Film BEST FILM Najnowsze przygody Mikołajka: Tajemnicze Przedmioty Le Petit Nicolas
Najnowsze przygody Mikołajka: Tajemnicze Przedmioty to film animowany produkcji francuskiej z 2011 roku.
Film BEST FILM Najnowsze przygody Mikołajka: Tajemnicze Przedmioty Le Petit Nicolaspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dragonlance: Smoki schyłku jesieni Dragonlance: Dragons of Autumn Twilight
Dragonlance: Smoki schyłku jesieni to film animowany, który powstał na motywach powieści fantasy znanej pod tym samym tytułem. Reżyserem produkcji jest Will Meugniot, a głosów postaciom, w oryginalnej wersji językowej, użyczyli: Michael Rosenbaum, Kiefer Sutherland, Lucy Lawless, Fred Tatasciore, Michelle Trachtenberg. Autorem scenariusza jest George Strayton, a muzykę skomponował Karl Preusser.
Film IMPERIAL CINEPIX Dragonlance: Smoki schyłku jesieni Dragonlance: Dragons of Autumn Twilightpełny opis produktu
Film CASS FILM 12 prac Asteriksa
12 prac Asteriksa to francuski film animowany o przygodach słynnych Galów, wyreżyserowany przez Rene Goscinnego, Alberta Uderzo i Pierre'a Watrina. Film przeznaczony jest dla widzów od 7 roku życia.
Film CASS FILM 12 prac Asteriksapełny opis produktu
Film CASS FILM Asterix kontra Cezar
Asterix kontra Cezar to francuski film animowany o przygodach słynnych Galów, wyreżyserowany przez braci Gaetana i Paula Brizzi. Film przeznaczony jest dla widzów od 7 roku życia.
Film CASS FILM Asterix kontra Cezarpełny opis produktu
Czarny Książę
Koń nigdy nie wie, kto go kupi i kto będzie na nim jeździł. Wszystko zależy od losu. Jest to wzruszająca opowieść dla dzieci i rodziców od pokoleń. Jej bohaterami są Czarny Książę – piękny koń sportowy z prześliczną białą gwiazdką na pysku oraz sympatyczna dziewczynka, która kocha go nade wszystko w świecie. Czarny Książę jest przez wszystkich uwielbianym rumakiem, wiedzie wraz ze swymi opiekunami szczęśliwe życie w posiadłości Sqaire, Gordon. W życiu nic jednak nie jest takie proste. Choroba pani Gordon zmusza opiekunów Czarnego Księcia do sprzedania go próżnej i okrutnej damie. Co go czeka i jak to się skończy. Zobaczcie sami.
Czarny Książępełny opis produktu
Horseland: Prawdziwi przyjaciele
Fałszywy alarm
Temat: Jeżeli nie mówisz prawdy, nikt nie uwierzy, kiedy to zrobisz
W swojej frustracji z Chloe i Zoey, Alma zyskuje reputację "płaczącego wilka", na którą zasługuje tylko częściowo. Kiedy rzeczywiście widzi wilka podczas przejażdżki szlakiem, nikt jej nie wierzy. Powraca zatem po dowody, że mówiła prawdę i zostaje uwięziona przez wilka.

Pożar
Temat: Przyjęcie odpowiedzialności za swoje czyny
Chloe i Zoey uchylają się od obowiązków na wycieczce kempingowej. Nie uzupełniają dzbanków wodą, a także nie upewniają się, czy ognisko płonie, czego wynikiem jest pożar lasu, który stawia wszystkich w niebezpieczeństwie…, a przede wszystkim je same, ponieważ gdy dzieci uciekają do jeziora, okazuje się, że siostry nie potrafią pływać.

Prawdziwi przyjaciele
Temat: Radzenie sobie z wykluczeniem
Zoey jest niezadowolona z wyników Molly w pracy zespołowej, więc robi różne triki w czasie dalszej jazdy jej kolegów, aby doprowadzić do wykluczenia Molly z drużyny. Molly jest tak zraniona po odrzuceniu, że decyduje się opuścić Horseland. Teraz to zależy tylko od Sary i Almy, żeby wszystko naprawić.
Horseland: Prawdziwi przyjacielepełny opis produktu
Horseland: Znowu w siodle
Nie oceniaj dziewczyny po limuzynie
Dzieci przypominają sobie pierwszy dzień, kiedy Sarah przyjechała do Horselandu. Wszyscy ją posądzili, że będzie taką snobką jak Chloe i Zoey oraz tak zła jak one były.

