Film IMPERIAL CINEPIX Czterej bracia
Czterej bracia to film sensacyjny w reżyserii Johna Singletona. W filmie wystąpili: Mark Wahlberg, Tyrese Gibson, Terrence Howard, Andre Benjamin, Garrett Hedlund.
Film IMPERIAL CINEPIX Czterej braciapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX F/X
F/X to sensacyjny thriller kryminalny amerykańskiej produkcji z 1986 roku. Jego reżyserem jest Robert Mandel. Główne role zagrali: Bryan Brown, Brian Dennehy, Diane Venora.
Film IMPERIAL CINEPIX F/Xpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Indiana Jones i świątynia zagłady (Wydanie specjalne)
Indiana Jones i świątynia zagłady to film przygodowy amerykańskiej produkcji z 1984 roku, którego reżyserem jest Steven Spielberg. Główne role zagrali: Harrison Ford, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan.
Film IMPERIAL CINEPIX Indiana Jones i świątynia zagłady (Wydanie specjalne)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ślepa furia (Srebrna kolekcja) Blind Fury
Ślepa furia to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1989 roku. Jego reżyserem jest Phillip Noyce. Główne role zagrali: Rutger Hauer, Terry O'Quinn, Brandon Call.
Film IMPERIAL CINEPIX Ślepa furia (Srebrna kolekcja) Blind Furypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Speed: Niebezpieczna szybkość Speed
Speed: Niebezpieczna szybkość to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1994 roku, którego reżyserem jest Jan de Bont. Główne role zagrali: Keanu Reeves, Dennis Hopper, Sandra Bullock.
Film IMPERIAL CINEPIX Speed: Niebezpieczna szybkość Speedpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX W pogoni za zemstą Faster
W pogoni za zemstą to amerykański film akcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest George Tillman Jr. W rolach głównych wystąpili: Dwayne Johnson, Billy Bob Thornton i Maggie Grace.
Film IMPERIAL CINEPIX W pogoni za zemstą Fasterpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Sekcja 8 Basic
Sekcja 8 to kryminalny film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest John McTiernan. Główne role zagrali: Connie Nielsen, John Travolta, Samuel L. Jackson.
Film MONOLITH VIDEO Sekcja 8 Basicpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Sezon na leszcza
Sezon na leszcza to film sensacyjny polskiej produkcji z 2000 roku. Jego reżyserem jest Bogusław Linda. Główne role zagrali: Bogusław Linda, Marian Dziędziel, Anna Przybylska.
Film MONOLITH VIDEO Sezon na leszczapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO W 80 dni dookoła świata Around the World in 80 Days
W 80 dni dookoła świata to film przygodowy niemiecko-irlandzko-brytyjsko-amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest Frank Coraci. Główne role zagrali: Steve Coogan, Jackie Chan, Robert Fyfe.
Film MONOLITH VIDEO W 80 dni dookoła świata Around the World in 80 Dayspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Bękarty wojny
Bękarty wojny to przygodowy film wojenny w reżyserii Quentina Tarantino. W filmie wystąpili: Brad Pitt , Christoph Waltz, Diane Kruger, Eli Roth, Melanie Laurent, Rod Taylor.
Film TIM FILM STUDIO Bękarty wojnypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Plan doskonały Inside Man
Plan doskonały to film akcji amerykańskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem jest Spike Lee. Główne role zagrali: Denzel Washington, Clive Owen, Jodie Foster.
Film TIM FILM STUDIO Plan doskonały Inside Manpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Szybcy i wściekli 5 Fast Five
Szybcy i wściekli 5 to amerykański film akcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Justin Lin. W rolach głównych wystąpili: Dwayne Johnson, Paul Walker i Vin Diesel.
Film TIM FILM STUDIO Szybcy i wściekli 5 Fast Fivepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Szósty dzień The 6th Day
Szósty dzień to sensacyjny film fantastyczno-naukowy amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2000 roku, którego reżyserem jest Roger Spottiswoode. Główne role zagrali: Arnold Schwarzenegger, Michael Rapaport, Tony Goldwyn.
Film IMPERIAL CINEPIX Szósty dzień The 6th Daypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Fałszywa tożsamość Double Identity
Fałszywa tożsamość to thriller sensacyjny produkcji USA z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Dennis Dimster, współtwórcą scenariusza Zvia Dimbort. W rolach głównych występują Val Kilmer, Izabella Miko, Hristo Shopov i Didem Erol.
Film MONOLITH VIDEO Fałszywa tożsamość Double Identitypełny opis produktu
Luc Besson (kolekcja 8 filmów)
Luc Besson. Reżyser, scenarzysta, producent. Jeden z najwybitniejszych i najpopularniejszych twórców filmowych świata. Spod jego ręki wychodzą filmy zróżnicowane gatunkowo, nie boi się eksperymentów i ryzykownych wyzwań, a jednocześnie wyznacza kierunki kina komercyjnego. Wyobraźnia tego wybitnego twórcy nie ma granic, a niezwykły talent pozwala mu udźwignąć nawet najbardziej nowatorskie pomysły. Jego nazwisko gwarantuje wysoką jakość, a jednocześnie rekordy popularności i frekwencji w kinach.
Kolekcja zawiera filmy:

