Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Przystań (zestaw 4 płyt)
Historia młodych ludzi odbywających szkolenie w bazie ratownictwa wodnego. Każdy z nich przyjechał tu z innych powodów. Większość traktuje wyzwanie bardzo poważnie - chcą się sprawdzić i pomagać innym. Anka - skierowana na kurs przymusowo za winy popełnione w przeszłości, ma szansę na wyjście na "prostą drogę". Beata - potrzebuje licencji ratownika by dołączyć do narzeczonego w Anglii. Daga - sympatyczna, zawsze gotowa do pomocy, wrażliwa i bezpretensjonalna o wyglądzie "seksbomby". Darek i Filip - nierozłączni bracia, postacie bardzo pozytywne, którym praca ratownika wodnego kojarzy się jak z popularnego serialu amerykańskiego. Olaf - syn bogatego i wpływowego adwokata. Co zmieni się w ich życiu po odbyciu kursu? Czy zrealizują swoje plany, ambicje i marzenia? Akcję serialu dopełnia skomplikowane życie towarzysko - uczuciowe bohaterów, a nawet wątki sensacyjne.
    1. Anka 2. Lekcja wychowawcza 3. Przyjaciółki 4. Zuza 5. Spóźnieni kochankowie 6. Krokodylek 7. Po godzinach 8. Nieoczekiwany gość 9. Zjazd klasowy 10. Sens życia 11. Rywale 12. Plecaczek 13. Egzamin
Przystań (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Tygrysy Europy (zestaw 4 płyt)
Satyra na polską elitę finansową. W bezwzględny sposób obnaża jej prymitywizm i intelektualne ubóstwo. Jerzy Gruza ukazuje od kuchni świat "nowobogackich". Wytyka im śmieszność, snobizm i kompleksy. Dowodzi, że powstałe fortuny, będące przedmiotem zazdrości, w dużej mierze opierają się na przekrętach, niejasnych finansach, oszustwach podatkowych i przemycie, a tytułowe "Tygrysy Europy" pozbawione majątku stają się nikim.
Tygrysy Europy (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Wakacje z duchami
Trzej chłopcy spędzają wakacje w leśniczówce położonej nieopodal prastarego zamku. W zamczysku tym zaczynają nagle pojawiać się duchy, chłopcy postanawiają zbadać tę niecodzienną sprawę.
Wakacje z duchamipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Pacyfik (6 DVD)
Pacyfik to miniserial wojenny zrealizowany w 2010 roku, którego producentami są Steven Spielberg, Tom Hanks i Gary Goetzman. Film ukazuje prawdziwe losy trzech żołnierzy amerykańskiego Korpusu Piechoty Morskiej w czasie II wojny światowej na rozległych wodach Pacyfiku.
Film GALAPAGOS Pacyfik (6 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Batman: Odważni i bezwzględni (Cz. 5) Batman: The Brave and the Bold
Batman: Odważni i bezwzględni to serial animowany amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Reżyserami produkcji są: Brandon Vietti, Ben Jones oraz Michael Chang. Głosów użyczyli: James Arnold Taylor, Will Friedle, Tom Kenny, John DiMaggio.
Film GALAPAGOS Batman: Odważni i bezwzględni (Cz. 5) Batman: The Brave and the Boldpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Droga Droga
Droga to polski serial z 1973 roku, którego reżyserem jest Sylwester Chęciński. W produkcji wystąpili Wiesław Gołas, Anna Nehrebecka, Mieczysław Hryniewicz, Bohdan Łazuka, Marian Opania. Autorem scenariusza jest Andrzej Mularczyk, a muzykę skomponował Jerzy Derfel.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Droga Drogapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ben 10: Obca potęga (Część 8) Ben 10: Alien Force
Ben 10: Obca potęga to serial animowany amerykańskiej produkcji emitowany w latach 2008-2009, którego reżyserem jest Scooter Tidwell. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Kajetan Lewandowski, Joanna Pach, Paweł Sanakiewicz.
Film GALAPAGOS Ben 10: Obca potęga (Część 8) Ben 10: Alien Forcepełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Pitbull (Seria 3)
Pitbull to serial polskiej produkcji emitowany w latach 2005-2008, którego reżyserem jest Patryk Vega. Główne role zagrali: Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Rafał Mohr.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Pitbull (Seria 3)pełny opis produktu
Pogranicze w ogniu, cz. 1 (zestaw 4 płyt)
Sensacyjna karta historii dwudziestolecia międzywojennego. Naprzeciw siebie - służby wywiadowcze Polski i Niemiec. Intrygująca opowieść o tajnej szpiegowskiej grze, misternych akcjach wrogich wywiadów i legendarnych ich asów.
W Poznaniu młodzi polscy konspiratorzy rozpracowują niemiecki plan stłumienia powstania w Wielkopolsce. Sytuacja polityczna doprowadza do zerwania więzi przyjaciół, z których jeden poczuwa się do niemieckich korzeni. Komórka Abwhery w Wolnym Mieście Gdańsku inspiruje prowokacje wobec Polaków. Niemcy dążą do rewizji granic wschodnich, chcąc Gdańska i "korytarza". W Polsce uruchamiają placówki wydawnicze, ale polski wywiad kontratakuje.
