Film TIM FILM STUDIO Ranczo (Sezon 3)
Ranczo to serial polskiej produkcji z emitowany od 2006 roku, którego reżyserem jest Wojciech Adamczyk. Główne role zagrali: Cezary Żak, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska.
Film TIM FILM STUDIO Ranczo (Sezon 3)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Arabela (odc. 7-9) Arabela
Arabela to serial kostiumowy czechosłowackiej produkcji z 1979 roku, którego reżyserem jest Vaclav Vorlicek. W rolach głównych wystąpili Jana Nagyova, Vladimir Mensik, Jiri Labus, Vladimir Dlouhy.
Film MONOLITH VIDEO Arabela (odc. 7-9) Arabelapełny opis produktu
Poirot (sezon 2)
Były oficer belgijskiej policji rozpoczyna pracę detektywa w Anglii gdzie przenosi się po I Wojnie Światowej. Poirot ma obsesję na punkcie porządku, dobrych manier i wielu manii. Kryminalne zagadki choćby najbardziej pogmatwane nie stanowią dla niego trudności.
  Box zawiera odcinki
 • podwójny grzech
 • Perypetie z tanim mieszkaniem
 • Porwanie premiera
 • Gwiazda zachodu
 • Co masz w swoim ogródeczku
 • Kradzież obligacji za milion dolarów
 • Ekspres do Plymouth
 • Gniazdo os
 • Tragedia w Marsdon Manor
 • Podwójny trop
 • Tajemnica hiszpańskiego kufra
 • Kradzież królewskiego rubinu
 • Morderstwo na balu zwycięztwa
 • Tajemnica Hunter`s Lodge
 • Tajemnica egipskiego grobowca
 • Przegrany gość
Poirot (sezon 2)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Glina (Cześć 4)
Glina to serial kryminalny polskiej produkcji, emitowany w latach 2004-2008, którego reżyserem jest Władysław Pasikowski. Główne role zagrali: Jerzy Radziwiłowicz, Maciej Stuhr, Robert Gonera.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Glina (Cześć 4)pełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Poirot 30 - Bombonierka Agatha Christie: Poirot
Poirot to serial brytyjskiej produkcji emitowany od 1989 roku, którego reżyserami są: Edward Bennett, Renny Rye, Hettie MacDonald, Charles Palmer, Andy Wilson, Ashley Pearce, Andrew Grieve, Ken Grieve, Ross Devenish, Brian Farnham, John Bruce, Peter Barber-Fleming, Richard Spence, Stephen Whittaker, Andrew Piddington. Główne role zagrali: David Suchet, Hugh Fraser, Philip Jackson, Pauline Moran.
Film GM DISTRIBIUTION Poirot 30 - Bombonierka Agatha Christie: Poirotpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Mildred Pierce Mildred Pierce
Mildred Pierce to serial telewizyjny produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą jest Todd Haynes, współtwórcami scenariusza są James M. Cain i Jon Raymond, a w rolach głównych występują Kate Winslet, Guy Pearce oraz Evan Rachel Wood.
Film GALAPAGOS Mildred Pierce Mildred Piercepełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz (Cz. 3)
Ojciec Mateusz to serial telewizyjny polskiej produkcji. Jego reżyserami są Maciej Dejczer oraz Andrzej Kostenko. Główne role zagrali: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Sławomir Orzechowski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz (Cz. 3)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Aida Aida
Aida to serial produkcji polskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Xawery Żuławski, twórcą scenariusza Arkadiusz Borowik, a w rolach głównych występują Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz oraz Katarzyna Kwiatkowska.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Aida Aidapełny opis produktu
Świat według Ludwiczka cz. 3
Zainspirowany własnymi doświadczeniami z dzieciństwa, serial ten jest przezabawną i ciepłą opowieścią o przygodach małego chłopca, dorastającego na Środkowym Zachodzie USA.
Świat według Ludwiczka cz. 3pełny opis produktu
Tajemnica twierdzy szyfrów
Fabuła - fakty i fikcja - rozgrywa się w plenerach Dolnego Śląska, ośrodku cichociemnych w Szkocji, na ulicach Paryża i Londynu. Opowiada o walce wywiadów - amerykańskiego i radzieckiego - o największe tajemnice III Rzeszy. Jako oficer Abwehry pojawia się polski kryptolog z zamiarem przejęcia niemieckiej maszyny deszyfrującej. Dramaturgię uatrakcyjniają dynamiczne sceny batalistyczne z udziałem lotnictwa, artylerii i pojazdów z epoki, zrealizowane z wyjątkową dbałością o realia historyczne i szczegóły rekonstrukcyjne.