Atlantis
Niezwykła podróż do miejsc, które wybrał bohater kultowego "Wielkiego błękitu". Olśniewające piękno podwodnego świata pokazane jest w nowatorski sposób. Luc Besson rezygnuje z tradycyjnej narracji - zachwycające zdjęcia, które portretują mieszkańców morskich głębin, mówią same za siebie. Przy dźwiękach hipnotyzującej muzyki Erica Serry zadziwiające podwodne istoty - płaszczki, delfiny, wieloryby, węże morskie, rekiny - oprowadzają nas po miejscach przecudnych, dla nas niedostępnych, których widok zostaje w pamięci na długo po obejrzeniu filmu.

Ostatnia walka
Czarno-biały, pozbawiony dialogów debiutancki film Luca Besson, który udowadnia, że wyobraźnia tego wybitnego twórcy nie ma granic, a niezwykły talent pozwala mu udźwignąć nawet najbardziej nowatorskie pomysły. Ponura, post-apokaliptyczna wizja świata. Wielką katastrofę nuklearną przeżyli tylko nieliczni przedstawiciele gatunku homo sapiens. Nie potrafią mówić, a ich życie sprowadza się do brutalnej walki o żywność i schronienie. Główny bohater, bezimienny mieszkaniec ruin dawnego drapacza chmur, próbuje zbudować samolot, którym chce uciec z miejsca, opanowanego przez ludzkie bestie. Po wielu próbach udaje mu się wzbić w powietrze.

Wielki błękit
Dla Jacquesa Maloya morze jest domem, pasją, wszystkim. Od dzieciństwa czuje się lepiej w podwodnym królestwie delfinów niż wśród ludzi. Również od dzieciństwa rywalizuje z drugim doskonałym nurkiem, Enzo, którego ambicja w biciu kolejnych rekordów głębokości w nurkowaniu bez butli jest niepohamowana. Zbliża się starcie odwiecznych rywali. Obaj są pewni siebie i zdeterminowani. Zakochana w Maloyu Johanna chce powstrzymać ukochanego przed podjęciem takiego ryzyka, ale morze okazuje się silniejsze niż miłość, niż ląd, niż życie.

Nikita
Skazana na dożywocie za zabicie policjanta młoda złodziejka i narkomanka Nikita otrzymuje propozycję nie do odrzucenia: może spędzić życie w więzieniu albo zostać zawodowym zabójcą, pracującym na zlecenie tajnej agencji rządowej. Dziewczyna przechodzi szkolenie pod okiem sadystycznego opiekuna i rozpoczyna nowe życie. Jako Josephine staje się uwodzicielską i wyrafinowaną maszyną do zabijania, która brutalnie rozprawia się z przeciwnikami. Jest perfekcyjna, najlepsza w swoim fachu. Czy jednak cena za wolność nie okaże się zbyt wysoka?

