Film GALAPAGOS Ben 10: Obca potęga (Część 1) Ben 10: Alien Force
Ben 10: Obca potęga to serial animowany amerykańskiej produkcji emitowany w latach 2008-2009, którego reżyserem jest Scooter Tidwell. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Joanna Pach, Paweł Sanakiewicz.
Film GALAPAGOS Ben 10: Obca potęga (Część 1) Ben 10: Alien Forcepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ben 10: Obca potęga (Część 9) Ben 10: Alien Force
Ben 10: Obca potęga to serial animowany amerykańskiej produkcji emitowany w latach 2008-2009, którego reżyserem jest Scooter Tidwell. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Joanna Pach, Paweł Sanakiewicz.
Film GALAPAGOS Ben 10: Obca potęga (Część 9) Ben 10: Alien Forcepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Co nowego u Scooby-Doo? - Pełna kolekcja (10 DVD) What's New Scooby-Doo? Complete Collection
Co nowego u Scooby-Doo? - Pełna Kolekcja to zestaw zawierający 10 nośników serialu animowanego amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserami są Russell Calabrese oraz Scott Jeralds. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk, Jacek Kopczyński.
Film GALAPAGOS Co nowego u Scooby-Doo? - Pełna kolekcja (10 DVD) What's New Scooby-Doo? Complete Collectionpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anioł ciemności (Sezon 1) Angel
Anioł ciemności to amerykański serial telewizyjny, którego reżyserami są David Greenwalt i Joss Whedon. W filmie wystąpili David Boreanaz, Alexis Denisof, Charisma Carpenter, Glenn Quinn, Julie Benz.
Film IMPERIAL CINEPIX Anioł ciemności (Sezon 1) Angelpełny opis produktu
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Walec, gwiazda rocka Bob the Builder
Bob Budowniczy to serial animowany brytyjskiej produkcji emitowany od 1999 roku, którego reżyserami są Sarah Ball, Brian Little i Liz Whitaker. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Artur Kaczmarski, Barbara Bursztynowicz, Joanna Orzeszkowska.
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Walec, gwiazda rocka Bob the Builderpełny opis produktu
Film CDP.PL Brzydula Betty Sezon 1 (6 DVD) Ugly Betty
Brzydula Betty to amerykański serial obyczajowy z 2006 roku, którego jednym z reżyserów jest Michael Spiller. W rolach głównych wystąpili America Ferrera, Eric Mabius, Vanessa Williams i Ashley Jensen. Autorem scenariusza jest między innymi Silvio Horta, a muzykę skomponował Jeff Beal.
Film CDP.PL Brzydula Betty Sezon 1 (6 DVD) Ugly Bettypełny opis produktu
Parada oszustów (edycja 2-płytowa)
Skromny francuski aptekarz, Renaud, wpada na pomysł, jak zarobić sporo pieniędzy. Pisze listy do dwóch szachowych arcymistrzów - Grewe`a i Sulechina i wzywa ich na pojedynek. Ku zdziwieniu obu asów, którzy się osobiście nie znają, Renaud osiąga rewelacyjne wyniki. Jaka jest tajemnica tych sukcesów?
Parada oszustów (edycja 2-płytowa)pełny opis produktu
FlashForward: Przebłysk jutra (zestaw 6 płyt)
Wydaje ci się, że chciałbyś poznać swoją przyszłość? Uważaj, bo twoje życzenie może się spełnić! FlashForward: Przebłysk jutra to niezwykle oryginalny, zaskakujący i trzymający w napięciu serial, dzięki któremu przekonasz się, że niewiedza bywa błogosławieństwem, a los może się okazać bardzo przewrotny.

Nieznana siła sprawia, że nagle wszyscy ludzie na Ziemi w tym samym momencie tracą przytomność na 2 minuty i 17 sekund. Świat pogrąża się w chaosie. Wkrótce okazuje się, że ci, którzy ocaleli, podczas zaćmienia zobaczyli przebłyski tego, jak będzie wyglądało ich życie dokładnie za sześć miesięcy. Do zbadania tajemnicy zostaje powołany specjalny zespół agentów FBI.

Ekskluzywny, sześciopłytowy zestaw DVD pozwoli ci zanurzyć się w tej niewyobrażalnej historii i odkryć odpowiedzi na pytania nurtujące całą ludzkość. Przeprowadź własne śledztwo, oglądając 22 trzymające w napięciu odcinki oraz intrygujące materiały dodatkowe, wśród których znalazła się m.in. dogłębna analiza całej serii od pilota aż po odcinek finałowy oraz relacje z planu filmowego. "FlashForward: Przebłysk jutra" to pozycja obowiązkowa w kolekcji każdego fana mocnych wrażeń i intrygujących tajemnic.
