Losowy produkt
Notebook SONY SVS1312Q9E
Notebook SONY SVS1312Q9E
Czerwony Karzeł (seria 2, odc. 1-6)
W odległej galaktyce, trzy miliony lat świetlnych stąd, wchodzimy na pokład statku wydobywczego - Czerwonego Karła. Jego załoga to Dave Lister - ostatni żyjący człowiek Arnold Rimmer - hologram jego kumpla Cat - stworzenie, które powstało w kilka eonów w efekcie ewolucji z puchatego pupilka Listera oraz Holly - komputer pokładowy. Wszyscy oni próbują wrócić na Ziemię żeby wreszcie się wykąpać. W trakcie podróży w czasie i przestrzeni natykają się na Krytona - paranoicznego robota. Gdyby nie alternatywne światy i pomysły Listera, mogłoby im się udać wrócić do domu jeszcze. przed śniadaniem.
Czerwony Karzeł (seria 2, odc. 1-6)pełny opis produktu
Świat według Ludwiczka cz. 5
Zainspirowany własnymi doświadczeniami z dzieciństwa, serial ten jest przezabawną i ciepłą opowieścią o przygodach małego chłopca, dorastającego na Środkowym Zachodzie USA.
Świat według Ludwiczka cz. 5pełny opis produktu
Jonas Brothers (sezon 1)
21 odcinków na 3 płytach DVD.
Przygotuj się na odlotową imprezę z pierwszym sezonem serialu JONAS! Kevin, Nick oraz Joe usiłują pogodzić role światowych gwiazd muzyki pop oraz zwykłych uczniów liceum. Trudno jednak wieść zwyczajne życie, gdy jest się członkiem najgorętszego zespołu na świecie!

Chociaż bracia Jonas noszą superciuchy i grają na czaderskich gitarach, tak naprawdę są tylko trzema chłopakami, którzy chcą spełniać swoje marzenia. Zobacz, jak wygląda życie najpopularniejszego na świecie trio dzięki kompletowi 21 odcinków z sezonu pierwszego. Dodatkowo, obejrzyj trzy prześmieszne nagrania z serii You`ve Just Been JoBro`d, w których bracia Jonas podejmują się szalonych misji, aby zaskoczyć swoich znajomych (wśród nich Chelsea Staub i Jordin Sparks). JONAS: Kompletny sezon pierwszy to porywająca rozrywka dla całej rodziny!
Jonas Brothers (sezon 1)pełny opis produktu
Umarły zbiera oklaski (teatr sensacji Kobra)
Po raz pierwszy na DVD Teatr Sensacji "Kobra". Program, który w czwartki gromadził przed telewizorami 95% widzów. "W pewnych latach czekało się na czwartek, na Kobrę, bo to były chwile, kiedy można było się oderwać od rzeczywistości, która nas przeważnie męczyła, nudziła"- mówi reżyser i scenograf Janusz Majewski. "Ludzie się na to spieszyli z pracy, ze spotkań. Ulice wyludniały się (…)"- wspomina reżyser Jerzy Gruza. Na czym polegał fenomen "Kobry"? Czy sprawiły to największe gwiazdy polskiej sceny w rolach zachodnich policjantów i bandytów? Już teraz możesz przekonać się oglądając kryminał "Umarły zbiera oklaski".
Umarły zbiera oklaski (teatr sensacji Kobra)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ciekawski George: Zabawy w śniegu i inne wspaniałe przygody Curious George
Ciekawski George to amerykański serial animowany z 2006 roku, którego jednym z reżyserów jest Scott Heming. W polskiej wersji językowe głosów postaciom użyczyli Tomasz Steciuk, Aleksander Bednarz, Janusz Zadura. Jednym z autorów scenariusza jest Michael Maurer, a muzykę skomponował Heitor Pereira.
Film TIM FILM STUDIO Ciekawski George: Zabawy w śniegu i inne wspaniałe przygody Curious Georgepełny opis produktu
Film BEST FILM Sherlock (Sezon 1+2)
Sherlock to brytyjski serial kryminalny stworzony przez Stevena Moffata i Marka Gatissa. W roli tytułowej wystąpił Benedict Cumberbatch, zaś w rolę doktora Watsona wcielił się Martin Freeman. W pakiecie znalazły się odcinki odcinki: Studium w różu, Niewidomy bankier, Wielka gra, Skandal w Belgravii, Demony Baskerville, Upadek z Reichenbachem w tle.
Film BEST FILM Sherlock (Sezon 1+2)pełny opis produktu
Film BEST FILM Koniec defilady Parade's End
Koniec defilady to miniserial brytyjskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserką jest Susanna White. W rolach głównych wystąpili Benedict Cumberbatch, Rebecca Hall oraz Adelaide Clemens.
