Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Notebook SAMSUNG NP350E7C
Film BEST FILM Teletubisie: Uczmy się angielskiego. Góra i dół Teletubbies
Teletubisie: Uczmy się angielskiego. Góra i dół to jeden z odcinków serialu telewizyjnego dla dzieci. Film był produkowany od 1996 roku w Wielkiej Brytanii. Reżyserami są John Simmit oraz Nikky Smedley. Główne role zagrali: John Simmit, Nikky Smedley, Pui Fan Lee.
Film BEST FILM Teletubisie: Uczmy się angielskiego. Góra i dół Teletubbiespełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Rodzinka.pl (Sezon 1 część 1) 2 DVD
Rodzinka.pl to polski serial komediowy emitowany w Telewizji Publicznej od 2011 roku, którego reżyserem jest Patrick Yoka. W rolach głównych wystąpili Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski. autorami scenariusza są Karol Klementewicz i Kuba Wecsile.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Rodzinka.pl (Sezon 1 część 1) 2 DVDpełny opis produktu
Film CDP.PL Kacze opowieści Duck Tales
Kacze opowieści to amerykański serial animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1987 roku. Seria została wyreżyserowana przez Alana Zaslove, Davida Blocka i Freda Wolfa. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Jerzy Złotnicki, Magdalena Gruziel, Lucyna Malec, Piotr Zelt i Maciej Gąsiorek.
Film CDP.PL Kacze opowieści Duck Talespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Skazany na śmierć (Sezon 1, dysk 2)
Skazany na śmierć to serial amerykańskiej produkcji emitowany w latach 2005-2009, którego reżyserami są Bobby Roth i Kevin Hooks. Główne role zagrali: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Wade Williams, Robert Knepper, Amaury Nolasco, Sarah Wayne Callies.
Film IMPERIAL CINEPIX Skazany na śmierć (Sezon 1, dysk 2)pełny opis produktu
Film VISION FILM Gravitation Vol. 1 (Odcinki 1-4)
Gravitation to serial anime japońskiej produkcji z 2000 roku, którego reżyserem jest Bob Shirohata. Główne role zagrali: Kazuhiko Inoue, Tomokazu Seki, Ai Orikasa.
Film VISION FILM Gravitation Vol. 1 (Odcinki 1-4)pełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Marple: Karaibska tajemnica
Marple: Karaibska tajemnica to jeden z odcinków serialu kryminalnego brytyjskiej produkcji z 1989 roku. Jego reżyserem jest Christopher Petit. Główne role zagrali: Joan Hickson, Donald Pleasence, Michael Feast.
Film GM DISTRIBIUTION Marple: Karaibska tajemnicapełny opis produktu
Film CDP.PL Fineasz i Ferb: Szybcy i Fineaszowi (Sezon 1 cz. 1) Phineas and Ferb
Fineasz i Ferb to amerykański serial animowany stworzony w studiu Walta Disneya. Seria powiada o dwóch przyrodnich braciach pragnących ciekawie spędzić okres letnich wakacji. Na płycie znajduje się 5 odcinków sezonu pierwszego.
Film CDP.PL Fineasz i Ferb: Szybcy i Fineaszowi (Sezon 1 cz. 1) Phineas and Ferbpełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Marple: Noc w bibliotece
Marple: Noc w bibliotece to jeden z odcinków serialu kryminalnego brytyjskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserem jest Andy Wilson. Główne role zagrali: Laurence Richardson, James Fox, Geraldine McEwan.
Film GM DISTRIBIUTION Marple: Noc w bibliotecepełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Marple: Strzały w Stonygates
Marple: Strzały w Stonygates to jeden z odcinków serialu kryminalnego brytyjskiej produkcji z 1991 roku. Jego reżyserem jest Norman Stone. Główne role zagrali: Joan Hickson, Bryn Walters, Rachel Bond, Stee Billingsley, Tom Kerridge.
Film GM DISTRIBIUTION Marple: Strzały w Stonygatespełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Czas Honoru (Sezon 4)
Czas honoru to polski serial wojenny emitowany od 2008 roku, w którym główne role zagrali: Jan Wieczorkowski, Jakub Wesołowski, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny i Piotr Adamczyk.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Czas Honoru (Sezon 4)pełny opis produktu
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Pasiaste cienie The Wotwots
Kitka i Pompon to serial dla dzieci, który powstał w Nowej Zelandii. Bohaterowie to zabawne kosmiczne rodzeństwo, maleńkie ufoludki przybywają na Ziemię by zbadać nie znaną im dotąd planetę, po wylądowaniu na terenie zoo, odkrywają wiele nieznanym im dotąd gatunków zwierząt. Serial w zabawny sposób pomaga dzieciom odkryć niezwykłą różnorodność życia na Ziemi.
