Płyn DR. BECKMANN Środek do czyszczenia pralek 250 ml
Środek o pojemności 250 ml do czyszczenia pralek. Usuwa osad kamienny oraz resztki brudu i proszku do prania, odświeża i usuwa nieprzyjemne zapachy. Zapobiega ponownemu osadzaniu się kamienia, chroni metalowe elementy przed korozją. Produkt testowany dermatologicznie.
Płyn DR. BECKMANN Środek do czyszczenia pralek 250 mlpełny opis produktu
Płyn DR. BECKMANN Środek do kuchenek ceramicznych 250 ml
Środek czyszcząco pielęgnujący do kuchenek ceramicznych, o pojemności 250 ml. Skutecznie usuwa tłuszcz i resztki spożywcze, tworzy na powierzchni warstwę chroniąca przed przegrzaniem. Jest nieszkodliwy dla skóry. Ulega biodegradacji.
Płyn DR. BECKMANN Środek do kuchenek ceramicznych 250 mlpełny opis produktu
Płyn DR. OK Preparat do czyszczenia kuchennych płyt ceramicznych 600 ml
Preparat w butelce z atomizerem pianotwórczym o pojemności 600 ml, przeznaczony do czyszczenia płyt ceramicznych. Usuwa brud i nadaje połysk.
Płyn DR. OK Preparat do czyszczenia kuchennych płyt ceramicznych 600 mlpełny opis produktu
Płyn FINISH Środek do czyszczenia zmywarek cytrynowy 250 ml
Płyn do czyszczenia zmywarek w butelce o pojemności 250 ml i cytrynowym zapachu. Usuwa brud, tłuszcz oraz osady kamienne.
Płyn FINISH Środek do czyszczenia zmywarek cytrynowy 250 mlpełny opis produktu
Płyn METYLAN Stop pleśni 500 ml
Preparat w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml. Nadaje się do czyszczenia kuchni, łazienki i basenów. Usuwa pleśń, brud i bakterie.
Płyn METYLAN Stop pleśni 500 mlpełny opis produktu
Płyn VITRO CLEN Środek do czyszczenia blatów ceramicznych 200 ml
Środek do czyszczenia w butelce o pojemności 200 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia blatów ceramicznych. Usuwa tłuszcz i przypalone jedzenie. Chroni czyszczone powierzchnie i nadaje im połysk. Nanieść na zimną powierzchnię płyty i czyścić przy użyciu miękkiej ściereczki.
Płyn VITRO CLEN Środek do czyszczenia blatów ceramicznych 200 mlpełny opis produktu
Płyn WPRO ECO505
Preparat do usuwania kamienia, o pojemności 500 ml. Usuwa nalot z kamienia gromadzącego się na bateriach łazienkowych. Produkt jest nieszkodliwy dla użytkownika i środowiska naturalnego, zawarte w nim substancje czyszczące są pochodzenia roślinnego.
Płyn WPRO ECO505pełny opis produktu
Płyn SCANPART Spray do pielęgnacji stali szlachetnej 500 ml
Preparat w atomizerze o pojemności 500 ml. Produkt przeznaczony do konserwacji powierzchni ze stali nierdzewnej/Inox. Tworzy na powierzchni powłokę zabezpieczającą przed powstawaniem nalotów. Nadaje połysk.
Płyn SCANPART Spray do pielęgnacji stali szlachetnej 500 mlpełny opis produktu
Płyn ACME Spray do czyszczenia monitorów 250 ml
Spray do czyszczenia w opakowaniu o pojemności 250 ml. Przeznaczony do czyszczenia ekranów, monitorów, skanerów, wyświetlaczy telefonów komórkowych i obiektywów. Usuwa brud i kurz oraz posiada działanie antystatyczne.
Płyn ACME Spray do czyszczenia monitorów 250 mlpełny opis produktu
Płyn HAMA Spray czyszczący LCD/Plasma 125 ml
Płyn w butelce z atomizerem o pojemności 125 ml. Produkt przeznaczony jest do czyszczenia ekranów LCD i plazmowych. Usuwa brud i kurz oraz posiada działanie antystatyczne.
