Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A2M6E
Notebook SONY SVE14A2M6E
Film IMPERIAL CINEPIX Krąg (Wydanie kolekcjonerskie)
Krąg to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. Główne role zagrali: Naomi Watts, Brian Cox, David Dorfman, Lindsay Frost, Daveigh Chase.
Film IMPERIAL CINEPIX Krąg (Wydanie kolekcjonerskie)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Omen (edycja specjalna) The Omen
Omen to horror produkcji USA z 1976 roku. Edycja specjalna z polskim lektorem. Reżyseria Richard Donner i Jerry Goldsmith, scenariusz David Seltzer. w rolach głównych występują Billie Whitelaw, David Warner, Gregory Peck i Lee Remick.
Film IMPERIAL CINEPIX Omen (edycja specjalna) The Omenpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan
Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan to horror amerykańskiej produkcji z 1989 roku. Jego reżyserem oraz jest Rob Hedden. Główne role zagrali: Jensen Daggett, Scott Reeves, Barbara Bingham.
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek trzynastego VIII: Jason zdobywa Manhattan Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sześć Six: The Mark Unleashed
Sześć to thriller produkcji USA z 2004 roku. Reżyserem i scenarzystą jest Kevin Downes, współtwórcami scenariusza są Chipper Lowell i David A.R. White. W rolach głównych występują Jeffrey Dean Morgan, Eric Roberts i Stephen Baldwin.
Film IMPERIAL CINEPIX Sześć Six: The Mark Unleashedpełny opis produktu
Film VITRAFILM Żer
Żer to thriller amerykański wyprodukowany w roku 2006, wyreżyserowany przez Paula Moore, w którym główne role odegrali: Robert Pralgo, Rod Shephard, Barry Ellenberger, film trwa 90 min.
Film VITRAFILM Żerpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bestia Lockjaw: Rise of the Kulev Serpent
Bestia to horror produkcji USA z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Amir Valinia, scenarzystą Evan Scott, a w rolach głównych występują Wes Brwon, DMX, Louis Herthum i Lauren Fain.
Film MONOLITH VIDEO Bestia Lockjaw: Rise of the Kulev Serpentpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Oszukać przeznaczenie
Oszukać przeznaczenie to thriller amerykańskiej produkcji z 2000 roku. Jego reżyserem jest James Wong. Główne role zagrali: Devon Sawa, Ali Larter, Kerr Smith, Seann William Scott.
Film MONOLITH VIDEO Oszukać przeznaczeniepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Robak Bug
Robak to horror amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest William Friedkin. Główne role zagrali: Lynn Collins, Harry Connick Jr., Ashley Judd.
Film MONOLITH VIDEO Robak Bugpełny opis produktu
Film SOLOPAN Hardware
Hardware to thriller produkcji brytyjskiej z 1990 roku. Reżyserem filmu jest Richard Stanley, twórcami scenariusza Kevin O'Neill, Richard Stanley, Michael Fallon i Steve MacManus, natomiast w rolach głównych występują Dylan McDermott, Stacey Travis oraz Iggy Pop.
Film SOLOPAN Hardwarepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mesjasz Zła (Dekady grozy) Dead People
Mesjasz Zła (Dekady grozy) to horror produkcji USA1973 roku. Reżyserami i scenarzystami filmu są Willard Huyck i Gloria Katz. W rolach głównych występują Royal Dano, Elisha Cook Jr, Marianna Hill i Michael Greer.
Film TIM FILM STUDIO Mesjasz Zła (Dekady grozy) Dead Peoplepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Narzeczona Frankensteina Bride of Frankenstein
Narzeczona Frankensteina to horror produkcji USA z 1935 roku. Reżyserem filmu jest James Whale, scenarzystami są John L. Balderston, Mary Shelley, William Hurlbut, Josef Berne, Morton Covan, Philip MacDonald, Edmund Pearson i R.C. Sherriff. W rolach głównych występują John Carradine, Boris Karloff, Billy Barty i Colin Clive.
Film TIM FILM STUDIO Narzeczona Frankensteina Bride of Frankensteinpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wioska przeklętych
Wioska przeklętych to amerykański film wyprodukowany w 1995 roku, który został wyreżyserowany przez Johna Carpentera, w filmie główne role zagrali: Peter Jason, Mark Hamill, John Carpenter, film trwa 94 min.
Film TIM FILM STUDIO Wioska przeklętychpełny opis produktu
Film VISION FILM Nocny pociąg z mięsem The Midnight Meat Train
Nocny pociąg z mięsem to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Ryuhei Kitamura. Główne role zagrali: Bradley Cooper, Vinnie Jones, Leslie Bibb.
Film VISION FILM Nocny pociąg z mięsem The Midnight Meat Trainpełny opis produktu
Film VISION FILM Pora mroku
Pora mroku to horror polskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Grzegorz Kuczeriszka. Główne role zagrali: Natalia Rybicka, Paweł Tomaszewski, Jakub Wesołowski.
Film VISION FILM Pora mrokupełny opis produktu
Film CDP.PL Dark Water: Fatum Dark Water
Dark Water - Fatum to horror amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Walter Salles. Główne role zagrali: Jennifer Connelly, John C. Reilly, Tim Roth.