Tajemnica twierdzy szyfrówpełny opis produktu
Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie (seria Gladiatorzy II wojny światowej)
Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie to formacje wojskowe utworzone w 1939 r. i później przez polski rząd emigracyjny dla kontynuowania walki zbrojnej u boku koalicji państw alianckich przeciw hitlerowskim Niemcom. Składały się z wojsk lądowych, marynarki wojennej i lotnictwa. Dowodził nimi Naczelny Wódz. Naczelnymi Wodzami byli: gen. W. Sikorski (do 4 VII 1943), gen. K. Sosnkowski (do września 1944) i gen. T. Bór-Komorowski (faktycznie nie dowodził). Formacje powstały we Francji, Wielkiej Brytanii, ZSRR, walczyły też na Bliskim i Środkowym Wschodzie, w ramach kampanii apenińskiej i w składzie drugiego frontu. Po wojnie w latach 1946-1947 żołnierze polscy służyli w okupowanych Niemczech i we Włoszech, aż do rozbrojenia i rozwiązania PSZ przez Brytyjczyków w 1947.
Polskie Siły Zbrojne na Zachodzie (seria Gladiatorzy II wojny światowej)pełny opis produktu
Prywatna praktyka (sezon 3)
Niezwykła grupa lekarzy i przyjaciół z przychodni Oceanside Wellness każdego dnia staje przed nowymi wyzwaniami i wyjątkowo trudnymi do rozwiązania etycznymi dylematami. Jednak w fascynującym trzecim sezonie Prywatnej praktyki dr Addison Montgomery oraz jej współpracownicy jak zawsze zmierzą się z czymś więcej, niż tylko z nietypowymi przypadkami medycznymi.

Addison odkryje tajemnicę ze swojej przeszłości, a jednocześnie będzie musiała poradzić sobie z uczuciami do przyjaciela. Pete spróbuje pomóc Violet w pokonaniu traumy po brutalnym ataku, a Sam i Naomi otrzymają szokującą wiadomość od swojej nastoletniej córki. Charlotte dołączy do grona pracowników przychodni Oceanside Wellness, co sprawi, że życie Coopera stanie na głowie, zaś Dell będzie zmagać się z samotnym wychowaniem córki.

Obejrzyj ponownie pełen intryg, romansów i wzruszeń trzeci sezonu jednego z najbardziej wciągających seriali medycznych ostatnich lat. Oprócz 23 trzymających w napięciu odcinków ta sześciopłytowa kolekcja zawiera unikalne materiały dodatkowe, m.in. ulubione serialowe momenty Kate Walsh, sceny niewykorzystane i wpadki z planu. "Prywatna Praktyka" to idealna recepta na wyborną rozrywkę!
Prywatna praktyka (sezon 3)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Lizzie McGuire - O czym myślisz
Lizzie McGuire - O czym myślisz to serial młodzieżowy amerykańskiej produkcji z 2001 roku. Jego reżyserem jest Jim Fall. Główne role zagrali: Hilary Duff, Lalaine, Adam Lamberg.
Film MONOLITH VIDEO Lizzie McGuire - O czym myśliszpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ekipa Sezon 2 (3 DVD) Entourage
Ekipa to amerykański serial obyczajowy z 2004 roku, którego reżyserem jest Julian Farino. W rolach głównych wystąpili Kevin Connolly, Adrian Grenier i Kevin Dillon. Jednym ze scenarzystów i twórcą serialu jest Doug Ellin, a muzykę skomponował między innymi Tim Phillips. Sezon 2 powstał w 2005 roku.
Film GALAPAGOS Ekipa Sezon 2 (3 DVD) Entouragepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Californication Sezon 2 (3 DVD) Californication
Californication to amerykański serial komediowy z emitowany od 2007 roku. Główne role zagrali: David Duchovny, Natascha McElhone, Madeleine Martin, Madeline Zima i Evan Handler.
Film IMPERIAL CINEPIX Californication Sezon 2 (3 DVD) Californicationpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Deadwood Sezon 1 (4 DVD) Deadwood
Deadwood to amerykański serial powstały w latach 2004-2006, którego jednym z reżyserów jest Davis Guggenheim. W produkcji wystąpili Timothy Olyphant, Ian McShane, Molly Parker, Jim Beaver, Brad Dourif. Jednym z autorów scenariusza jest Malcolm MacRury, a muzykę skomponował Reinhold Heil.
Film IMPERIAL CINEPIX Deadwood Sezon 1 (4 DVD) Deadwoodpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Arabela (odc. 4-6) Arabela
Arabela to serial kostiumowy czechosłowackiej produkcji z 1979 roku, którego reżyserem jest Vaclav Vorlicek. W rolach głównych wystąpili Jana Nagyova, Vladimir Mensik, Jiri Labus, Vladimir Dlouhy.
Film MONOLITH VIDEO Arabela (odc. 4-6) Arabelapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Agentka o stu twarzach Sezon 1 (6 DVD) Alias
Agentka o stu twarzach to amerykański serial kryminalny z 2001 roku, którego jednym z reżyserów jest Daniel Attias. W rolach głównych wystąpili Jennifer Garner, Ron Rifkin, Michael Vartan i Bradley Cooper. Autorem scenariusza jest między innymi J.J. Abrams (twórca serialu), a muzykę skomponował Michael Giacchino.