FlashForward: Przebłysk jutra (zestaw 6 płyt)pełny opis produktu
1920. Wojna i miłość (zestaw 4 płyt)
1920. Wojna i miłość to serial historyczno-przygodowy przedstawiający losy trzech młodych żołnierzy z trzech zaborów, ich przyjaźni i miłości do kobiet w czasach wojny polsko-bolszewickiej. Bronek Jabłoński to polski szlachcic i porucznik w dawnej armii carskiej. Władek Jarociński pochodzi z chłopskiej rodziny jednakże służąc w armii niemieckiej w randze oficera stara się ten fakt skutecznie ukrywać. Józef Szymański studiował matematykę na uniwersytecie we Lwowie, służył w armii monarchii austrowęgierskiej. Mężczyźni wracają do Warszawy w czasie, w którym Polska odzyskuje niepodległość. Ich losy, jak się okazuje, łączą się na trwałe. Bohaterowie biorą bowiem udział w walkach o niepodległość Polski w 1920 r. oraz w najważniejszej bitwie tej wojny - Bitwie Warszawskiej, czyli Cudzie nad Wisłą.
    1. Powrót 2. Początek 3. Pierwsze uderzenie 4. Zdrada 5. Braterstwo 6. Ucieczka 7. W okopach 8. Odwrót 9. Do broni 10. Zniewolenie 11. Szwadron 12. Przełom 13. Biały fortepian
1920. Wojna i miłość (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Dora poznaje świat: Przygoda z mapą
Dora to mała podróżniczka z wielkim sercem, która nigdy nie rozstaje się ze swoim plecakiem, mapą i kochaną małpką o imieniu Butek. Zawsze gotowa jest wyruszyć w podróż, która ma na celu udzielenie komuś pomocy albo rozwiązanie jakiejś zagadki.

Zaginiona mapa
Dora, Butek, Plecak i Mapa są gotowi na kolejną wspólną przygodę. Jednak gdy gapowaty ptak myli Mapę z patykiem i odlatuje z nią wysoko do swojego gniazda na szczycie Najwyższej Góry, Dora i Butek potrzebują Twojej pomocy - trzeba narysować własną mapę i ocalić przyjaciela!

Super mapa
Razem z Dorą i Butkiem musisz jak najszybciej zejść z Najwyższej Góry, by odkryć czekającą w domu Dory super niespodziankę. Kto Wam w tym pomoże? To zadanie dla Super Mapy!!! Po włożeniu magicznej peleryny Mapa staje się super bohaterem. Może unosić się wysoko, by wskazywać drogę, przesuwać przeszkody przy pomocy swojego super dmuchu i super siły, a nawet pomóc powstrzymać Rabusia!

Pstryk!
Dora Fotograf i jej asystent Butek potrzebują Twojej pomocy, by zrobić zdjęcie na konkurs fotograficzny. Najbardziej zależy im na zdjęciu nieuchwytnego Lisa Rabusia.

Zaginiona zabawka
Pisk, pisk. Butek uwielbia piszczeć Piskusiem - swoją nową zabawką do kąpieli. Kiedy jednak ściska ją zbyt mocno, Piskuś wpada do strumienia. Pomóż Dorze i Butkowi dojść do Maziowego Gejzeru i odzyskać Piskusia.
Dora poznaje świat: Przygoda z mapąpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Glina (Cześć 3)
Glina to serial kryminalny polskiej produkcji, emitowany w latach 2004-2008, którego reżyserem jest Władysław Pasikowski. Główne role zagrali: Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Robert Gonera.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Glina (Cześć 3)pełny opis produktu
Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiem
Ekranizacja bestsellerowej książki Małgorzaty Kalicińskiej. Pełna optymizmu, humoru i życiowej mądrości opowieść o miłości oraz wyboistej drodze jaką jest życie. Historia dojrzałej kobiety, która po rozstaniu z mężem na nowo próbuje odnaleźć szczęście i sens swojego życia. Porzuca miejski gwar i wyjeżdża na wieś, chcąc odnależć swoje miejsce na ziemi. Niezwykłe tło serialu stanowią malownicze mazurskie krajobrazy.
