Film IMPERIAL CINEPIX Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami Team America: World Police
Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami to komedia animowana amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2004 roku. Jej reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Trey Parker. Główne role zagrali: Trey Parker, Matt Stone, Kristen Miller.
Film IMPERIAL CINEPIX Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami Team America: World Policepełny opis produktu
Film CDP.PL Czarodzieje z Waverly Place (Sezon 1) Wizards of Waverly Place
Czarodzieje z Waverly Place to film dla dzieci produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyseria Fred Savage, Bob Koherr i in., scenariusz Ben Montanio, Justin Varrava i in. W rolach głównych występują Selena Gomez, David Henrie oraz Jennifer Stone.
Film CDP.PL Czarodzieje z Waverly Place (Sezon 1) Wizards of Waverly Placepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Batman: W cieniu Czerwonego Kaptura
Batman w cieniu Czerwonego Kaptura to film animowany, którego reżyserem jest Brandon Vietti. Głosów postaciom użyczyli: Bruce Greenwood, Jensen Ackles, Jason Isaacs, John Di Maggio, Wade Williams, Vincent Martella, Jim Piddock, Neil Patrick Harris.
Film GALAPAGOS Batman: W cieniu Czerwonego Kapturapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory Where the Wild Things Are
Gdzie mieszkają dzikie stwory to amerykański film przygodowy z 2009 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Spike Jonze. W filmie wystąpili Max Records, Catherine Keener, Steve Mouzakis, Pepita Emmerichs i Mark Ruffalo. Muzykę skomponował Carter Burwell.
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory Where the Wild Things Arepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bartok Wspaniały
Bartok Wspaniały to film animowany w reżyserii Dona Blutha i Gary'ego Goldmana. Postaciom z filmu swoich głosów użyczyli: Hank Azaria, Kelsey Grammer, Andrea Martin, Catherine O'Hara, Tim Curry, Jennifer Tilly, Phillip Van Dyke, Diedrich Bader.
Film IMPERIAL CINEPIX Bartok Wspaniałypełny opis produktu
Film CASS FILM Aladyn
Aladyn to film animowany wyprodukowany w 1992 roku. Powstał w oparciu o historię o Aladynie i Baśni z tysiąca i jednej nocy.
Film CASS FILM Aladynpełny opis produktu
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf (pełnometrażowy) Pippi Langstrump
Pippi Langstrump to szwedzki film familijny z 1970 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Olle Hellbom. W rolach głównych wystąpili Inger Nilsson, Maria Persson, Hans Clarin, Paul Esser. Muzykę skomponował Georg Riedel.
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf (pełnometrażowy) Pippi Langstrumppełny opis produktu
Film CASS FILM Pszczółka Maja i Szarańcza
Pszczółka Maja to animowany film familijny z 1975 roku, którego reżyserami są Seiji Endo oraz Hiroshi Saito. Na płycie znajdują się trzy odcinki: Maja i szarańcza, Zawody w skokach, Maja i mała gąsienica.
Film CASS FILM Pszczółka Maja i Szarańczapełny opis produktu
Film CASS FILM Smerfy: Piórem reportera
Smerfy: Piórem reportera to zestaw sześciu odcinków amerykańsko-belgijskiego serialu animowanego, który opowiada o przygodach małych, niebieskich stworzeń wymyślonych przez rysownika komiksowego Peyo.
Film CASS FILM Smerfy: Piórem reporterapełny opis produktu
Film CASS FILM Strażak Sam: Przyjęcie z fajerwerkami
Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Na płycie znajduje się sześć odcinków: Przyjęcie z Fajerwerkami, Stopy Wody pod Kilem, Rozbeczane Dziecko, Pomocnik Mamy, Kocia Magia, Kolor Czerwony to Ważna Rzecz
Film CASS FILM Strażak Sam: Przyjęcie z fajerwerkamipełny opis produktu
Film CASS FILM Truskawkowe ciastko: Porządki w salonie
Truskawkowe ciastko to amerykański serial animowany opowiadający o przygodach pełnej energii i entuzjazmu dziewczynki, która ma wielu przyjaciół i nigdy się nie nudzi. Na płycie znajdują się trzy odcinki: Porządki w salonie, Opiekunka oraz Tajemnicze nasiona.
Film CASS FILM Truskawkowe ciastko: Porządki w saloniepełny opis produktu
Film CASS FILM Zagubiony prezent Św. Mikołaja Second Star to the Left
Zagubiony prezent Św. Mikołaja to brytyjski film animowany z 2001 roku, którego reżyserem jest Graham Ralph. Film opowiada o tym, jak trzej przyjaciele - królik Archie, świnkia morska Duke i chomiczka Babs, wyruszają w pełną przygód podróż aby dostarczyć prezent zgubiony przez Mikołaja.
Film CASS FILM Zagubiony prezent Św. Mikołaja Second Star to the Leftpełny opis produktu
Film CASS FILM Życzenie Annabelli Annabelle's Wish
Życzenie Annabelli to amerykański film animowany z 1997 roku, którego reżyserem jest Roy Wilson. Film opowiada o małym cielaczku, który pragnie zostać reniferem i ciągnąć sanie Świętego Mikołaja. Film w pełnym dubbingu aktorskim.
Film CASS FILM Życzenie Annabelli Annabelle's Wishpełny opis produktu
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Butik Minnie Mickey Mouse Clubhouse
Klub Przyjaciół Myszki Miki: Butik Minnie to animowany film familijny z serii Disney Junior, przeznaczonej dla dzieci w wieku 2-7 lat.
