zadania optymalnie dostosować się do wielkości garnka poprzez wybór odpowiedniej średnicy grzejnej.
Kl. A Kuchnia AMICA 614CE3.334TsYKD(XL)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 53CE3.413TaKDR(XL)
Kuchnia z płytą ceramiczną 8-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 60 l, w klasie energetycznej A, z 4 polami Hi-Light (w tym 1 poszerzane dwustrefowe typu brytfanna).
Kl. A Kuchnia AMICA 53CE3.413TaKDR(XL)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 58CE3.413HTaQ(Xx)
Kuchnia z płytą ceramiczną 10-funkcyjna, o szerokości 50 cm, pojemności piekarnika 65 l, w klasie energetycznej A-20%, z 4 polami HiLight.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 58CE3.413HTaQ(Xx)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia ZANUSSI ZCV 560NW
Kuchnia elektryczna z płytą ceramiczną, o szerokości 50 cm, z grillem, wymuszonym obiegiem powietrza, funkcją Pizza, 4 polami Hi-Light, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia ZANUSSI ZCV 560NWpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 53CE3.413RTaKD(XL)
Inoxowa powierzchnia,elektroniczny programator, dzięki nim kuchnia 53CE3.413RTaKD(XL) wolnostojąca zyskała na nowoczesności. Kuchnia jest przyjazna i bezpieczna w obsłudze.

Komfortową obsługę piekarnika zapewnia programator Ta. To dzięki wygodnym przyciskom i czytelnemu wyświetlaczowi. Programator umożliwia dowolne programowanie czasu wyłączenia piekarnika oraz czasu pieczenia. Piekarnik typu Multi posiada 8 specjalnych funkcji, z których każda przeznaczona jest do przygotowania innego rodzaju potrawy.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Kuchnia 53CE3.413RTaKD(XL) oznaczona jest klasą A.

Na płycie ceramicznej znajdują się pola HiLight. Są to pola elektryczne tzw. szybkogrzejne, uzyskujące pełną moc grzewczą w niecałe 10 sekund. Dodatkowym atutem są pola grzejne Dual i Brytfanna, w których powierzchnię grzejną można dostosować do średnicy garnka.

Pakiet No Problem, w który wyposażony został piekarnik, zwiększa komfort użytkowania. Dzięki niemu, utrzymanie komory piekarnika w czystości jest naprawdę łatwe. Powłoka antyadhezyjna non-stick na blachach utrudnia przywieranie brudu i tłuszczu. Natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean, gwarantuje łatwe czyszczenie komory piekarnika.
Kl. A Kuchnia AMICA 53CE3.413RTaKD(XL)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AMICA 51CE1.316M(W)
Ekonomiczna, bezpieczna w użytkowaniu, łatwa w obsłudze, taka jest kuchnia wolnostojąca 51CE1.316M(W) należąca do linii Practica. Ten model to ceramiczna płyta I elektryczny piekarnik.

Klasa energetyczna A, którą oznaczony jest piekarnik to gwarancja niższych rachunków za energię elektryczną.

Specjalna emalia łatwoczyszcząca wewnątrz komory piekarnika powoduje, że tłuszcz i brud nie przywierają tak szybko, a powstałe zabrudzenia znacznie łatwiej usunąć.

Na płycie ceramicznej znajdują się cztery pojedyncze pola HiLight. Są to pola elektryczne tzw. szybkogrzejne, uzyskujące pełną moc grzewczą w niecałe 10 sekund.
Kl. A Kuchnia AMICA 51CE1.316M(W)pełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601CE3.434TaYKD(W)
Stylowa płyta ceramiczna oraz multifunkcyjny piekarnik elektryczny, taka jest kuchnia Eco. Przyjazne funkcjonalności pomogą osiągnąć kulinarne sukcesy.

W kuchni 601CE3.434TaYKD(W) elektryczny piekarnik wyposażony został w programator Ta, dzięki któremu obsługa jest niezwykle intuicyjna. Technologia w której powstał, pozwala na dowolne programowanie godziny wyłączenia piekarnika oraz programowanie czasu pracy. Piekarnik posiada 8 funkcji, które ułatwiają przyrządzenie nawet najbardziej wymagających potraw.