Pogranicze w ogniu, cz. 1 (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Agenci SOE (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
Agenci SOE - Special Operations Executive czyli Kierownictwo Operacji Specjalnych to brytyjska organizacja utworzona w lipcu 1940 roku z inicjatywy W. Churchila. Jej główne cele to m.in. prowadzenie dywersji, koordynacja działań politycznych i propagandowych, wspomaganie ruchu oporu w okupowanych państwach Europy. Organizacja współpracowała z brytyjskimi wojskowymi formacjami: morską i lotniczą oraz z amerykańską agencją wywiadowczą działającą w Europie. W strukturach SOE wyodrębniono S1 ds. propagandy, S2 ds. operacji i S3 ds. planowania. Agentów SOE szkolono w ośrodkach w Anglii i Szkocji, uczono ich tam np. walki wręcz, posługiwania się bronią, wspinaczki, skakania ze spadochronu, zdobywania informacji, czy też - jak zachowywać się podczas przesłuchań itd. SOE rozwiązano w styczniu 1946 r.
Agenci SOE (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Rodzina Leśniewskich
Obraz codziennego życia sympatycznej warszawskiej rodziny, składającej się z zapracowanego ojca, zabieganej matki oraz czworga dzieci: 15-letniej Agnieszki, 14-letniego Leszka i 7-letnich bliźniąt zwanych Bąblami. Serial, a także późniejszy film kinowy cieszyły się swego czasu popularnością i uznaniem - na IV Biennale Sztuki dla Dzieci w Poznaniu film Janusza Łęskiego zdobył "Brązowe Koziołki" i wyróżnienie specjalnego jury dziecięcego. Współautorką scenariusza była Krystyna Boglar - jej książka "Nie głaskać kota pod włos" stała się punktem wyjścia serialu, bezpośrednio zaczerpnięto z niej pomysły do dwóch nowel "Imieniny" i "Wywiadówka". "Rodzina Leśniewskich" zyskała sympatię widzów, którzy docenili humor oraz ciepły, serdeczny klimat filmu. Czas: odc. 1 - 7 - 191 min.
Rodzina Leśniewskichpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Przepis na życie (Sezon 1)
Przepis na życie to polski serial komediowo-obyczajowy emitowany od 2011 roku w stacji TVN. W filmie wystąpili: Borys Szyc, Edyta Olszówka, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk.
Film TIM FILM STUDIO Przepis na życie (Sezon 1)pełny opis produktu
Film CDP.PL Kacze Opowieści. Przygoda 3 Duck Tales
Kacze opowieści to amerykański serial animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1987 roku. Seria została wyreżyserowana przez Alana Zaslove, Davida Blocka i Freda Wolfa. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Jerzy Złotnicki, Magdalena Gruziel, Lucyna Malec, Piotr Zelt i Maciej Gąsiorek.
Film CDP.PL Kacze Opowieści. Przygoda 3 Duck Talespełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Poirot 15 - Podwójny Trop/Tajemnica Hiszpańskiego Kufra Agatha Christie: Poirot
Poirot to serial brytyjskiej produkcji emitowany od 1989 roku, którego reżyserami są: Edward Bennett, Renny Rye, Hettie MacDonald, Charles Palmer, Andy Wilson, Ashley Pearce, Andrew Grieve, Ken Grieve, Ross Devenish, Brian Farnham, John Bruce, Peter Barber-Fleming, Richard Spence, Stephen Whittaker, Andrew Piddington. Główne role zagrali: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran.
Film GM DISTRIBIUTION Poirot 15 - Podwójny Trop/Tajemnica Hiszpańskiego Kufra Agatha Christie: Poirotpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Przepis na życie (Sezon 2)
Przepis na życie to polski serial komediowo-obyczajowy emitowany od 2011 roku w stacji TVN. W filmie wystąpili: Borys Szyc, Edyta Olszówka, Magdalena Kumorek, Maja Ostaszewska i Piotr Adamczyk.
Film TIM FILM STUDIO Przepis na życie (Sezon 2)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 1) Game of Thrones
Gra o tron to serial przygodowy - fantasy produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyseria Alan Taylor, Timothy Van Patten, Daniel Minahan i Brian Kirk, scenariusz David Benioff, D.B. Weiss, Jane Espenson i George R.R. Martin, a w rolach głównych występują Sean Bean, Peter Dinklage oraz Lena Headey.
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 1) Game of Thronespełny opis produktu
Samolot do Londynu (teatr sensacji Kobra)
Kolejny kryminał z cyklu Teatru Sensacji "Kobra". Na pokładzie samolotu zostaje zamordowany Richard Konx-przedstawiciel handlowy kopalni diamentów. Śledztwo podejmuje jeden z pasażerów- ekspert Scotland Yardu. Morderca znajduje się na pokładzie. Czy policjant rozwikła zagadkę zabójstwa zanim samolot wyląduje?
