Film IMPERIAL CINEPIX Krąg
Krąg to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. Główne role zagrali: Naomi Watts, Brian Cox, David Dorfman, Lindsay Frost, Daveigh Chase.
Film IMPERIAL CINEPIX Krągpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1 (2 DVD) The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1 to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Bill Condon. W rolach głównych wystąpili: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Nikki Reed, Kellan Lutz i Ashley Greene.
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1 (2 DVD) The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Siedem (Edycja Specjalna) Se7en
Siedem to thriller produkcji amerykańskiej z 1995 roku. Reżyserem filmu jest David Fincher, twórcą scenariusza Andrew Kevin Walker, a w rolach głównych występują Morgan Freeman, Brad Pitt i Gwyneth Paltrow.
Film GALAPAGOS Siedem (Edycja Specjalna) Se7enpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Sanktuarium Hidden
Sanktuarium to horror produkcji kanadyjsko - włoskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Antoine Thomas, twórcami scenariusza są Alan Smithy i Alana Smithy, a w rolach głównych występują Sean Clement, Simonetta Solder oraz Jordan Hayes.
Film KINO ŚWIAT Sanktuarium Hiddenpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Teksas - pola śmierci Texas Killing Fields
Teksas - pola śmierci to thriller produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Ami Canaan Mann, twórcą scenariusza Don Ferrarone, a w rolach głównych występują Sam Worthington, Jeffrey Dean Morgan i Chloe Grace Moretz.
Film MONOLITH VIDEO Teksas - pola śmierci Texas Killing Fieldspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Anatomia strachu Trespass
Anatomia strachu to thriller produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Joel Schumacher, twórcą scenariusza Karl Gajdusek, a w rolach głównych występują Nicolas Cage, Nicole Kidman i Ben Mendelsohn.
Film MONOLITH VIDEO Anatomia strachu Trespasspełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Maksymalne przyspieszenie Maximum Overdrive
Maksymalne przyspieszenie to horror produkcji amerykańskiej z 1986 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Stephen King, a w rolach głównych występują Emilio Estevez, Frankie Faison oraz Pat Hingle.
Film KINO ŚWIAT Maksymalne przyspieszenie Maximum Overdrivepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Droga bez powrotu 4: Krwawe początki. Pełna Wersja Wrong Turn 4: Bloody Beginnings
Droga bez powrotu 4: Krwawe początki to amerykański horror z 2011 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Declan O'Brien. W filmie wystąpili Terra Vnesa, Dean Armstrong, Kaitlyn Wong, Tenika Davis, Jennifer Pudavick. Muzykę skomponował Claude Foisy.
Film IMPERIAL CINEPIX Droga bez powrotu 4: Krwawe początki. Pełna Wersja Wrong Turn 4: Bloody Beginningspełny opis produktu
Film ADD MEDIA Zabójca War
Zabójca to film akcji produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Philip G. Atwell, twórcami scenariusza są Lee Anthony Smith i Gregory J. Bradley, a w rolach głównych występują Jet Li, Jason Statham i Devon Aoki.
Film ADD MEDIA Zabójca Warpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Azyl
Azyl to thriller w reżyserii Davida Finchera. W filmie wystąpili: Jodie Foster, Kristen Stewart, Forest Whitaker, Dwight Yoakam, Jared Leto.
Film IMPERIAL CINEPIX Azylpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Reakcja łańcuchowa Chain Reaction
Reakcja łańcuchowa to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1996 roku. Jego reżyserem jest Andrew Davis. Główne role zagrali: Keanu Reeves, Morgan Freeman, Rachel Weisz.
Film IMPERIAL CINEPIX Reakcja łańcuchowa Chain Reactionpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Z piekła rodem
Z piekła rodem to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserami są Albert Hughes oraz Allen Hughes. W rolach głównych występują: Johnny Depp, Heather Graham, Ian Richardson, Robbie Coltrane.
Film IMPERIAL CINEPIX Z piekła rodempełny opis produktu
Film GALAPAGOS Strefa mroku Twilight Zone: The Movie
Strefa mroku to horror produkcji USA z 1983 roku. Reżyseria Joe Dante, George Miller,John Landis i Steven Spielberg, scenariusz Richard Matheson, Melissa Mathison, Rod Serling, George Clayton Johnson, Jerome Bixby i John Landis. W rolach głównych występują Albert Brooks, Dan Aykroyd, Vic Morrow, John Lithgow i Steven Williams.
Film GALAPAGOS Strefa mroku Twilight Zone: The Moviepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Upiorna noc Halloween Trick 'r Treat
Upiorna noc Halloween to horror produkcji kanadyjskiej z 2008 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Michael Dougherty. W rolach głównych występują Anna Paquin, Dylan Baker, Brian Cox i Leslie Bibb.
Film GALAPAGOS Upiorna noc Halloween Trick 'r Treatpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kwarantanna Quarantine
Kwarantanna to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest John Erick Dowdle. Główne role zagrali: Jennifer Carpenter, Steve Harris, Jay Hernandez.
Film IMPERIAL CINEPIX Kwarantanna Quarantinepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Motel 2: Pierwsze cięcie Vacancy 2: The First Cut
Motel 2: Pierwsze Cięcie to thriller amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Eric Bross. Główne role zagrali: Trevor Wright, David Moscow, Agnes Bruckner.
