Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A2V1E
Notebook SONY SVE14A2V1E
Film MONOLITH VIDEO Millennium Trylogia - reedycja (6DVD)
Millennium to powstały w 2010 roku miniserial kryminalny, którego reżyserami są Niels Arden Oplev i Daniel Alfredson. Jest to ekranizacja bestsellerowej trylogii Stiega Larssona.
Film MONOLITH VIDEO Millennium Trylogia - reedycja (6DVD)pełny opis produktu
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Dzioby i Dziobaki The Wotwots
Kitka i Pompon to serial dla dzieci, który powstał w Nowej Zelandii. Bohaterowie to zabawne kosmiczne rodzeństwo, maleńkie ufoludki przybywają na Ziemię by zbadać nie znaną im dotąd planetę, po wylądowaniu na terenie zoo, odkrywają wiele nieznanym im dotąd gatunków zwierząt. Serial w zabawny sposób pomaga dzieciom odkryć niezwykłą różnorodność życia na Ziemi.
Film MEDIA SERVICE ZAWADA Kitka i Pompon: Dzioby i Dziobaki The Wotwotspełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Columbo (Kompletny Trzeci Sezon) 3 DVD
Columbo to amerykański, kryminalny serial telewizyjny, który był emitowany w USA w latach 1968-2003 (z przerwami). Tytułowym bohaterem serialu jest porucznik Columbo, który pracuje w wydziale zabójstw policji w Los Angeles i zajmuje się głównie morderstwami, które dotyczą osób z wyższych sfer. Rolę główną grał Peter Falk. Autorem scenariusza jest między innymi Richard Levinson, a muzykę skomponował Dick DeBenedictis.
Film GM DISTRIBIUTION Columbo (Kompletny Trzeci Sezon) 3 DVDpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Stawka większa niż życie (6 DVD)
Zestaw wszystkich 18 odcinków Stawki większej niż życie, polskiego serialu sensacyjnego produkowanego w latach 1967-1968, w którym wystąpili między innymi Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Krzysztof Chamiec, Wiesława Mazurkiewicz i Lucyna Winnicka.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Stawka większa niż życie (6 DVD)pełny opis produktu
Liga dżentelmenów (seria 2, odc. 1-6)
`Liga dżentelmenów` rozgrywa się w zmyślonym miejscu zwanym Royston Vasey - odizolowanym, dziwacznym, prowincjonalnym miasteczku gdzieś w północnej Anglii. Życie mieszkańców to zlepek wydarzeń przepełnionych czarnym humorem. Z serii prześmiesznych skeczów powstaje wisielczo zabawny serial.
Liga dżentelmenów (seria 2, odc. 1-6)pełny opis produktu
Świat według Ludwiczka cz. 4
Zainspirowany własnymi doświadczeniami z dzieciństwa, serial ten jest przezabawną i ciepłą opowieścią o przygodach małego chłopca, dorastającego na Środkowym Zachodzie USA.
Świat według Ludwiczka cz. 4pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Czysta Krew (Sezon 3) True Blood
Czysta Krew to amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez Alana Balla, w którym wystąpili między innymi Anna Paquin, Stephen Moyer, Sam Trammell, Ryan Kwanten i Rutina Wesley.
Film GALAPAGOS Czysta Krew (Sezon 3) True Bloodpełny opis produktu
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów (sezon 2, zestaw 5 płyt)
Producent wykonawczy George Lucas prezentuje drugi sezon Star Wars: The Clone Wars. Podczas gdy walka o pokój trwa, heroiczni wojownicy Jedi stawiają czoła niebezpiecznym wyzwaniom. Zaciekłe bitwy, niezwykła fabuła oraz porywająca animacja - zobacz nowe przygody Star Wars. 22 epizody na 4 płytach DVD oraz płyta bonusowa z kosmicznymi dodatkami.
Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów (sezon 2, zestaw 5 płyt)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Kochane Kłopoty (Sezon 7)
Kochane Kłopoty to serial komediowo-dramatyczny amerykańskiej produkcji, emitowany premierowo w latach 2000-2007. Scenariusz napisali: Michael Katleman oraz Lesli Linka Glatter. Główne role zagrali: Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson.
Film GALAPAGOS Kochane Kłopoty (Sezon 7)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ostry dyżur (Sezon 9)
Ostry dyżur to amerykański telewizyjny serial medyczny. Premiera sezonu dziewiątego odbyła się w 2002 roku. Jego reżyserami są: Michael Crichton oraz Lydia Woodward. Główne role zagrali: Mekhi Phifer, Maura Tierney, Scott Grimes.
Film GALAPAGOS Ostry dyżur (Sezon 9)pełny opis produktu
Dora poznaje świat: Polowanie na niespodzianki
Dora to mała podróżniczka z wielkim sercem, która nigdy nie rozstaje się ze swoim plecakiem, mapą i kochaną małpką o imieniu Butek. Zawsze gotowa jest wyruszyć w podróż, która ma na celu udzielenie komuś pomocy albo rozwiązanie jakiejś zagadki.