Film IMPERIAL CINEPIX Agentka o stu twarzach Sezon 1 (6 DVD) Aliaspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Latający Cyrk Monty Pythona (Sezon 1)
Latający Cyrk Monty Pythona to serial brytyjskiej produkcji emitowany premierowo w latach 1969-1974, stworzony przez grupę Monty Pythona, w skład której wchodzili: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin.
Film IMPERIAL CINEPIX Latający Cyrk Monty Pythona (Sezon 1)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Kasia i Tomek (Część 2)
Kasia i Tomek to telewizyjny serial komediowy polskiej produkcji emitowany premierowo w latach 2002-2003. Reżyserem filmu jest Jurek Bogajewicz. Główne role zagrali Paweł Wilczak oraz Joanna Brodzik.
Film TIM FILM STUDIO Kasia i Tomek (Część 2)pełny opis produktu
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezon 4, odc. 1-6)
'Allo 'Allo! to serial komediowy brytyjskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu czwartego odbyła się w 1987 roku. Jego reżyserami są: David Croft, Martin Dennis, Robin Carr, John B. Hobbs oraz Mike Stephens. Główne role zagrali: Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle.
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezon 4, odc. 1-6)pełny opis produktu
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezony 1-9)
'Allo 'Allo! to serial komediowy brytyjskiej produkcji. Premierowa emisja serialu odbyła się w latach 1982-1992. Reżyserami produkcji są: David Croft, Martin Dennis, Robin Carr, John B. Hobbs oraz Mike Stephens. Główne role zagrali: Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle.
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezony 1-9)pełny opis produktu
Film BEST FILM Mała Brytania (Seria 3)
Mała Brytania to brytyjski telewizyjny serial komediowy emitowany premierowo w latach w latach 2003-2006. Reżyserami produkcji są Steve Bendelack oraz Gareth Carrivick. Główne role zagrali: Matt Lucas, David Walliams, Tom Baker, Anthony Head, Paul Putner.
Film BEST FILM Mała Brytania (Seria 3)pełny opis produktu
Film CDP.PL Gotowe na wszystko (Sezon 2)
Gotowe na wszystko to serial amerykańskiej produkcji emitowany od 2004 roku, którego reżyserami są David Warren i Bethany Rooney. Główne role zagrali: Teri Hatcher, Felicity Huffman, Marcia Cross, Eva Longoria Parker, Nicollette Sheridan.
Film CDP.PL Gotowe na wszystko (Sezon 2)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS BrzydUla (Cz.8, odc. 211-240)
BrzydUla to polski serial komediowy emitowany w latach 2008-2009, którego reżyserami są Wojciech Smarzowski i Marcin Krzyształowicz. Główne role zagrali: Julia Kamińska, Marek Włodarczyk, Filip Bobek, Wacław Warchoł, Małgorzata Socha, Maja Hirsch.
Film GALAPAGOS BrzydUla (Cz.8, odc. 211-240)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS BrzydUla (Cz.1, odc. 1-30)
BrzydUla to polski serial komediowy emitowany w latach 2008-2009, którego reżyserami są Wojciech Smarzowski i Marcin Krzyształowicz. Główne role zagrali: Julia Kamińska, Marek Włodarczyk, Filip Bobek, Wacław Warchoł, Małgorzata Socha, Maja Hirsch.
Film GALAPAGOS BrzydUla (Cz.1, odc. 1-30)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 1)
Przyjaciele to telewizyjny serial komediowy amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu pierwszego rozpoczęła się w 1994 roku. Reżyserami produkcji są Kevin Bright oraz Gary Halvorson. Główne role zagrali: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer.
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 1)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 6)
Przyjaciele to telewizyjny serial komediowy amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu szóstego rozpoczęła się w 1999 roku. Reżyserami produkcji są Kevin Bright oraz Gary Halvorson. Główne role zagrali: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer.
Film GALAPAGOS Przyjaciele (Sezon 6)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Życie na fali (Sezon 1) The O.C.
Życie na fali to serial amerykańskiej produkcji emitowany w latach 2003-2007, którego reżyserami są Daniel Attias, David Barrett, Lesli Linka. Główne role zagrali: Peter Gallagher, Kelly Rowan, Ben McKenzie.
Film GALAPAGOS Życie na fali (Sezon 1) The O.C.pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 4400 (Sezon 2)
4400 to fantastyczno-naukowy serial telewizyjny amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu drugiego rozpoczęła się w 2005 roku. Reżyserami produkcji są Douglas Petrie, John Behring, Leslie Libman, Michael W. Watkins oraz Milan Cheylov. Główne role zagrali: Megalyn Echikunwoke, Kaj-Erik Eriksen, Patrick Flueger, Carrie Fleming.
Film IMPERIAL CINEPIX 4400 (Sezon 2)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]