Film IMPERIAL CINEPIX Motel 2: Pierwsze cięcie Vacancy 2: The First Cutpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcjoner
Kolekcjoner to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Gary Fleder. Główne role zagrali: Morgan Freeman, Ashley Judd, Cary Elwes.
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcjonerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Niepokój Disturbia
Niepokój to thriller produkcji USA z 2007 roku w reżyserii D.J. Caruso. Twórcami scenariusza są Carl Ellsworth i Christopher B. Landon, a w rolach głównych występują Shia LaBeouf, Sarah Roemer oraz Carrie-Anne Moss.
Film IMPERIAL CINEPIX Niepokój Disturbiapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bezlitosny morderca
Bezlitosny morderca to sprawnie zrealizowany thriller wyprodukowany w 2002 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Matthwe Bright. Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. W rolach głównych wystąpili Michael Reilly Burke, Meadow Sisto, Tisdale Jennifer, Bliss Boti.
Film MONOLITH VIDEO Bezlitosny mordercapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zaćmienie (Edycja limitowana, 2 DVD)
Zaćmienie to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest David Slade. Główne role zagrali: Kristen Stewart, Thomas Pattinson, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed.
Film MONOLITH VIDEO Zaćmienie (Edycja limitowana, 2 DVD)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wróg publiczny numer 1, część 1 L'instinct de mort
Wróg publiczny numer 1 to thriller produkcji francuskiej z 2008 roku. Reżyserem jest Jean-François Richet. Scenariusz napisał Abdel Raouf Dafri . Główne role odtwarzają:Vincent Cassel, Gerard Depardieu, Cécile De France.
Film MONOLITH VIDEO Wróg publiczny numer 1, część 1 L'instinct de mortpełny opis produktu
W świetle dowodów
Prokurator Ned Stark domaga się kary śmierci dla 22-letniego Murzyna Demonda Doyle`a, podejrzanego o zgwałcenie i zamordowanie żony biznesmena Richarda Castlemore`a. Podczas procesu obrońca z urzędu wykonuje swoją pracę bez większego zaangażowania, przeświadczony, że dowody winy jego klienta są jednoznaczne, a wyrok skazujący przesądzony. Tymczasem zdesperowany ojciec chłopaka, Jacob, wierząc w niewinność syna i nie mogąc się pogodzić z niekorzystnym przebiegiem rozprawy, terroryzuje ludzi znajdujących się w gmachu sądu.
W świetle dowodówpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie (Pakiet 3 filmów)
Zestaw amerykańskich filmów fabularnych będących ekranizacją trzech pierwszych tomów sagi Stephenie Meyer Zmierzch. W skład kolekcji wchodzą: Zmierzch, Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu oraz Saga Zmierzch: Zaćmienie.
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie (Pakiet 3 filmów)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Frankenstein
Frankenstein to horror amerykańsko-japońsko-brytyjskiej produkcji z 1994 roku. Jego reżyserem jest Kenneth Branagh. Główne role zagrali: John Cleese, Kenneth Branagh, Robert De Niro.
Film IMPERIAL CINEPIX Frankensteinpełny opis produktu
Film BEST FILM Nie bój się ciemności Don't Be Afraid of the Dark
Nie bój się ciemności to horror z 2010 roku, którego reżyserem jest Troy Nixey. W rolach głównych wystąpili: Katie Holmes, Bailee Madison i Guy Pearce.
Film BEST FILM Nie bój się ciemności Don't Be Afraid of the Darkpełny opis produktu
Wyspa strachu
Cliff i Sydney, kochający ekstremalne podróże świeżo upieczeni małżonkowie, spędzają swój miesiąc miodowy na jednej z najpiękniejszych i najbardziej dzikich plaż na Hawajach. Ich błogi spokój zostaje zakłócony, gdy pewnego dnia spotykają grupę przerażonych turystów opowiadających o brutalnym morderstwie popełnionym na samotnie podróżującej parze. Wystraszeni, by poczuć się pewniej, przyłączają się do grupy przypadkowo poznanych osób. Brak kontaktu ze światem i możliwości ucieczki z wyspy powodują, że nakręca się spirala strachu. Nie wiadomo komu ufać i kto tak naprawdę stanowi zagrożenie.
Wyspa strachupełny opis produktu
Film CDP.PL Casa Muda
Casa Muda to urugwajski film fabularny będący połączeniem horroru i dramatu. Jego reżyserem jest Gustavo Hernández. W rolach głównych wystąpili: Florencia Colucci, Abel Tripaldi, Gustavo Alonso oraz María Salazar.
Film CDP.PL Casa Mudapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bankomat ATM
Bankomat to thriller produkcji kanadyjsko - amerykańskiej z 2012 roku. Reżyseria David Brooks, scenariusz Chris Sparling, a w rolach głównych występują Josh Peck, Alice Eve i Brian Geraghty.
Film MONOLITH VIDEO Bankomat ATMpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dom na Przeklętym Wzgórzu
Dom na Przeklętym Wzgórzu to horror amerykańskiej produkcji z 1999 roku, którego reżyserem jest William Malone. Główne role zagrali: Geoffrey Rush, Famke Janssen, Ali Larter, Taye Diggs, Peter Gallagher.
Film MONOLITH VIDEO Dom na Przeklętym Wzgórzupełny opis produktu
Film VISION FILM The Traveler
The Traveler to thriller kanadyjsko-amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Michael Oblowitz. W rolach głównych wystąpili: Val Kilmer, Dylan Neal, Paul McGillion i Nels Lennarson.
Film VISION FILM The Travelerpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]