Polowanie na niespodzianki
To wymarzony dzień w sam raz na poszukiwanie jajek-niespodzianek z Dorą i Butkiem! Pomóż im znaleźć Wielkie Żółte Jajo kryjące w środku nagrodę. W trakcie swoich poszukiwań wypatruj innych jajek z niespodzianką, no i uważaj na te, które podrzucił lisek Rabuś!

Dzień Matki
Dora i jej przyjaciele urządzają przyjęcie z okazji Dnia Matki! Jednak zanim przyjęcie się zacznie, Dora musi zebrać banany, orzechy i czekoladę, by upiec tort. Pomóż jej znaleźć składniki, a Butkowi, Benkowi, Tutusiowi i Izie przygotować prezenty dla ich Mam. Uważajcie na Rabusia!

Dora muzykantka
W mieście odbywa się parada. Ale kiedy Senior Cichy zamyka wszystkie instrumenty w Dźwiękoszczelnej Skrzyni, Dora i Butek postanawiają zorganizować własną paradę! Pomóż im znaleźć instrumenty dla przyjaciół, powstrzymaj Rabusia, no i zagrajcie naprawdę głośno!

Leon - Lew cyrkowy
Przygotuj się na cyrkową przygodę. Pomóż Dorze i Butkowi pokonać przeszkody i sprawić by Leon został lwem cyrkowym.

Magiczny kij
Dora i Butek znajdują magiczny kij, który będzie robił czarodziejskie sztuczki na szczycie najwyższego wzgórza. Pomóż im tam dotrzeć i odkryć jak używać Magicznego Kija.
Dora poznaje świat: Polowanie na niespodziankipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Simpsonowie (Sezon 4) The Simpsons
Simpsonowie to serial animowany amerykańskiej produkcji stworzony z myślą o starszej widowni. Reżyserem sezonu czwartego jest: Mark Kirkland. Animowanym postaciom głosów użyczyli Dan Castellaneta, Julie Kavner, Nancy Cartwright.
Film IMPERIAL CINEPIX Simpsonowie (Sezon 4) The Simpsonspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Skazany na śmierć (Sezon 4)
Skazany na śmierć to serial amerykańskiej produkcji emitowany w latach 2005-2009, którego reżyserami są Bobby Roth i Kevin Hooks. Główne role zagrali: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Wade Williams, Robert Knepper, Amaury Nolasco, Sarah Wayne Callies.
Film IMPERIAL CINEPIX Skazany na śmierć (Sezon 4)pełny opis produktu
HRABINA COSEL
Rok 1706. Na ziemiach Polski i Saksonii trwa wojna północna. Król szwedzki Karol XII rozbija wojska Augusta II Mocnego. Sejm posłuszny jego woli ogłasza detronizację Augusta i wybiera królem Polski Stanisława Leszczyńskiego. Wiadomość tę przywozi na dwór drezdeński młody polski szlachcic Zaklika. Na Auguście decyzja sejmu pozornie nie robi większego wrażenia. Znudzony, trawi czas na ucztach i balach.
HRABINA COSELpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz (Cz. 2)
Ojciec Mateusz to serial telewizyjny polskiej produkcji. Jego reżyserami są Maciej Dejczer oraz Andrzej Kostenko. Główne role zagrali: Artur Żmijewski, Kinga Preis, Michał Piela, Piotr Polk, Sławomir Orzechowski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ojciec Mateusz (Cz. 2)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Pitbull (Seria 1)
Pitbull to serial polskiej produkcji emitowany w latach 2005-2008, którego reżyserem jest Patryk Vega. Główne role zagrali: Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski, Rafał Mohr.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Pitbull (Seria 1)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ostry dyżur (Sezon 15)
Ostry dyżur to amerykański telewizyjny serial medyczny. Premiera sezonu piętnastego odbyła się w 2008 roku. Jego reżyserami są: Michael Crichton oraz Lydia Woodward. Główne role zagrali: Mekhi Phifer, Maura Tierney, Scott Grimes.
Film GALAPAGOS Ostry dyżur (Sezon 15)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bonanza (Sezon 2)
Bonanza to serial telewizyjny amerykańskiej produkcji, emitowany premierowo w latach 1959-1973. Jego reżyserami są William Witney oraz Leon Benson. Główne role zagrali: Michael Landon, Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker.
Film MONOLITH VIDEO Bonanza (Sezon 2)pełny opis produktu
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Ucieczka Walca Bob the Builder
Bob Budowniczy to serial animowany brytyjskiej produkcji emitowany od 1999 roku, którego reżyserami są Sarah Ball, Brian Little i Liz Whitaker. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Artur Kaczmarski, Barbara Bursztynowicz, Joanna Orzeszkowska.
Film CASS FILM Bob Budowniczy: Ucieczka Walca Bob the Builderpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Franklin: Franklin na wycieczce Franklin
Franklin: Franklin na wycieczce to jedna z kilkunastu części serialu animowanego kanadyjskiej produkcji z 1997 roku. Reżyserem polskiej wersji językowej jest Andrzej Bogusz. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Agnieszka Kunikowska, Józef Mika, Artur Kaczmarski.
Film MONOLITH VIDEO Franklin: Franklin na wycieczce Franklinpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Łatek - Porażenie słoneczne Rovello
Łatek - Porażenie słoneczne to jedna z wydawanych na płytach DVD części hiszpańskiego serialu animowanego dla dzieci. Reżyserem polskiej wersji językowej jest Andrzej Bogusz. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Lucyna Malec, Artur Kaczmarski, Stefan Knothe.
Film MONOLITH VIDEO Łatek - Porażenie słoneczne Rovellopełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Franklin: Dobre uczynki Franklina Franklin
Franklin: Dobre uczynki Franklina to jedna z kilkunastu części serialu animowanego kanadyjskiej produkcji z 1997 roku. Reżyserem polskiej wersji językowej jest Andrzej Bogusz. W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli: Agnieszka Kunikowska, Józef Mika, Artur Kaczmarski.
Film MONOLITH VIDEO Franklin: Dobre uczynki Franklina Franklinpełny opis produktu
Gwiazdy Hollywood cz. 2 (zestaw 3 filmów)
Kolumb odkrywca
Krzysztof Kolumb marzył, aby znaleźć drogę do Indii podróżując na zachód, przez ocean. O pomoc poprosił królową Izabellę i króla Ferdynanda. Przemierzając swą drogę miał wiele przygód musiał np. zawrzeć pakty z portugalskim szpiegami. Jak kończą się jego przygody - odkryciem nieznanego dotąd lądu.