Płyn HAMA Spray czyszczący LCD/Plasma 125 mlpełny opis produktu
Płyn TRACER Płyn do LCD 250 ml
Płyn w butelce z atomizerem o pojemności 250 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia monitorów, optyki oraz różnych powierzchni szklanych. Usuwa brud, kurz i tłuste plamy. Płyn nie pozostawia smug i śladów oraz nie zawiera alkoholu.
Płyn TRACER Płyn do LCD 250 mlpełny opis produktu
Płyn HAMA Spray czyszczący do ekranów LCD/TFT 250 ml
Płyn w butelce z atomizerem o pojemności 250 ml. Produkt przeznaczony jest do czyszczenia ekranów LCD i TFT. Usuwa brud i kurz oraz nie zawiera alkoholu.
Płyn HAMA Spray czyszczący do ekranów LCD/TFT 250 mlpełny opis produktu
Płyn XAVAX Środek do czyszczenia piekarników 500 ml
Środek do czyszczenia w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia i konserwacji piekarników, grilli, rusztów i blach kuchennych. Usuwa brud, tłuszcz, resztki spożywcze i przypalenia. Środek nie nadaje się do stosowania na powierzchniach lakierowanych, plastikowych i aluminiowych oraz w piekarnikach samoczyszczących.
Płyn XAVAX Środek do czyszczenia piekarników 500 mlpełny opis produktu
Płyn DR. OK Super Chrom Naturalny środek do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej 600 ml
Płyn w butelce z atomizerem o pojemności 600 ml, przeznaczony do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji stali szlachetnej. Nadaje połysk, pozostawia warstwę ochronną oraz zabezpiecza przed ponownym zabrudzeniem.
Płyn DR. OK Super Chrom Naturalny środek do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji powierzchni ze stali szlachetnej 600 mlpełny opis produktu
Płyn VENTA Bioabsorber 500 ml
Preparat w płynie o pojemności 500 ml. Przeznaczony do stosowania w nawilżaczach i oczyszczaczach powietrza. Zapobiega powstawaniu osadów wapiennych. Butelka wystarcza na około 5 miesięcy użytkowania. Biodegradowalny.
Płyn VENTA Bioabsorber 500 mlpełny opis produktu
Płyn DR. BECKMANN Środek czyszczący do kuchenek mikrofalowych 250 ml
Środek w butelce o pojemności 250 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia kuchenek mikrofalowych. Usuwa nieprzyjemne zapachy i tłuszcz oraz pozostawia świeży zapach.
Płyn DR. BECKMANN Środek czyszczący do kuchenek mikrofalowych 250 mlpełny opis produktu
Płyn XAVAX Czyścidło do powierzchni metal/aluminium 500 ml
Środek do czyszczenia w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia stali nierdzewnej. Usuwa brud, osady w wapna i rdzę.
Płyn XAVAX Czyścidło do powierzchni metal/aluminium 500 mlpełny opis produktu
Płyn XAVAX Środek do czyszczenia płyt indukcyjnych 500 ml
Środek do czyszczenia w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia płyt indukcyjnych i ceramicznych. Usuwa brud, tłuszcz, resztki spożywcze i przypalenia. Środek nadaje połysk i nie pozostawia smug.
Płyn XAVAX Środek do czyszczenia płyt indukcyjnych 500 mlpełny opis produktu
Płyn DR. OK Płyn do czyszczenia wnętrz kuchni mikrofalowych 600 ml
Płyn w butelce z atomizerem pianotwórczym o pojemności 600 ml, przeznaczony do czyszczenia wnętrz kuchenek mikrofalowych. Usuwa brud i tłuste plamy.
Płyn DR. OK Płyn do czyszczenia wnętrz kuchni mikrofalowych 600 mlpełny opis produktu
Płyn SCANPART Płyn do czyszczenia wnętrz lodówek 500 ml
Preparat w atomizerze o pojemności 500 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia wnętrz lodówek oraz innych powierzchni. Usuwa brud i tłuste osady, działa antybakteryjnie, nadaje połysk czyszczonym powierzchniom. Ulega biodegradacji.