Kuchnia 601CE3.434TaYKD(W) to sprzęt oszczędny. Gwarancją mniejszego zużycia energii elektrycznej jest klasa energetyczna A PLUS.

Na bocznych ściankach komory piekarnika umieszczone zostały drabinki. Dzięki nim, blachy z piekarnika wysuwa się w łatwy sposób nawet przy znacznym obciążeniu. To rozwiązanie wygodne i bezpieczne ponieważ ogranicza możliwość poparzenia. Drabinki są łatwe w demontażu, a umyć je można nawet w zmywarce.

Wkłady katalityczne, w które wyposażony jest piekarnik, to rozwiązanie, które pomoże utrzymać wnętrze komory piekarnika w czystości. Wkłady pochłaniają tłuszcz i brud, który osadza się na ściankach piekarnika. Gdy wkłady się zużyją można je wymienić. Ponadto piekarnik wyposażony jest w pakiet NoProblem. Powłoka antyadhezyjna non-stick, która pokryte zostały blachy piekarnika utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601CE3.434TaYKD(W)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3C62A(W)/EU
Kuchnia z płytą ceramiczną, o szerokości 50 cm, pojemności 54 l, z minutnikiem mechanicznym wyłączającym piekarnik oraz z grillem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN3C62A(W)/EUpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 67300 GX
Kuchnia z płytą ceramiczną, o szerokości 60 cm, pojemności 65 l, z 8 programami pieczenia, grillem oraz 4 polami ceramicznymi, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia BEKO CSM 67300 GXpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601CE3.434TaYKD (XxL)
Ciekawe wzornictwo, dbałość o detale i przyjazne funkcjonalności mają wspólny mianownik, kuchnię 601CE3.434TaYKD (XxL) z linii Classic.

Inoxowa powierzchnia, ergonomiczne pokrętła oraz programator Ta to cechy charakterystyczne kuchni 601CE3.434TaYKD (XxL). Piekarnik posiada 8 funkcji pieczenia, które są dużym udogodnieniem podczas kulinarnych popisów.

Kuchnia 601CE3.434TaYKD (XxL) wyposażona została w pakiet No Problem, dzięki któremu utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości jest łatwiejsze niż dotychczas. Powłoka antyadhezyjna non-stick, którą pokryte zostały blachy piekarnika utrudnia przywieranie tłuszczu, natomiast system czyszczenia parowego Steam Clean gwarantuje efektywne usuwanie wszelkich zabrudzeń.

Decydując się na zakup sprzętu elektrycznego, warto zwrócić uwagę na jego klasę energetyczną. Im wyższa klasa, tym większa oszczędność. Kuchnia 601CE3.434TaYKD (XxL) oznaczona jest klasą A PLUS.