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Pasiaste cienie The Wotwotspełny opis produktu
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Czubek ogona
Kitka i Pompon to serial dla dzieci, który powstał w Nowej Zelandii. Bohaterowie to zabawne kosmiczne rodzeństwo, maleńkie ufoludki przybywają na Ziemię by zbadać nie znaną im dotąd planetę, po wylądowaniu na terenie zoo, odkrywają wiele nieznanym im dotąd gatunków zwierząt. Serial w zabawny sposób pomaga dzieciom odkryć niezwykłą różnorodność życia na Ziemi.
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Czubek ogonapełny opis produktu
Film BEST FILM Teletubisie poznają świat (2DVD) Teletubbies
Teletubisie poznają świat to dwie części serialu telewizyjnego dla dzieci, który był produkowany od 1996 roku Wielkiej Brytanii. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Krzysztof Zakrzewski, Tomasz Bednarek, Ewa Serwa i Joanna Węgrzynowska.
Film BEST FILM Teletubisie poznają świat (2DVD) Teletubbiespełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Columbo (Kompletny Drugi Sezon) 3 DVD
Columbo to amerykański, kryminalny serial telewizyjny, który był emitowany w USA w latach 1968-2003 (z przerwami). Tytułowym bohaterem serialu jest porucznik Columbo, który pracuje w wydziale zabójstw policji w Los Angeles i zajmuje się głównie morderstwami, które dotyczą osób z wyższych sfer. Rolę główną grał Peter Falk. Autorem scenariusza jest między innymi Richard Levinson, a muzykę skomponował Dick DeBenedictis.
Film GM DISTRIBIUTION Columbo (Kompletny Drugi Sezon) 3 DVDpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Alternatywy 4 (3 DVD)
Alternatywy 4 to polski serial telewizyjny z 1983 w reżyserii Stanisława Barei. W rolach głównych wystąpili m.in. Roman Wilhelmi, Witold Pyrkosz, Kazimierz Kaczor, Jerzy Kryszak, Wiesław Gołas, Stanisława Celińska, Wojciech Pokora, Janusz Gajos i Jerzy Bończak. Muzykę skomponował Jerzy Matuszkiewicz.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Alternatywy 4 (3 DVD)pełny opis produktu
Film CDP.PL Brzydula Betty (Sezon 4) Ugly Betty
Brzydula Betty to serial produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyseria John Terlesky, Ron Underwood i in., scenariusz Bill Wrubel, Chris Black i in. W rolach głównych występują Lucy Liu, Salma Hayek i Lindsay Lohan.
Film CDP.PL Brzydula Betty (Sezon 4) Ugly Bettypełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Komisarz Alex (Sezon 1)
Komisarz Alex jest polską wersją popularnej na całym świecie austriacko-włoskiej serii detektywistycznej ''Komisarz Rex''. Serial powstał w 2011 roku, a jego reżyserem jest Robert Wichrowski. W produkcji wystąpili Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Daniel Olbrychski, Janusz Chabior. Autorami scenariusza są miedzy innymi Paulina Murawska, Karolina Frankowska, Janusz Petelski, muzykę skomponował Michał Lorenc.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Komisarz Alex (Sezon 1)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wyposażony, Sezon 1-3 (6 DVD) Hung
Wyposażony to amerykański serial z 2009 roku, którego jednym z reżyserów jest Seith Mann. W rolach głównych wystąpili Thomas Jane, Jane Adams, Anne Heche, Charlie Saxton. Autorami scenariusza są Colette Burson i Dmitry Lipkin, a muzykę skomponował Craig Wedren.
Film GALAPAGOS Wyposażony, Sezon 1-3 (6 DVD) Hungpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Jak dwie krople wody (Pakiet 4 DVD)
Jak dwie krople wody (Pakiet 4 DVD) to zestaw dwudziestu czterech - odcinków serialu komediowego amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Główne role zagrali: Ashley Olsen, Mary-Kate Olsen, Clare Carey, Eric Lutes.
Film GALAPAGOS Jak dwie krople wody (Pakiet 4 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 3, Edycja Jubileuszowa)
Przyjaciele to telewizyjny serial komediowy amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu trzeciego rozpoczęła się w 1996 roku. Reżyserami produkcji są Kevin Bright oraz Gary Halvorson. Główne role zagrali: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer.
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 3, Edycja Jubileuszowa)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rodzina Soprano (Sezon 3)
Rodzina Soprano to serial amerykańskiej produkcji emitowany w latach 1999-2007, którego reżyserem jest Allen Coulter. Główne role zagrali: James Gandolfini, Edie Falco, Jamie-Lynn Sigler, Michael Imperioli.
