Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350E5C
Notebook SAMSUNG NP350E5C
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (1 DVD) Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. Główne role zagrali: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom.
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (1 DVD) Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearlpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Batman - Początek (Premium Collection) Batman Begins
Batman - Początek to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Christopher Nolan. Główne role zagrali: Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson.
Film GALAPAGOS Batman - Początek (Premium Collection) Batman Beginspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Predator
Predator to fantastyczny film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1987 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest John McTiernan. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo.
Film IMPERIAL CINEPIX Predatorpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ucieczka z Los Angeles (Srebrna kolekcja) Escape from L.A.
Ucieczka z Los Angeles to fantastyczny film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1996 roku. Jego reżyserem jest John Carpenter. Główne role zagrali: Kurt Russell, Steve Buscemi, Peter Fonda.
Film IMPERIAL CINEPIX Ucieczka z Los Angeles (Srebrna kolekcja) Escape from L.A.pełny opis produktu
Film VISION FILM Czerwona Sonja Red Sonja
Czerwona Sonja to fantastyczny film przygodowy amerykańskiej produkcji z 1985 roku, którego reżyserem jest Richard Fleischer. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Brigitte Nielsen, Sandahl Bergman.
Film VISION FILM Czerwona Sonja Red Sonjapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i więzień Azkabanu (3 DVD) Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Harry Potter i więzień Azkabanu to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest: Alfonso Cuaron. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i więzień Azkabanu (3 DVD) Harry Potter and the Prisoner of Azkabanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń (Złota kolekcja)
Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń to film fantastyczny amerykańsko-niemieckiej produkcji. Główne role zagrali: Jim Carrey, Meryl Streep, Emily Browning, Liam Aiken, Timothy Spall.
Film IMPERIAL CINEPIX Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Labirynt Fauna
Labirynt Fauna to film fantastyczny hiszpańsko-meksykańsko-amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Guillermo del Toro. Główne role zagrali: Ivana Baquero, Sergi Lopez, Ariadna Gil, Maribel Verdu.
Film KINO ŚWIAT Labirynt Faunapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dante 01 (Nieziemska Kolekcja)
Dante 01 to thriller fantastyczno-naukowy francuskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Marc Caro. Główne role zagrali: Lambert Wilson, Linh Dan Pham, Dominique Pinon.
Film TIM FILM STUDIO Dante 01 (Nieziemska Kolekcja)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS 2001: Odyseja kosmiczna (2 DVD)
2001: Odyseja kosmiczna to film fantastyczny produkcji brytyjsko-amerykańskiej. Jego reżyserem jest Stanley Kubrick. Główne role zagrali: Gary Lockwood, Keir Dullea, William Sylvester.
Film GALAPAGOS 2001: Odyseja kosmiczna (2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2 DVD)
Ciekawy przypadek Benjamina Buttona to dramat fantastyczny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest David Fincher. Główne role zagrali: Brad Pitt, Cate Blanchett, Tilda Swinton.
Film GALAPAGOS Ciekawy przypadek Benjamina Buttona (2 DVD)pełny opis produktu
Film IDG Inwazja zabójczych klonów Invasion of the Pod People
Inwazja zabójczych klonów to thriller fantastyczno-naukowy amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Justin Jones. Główne role zagrali: Erica Roby, Jessica Bork, Sarah Lieving.
Film IDG Inwazja zabójczych klonów Invasion of the Pod Peoplepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Final Fantasy Final Fantasy: The Spirits Within
Final Fantasy to przygodowy film fantastyczny japońsko-amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Hironobu Sakaguchi. Główne role zagrali: Alec Baldwin, Steve Buscemi, Ving Rhames.
Film IMPERIAL CINEPIX Final Fantasy Final Fantasy: The Spirits Withinpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów to fantastyczny film przygodowy amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem oraz autorem scenariusza jest George Lucas. Główne role zagrali: Hayden Christensen, Ewan McGregor, Natalie Portman.
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne Wojny: Część II - Atak Klonów Star Wars: Episode II - Attack of the Clonespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back
Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje to fantastyczny film przygodowy amerykańskiej produkcji z 1980 roku. Jego reżyserem jest Irvin Kershner. Główne role zagrali: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher.