Metro
Fred, rozczochrany oportunista i lekkoduch, mieszka w podziemiach paryskiego metra. Utrzymuje się z tego, co ukradnie lub wyłudzi. Za towarzystwo ma wszelakiej maści dziwaków i drobnych przestępców. Na dodatek musi ukrywać się przed ścigającym go inspektorem policji, ukradł bowiem torebkę pewnej bogatej businesswoman, a następnie zaczął ją szantażować. Jednak nawet wiodąc tak marną egzystencję Fred ma marzenia: chce ożenić się z bogatą kobietą oraz założyć grupę rockową.

Piąty element
Nowy Jork, rok 2259. Ziemi grozi totalna zagłada. Ludzkość nie ma szans w konfrontacji z siłami absolutnego Zła. Inwazję może powstrzymać jedynie "piąty element" - tajemnicza substancja, która w połączeniu z czterema ziemskimi żywiołami zapobiegnie globalnej katastrofie. Nikt jednak nie wie, gdzie owa substancja się znajduje. Cała nadzieja w byłym komandosie, a obecnie niesfornym nowojorskim taksówkarzu. Korben Dallas przywykł do wypełniania misji specjalnych, ale nigdy nie podejrzewał, że będzie musiał ratować życie całego globu. Ale od chwili, kiedy na dachu jego powietrznej taksówki ląduje atrakcyjna, zbuntowana i tajemnicza kosmitka Leeloo, wszystko jest możliwe.

Leon zawodowiec (wersja reżyserska)
Leon to płatny morderca z niezłomnymi zasadami. Ponury, małomówny, w długim staromodnym płaszczu i wełnianej czapeczce przypomina co prawda bardziej stracha na wróble niż perfekcyjnego killera, ale jest najlepszy w swoim fachu. Pewnego dnia łamie swoje reguły i otwiera drzwi dwunastoletniej Matyldzie, której skorumpowani policjanci pod wodzą szalonego Stansfielda z DEA wymordowali całą rodzinę. Od tej chwili ci dwoje skazani są na siebie. Leon uczy Matyldę "zawodu", a ta w zamian uczy Leona czytać. Między nimi rodzi się więź, która powoduje, że zabójca doskonały staje się innym człowiekiem.

