Losowy produkt
Notebook ASUS R700VJ
Notebook ASUS R700VJ
Płyta TDK DVD+R
Płyty DVD w formacie DVD+R jednokrotnego zapisu o pojemności 4.7 GB i prędkości zapisu 16x. Długość zapisu danych wynosi 120 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu znajduje się 10 płyt.
Płyta TDK DVD+Rpełny opis produktu
Płyta THINK XTRA CD-R (Video box 2 szt.)
Płyty CD w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 680 MB i prędkości zapisu 48x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu znajduje się 2 płyty.
Płyta THINK XTRA CD-R (Video box 2 szt.)pełny opis produktu
Płyta THINK XTRA CD-R (Jewel Case 1 szt.)
Płyty CD w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 680 MB i prędkości zapisu 52x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu znajduje się 1 płyta.
Płyta THINK XTRA CD-R (Jewel Case 1 szt.)pełny opis produktu
Płyta PHILIPS CD-R
Płyty CD-R w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 700 MB i prędkości zapisu 52x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut. W opakowaniu znajduje się 20 płyt.
Płyta PHILIPS CD-Rpełny opis produktu
Płyta SONY BD-R
Dysk Sony BD-R 50 GB jednokrotnego zapisu pozwalają na zapisanie danych komputerowych, filmów wideo, zdjęć czy muzyki. Płyty charakteryzują się wysoką stabilnością nagrywania oraz dość długim okresem przechowywania. Płyty firmy Sony pozwalają zapisać dane z prędkością 2x. Długość zapisu to 270 minut w jakości HD co pozwoli na wygodne przechowywanie dużej ilości danych. W wygodnym opakowaniu typu Jewel Case znajdziemy 1 płyta.
Płyta SONY BD-Rpełny opis produktu
Płyta VERBATIM DVD-R Lightscribe V1.2
Płyty DVD w formacie DVD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 4.7 GB i prędkości zapisu 16x. Długość zapisu danych wynosi 120 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. zastosowana technologia Lightscribe. W opakowaniu znajduje się 10 płyt.
Płyta VERBATIM DVD-R Lightscribe V1.2pełny opis produktu
Płyta SONY 10DPR120BSP

Dyski Sony DVD+R pozwalają na zapisanie danych komputerowych, filmów wideo, zdjęć czy muzyki. Są to płyty jednokrotnego zapisu o średnicy 12 cm oraz pojemności wynoszącej 4,7 GB. W opakowaniu znajdziemy 10 sztuk. Ich grubość wynosi 1,2 mm. Umożliwiają udostępnianie nagrań przyjaciołom, rodzinie i współpracownikom. Maksymalna prędkość nagrywania: 16x. Niepowtarzalna technologia Sony AccuCORE gwarantuje szybsze adresowanie, zgodność z większą ilością urządzeń, stabilny zapis, niewrażliwość na temperaturę i większą niezawodność przy archiwizacji. Długość zapisu: 120 minut.

Płyta SONY 10DPR120BSPpełny opis produktu
Płyta HAMA Płyta czyszcząca DVD
Płyta czyszcząca DVD marki Hama pozwala zapobiec problemowi z odtwarzaczem i zapobiega błędom odczytu.
Płyta HAMA Płyta czyszcząca DVDpełny opis produktu
Płyta SONY 10CDQ80SP
Sony CD-R są to płyty jednokrotnego zapisu o średnicy 12 cm oraz pojemności wynoszącej 700 MB. Długość zapisu: 80 minut. W opakowaniu znajduje się 10 płyt.
Płyta SONY 10CDQ80SPpełny opis produktu
Płyta VERBATIM CD-R AZO Wide Inkjet Printable
Płyty CD w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 700 MB i prędkości zapisu 52x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. powierzchnia do nadruku. W opakowaniu typu Cake znajduje się 25 płyt.
Płyta VERBATIM CD-R AZO Wide Inkjet Printablepełny opis produktu
Płyta VERBATIM DVD-R
Płyty DVD w formacie DVD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 4.7 GB i prędkości zapisu 16x. W opakowaniu znajduje się 25 płyt.
Płyta VERBATIM DVD-Rpełny opis produktu
Płyta TDK CD-R Audio
Płyty CD w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 700 MB i prędkości zapisu 48x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu typu Cake znajduje się 10 płyt.
Płyta TDK CD-R Audiopełny opis produktu
Płyta TDK CD-R
Płyty CD w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 700 MB i prędkości zapisu 52x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu typu Slim znajduje się 20 płyt.
Płyta TDK CD-Rpełny opis produktu
Płyta TDK DVD+R LightScrible
Płyty DVD w formacie DVD+R jednokrotnego zapisu o pojemności 4.7 GB i prędkości zapisu 16x. Długość zapisu danych wynosi 120 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. Zastosowana technologia to LightScrible. W opakowaniu znajduje się 10 płyt.
Płyta TDK DVD+R LightScriblepełny opis produktu
Płyta MAXELL CD-R
Płyty CD w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 700 MB i prędkości zapisu 52x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu znajduje się 25 płyt.
Płyta MAXELL CD-Rpełny opis produktu
Płyta TDK CD-R
Płyty CD w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 700 MB i prędkości zapisu 52x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu typu Cake znajduje się 10 płyt.