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Backpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hancock (Wersja kinowa)
Hancock to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Peter Berg. Główne role zagrali: Will Smith, Charlize Theron, Jason Bateman.
Film IMPERIAL CINEPIX Hancock (Wersja kinowa)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Labirynt (Wydanie kolekcjonerskie)
Labirynt to film fantastyczny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1986 roku. Jego reżyserem jest Jim Henson. Główne role zagrali: David Bowie, Jennifer Connelly, Ron Mueck, Frank Oz.
Film IMPERIAL CINEPIX Labirynt (Wydanie kolekcjonerskie)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Mężowie i żona Multiplicity
Mężowie i żona to komedia fantastyczna amerykańskiej produkcji z 1996 roku. Jego reżyserem jest Harold Ramis. Główne role zagrali: Michael Keaton, Andie MacDowell, Zack Duhame.
Film IMPERIAL CINEPIX Mężowie i żona Multiplicitypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Obcy kontra Predator
Obcy kontra Predator to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest Paul William Scott Anderson. Główne role zagrali: Lance Henriksen, Raoul Bova, Sanaa Lathan.
Film IMPERIAL CINEPIX Obcy kontra Predatorpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Star Trek VII: Pokolenia Star Trek: Generations
Star Trek VII: Pokolenia to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 1994 roku. Jego reżyserem jest David Carson. Główne role zagrali: Patrick Stewart, William Shatner, Jonathan Frakes.
Film IMPERIAL CINEPIX Star Trek VII: Pokolenia Star Trek: Generationspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Thor
Thor to film fantasy amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Kenneth Branagh. W rolach głównych wystąpili: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston i Stellan Skarsgard.
Film IMPERIAL CINEPIX Thorpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Transformers (Złota kolekcja)
Transformers to film fantastyczny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Michael Bay. Główne role zagrali: Anthony Anderson, Josh Duhamel, Megan Fox, Jon Voight, Shia LaBeouf.
Film IMPERIAL CINEPIX Transformers (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Mamut Mammoth
Mamut to komediowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Tim Cox. Główne role zagrali: Vincent Ventresca, Summer Glau, Tom Skerritt.
Film MONOLITH VIDEO Mamut Mammothpełny opis produktu
Film SOLOPAN Existenz eXistenZ
Existenz to film sci-fi produkcji kanadyjskiej z 1999 roku. Reżyserem i scenarzystą jest David Cronenberg, a w rolach głównych występują Willem Dafoe, Jude Law, Ian Holm oraz Jennifer Jason Leigh.
Film SOLOPAN Existenz eXistenZpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO 12 Małp (Nieziemska kolekcja)
12 Małp to dramat scince fiction w reżyserii Terry'ego Gilliama. W filmie wystąpili: Bruce Willis (James Cole), Jon Seda (Jose), Michael Chance (Scarface), Vernon Campbell (Tiny), Madeleine Stowe (Doktor Kathryn Railly), Brad Pitt (Jeffrey Goines), Frank Gorshin (Doktor Owen Flatcher).
Film TIM FILM STUDIO 12 Małp (Nieziemska kolekcja)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO King Kong (Kolekcja festiwalowa)
King Kong to film fantastyczno-przygodowy amerykańsko-nowozelandzko-niemieckiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Peter Jackson. Główne role zagrali: Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody.
Film TIM FILM STUDIO King Kong (Kolekcja festiwalowa)pełny opis produktu
Film CDP.PL Jestem numerem cztery I Am Number Four
Jestem numerem cztery to film science-fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest D. J. Caruso. W rolach głównych wystąpili: Alex Pettyfer, Dianna Agron i Teresa Palmer.
Film CDP.PL Jestem numerem cztery I Am Number Fourpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdny przybysz Starman
Gwiezdny przybysz to dramat fantastyczno-naukowy amerykańskiej produkcji z 1984 roku. Jego reżyserem jest John Carpenter. Główne role zagrali: Jeff Bridges, Karen Allen, Charles Martin Smith.
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdny przybysz Starmanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu (Książka + DVD) The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader
Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Michael Apted. W rolach głównych wystąpili: Ben Barnes, Skandar Keynes i Georgie Henley.
Film IMPERIAL CINEPIX Opowieści z Narnii: Podróż Wędrowca do Świtu (Książka + DVD) The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treaderpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15]