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Butik Minnie Mickey Mouse Clubhousepełny opis produktu
Film CDP.PL Zwierzaki naszych przyjaciół (Playhouse Disney)
Zwierzaki naszych przyjaciół to amerykański film animowany dla dzieci wyprodukowany przez Walta Disneya, który przyciąga coraz większe grono małych widzów.
Film CDP.PL Zwierzaki naszych przyjaciół (Playhouse Disney)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mikołajek Le Petit Nicolas
Mikołajek to film familijny produkcji francuskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Laurent Tirard, twórcami scenariusza są Grégoire Vigneron i Alain Chabat, a w rolach głównych występują Maxime Godart, Vincent Claude oraz Victor Carles.
Film TIM FILM STUDIO Mikołajek Le Petit Nicolaspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów Star Wars: The Clone Wars
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów to film animowany amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Dave Filoni. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Tomasz Bednarek, Jarosław Domin, Agnieszka Kudelska.
Film GALAPAGOS Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów Star Wars: The Clone Warspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Kamień życzeń- magiczne przygody Shorts
Kamień życzeń- magiczne przygody to amerykański film familijny z 2009 roku, którego reżyserem jest Robert Rodriguez. W filmie wystąpili William H. Macy, Kat Dennings, Trevor Gagnon, Jolie Vanier. Robert Rodriguez napisał scenariusz i skomponował muzykę.
Film GALAPAGOS Kamień życzeń- magiczne przygody Shortspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i straszna zima pod psem Scooby-Doo winter wonderdog
Scooby-Doo i straszna zima pod psem to amerykański film animowany opowiadający o przygodach słynnego psa detektywa i jego zwariowanej ekipy, wyreżyserowany przez Raja Gosnella. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk i Cezary Kwieciński.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i straszna zima pod psem Scooby-Doo winter wonderdogpełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Andzia: W poszukiwaniu Atlantydy
Andzia: W poszukiwaniu Atlantydy to pakiet pięciu odcinków polsko-niemieckiego serialu animowanego dla dzieci pt. Andzia. Zawiera następujące odcinki: Australijski spadek, Egipski amulet, W poszukiwaniu Atlantydy, Narciarska przygoda Tyryska, Płomień olimpijski.
Film GM DISTRIBIUTION Andzia: W poszukiwaniu Atlantydypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Ale robale: Owady morza
Ale robale: Owady morza to wyprodukowany w 2005 roku animowany film dla dzieci o przygodach trzech robali, które łączy przyjaźń. Ale robale to seria kreskówek, które przybliżają dzieciom postaci i przypowieści biblijne w oryginalny i humorystyczny sposób.
Film MONOLITH VIDEO Ale robale: Owady morzapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anastazja
Anastazja to pełnometrażowy film animowany z 1997 roku wyreżyserowany przez Gary'ego Goldmana i Dona Blutha. Film otrzymał 14 nominacji do różnych nagród, m.in. Annie, Oscar cz Złoty Glob.
Film IMPERIAL CINEPIX Anastazjapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kung Fu Panda Kung Fu Panda
Kung Fu Panda to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyseria Mark Osborne i John Stevenson, scenariusz Jonathan Aibel i Glenn Berger, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Marcin Hycnar, Jan Peszek oraz Jarosław Boberek.
Film IMPERIAL CINEPIX Kung Fu Panda Kung Fu Pandapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mrówka Z AntZ
Mrówka Z to film animowany produkcji amerykańskiej z 1998 roku. Reżyseria Tim Johnson i Eric Darnell, scenariusz Paul Weitz i Todd Alcott, a głównym bohaterom w oryginalnej wersji językowej głosów użyczyli Woody Allen, Jennifer Lopez oraz Dan Aykroyd.
Film IMPERIAL CINEPIX Mrówka Z AntZpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na Misia
Sezon na Misia to film animowany amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserami są Jill Culton oraz Anthony Stacch. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Jarosław Boberek, Wojciech Paszkowski, Grzegorz Pawlak, Dariusz Toczek, Jan Kulczycki, Aneta Todorczuk-Perchuć.
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na Misiapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Forever
Shrek Forever to film animowany amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Mike Mitchell. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska, Wojciech Malajkat, Cezary Pazura.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek Foreverpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Skok przez płot Over the Hedge
Skok przez płot to film animowany produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyseria Tim Johnson i Karey Kirkpatrick, scenariusz Len Blum, Karey Kirkpatrick, Lorne Cameron i David Hoselton, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jarosław Domin, Jarosław Boberek oraz Krzysztof Kowalewski.
Film IMPERIAL CINEPIX Skok przez płot Over the Hedgepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Straszny dom (Złota Kolekcja) Monster House
Straszny dom to animowany horror familijny amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Gil Kenan. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Joanna Jabłczyńska, Stefan Knothe.
Film IMPERIAL CINEPIX Straszny dom (Złota Kolekcja) Monster Housepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Ale robale: Wszyscy na pokład
Ale robale: Wszyscy na pokład to wyprodukowany w 2005 roku animowany film dla dzieci o przygodach trzech robali, które łączy przyjaźń. Ale robale to seria kreskówek, które przybliżają dzieciom postaci i przypowieści biblijne w oryginalny i humorystyczny sposób.
Film MONOLITH VIDEO Ale robale: Wszyscy na pokładpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33]