Płyta TDK CD-Rpełny opis produktu
Płyta MAXELL BD-R
Płyty Blu-Ray w formacie BD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 25 GB i prędkości zapisu 4x. Długość zapisu danych wynosi 135 minut w standardzie HD natomiast wymiar płyty to 12 cm. 1 sztuka w opakowaniu.
Płyta MAXELL BD-Rpełny opis produktu
Płyta SONY 10DMR47SP
Sony DVD-R to płyty jednokrotnego zapisu o średnicy 12 cm oraz pojemności wynoszącej 4.7 GB. Długość zapisu: 120 minut. Maksymalna prędkość nagrywania 16x. Ilość sztuk w opakowaniu - 10. Technologia Sony AccuCORE gwarantuje szybsze adresowanie, zgodność z większą ilością urządzeń, stabilny zapis, niewrażliwość na temperaturę.
Płyta SONY 10DMR47SPpełny opis produktu
Płyta SONY 10DMR47SS
Sony DVD-R są to płyty jednokrotnego zapisu o średnicy 12 cm oraz pojemności wynoszącej 4.7 MB. Długość zapisu: 120 minut. Maksymalna prędkość nagrywania 16x. Ilość sztuk w opakowaniu - 10. Technologia Sony AccuCORE gwarantuje szybsze adresowanie, zgodność z większą ilością urządzeń, stabilny zapis, niewrażliwość na temperaturę.
Płyta SONY 10DMR47SSpełny opis produktu
Płyta FUJIFILM BD-RE
Płyta Blu-Ray w formacie BD-RE wielokrotnego zapisu o pojemności 25 GB i prędkości zapisu 2x. W opakowaniu typu Jewel Case znajduje się 1 płyta.
Płyta FUJIFILM BD-REpełny opis produktu
Płyta SONY BD-RE
Dyski Sony BD-R 25 GB wielokrotnego zapisu pozwalają na zapisanie danych komputerowych, filmów wideo, zdjęć czy muzyki. Płyty charakteryzują się wysoką stabilnością nagrywania oraz dość długim okresem przechowywania. Płyty firmy Sony pozwalają zapisać dane z prędkością 2x. Długość zapisu to 135 minut w jakości HD co pozwoli na wygodne przechowywanie dużej ilości danych. W wygodnym opakowaniu typu Jewel Case znajdziemy 1 płyta.
Płyta SONY BD-REpełny opis produktu
Płyta THOMSON Płyta czyszcząca DVD
Płyta czyszcząca marki Thomson dla odtwarzaczy i nagrywarek DVD. Służy do czyszczenia na sucho soczewki laserowej DVD/CD.
Płyta THOMSON Płyta czyszcząca DVDpełny opis produktu
Płyta FUJIFILM DVD+R Double Layer
Płyty DVD w formacie DVD+R DL jednokrotnego zapisu o pojemności 8.5 GB i prędkości zapisu 2.4x. Długość zapisu danych wynosi 240 minut w standardzie HD natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu znajdują się 3 płyty.
Płyta FUJIFILM DVD+R Double Layerpełny opis produktu
Płyta EMTEC Cake Box x25
Zestaw 25 płyt CD-RW o pojemności po 700 MB i szybkości zapisu danych 4x - 10x.
Płyta EMTEC Cake Box x25pełny opis produktu
Płyta VERBATIM CD-R Extra Protection
Płyty CD w formacie CD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 700 MB i prędkości zapisu 52x. Długość zapisu danych wynosi 80 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu typu Cake znajduje się 25 płyt.
Płyta VERBATIM CD-R Extra Protectionpełny opis produktu
Płyta VERBATIM DVD-R Matt Silver
Płyty DVD w formacie DVD-R jednokrotnego zapisu o pojemności 4.7 GB i prędkości zapisu 16x. Długość zapisu danych wynosi 120 minut natomiast wymiar płyty to 12 cm. W opakowaniu znajduje się 50 płyt.
Płyta VERBATIM DVD-R Matt Silverpełny opis produktu
Płyta TDK DVD+R
Płyty DVD w formacie DVD+R jednokrotnego zapisu o pojemności 4.7 GB i prędkości zapisu 16x. W opakowaniu znajduje się 30 płyt.
Płyta TDK DVD+Rpełny opis produktu
Płyta EMTEC BD-RE
Płyty Blu-Ray w formacie BD-RE wielokrotnego zapisu o pojemności 25 GB i prędkości zapisu 2x. Długość zapisu danych wynosi 135 minut w standardzie HD natomiast wymiar płyty to 12 cm. 1 sztuka w opakowaniu typu box.
Płyta EMTEC BD-REpełny opis produktu
Płyta HAMA CD
Płyta czyszcząca CD marki Hama pozwala zapobiec problemowi z odtwarzaczem i zapobiega błędom odczytu.
Płyta HAMA CDpełny opis produktu
Płyta VERBATIM DVD+R Double Layer Matt Silver
Płyty DVD w formacie DVD+R DL jednokrotnego zapisu o pojemności 8.5 GB i prędkości zapisu 8x. Długość zapisu danych wynosi 240 minut w standardzie HD natomiast wymiar płyty to 12 cm. 5 sztuk w opakowaniu typu jewel case.
Płyta VERBATIM DVD+R Double Layer Matt Silverpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]