Samolot do Londynu (teatr sensacji Kobra)pełny opis produktu
Miłość nad rozlewiskiem (zestaw 4 płyt)
Kontynuacja serialu obyczajowego "Dom nad rozlewiskiem", autorki bestsellerowej powieści Małgorzata Kalicińskiej. Jest to opowieść o życiu i miłości trzech pokoleń kobiet: Barbary, jej córki Gosi oraz wnuczki Marysi. Gosia zadomowiła się już na rozlewiskiem. Coraz lepiej rozumie się z matką oraz jej towarzyszem życia, Tomaszem. Marysia zaczyna karierę jako wokalistka ale nadal nie potrafi ułożyć sobie życia osobistego. Losy serialowych bohaterek toczą się na tle zniewalająco pięknego pejzażu Mazur.
Miłość nad rozlewiskiem (zestaw 4 płyt)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dexter (Sezon 5) Dexter
Dexter to serial kryminalny amerykańskiej produkcji, którego reżyserami są Michael Cuesta, Tony Goldwyn. Główne role zagrali: Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter.
Film IMPERIAL CINEPIX Dexter (Sezon 5) Dexterpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Iluminacja (Sezon 1) Enlightened
Iluminacja to amerykański serial komediowy stworzony przez Mike'a White'a oraz Laurę Dern, która w produkcji zagrała również główną rolę. Obok niej w serialu wystąpili między innymi: Diane Ladd, Luke Wilson i Timm Sharp.
Film GALAPAGOS Iluminacja (Sezon 1) Enlightenedpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Fringe: Na granicy światów (Sezon 3)
Fringe: Na granicy światów to amerykański serial fantastyczno-naukowy, którego emisja rozpoczęła się w 2009 roku. Główne role zagrali: Anna Torv, Blair Brown, Joshua Jackson, Lance Reddick.
Film GALAPAGOS Fringe: Na granicy światów (Sezon 3)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Dom Saddama (2 DVD) House of Saddam
Dom Saddama to czteroczęściowy miniserial nadawany przez stację HBO od 2008 roku, który opowiada o życiu Saddama Husajna i bliskich mu ludzi. Reżyserami serii są Alex Holmes oraz Jim O'Hanlon. W rolach głównych wystąpili Yigal Naor, Shohreh Aghdashloo, Makram Khoury, Philip Arditti.
Film GALAPAGOS Dom Saddama (2 DVD) House of Saddampełny opis produktu
Film CDP.PL Anatomia prawdy (Sezon 2) Body of Proof
Anatomia prawdy to amerykański serial kryminalny emitowany od 2011 roku, którego główną bohaterką jest lekarz medycyny sądowej Megan Hunt (Dana Delany).
Film CDP.PL Anatomia prawdy (Sezon 2) Body of Proofpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Lizzie McGuire - Mama atakuje
Lizzie McGuire - Mama atakuje to serial młodzieżowy amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Jim Fall. Główne role zagrali: Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg.
Film MONOLITH VIDEO Lizzie McGuire - Mama atakujepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Lizzie McGuire - Chodź i baw się ze mną
Lizzie McGuire - Mama atakuje to serial młodzieżowy amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Jim Fall. Główne role zagrali: Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg.
Film MONOLITH VIDEO Lizzie McGuire - Chodź i baw się ze mnąpełny opis produktu
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezon 1, odc. 5-8) 'Allo 'Allo!
'Allo 'Allo! to serial komediowy brytyjskiej produkcji z 1982 roku. Jego reżyserami są Richard Boden, Susan Belbin i Aarniokoski Douglas. Główne role zagrali: Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle.
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezon 1, odc. 5-8) 'Allo 'Allo!pełny opis produktu
Film BEST FILM Arabela wraca (odc. 14-20) Arabela se vraci
Arabela wraca to czeski serial familijny z 1993 roku, którego reżyserem jest Vaclav Vorlicek. W rolach głównych wystąpili Miroslava Safrankova, Jiri Labus, Vladimir Dlouhy, Stella Zazvorkova i Marian Labuda. Muzykę skomponował Angelo Michajlov.
Film BEST FILM Arabela wraca (odc. 14-20) Arabela se vracipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Autostopowicz Sezon 2 (2 DVD) The Hitchhiker
Autostopowicz to amerykańsko-kanadyjski serial grozy z 1983 roku, którego jednym z reżyserów jest Roger Andrieux. W filmie wystąpili Page Fletcher, Vincent Grass, Tom Heaton, Kristie Alley. Autorami scenariusza są Naomi Janzen i Dawn Ritchie, a muzykę skomponował Michel Rubini. Sezon 2 powstał w 2004 roku.
Film GALAPAGOS Autostopowicz Sezon 2 (2 DVD) The Hitchhikerpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tulipan (2 DVD)
Tulipan to polski serial obyczajowy z 1986 roku, którego reżyserem jest Janusz Dymek. W rolach głównych wystąpili Jan Monczka, Marta Klubowicz, Artur Barciś, Jerzy Kryszak, Ewa Ziętek. Autorem scenariusza jest Andrzej Swat, a muzykę skomponował Andrzej Korzyński.
Film GALAPAGOS Tulipan (2 DVD)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]