Niezwykłe przygody Adeli Blanc-Sec
Indiana Jones w spódnicy! Adela Blanc-Sec jest młodą, odważną i spontaniczną reporterką, która przemierza świat w poszukiwaniu nowych ekscytujących przygód. Tym razem trafia do egzotycznego Egiptu, gdzie niestraszne są jej spotkania oko w oko z ożywionymi mumiami wszystkich kształtów i rozmiarów. Adela szuka konkretnej mumii - lekarza, który według legendy umiał ożywiać zmarłych. Tymczasem w Paryżu wybucha prawdziwa panika. Z liczącego sobie 136 milionów lat jaja wykluwa się latająca bestia, przypominająca prehistorycznego pterodaktyla, i zaczyna terroryzować mieszkańców stolicy Francji. Sytuacja ta nie przeraża jednak dzielnej Adeli, która na swoim koncie ma już niejedną niesamowitą przygodę. Reporterka rusza na ratunek swojemu miastu.
Luc Besson (kolekcja 8 filmów)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Piękna złośnica Heller in Pink Tights
Piękna złośnica to film przygodowy amerykańskiej produkcji z 1960 roku. Jego reżyserem jest George Cukor. Scenariusz napisali Walter Bernstein oraz Dudley Nichols. Główne role zagrali: Sophia Loren, Anthony Quinn, Margaret O'Brien.
Film TIM FILM STUDIO Piękna złośnica Heller in Pink Tightspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wpół do śmierci 2 Half Past Dead 2
Wpół do śmierci 2 to film akcji produkcji USA z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Art Camacho, autorem scenariusza D. Kyle Johnson. W rolach głównych występują Bill Goldberg, Kurupt, Angell Conwell, Robert Madrid i Jack Conley.
Film IMPERIAL CINEPIX Wpół do śmierci 2 Half Past Dead 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Modlitwa za konających A Prayer for the Dying
Modlitwa za konających to dramatyczny film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1987 roku. Jego reżyserem jest Mike Hodges. Główne role zagrali: Mickey Rourke, Bob Hoskins, Alan Bates
Film IMPERIAL CINEPIX Modlitwa za konających A Prayer for the Dyingpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Arena Arena
Arena to film akcji produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Jonah Loop, twórcami scenariusza są Robert Martinez, Michael Hultquist i Tony Giglio, a w rolach głównych występują Samuel L. Jackson, Kellan Lutz oraz Nina Dobrev.
Film IMPERIAL CINEPIX Arena Arenapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Łapcie tę dziewczynę / Agent Cody Banks
Zestaw dwóch młodzieżowych filmów przygodowych: Łapcie tę dziewczynę w reżyserii Barta Freundlicha oraz Agent Cody Banks w reżyserii Haralda Zwarta.
Film IMPERIAL CINEPIX Łapcie tę dziewczynę / Agent Cody Bankspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Trzy królestwa Red Cliff
Trzy królestwa to film historyczny produkcji chińskiej z 2008 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest John Woo, współtwórcą scenariusza Khan Chan, a w rolach głównych występują Takeshi Kaneshiro, Fengyi Zhang oraz Chiling Lin.
Film MONOLITH VIDEO Trzy królestwa Red Cliffpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Zabójcza Broń 4 (Premium Collection) Lethal Weapon 4
Zabójcza broń 4 to sensacyjny film komediowy amerykańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest Richard Donner. Główne role zagrali: Mel Gibson, Danny Glover, Joe Pesci.
Film GALAPAGOS Zabójcza Broń 4 (Premium Collection) Lethal Weapon 4pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dziedzictwo Bourne'a The Bourne Legacy
Dziedzictwo Bourne'a to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest Tony Gilroy. W rolach głównych wystąpili: Edward Norton, Jeremy Renne, Rachel Weisz, Albert Finney.
Film TIM FILM STUDIO Dziedzictwo Bourne'a The Bourne Legacypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Oczy smoka Dragon Eyes
Oczy smoka to amerykański film sensacyjny z 2012 roku, którego reżyserem jest John Hyams. W rolach głównych wystąpili: Cung Le, Jean-Claude Van Damme, Peter Weller oraz Crystal Mantecon.
Film KINO ŚWIAT Oczy smoka Dragon Eyespełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Sin City
Sin City to film akcji amerykańskiej produkcji z 2005 roku, którego reżyserami są Robert Rodriguez, Frank Miller i Quentin Tarantino. Główne role zagrali: Mickey Rourke, Bruce Willis, Clive Owen.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Sin Citypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Daniel Craig Collection (3 DVD)
Zestaw filmów opowiadających o Jamesie Bondzie, w których postać agenta 007 zagrał Daniel Craig. W pakiecie znajdują się trzy filmy: Casino Royale (2006), Quantum of Solace (2008) oraz Skyfall (2012).
Film IMPERIAL CINEPIX 007 James Bond: Daniel Craig Collection (3 DVD)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX W cywilu 2 The Marine 2
W cywilu 2 to film sensacyjny produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Roel Reiné, twórcami scenariusza są Christopher Borrelli i John Chapin Morgan, a w rolach głównych występują Ted DiBiase Jr., Michael Rooker oraz Lara Cox.
Film IMPERIAL CINEPIX W cywilu 2 The Marine 2pełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Adrenalina
Adrenalina to film sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserami są Mark Neveldine i Brian Taylor. Główne role zagrali: Jason Statham, Efren Ramirez, Amy Smart.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Adrenalinapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Robin Hood Książę Złodziei Premium Collection Robin Hood. Prince Of Thieves
Robin Hood Książę Złodziei to film przygodowy produkcji amerykańskiej z 1991 roku. Reżyserem filmu jest Kevin Reynolds, twórcami scenariusza są Pen Densham i John Watson, a w rolach głównych występują Kevin Costner, Morgan Freeman oraz Sean Connery.
Film GALAPAGOS Robin Hood Książę Złodziei Premium Collection Robin Hood. Prince Of Thievespełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]