Film CDP.PL Dark Water: Fatum Dark Waterpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Cube 2
Cube 2 to thriller produkcji Kanadyjskiej z 2002 roku w reżyserii Andrzeja Sekuły. Film jest sequelem obrazu Cube z 1997 roku, który okazał się dużym przebojem. W rolach głównych wystąpili Geraint Wyn Davies, Kari Matchett, Grace Lynn Kung, Matthew Ferguson, Neil Crone.
Film TIM FILM STUDIO Cube 2pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dla niej wszystko
Dla niej wszystko to bardzo sprawnie nakręcony, realistyczny thriller psychologiczny, produkcji francuskiej z 2008 roku, którego reżyserem jest Fred Cavaye. W filmie wystąpili Diane Kruger, Vincent Lindon, Lancelot Roch, Olivier Marchal.
Film TIM FILM STUDIO Dla niej wszystkopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Blue velvet (Złota kolekcja)
Blue velvet to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest David Lynch. Główne role zagrali: Isabella Rossellini, Kyle MacLachlan, Dennis Hopper, Laura Dern, Hope Lange.
Film IMPERIAL CINEPIX Blue velvet (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Telefon (Srebrna kolekcja)
Telefon to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Joel Schumacher. Główne role zagrali: Colin Farrell, Forest Whitaker, Katie Holmes, Radha Mitchell.
Film IMPERIAL CINEPIX Telefon (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Złodziej w hotelu (Legendy Hollywood) To Catch a Thief
Złodziej w hotelu to thriller kryminalny amerykańskiej produkcji z 1955 roku. Jego reżyserem jest Alfred Hitchcock. Główne role zagrali: Cary Grant, Grace Kelly, Jessie Royce Landis.
Film IMPERIAL CINEPIX Złodziej w hotelu (Legendy Hollywood) To Catch a Thiefpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Biały słoń Elephant White
Biały słoń to thriller amerykańskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem jest Prachya Pinkaew. W filmie wystąpili: Kevin Bacon, Djimon Hounsou, Jirantanin Pitakporntrakul i Sahajak Boonthanakit.
Film MONOLITH VIDEO Biały słoń Elephant Whitepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Brygada
Brygada to trzymający w napięciu thriller produkcji USA z 2008 roku w reżyserii Raula Inglisa. W rolach głównych zobaczymy znakomitego aktora Michaela Madsena, znanego z takich filmów jak Wściekłe psy czy Kill Bill oraz aktorkę Daryl Hannah, która wystąpiła w takich obrazach jak Łowca Androidów, Wall Street czy Stalowe Magnolie. W pozostałych rolach zagrali Mykelti Williamson, Mark Boone Junior, John Cassini, Nicholas Lea.
Film MONOLITH VIDEO Brygadapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem Millennium part 2: Flickan som lekte med elden
Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem to thriller produkcji duńsko - niemiecko - szwedzkiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Daniel Alfredson, twórcą scenariusza Jonas Frykberg, a w rolach głównych występują Noomi Rapace, Michael Nyqvist i Lena Endre.
Film MONOLITH VIDEO Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem Millennium part 2: Flickan som lekte med eldenpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Plaga The Reaping
Plaga to horror produkcji USA z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Stephen Hopkins, twórcami scenariusza są Carey Hayes i Chad Hayes. W rolach głównych występują Hilary Swank, David Morrissey, Stephen Rea i Idris Elba.
Film GALAPAGOS Plaga The Reapingpełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Crash Niebezpieczne pożądanie
Crash: Niebezpieczne pożądanie to thriller produkcji USA-Kanada, zrealizowany w 1996 roku przez reżysera Davida Cronenberga. W filmie wystąpili Holly Hunter, James Spader,Rosanna Arquette, Peter MacNeill, Elias Koteas, Deborah Kara Unger.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Crash Niebezpieczne pożądaniepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek trzynastego VII: Nowa krew Friday the 13th Part VII: The New Blood
Piątek trzynastego VII: Nowa krew to horror amerykańskiej produkcji z 1988 roku. Jego reżyserem oraz jest John Carl Buechler. Scenariusz napisali: Kane Hodder, Lar Park-Lincoln, Kevin Spirtas. Główne role zagrali: Kane Hodder, Lar Park-Lincoln, Kevin Spirtas.
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek trzynastego VII: Nowa krew Friday the 13th Part VII: The New Bloodpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy to horror niemiecko-amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Tim Burton. W rolach głównych występują: Christina Ricci, Christopher Walken, Johnny Depp, Miranda Richardson.
Film IMPERIAL CINEPIX Jeździec bez głowypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Stan zagrożenia
Stan zagrożenia to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Phillip Noyce. Główne role zagrali: Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, Thora Birch.
Film IMPERIAL CINEPIX Stan zagrożeniapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dziecko Rosemary
Dziecko Rosemary to horror amerykańskiej produkcji, wyreżyserowany przez Romana Polańskiego. Główne role zagrali: Maria Lourdes Villiers-Farrow, John Cassavetes, Ruth Gordon Jones, Sidney Blackmer, Maurice Evans.
Film IMPERIAL CINEPIX Dziecko Rosemarypełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa Halloween: The Curse of Michael Myers
Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa to horror produkcji USA z 1995 roku. Reżyserem filmu jest Joe Chappelle, scenarzystami John Carpenter i Daniel Farrands, a w rolach głównych występują Donald Pleasence, George P. Wilbur oraz Paul Rudd.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Halloween 6: Przekleństwo Michaela Myersa Halloween: The Curse of Michael Myerspełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]