Dom nad rozlewiskiem / Miłość nad rozlewiskiempełny opis produktu
Film GALAPAGOS Baranek Shaun Sezon 2 (3 DVD) Shaun the Sheep
Baranek Shaun to serial animowany brytyjskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserami są Christopher Sadler i Rich Webber. W oryginalnej wersji językowej głosów użyczyli: John Sparkes, Justin Fletcher, Kate Harbour.
Film GALAPAGOS Baranek Shaun Sezon 2 (3 DVD) Shaun the Sheeppełny opis produktu
Film BEST FILM Tess D'Urbervilles
Tess D'Urbervilles to serial kostiumowy z 2008 roku, którego reżyserem jest David Blair. W rolach głównych wystąpili: Gemma Aretron, Hans Matheson, Eddie Redmayne.
Film BEST FILM Tess D'Urbervillespełny opis produktu
Królewska Marynarka Wojenna Wielkiej Brytanii (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
Royal Navy to Królewska Marynarka Wojenna Wielkiej Brytanii, najstarsza zorganizowana siła zbrojna Zjednoczonego Królestwa. Od 1692r. aż do początków II wojny światowej była największą i najpotężniejszą flotą wojenną świata. Podczas I Wojny Światowej Royal Navy odgrywała kluczową rolę w zaopatrywaniu Wielkiej Brytanii w żywność, broń i surowce potrzebne dla prowadzenia działań wojennych. Jednocześnie zwalczała niemieckie okręty na Morzu Północnym i Atlantyku, zapewniała również bezpieczeństwo kolonii brytyjskich. II Wojna Światowa postawiła przed Royal Navy jeszcze trudniejsze zadania i misje niż poprzednia. Ze względu na całkowite uzależnienie przemysłu Wielkiej Brytanii od dostaw surowców z zewnątrz i jednoczesne wsparcie gospodarcze udzielane Związkowi Sowieckiemu, okręty brytyjskie musiały chronić nie tylko konwoje płynące do Wielkiej Brytanii, ale również do portu w Murmańsku.
Królewska Marynarka Wojenna Wielkiej Brytanii (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Film CDP.PL Brzydula Betty Sezon 2 (5 DVD) Ugly Betty
Brzydula Betty to amerykański serial obyczajowy z 2006 roku, którego jednym z reżyserów jest Michael Spiller. W rolach głównych wystąpili America Ferrera, Eric Mabius, Vanessa Williams i Ashley Jensen. Autorem scenariusza jest między innymi Silvio Horta, a muzykę skomponował Jeff Beal.
Film CDP.PL Brzydula Betty Sezon 2 (5 DVD) Ugly Bettypełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Doktor Ewa (3 DVD)
Doktor Ewa to polski serial obyczajowy z 1970 roku, którego reżyserem jest Henryk Kluba. W rolach głównych wystąpili Ewa Wiśniewska, Jolanta Lothe, Mirosław Marcheluk, Ryszard Pietruski, Maria Kaniewska. Autorami scenariusza są Wilhelmina Skulska i Jan Laskowski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Doktor Ewa (3 DVD)pełny opis produktu
Wesołych świąt
Akcja komedii rozgrywa się w trzech odsłonach, w Boże Narodzenie przed rokiem, w bieżącym roku i za rok - w trzech kuchniach. Bohaterami są trzy małżeństwa. Drobny przedsiębiorca Sidney Hopckroft i jego żona Jane, właściciel banku Ronald Brewster-Wright i jego żona Arabella oraz architekt Goeffrey Jackson i jego żona Ewa. Hoockroftowie są parą rozumiejącą się i zgraną. Jane - typowa, nieco ograniczona kura domowa, jest całkowicie oddana mężowi. Brewster-Wrightowie są małżeństwem z długim już stażem, znudzeni i rozczarowani sobą, co u niej wyraża się nadmierną skłonnością do ginu, i to niebyt rozcieńczonego tonikiem. Jacksonowie natomiast nawet nie starają się ukryć niezgodności charakterów, szczególnie ona, buntująca się przeciwko dominacji męża.
Wesołych świątpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Battlestar Galactica Sezon 2 (5 DVD) Battlestar Galactica
Battlestar Galactica to brytyjsko-amerykański serial sci-fi, którego reżyserem jest Michael Rymer. W rolach głównych wystąpili Edward James Olmos, James Callis, Jamie Bamber, Mary McDonnell. Autorami scenariusza są Glenn A. Larson i Ronald D.Moore, a muzykę skomponował Richard Gibbs.