Film BEST FILM Koniec defilady Parade's Endpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Misja (2 DVD)
Misja to polski serial sensacyjny zrealizowany w 1980 roku, którego akcja rozgrywa się w 1938 roku. Główny bohater ma 59 godzin na wydostanie się ze Szwajcarii, przez Włochy, i Francję do napadniętej przez wroga Hiszpanii, w celu zdemaskowania niemieckiego szpiega działającego w okolicach Barcelony.
Film GALAPAGOS Misja (2 DVD)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Czas Honoru (Sezon 5)
Czas honoru to polski serial wojenny emitowany od 2008 roku, w którym główne role zagrali: Jan Wieczorkowski, Jakub Wesołowski, Antoni Pawlicki, Maciej Zakościelny i Piotr Adamczyk.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Czas Honoru (Sezon 5)pełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Dom nad Rozlewiskiem / Miłość nad Rozlewiskiem / Życie nad Rozlewiskiem
Dom, Miłość i Życie nad Rozlewiskiem to trzy części polskiego serialu obyczajowego w reżyserii Adka Drabińskiego, którego akcja rozgrywa się na Mazurach. Film opowiada historię dojrzałej kobiety (Joanna Brodzik), która po rozstaniu z mężem na nowo próbuje odnaleźć szczęście i sens swojego życia.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Dom nad Rozlewiskiem / Miłość nad Rozlewiskiem / Życie nad Rozlewiskiempełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Bonanza: Mściciel/Ostatni Wiking (Klasyka Seriali) Bonanza
Bonanza to serial telewizyjny amerykańskiej produkcji, emitowany premierowo w latach 1959-1973. Jego reżyserami są William Witney oraz Leon Benson. Główne role zagrali: Michael Landon, Lorne Greene, Pernell Roberts, Dan Blocker.
Film GM DISTRIBIUTION Bonanza: Mściciel/Ostatni Wiking (Klasyka Seriali) Bonanzapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Sezon 3 (6 DVD)
CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku to serial amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z emitowany od 2004 roku, którego reżyserem są m.in. Emilio Estevez i David Jackson. Główne role zagrali: Gary Sinise, Melina Kanakaredes, Carmine Giovinazzo, Hill Harper, Eddie Cahill i Robert Joy.
Film IMPERIAL CINEPIX CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku Sezon 3 (6 DVD)pełny opis produktu
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezon 5, odc. 15-26)
'Allo 'Allo! to serial komediowy brytyjskiej produkcji. Premierowa emisja sezonu piątego rozpoczęła się 1988 roku. Reżyserami produkcji są: David Croft, Martin Dennis, Robin Carr, John B. Hobbs oraz Mike Stephens. Główne role zagrali: Gorden Kaye, Carmen Silvera, Vicki Michelle.
Film BEST FILM 'Allo 'Allo! (Sezon 5, odc. 15-26)pełny opis produktu
Film BEST FILM Arabela wraca (odc. 21-26) Arabela se vraci
Arabela wraca to czeski serial familijny z 1993 roku, którego reżyserem jest Vaclav Vorlicek. W rolach głównych wystąpili Miroslava Safrankova, Jiri Labus, Vladimir Dlouhy, Stella Zazvorkova i Marian Labuda. Muzykę skomponował Angelo Michajlov.
Film BEST FILM Arabela wraca (odc. 21-26) Arabela se vracipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ekipa Sezon 1 (2 DVD) Entourage
Ekipa to amerykański serial obyczajowy z 2004 roku, którego reżyserem jest Daniel Attias. W rolach głównych wystąpili Kevin Connolly, Adrian Grenier i Kevin Dillon. Jednym ze scenarzystów i twórcą serialu jest Doug Ellin, a muzykę skomponował między innymi Tim Phillips.
Film GALAPAGOS Ekipa Sezon 1 (2 DVD) Entouragepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Ptaki ciernistych krzewów (2 DVD) The Thorn Birds
Ptaki ciernistych krzewów to miniserial obyczajowy amerykańsko-australijskiej produkcji z 1983 roku, którego reżyserem jest Daryl Duke. W rolach głównych wystąpili: Richard Chamberlain, Rachel Ward, Barbara Stanwyck.
Film GALAPAGOS Ptaki ciernistych krzewów (2 DVD) The Thorn Birdspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Buffy: Postrach wampirów Sezon 1 (3 DVD) Buffy the Vampire Slayer
Buffy: Postrach wampirów to amerykański serial przygodowy, którego jednym z reżyserów i scenarzystów jest Joss Whedon. W rolach głównych wystąpili Sarah Michelle Gellar, Nicholas Brendon, Alyson Hannigan, Charisma Carpenter, Anthony Head. Jednym z kompozytorów muzyki jest Christophe Beck.
