Losowy produkt
Notebook SONY SVS1512X9E
Notebook SONY SVS1512X9E
Film KINO ŚWIAT Zmruż oczy (Kino polskie i wszystko jasne)
Zmruż oczy to polski komediodramat z 2002 roku, którego reżyserem jest Andrzej Jakimowski. W filmie wystąpili Zbigniew Zamachowski, Małgorzata Foremniak, Andrzej Chyra, Andrzej Mastalerz, Ola Prószyńska.
Film KINO ŚWIAT Zmruż oczy (Kino polskie i wszystko jasne)pełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Sekret jej oczu El secreto de sus ojos
Sekret jej oczu to hiszpańsko-argentyński dramat kryminalny z 2009 roku, którego reżyserem jest Juan Jose Campanella. W rolach głównych wystąpili Ricardo Darin oraz Soledad Villamil.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Sekret jej oczu El secreto de sus ojospełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Co za życie Life or Something Like It
Co za życie to dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Stephen Herek. Scenariusz napisali: John Scott Shepherd oraz Dana Stevens. Główne role zagrali: Angelina Jolie, Edward Burns, Stockard Channing.
Film IMPERIAL CINEPIX Co za życie Life or Something Like Itpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Być jak John Malkovich Being John Malkovich
Być jak John Malkovich to dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 1999 roku. Jego reżyserem jest Spike Jonze. Główne role zagrali: John Cusack, Cameron Diaz, Ned Bellamy.
Film KINO ŚWIAT Być jak John Malkovich Being John Malkovichpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Galerianki
Galerianki to dramat obyczajowy w reżyserii Katarzyny Rosłaniec. W filmie wystąpili: Anna Karczmarczyk, Dagmara Krasowska, Dominika Gwit, Magda Ciurzyńska, Izabela Kuna i Artur Barciś.
Film MONOLITH VIDEO Galeriankipełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kraina obfitości
Kraina obfitości to dramat amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Wim Wenders. Główne role zagrali: Michelle Williams, John Diehl, Shaun Toub.
Film MONOLITH VIDEO Kraina obfitościpełny opis produktu
Film GUTEK FILM 0_1_0
0_1_0 to film z gatunku dramatu, wyreżyserowany przez Piotra Łazarkiewicza. W rolach głównych występują: Maria Peszek, Maria Seweryn, Julia Kijowska, Wojciech Brzeziński oraz Tomasz Tyndyk.
Film GUTEK FILM 0_1_0pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT August Rush
August Rush to dramat obyczajowy w reżyserii Kirsten Sheridan. W filmie wystąpili: Robin Williams, Freddie Highmore, Keri Russell, Jonathan Rhys Meyers oraz Howard Terrence.
Film KINO ŚWIAT August Rushpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Biała Afryka White Material
Biała afryka to francuski dramat wyreżyserowany przez Claire Denis. W filmie wystąpili: Isabelle Huppert, Christopher Lambert, Isaach De Bankolé i Nicolas Duvauchelle.
Film KINO ŚWIAT Biała Afryka White Materialpełny opis produktu
Film GUTEK FILM Bracia Karamazow
Bracia Karamazow to dramat komediowy produkcji czesko-polskiej z 2007 roku, którego reżyserem jest Petr Zelenka. Główne role zagrali: Ivan Trojan, Igor Chmela, Martin Mysicka.
Film GUTEK FILM Bracia Karamazowpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Car Tsar
Car to dramat historyczny rosyjskiej produkcji. Jego reżyserem jest Pavel Lungin. W głównych rolach wystąpili: Piotr Mamonov, Oleg Yankovski, Alexander Domogarov i Yuri Kuznetzov.
Film KINO ŚWIAT Car Tsarpełny opis produktu
Film GUTEK FILM Kobieta, która pragnęła mężczyzny Kvinden der dromte om en mand
Kobieta, która pragnęła mężczyzny to dramat erotyczny w reżyserii Per Flya. W filmie wystąpili między innymi: Marcin Dorociński, Sonja Richter i Michael Nyqvist.
Film GUTEK FILM Kobieta, która pragnęła mężczyzny Kvinden der dromte om en mandpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Nigdzie w Afryce
Nigdzie w Afryce to dramat niemieckiej produkcji z 2001 roku, którego reżyserką jest Caroline Link. Główne role zagrali: Gabrielle Odinis, Matthias Habich, Juliane Kohler.
Film KINO ŚWIAT Nigdzie w Afrycepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Pościg we mgle In the Electric Mist
Pościg we mgle to dramat w reżyserii Bertranda Taverniera. W filmie wystąpili: Tommy Lee Jones, John Goodman, Peter Sarsgaard i Ned Beatty.
Film KINO ŚWIAT Pościg we mgle In the Electric Mistpełny opis produktu
Film GUTEK FILM Poza prawem Down by Law
Poza prawem to dramat komediowy amerykańsko-niemieckiej produkcji z 1986 roku, którego reżyserem jest Jim Jarmusch. Główne role zagrali: John Lurie, Tom Waits, Roberto Benigni.