Płyn SCANPART Płyn do czyszczenia wnętrz lodówek 500 mlpełny opis produktu
Płyn CILLIT BANG Brud i pleśn spray 750 ml
Płyn z atomizerem o pojemności 750 ml, przeznaczony do czyszczenia kuchni, łazienki, toalety i prysznica. Usuwa brud, tłuszcz i pleśń.
Płyn CILLIT BANG Brud i pleśn spray 750 mlpełny opis produktu
Płyn DR. BECKMANN Spray do lodówek 250 ml
Spray do lodówek o pojemności 250 ml, przeznaczony do czyszczenia lodówek, lodówek turystycznych, kuchenek mikrofalowych. Zapewnia higieniczną czystość usuwając nieprzyjemne zapachy i pozostawia świeży zapach. Zawiera bio-alkohol. Likwiduje nagromadzony szron. Pojemnik z atomizerem ułatwia aplikację.
Płyn DR. BECKMANN Spray do lodówek 250 mlpełny opis produktu
Płyn DR. BECKMANN Płyn do stali szlachetnej 250 ml
Płyn do stali szlachetnej o pojemności 250 ml. Czyści powierzchnie ze stali szlachetnej, chromu, ceramiki, tworzyw sztucznych. Usuwa zacieki z wody, osad z kamienia, plamy tłuszczu. Nadaje połysk. Ulega biodegradacji.
Płyn DR. BECKMANN Płyn do stali szlachetnej 250 mlpełny opis produktu
Płyn XAVAX Środek do odtłuszczania 500 ml
Środek do czyszczenia w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia powierzchni metalowych, w tym mebli ogrodowych i grilli. Usuwa tłuszcz i plamy oraz olej z silników, narzędzi i maszyn.
Płyn XAVAX Środek do odtłuszczania 500 mlpełny opis produktu
Płyn DR. OK Płyn do czyszczenia wnętrz lodówek oraz innych powierzchni 600 ml
Płyn w butelce z atomizerem pianotwórczym o pojemności 600 ml, przeznaczony do czyszczenia wnętrz lodówek. Usuwa brud i tłuste plamy, nadaje połysk oraz posiada działanie bakteriobójcze.
Płyn DR. OK Płyn do czyszczenia wnętrz lodówek oraz innych powierzchni 600 mlpełny opis produktu
Płyn METYLAN Stop grzybom 500 ml
Preparat w butelce z atomizerem o pojemności 500 ml. Nadaje się do czyszczenia kuchni, łazienki i elewacji. Usuwa grzyby i zielone naloty.
Płyn METYLAN Stop grzybom 500 mlpełny opis produktu
Płyn WPRO ODS400
Preparat w sprayu do czyszczenia piekarników i grilli o pojemności 500 ml. Usuwa resztki spożywcze, tłuszcz, likwiduje też nieprzyjemne zapachy.
Płyn WPRO ODS400pełny opis produktu
Płyn EMTEC Spray czyszczący 250 ml
Płyn czyszczący w butelce z atomizerem o pojemności 250 ml. Produkt przeznaczony do czyszczenia ekranów TFT, PDA, laptopów i płaskich ekranów skanera, smartfonów, ekranów LCD, filtrów na ekrany i szklanych powierzchni. Usuwa zabrudzenia. Ma działanie antystatyczne. Nie zawiera gazu. Produkt ekologiczny.
Płyn EMTEC Spray czyszczący 250 mlpełny opis produktu
Płyn SOMAT Płyn do czyszczenia zmywarek 250 ml
Płyn do czyszczenia zmywarek w butelce o pojemności 250 ml. Usuwa tłuszcz i osady z kamienia oraz wydłuża żywotność zmywarki.
Płyn SOMAT Płyn do czyszczenia zmywarek 250 mlpełny opis produktu
Płyn WPRO MWS400
Środek czyszczący do mikrofalówek o pojemności 500 ml. Usuwa osady z tłuszczu, resztki spożywcze i nieprzyjemny zapach. Nie pozostawia zacieków i smug.
Płyn WPRO MWS400pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10]