Film IMPERIAL CINEPIX Buffy: Postrach wampirów Sezon 1 (3 DVD) Buffy the Vampire Slayerpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Arabela (odc. 10-13) Arabela
Arabela to serial kostiumowy czechosłowackiej produkcji z 1979 roku, którego reżyserem jest Vaclav Vorlicek. W rolach głównych wystąpili Jana Nagyova, Vladimir Mensik, Jiri Labus, Vladimir Dlouhy.
Film MONOLITH VIDEO Arabela (odc. 10-13) Arabelapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Mentalista Sezon 3 (5 DVD) Mentalist
Mentalista to amerykański serial kryminalny z 2008 roku, którego reżyserem jest Chris Long. W rolach głównych wystąpili Simon Baker, Robin Tunney, Tim Kang, Amanda Righetti, Owain Yeoman. Autorem scenariusza jest Bruno Heller, a muzykę skomponował Blake Neely. Sezon 3 postał w 2011 roku.
Film GALAPAGOS Mentalista Sezon 3 (5 DVD) Mentalistpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dexter Sezon 4 (4 DVD) Dexter
Dexter to serial kryminalny amerykańskiej produkcji, którego reżyserami są Michael Cuesta, Tony Goldwyn. Główne role zagrali: Michael C. Hall, Julie Benz, Jennifer Carpenter.
Film IMPERIAL CINEPIX Dexter Sezon 4 (4 DVD) Dexterpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gdzie pachną stokrotki Sezon 2 (4 DVD) Pushing Daisies
Gdzie pachną stokrotki to amerykański serial z 2007 roku, którego reżyserem jest miedzy innymi Peter O'Fallon. W filmie wystąpili Lee Pace, Anna Friel, Chi McBride, Swoosie Kurtz, Ellen Greene. Autorami scenariusza są między innymi Aaron Harberts, Abby Gewanter, Scott Nimerfro, muzykę skomponował James Dooley.
Film GALAPAGOS Gdzie pachną stokrotki Sezon 2 (4 DVD) Pushing Daisiespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami Team America: World Police
Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami to komedia animowana amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2004 roku. Jej reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Trey Parker. Główne role zagrali: Trey Parker, Matt Stone, Kristen Miller.
Film IMPERIAL CINEPIX Ekipa Ameryka: Policjanci z jajami Team America: World Policepełny opis produktu
Film CDP.PL Czarodzieje z Waverly Place (Sezon 1) Wizards of Waverly Place
Czarodzieje z Waverly Place to film dla dzieci produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyseria Fred Savage, Bob Koherr i in., scenariusz Ben Montanio, Justin Varrava i in. W rolach głównych występują Selena Gomez, David Henrie oraz Jennifer Stone.
Film CDP.PL Czarodzieje z Waverly Place (Sezon 1) Wizards of Waverly Placepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Batman: W cieniu Czerwonego Kaptura
Batman w cieniu Czerwonego Kaptura to film animowany, którego reżyserem jest Brandon Vietti. Głosów postaciom użyczyli: Bruce Greenwood, Jensen Ackles, Jason Isaacs, John Di Maggio, Wade Williams, Vincent Martella, Jim Piddock, Neil Patrick Harris.
Film GALAPAGOS Batman: W cieniu Czerwonego Kapturapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory Where the Wild Things Are
Gdzie mieszkają dzikie stwory to amerykański film przygodowy z 2009 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Spike Jonze. W filmie wystąpili Max Records, Catherine Keener, Steve Mouzakis, Pepita Emmerichs i Mark Ruffalo. Muzykę skomponował Carter Burwell.
Film GALAPAGOS Gdzie mieszkają dzikie stwory Where the Wild Things Arepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bartok Wspaniały
Bartok Wspaniały to film animowany w reżyserii Dona Blutha i Gary'ego Goldmana. Postaciom z filmu swoich głosów użyczyli: Hank Azaria, Kelsey Grammer, Andrea Martin, Catherine O'Hara, Tim Curry, Jennifer Tilly, Phillip Van Dyke, Diedrich Bader.
Film IMPERIAL CINEPIX Bartok Wspaniałypełny opis produktu
Film CASS FILM Aladyn
Aladyn to film animowany wyprodukowany w 1992 roku. Powstał w oparciu o historię o Aladynie i Baśni z tysiąca i jednej nocy.
Film CASS FILM Aladynpełny opis produktu
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf (pełnometrażowy) Pippi Langstrump
Pippi Langstrump to szwedzki film familijny z 1970 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Olle Hellbom. W rolach głównych wystąpili Inger Nilsson, Maria Persson, Hans Clarin, Paul Esser. Muzykę skomponował Georg Riedel.
Film CASS FILM Pippi Langstrumpf (pełnometrażowy) Pippi Langstrumppełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]