Film GALAPAGOS Rodzina Soprano (Sezon 3)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rodzina Soprano (Sezon 6, część 2)
Rodzina Soprano to serial amerykańskiej produkcji emitowany w latach 1999-2007, którego reżyserem jest Allen Coulter. Główne role zagrali: James Gandolfini, Edie Falco, Jamie-Lynn Sigler, Michael Imperioli.
Film GALAPAGOS Rodzina Soprano (Sezon 6, część 2)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar - Księga 1: Woda cz. 3
Avatar: Legenda Aanga to amerykański serial animowany, którego produkcja rozpoczęła się w 2005 roku. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Zach Tyler, Mae Whitman i Jack De Sena.
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar - Księga 1: Woda cz. 3pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bonanza (Sezon 5)
Bonanza to serial telewizyjny amerykańskiej produkcji, emitowany premierowo w latach 1959-1973. Jego reżyserami są William Witney oraz Leon Benson. Główne role zagrali: Michael Landon, Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker.
Film MONOLITH VIDEO Bonanza (Sezon 5)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 zgłoś się (Część 3)
07 zgłoś się to serial kryminalny w reżyserii Krzysztofa Szmagiera. W rolach głównych wystąpili: Bronisław Cieślak, Zdzisław Kozień, Zdzisław Tobiasz. W pozostałych rolach w serialu zobaczyć można między innym Joannę Bogacką, Bolesława Kostrzyńskiego, Halinę Czengery, Hannę Stankównę, Monikę Niemczyk, Krzysztofa Kumora, Halinę Kuźniakównę. Część 3. zawiera 6. i 7. odcinek serialu.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. 07 zgłoś się (Część 3)pełny opis produktu
Daleko od szosy
Leszek Górecki nie umie znaleźć sobie miejsca na wsi - ciasno mu i jak twierdzi, brak mu odbicia. Marzy, żeby zostać kierowcą. Opuszcza wieś i najładniejszą w okolicy dziewczynę. Na Śląsku pracuje jako robotnik, kończy kurs samochodowy i wkrótce prowadzi wywrotkę. W czasie wakacji w rodzinnej wsi bez pamięci zakochuje się w studentce Ani. Zrywa z Bronką. Parę dzieli jednak przepaść kulturalna. Ania zachęca Leszka do podjęcia nauki i obiecuje pomoc. Leszek przyjeżdża do Łodzi, pracuje i uczy się, ale w domu Ani jest niemile widziany. Mimo to biorą ślub. Na świat przychodzi ich synek. Kłopoty mieszkaniowe nie mają końca, dziecko zaczyna chorować i Ania zmuszona jest przeprowadzić się do rodziców. Przeżywają pierwszy kryzys małżeński. Na szczęście, z pomocą przychodzą rodzice Leszka, dzięki czemu może skończyć szkołę. Podbudowany psychicznie, postanawia zdawać na studia.
Daleko od szosypełny opis produktu
Tancerze
Tancerze - to widowiskowa i pełna emocji opowieść o studentach prestiżowej Szkoły Sztuk Scenicznych, których łączy jedno: pasja do tańca, śpiewu i muzyki. Bohaterami są ambitni, utalentowani, młodzi ludzie, którzy pragną zdobyć to co nieśmiertelne: sławę. Zarówno oni, jak i profesorowie szkoły chcą spełniać swoje marzenia, wbrew przeciwnościom losu. Ich życie jest pełne napięcia pomiędzy miłością a wyrzeczeniem, ambicją a porażką. Na każdym etapie życia stawiają sobie pytanie - ile jestem w stanie poświęcić dla kariery?
Tancerzepełny opis produktu
Film BEST FILM Teletubisie: Na miejsca, gotowi, start Teletubbies
Teletubisie: Na miejsca, gotowi, start to jedna z części serialu telewizyjnego dla dzieci. Film był produkowany od 1996 roku Wielkiej Brytanii. Reżyserami są John Simmit oraz Nikky Smedley. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Krzysztof Zakrzewski, Tomasz Bednarek, Ewa Serwa, Joanna Węgrzynowska.
Film BEST FILM Teletubisie: Na miejsca, gotowi, start Teletubbiespełny opis produktu
Film CDP.PL Kacze Opowieści. Przygoda 4 Duck Tales
Kacze opowieści to amerykański serial animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1987 roku. Seria została wyreżyserowana przez Alana Zaslove, Davida Blocka i Freda Wolfa. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Jerzy Złotnicki, Magdalena Gruziel, Lucyna Malec, Piotr Zelt i Maciej Gąsiorek.
Film CDP.PL Kacze Opowieści. Przygoda 4 Duck Talespełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]