Film GUTEK FILM Poza prawem Down by Lawpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Przychodzę z deszczem I Come with the Rain
Przychodzę z deszczem to dramat kryminalny w reżyserii Anh Hunga Trana. W filmie wystąpili: Josh Hartnett, Elias Koteas, Byung-hun Lee i Takuya Kimura.
Film KINO ŚWIAT Przychodzę z deszczem I Come with the Rainpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Rzeka ocalenia
Rzeka ocalenia to dramat wyreżyserowany przez Courtney Hunt, w którym wystąpili Melissa Leo, Misty Upham, Charlie McDermott, Michael O'Keefe.
Film KINO ŚWIAT Rzeka ocaleniapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Sen Kasandry
Sen Kasandry należy do gatunku dramat. Film wyreżyserował Woody Allen, a w rolach głównych wystąpili: Colin Farrell, Ewan McGregor, Ashley Madekwe, John Benfield, Clare Higgins.
Film KINO ŚWIAT Sen Kasandrypełny opis produktu
Film GUTEK FILM Skrzypce EL Violin
"Skrzypce" to dramat produkcji meksykańskiej z 2005 roku. Reżyserem i autorem scenariusza jest Francisco Vargas. W rolach głównych występują: Don Angel Tavira, Gerardo Taracena.
Film GUTEK FILM Skrzypce EL Violinpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Wojna zimowa Talvisota
Wojna zimowa to dramat wojenny fińskiej produkcji z 1989 roku. Jego reżyserem jest Pekka Parikka. W rolach głównych wystąpili: Taneli Mäkelä, Vesa Vierikko, Timo Torikka, Heikki Paavilainene i Antti Raivio.
Film KINO ŚWIAT Wojna zimowa Talvisotapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Za młoda by umrzeć ?
Za młoda by umrzeć to amerykański dramat kryminalny z 1990 roku, którego reżyserem jest Robert Markowitz. W filmie wystąpili Juliette Lewis, Brad Pitt, Michael Tucker, Alan Fudge, Emily Longstreth.
Film KINO ŚWIAT Za młoda by umrzeć ?pełny opis produktu
Film BEST FILM Gra
Gra to dramat psychologiczny polskiej produkcji z 1968 roku, którego reżyserem jest Jerzy Kawalerowicz. Główne role zagrali: Lucyna Winnicka, Gustaw Holoubek, Helena Bystrzanowska.
Film BEST FILM Grapełny opis produktu
Film BEST FILM Mężczyzna, który patrzy
Mężczyzna, który patrzy to dramat erotyczny włoskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Tinto Brass. Główne role zagrali: Katarina Vasilissa, Francesco Casale, Cristina Garavaglia.
Film BEST FILM Mężczyzna, który patrzypełny opis produktu
Film BEST FILM Przerwane objęcia (Edycja specjalna)
Przerwane objęcia to dramat hiszpańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Pedro Almodovar. Główne role zagrali: Penelope Cruz, Blanca Portillo, Lluis Homar.
Film BEST FILM Przerwane objęcia (Edycja specjalna)pełny opis produktu
Film CDP.PL Ostatnia piosenka The Last Song
Ostatnia piosenka to dramat amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Julie Anne Robinson. W filmie wystąpili: Miley Cyrus, Liam Hemsworth, Greg Kinnear, Kelly Preston i Bobby Coleman.
Film CDP.PL Ostatnia piosenka The Last Songpełny opis produktu
Film CDP.PL Veronica Guerin (Mocne Kino)
Veronica Guerin to film biograficzny zawierający elementy dramatu i kryminału. Jego reżyserem jest Joel Schumacher. W filmie wystąpili: Cate Blanchett, Brenda Fricker, Laurence Kinlan, Darragh Kelly.
Film CDP.PL Veronica Guerin (Mocne Kino)pełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Klasyka Kina Radzieckiego: Syberiada
Syberiada to dramat, który wyreżyserował Andriej Konczałowski. W rolach głównych wystąpili Vitali Solomin, Vladimir Samojlov, Pascal Aubier, Ivan Dmitriyev, Lyudmila Gurchenko.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Klasyka Kina Radzieckiego: Syberiadapełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA 9 Songs
9 Songs to dramat brytyjskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Michael Winterbottom. Główne role zagrali: Kieran O'Brien, Margo Stilley, Huw Bunford.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA 9 Songspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Całe życie z wariatami
Całe życie z wariatami to dramat amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Jonas Pate. Główne role zagrali: Kevin Spacey, Dallas Roberts, Mark Webber.
Film TIM FILM STUDIO Całe życie z wariatamipełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Chaos
Chaos to dramat polskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem jest Xawery Żuławski. Główne role zagrali: Maria Strzelecka, Marcin Brzozowski, Grzegorz Borek.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Chaospełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55]