Gra o życie
Bob i Gail Jones są szczęśliwym małżeństwem. Każde z nich ma dobrą pracę mają ładny dom i spodziewają się dziecka. Tymczasem badania lekarskie, kórym pewnego dnia poddaje się Bob wykazują, że jest nieuleczalnie chory i w najlepszym wypadku będzie żył jeszcze tylko kilka miesięcy. Najgorsze jest to, że diagnoza przewiduje jego śmierć jeszcze przed narodzinami upragnionego potomka. Aby pozostawić po sobie jakiś ślad i pamiątkę dla jeszcze nienarodzonego dziecka Bob zaczyna filmować swoje ostatnie miesiące życia kamerą wideo, umieszaczając tam m.in. wskazówki jak żyć wyniesione z własnych doświadczeń.

Za młoda by umrzeć
15-letnia Amanda Seu Bradly żyje chwilą. Molestowana przez ojczyma, pokłócona z matką ucieka z domu desperacko szukając miłości. Samotna i przerażona trafia na Billy`ego Cantona, lokalnego alfonsa, który wykorzystuje naiwność i niewinność dziewczyny. Zagubiona, pod wpływem Billey`go, brnie w narkotyki, alkohol. Mimo swojego wieku staje przed sądem oskarżona o morderstwo. Jeśli zostanie skazana, grozi jej kara śmierci.
Gwiazdy Hollywood cz. 2 (zestaw 3 filmów)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ranczo (Sezon 4)
Ranczo to serial polskiej produkcji z emitowany od 2006 roku, którego reżyserem jest Wojciech Adamczyk. Główne role zagrali: Cezary Żak, Paweł Królikowski, Ilona Ostrowska.
Film TIM FILM STUDIO Ranczo (Sezon 4)pełny opis produktu
Film CDP.PL Hannah Montana (Sezon 4)
Hannah Montana to młodzieżowy serial telewizyjny amerykańskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu czwartego rozpoczęła się w 2010 roku. Reżyserami produkcji są: David Kendall oraz Fred Savage. Główne role zagrali: Miley Cyrus, Emily Osment, Mitchel Musso.
Film CDP.PL Hannah Montana (Sezon 4)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Blondynka (4 DVD)
Blondynka to polskie serial obyczajowy z 2009 roku, którego reżyserem jest Mirosław Gronowski. W rolach głównych wystąpili Julia Pietrucha, Michał Lesień, Anna Dymna, Marcin Sztabiński, Magda Schejbal, Olaf Lubaszenko. Autorami scenariusza są Andrzej Mularczyk i Marek Ławrynowicz, a muzykę skomponował Mateusz Pospieszalski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Blondynka (4 DVD)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ekstradycja (Odcinki 1-6) 2 DVD
Ekstradycja to polski serial kryminalny z 1995 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Wojciech Wójcik. W rolach głównych wystąpili Marek Kondrat, Witold Dębicki, Renata Dancewicz, Krzysztof Kolberger i Tomasz Kozłowicz. Muzykę skomponował Jerzy Satanowski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ekstradycja (Odcinki 1-6) 2 DVDpełny opis produktu
Liga dżentelmenów (seria 1, odc. 1-6)
`Liga dżentelmenów` rozgrywa się w zmyślonym miejscu zwanym Royston Vasey - odizolowanym, dziwacznym, prowincjonalnym miasteczku gdzieś w północnej Anglii. Życie mieszkańców to zlepek wydarzeń przepełnionych czarnym humorem. Z serii prześmiesznych skeczów powstaje wisielczo zabawny serial.
Liga dżentelmenów (seria 1, odc. 1-6)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]