Na płycie ceramicznej znajdują się pola HiLight. Są to pola elektryczne tzw. szybkogrzejne, uzyskujące pełną moc grzewczą w niecałe 10 sekund. Dodatkowym atutem są pola grzejne Dual i Brytfanna, w których powierzchnię grzejną można dostosować do średnicy garnka.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601CE3.434TaYKD (XxL)pełny opis produktu
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618CE3.333HQ(W)
Kuchnia z płytą ceramiczną 10-funkcyjna, o szerokości 60 cm, pojemności piekarnika 65 l, w klasie energetycznej A-20%, z 4 polami HiLight.
Kl. A-20% Kuchnia AMICA 618CE3.333HQ(W)pełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KI 2850 X FUT
Kuchnia elektryczna wielofunkcyjna z płytą indukcyjną z dwoma polami o mocy 2000 W i dwoma o mocy 2300 W, szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KI 2850 X FUTpełny opis produktu
Kuchnia AEG 47036IU-MN
Kuchnia z płytą indukcyjną, o szerokości 59.6 cm, z programatorem elektronicznym, termoobiegiem i grillem.
Kuchnia AEG 47036IU-MNpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KI 2820 XD FUT
Kuchnia elektryczna wielofunkcyjna z płytą indukcyjną z dwoma polami o mocy 2000 W i dwoma o mocy 2300 W, szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KI 2820 XD FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6I66A(X)/FR
Kuchnia z płytą indukcyjną, o szerokości 60 cm, 6-funkcyjna, z programatorem elektronicznym, wymuszonym obiegiem powietrza, grillem oraz z funkcją Pizza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6I66A(X)/FRpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KI 2851 X FUT
Kuchnia elektryczna 8-funkcyjna z płytą indukcyjną z dwoma polami o mocy 2000 W i dwoma o mocy 2300 W, szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KI 2851 X FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KI 2820 BD FUT
Kuchnia elektryczna wielofunkcyjna z płytą indukcyjną z dwoma polami o mocy 2000 W i dwoma o mocy 2300 W, szerokości 50 cm, pojemności 59 l, z grillem i wymuszonym obiegiem powietrza.
Kl. A Kuchnia MASTERCOOK KI 2820 BD FUTpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6I66A(W)/FR
Kuchnia z płytą indukcyjną, o szerokości 60 cm, 6-funkcyjna, z programatorem elektronicznym, wymuszonym obiegiem powietrza, grillem oraz z funkcją Pizza, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia INDESIT KN6I66A(W)/FRpełny opis produktu
Kl. A Kuchnia AEG 47745IQ-MN
Kuchnia z płytą indukcyjną, o szerokości 50 cm, z podwójną szybą w drzwiach, programatorem elektronicznym, termoobiegiem i grillem, w klasie energetycznej A.
Kl. A Kuchnia AEG 47745IQ-MNpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKI 54500OX
Kuchnia elektryczna z płytą indukcyjną, wielofunkcyjna, o szerokości 50 cm, z termoobiegiem, grillem, podwójną szybą w drzwiach, w klasie energetycznej A+.
Kl. A+ Kuchnia ELECTROLUX EKI 54500OXpełny opis produktu
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601IE3.464TaYKDpOg (XxL)
Kuchnia 601IE3.464TaYKDpOg (XxL) to elektryczny piekarnik i płyta indukcyjna. Takie połączenie jest gwarancją kulinarnych sukcesów. Kuchnia jest ekonomiczna, przyjazna w obsłudze. Wykonana z eleganckiego inoxu doda smaku każdemu kuchennemu wnętrzu.

Komfortową obsługę piekarnika zapewnia programator Ta. To dzięki wygodnym przyciskom i czytelnemu wyświetlaczowi. Programator umożliwia dowolne programowanie czasu wyłączenia piekarnika oraz czasu pieczenia. Piekarnik typu Multi posiada 8 specjalnych funkcji, z których każda przeznaczona jest do przygotowania innego rodzaju potrawy.

Amica dba, by sprzęty znajdujące się w jej ofercie cechowała wysoka oszczędność energii. W kuchni 601IE3.464TaYKDpOg (XxL), mniejsze zużycie energii elektrycznej zapewnia klasa energetyczna A PLUS.

Na bocznych ścianach komory piekarnika znajdują się drabinki z prowadnicami teleskopowymi. Nie ma konieczności sięgania w głąb piekarnika by wyciągnąć blachę. Prowadnice są stabilne, ponadto utrzymają blachę na której znajduje się nawet duża porcja mięsa. Komfort użytkowania zwiększa nieskomplikowany demontaż.

Pakiet No Problem oraz wkłady katalityczne sprawiają, że utrzymanie wnętrza piekarnika w czystości staje się łatwiejsze. Na pakiet No Problem składa się: powłoka na blachach, która utrudnia przywieranie tłuszczu oraz opcja czyszczenia parowego Steam Clean. Wkłady katalityczne natomiast, gwarantują czystość ścianek piekarnika zatrzymując tłuszcz i brud. Wkłady są wymienne co zwiększa komfort użytkowania.
Kl. A+ Kuchnia AMICA 601IE3.464TaYKDpOg (XxL)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76]