Film TIM FILM STUDIO Battlestar Galactica Sezon 2 (5 DVD) Battlestar Galacticapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Kontra: Operacja Świt sezon 1 Strikeback, Season 1
Kontra: Operacja Świt sezon 1 to serial produkcji brytyjskiej z 2010 roku. Reżyseria Daniel Percival, Bill Eagles, scenariusz Chris Ryan, a w rolach głównych występują Philip Winchester, Sullivan Stapleton i Rhashan Stone.
Film GALAPAGOS Kontra: Operacja Świt sezon 1 Strikeback, Season 1pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Pamiętniki wampirów sezon 2 The Vampire diaries, Season 2
Pamiętniki wampirów sezon 2 to serial produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria J. Miller Tobin i Marcos Siega, scenariusz Caroline Dries i Mike Daniels, a w rolach głównych występują Nina Dobrev, Paul Wesley oraz Ian Somerhalder.
Film GALAPAGOS Pamiętniki wampirów sezon 2 The Vampire diaries, Season 2pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz (Seria 5)
Ojciec Mateusz to polski serial telewizyjny zrealizowany na podstawie włoskiego serialu kryminalno-obyczajowego Don Matteo. Reżyserami piątej serii są Andrzej Kostenko, Maciej Dutkiewicz oraz Wojciech Nowak.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz (Seria 5)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ranczo (Sezon 6)
Ranczo to serial polskiej produkcji z emitowany od 2006 roku, którego reżyserem jest Wojciech Adamczyk. Główne role zagrali: Cezary Żak, Paweł Królikowski i Ilona Ostrowska.
Film TIM FILM STUDIO Ranczo (Sezon 6)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wzór (Sezon 1) Numb3rs
Wzór to amerykański serial kryminalny, którego emisja rozpoczęła się w 2005 roku. Producentami filmu są bracia Ridley Scott i Tony Scott. W rolach głównych wystąpili: David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch i Alimi Ballard.
Film IMPERIAL CINEPIX Wzór (Sezon 1) Numb3rspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wzór (Sezon 3) Numb3rs
Wzór to amerykański serial kryminalny, którego emisja rozpoczęła się w 2005 roku. Producentami filmu są bracia Ridley Scott i Tony Scott. W rolach głównych wystąpili: David Krumholtz, Rob Morrow, Judd Hirsch i Alimi Ballard.
Film IMPERIAL CINEPIX Wzór (Sezon 3) Numb3rspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Autostopowicz Sezon 1 (2 DVD) The Hitchhiker
Autostopowicz to amerykańsko-kanadyjski serial grozy z 1983 roku, którego jednym z reżyserów jest Roger Andrieux. W filmie wystąpili Page Fletcher, Vincent Grass, Tom Heaton, Kristie Alley. Autorami scenariusza są Naomi Janzen i Dawn Ritchie, a muzykę skomponował Michel Rubini.
Film GALAPAGOS Autostopowicz Sezon 1 (2 DVD) The Hitchhikerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Agentka o stu twarzach Sezon 2 (6 DVD) Alias
Agentka o stu twarzach to amerykański serial kryminalny z 2001 roku, którego jednym z reżyserów jest Daniel Attias. W rolach głównych wystąpili Jennifer Garner, Ron Rifkin i Bradley Cooper. Autorem scenariusza jest między innymi J.J. Abrams (twórca serialu), a muzykę skomponował Michael Giacchino.
Film IMPERIAL CINEPIX Agentka o stu twarzach Sezon 2 (6 DVD) Aliaspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Agentka o stu twarzach Sezon 4 (6 DVD) Alias
Agentka o stu twarzach to amerykański serial kryminalny z 2001 roku, którego jednym z reżyserów jest Daniel Attias. W rolach głównych wystąpili Jennifer Garner, Ron Rifkin i Bradley Cooper. Autorem scenariusza jest między innymi J.J. Abrams (twórca serialu), a muzykę skomponował Michael Giacchino.
Film IMPERIAL CINEPIX Agentka o stu twarzach Sezon 4 (6 DVD) Aliaspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ally McBeal Sezon 3 (6 DVD) Ally McBeal
Ally McBeal to amerykański serial komediowy z 1997 roku, którego jednym z reżyserów jest James Frawley. W rolach głównych wystąpili Calista Flockhart, Courtney Thorne-Smith, Greg Germann, Peter MacNicol i Jane Krakowski. Autorem scenariusza jest David E. Kelley, a muzykę skomponował między innymi Ennio Morricone.
Film IMPERIAL CINEPIX Ally McBeal Sezon 3 (6 DVD) Ally McBealpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]