Raz na koniu, raz pod koniem
Po ominięciu kilku ćwiczeń przez Almę, jej bieg przynosi rozczarowujące wyniki w skokach przez płotki. Ma problem z poniesieniem odpowiedzialności za swoje błędy, a także próbuje zrzucić z siebie winę za słabe przedstawienie. Kiedy Chloe wygrywa konkurs z doskonałym wynikiem, Alma w końcu zdaje sobie sprawę, że nie ma nikogo, kogo można by winić poza nią samą.

Znowu w siodle
Kiedy Molly odnosi poważny upadek, odkłada powrót do stajni. Jednak, gdy koń Sary - Scarlet, przybywa z potencjalnie poważną chorobą, tylko Molly jest dostępna, żeby pojechać po pomoc. Ostatecznie musi zmierzyć
Horseland: Znowu w siodlepełny opis produktu
Film CASS FILM Noddy buduje kosmiczną rakietę
Noddy buduje kosmiczną rakietę to brytyjski film animowany dla dzieci z 1998 roku, którego reżyserem jest Wayne Moss. W wersji oryginalnej postaciom głosów użyczyli Lauren Collins, Daniel Madger, Gina Sorell, Shadia Simmons, Goldy Notay. Autorami scenariusza są Enid Blyton i Jill Golick, a muzykę skomponowała Stacey Hersh.
Film CASS FILM Noddy buduje kosmiczną rakietępełny opis produktu
Film CASS FILM Miś Rupert: Rupert i wielki słonecznik Rupert Bear
Rupert i wielki słonecznik to film dla dzieci produkcji brytyjskiej z 2006 roku. Reżyseria Gary Hurst i Dale Schott, scenariusz Bruce Robb, Ken Ross i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Brygida Turowska, Grzegorz Drojewski oraz Beata Wyrąbkiewicz.
Film CASS FILM Miś Rupert: Rupert i wielki słonecznik Rupert Bearpełny opis produktu
Film CASS FILM Tomcio Paluch spotyka Calineczkę / Pocahontas
Tomcio Paluch spotyka Calineczkę / Pocahontas to zestaw dwóch animowanych filmów familijnych w polskiej wersji językowej.
Film CASS FILM Tomcio Paluch spotyka Calineczkę / Pocahontaspełny opis produktu
Film DISNEY Chip i Dale. Brygada RR przygoda 4 odc. 13-16 Chip and Dale Rescue Rangers
Chip i Dale. Brygada RR to film animowany produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria Alan Zaslove, John Kimball i Bob Zamboni, scenariusz Larry Swerdlove, Linda Woolverton i David Wise, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ewa Kania, Włodzimierz Bednarski oraz Ilona Kuśmierska.
Film DISNEY Chip i Dale. Brygada RR przygoda 4 odc. 13-16 Chip and Dale Rescue Rangerspełny opis produktu
Film CDP.PL Fineasz i Ferb: Dziobakowe święta Phineas und Ferb
Fineasz i Ferb: Dziobakowe święta to film animowany produkcji brytyjsko - amerykańskiej z 2009 roku. Reżyseria Zac Moncrief, scenariusz Michael Ryan, Kent Osborne oraz Bill Motz, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Wit Apostolakis, Mateusz Narloch i Wojciech Paszkowski.
Film CDP.PL Fineasz i Ferb: Dziobakowe święta Phineas und Ferbpełny opis produktu
Jake i piraci z Nibylandii: Ahoj, kamraci (seria Disney Junior)
Obierz kurs na przygodę u wybrzeży Nibylandii! Dołącz do małych piratów - Jake`a, Izy i Fajtka, papugi Czachusia oraz ich niezawodnego statku podczas wyprawy po zaginiony skarb. Uważaj jednak na złego Kapitana Haka, który wraz ze swoim wiernym towarzyszem Swątkiem będzie chciał skorzystać z okazji, by przywłaszczyć sobie łup. Pamiętaj: aby ich przechytrzyć, potrzebna jest praca zespołowa, spryt oraz magiczny pył. Przeżyj siedem baśniowych historii pełnych zawadiackich przygód, skarbów, muzyki i śmiechu!
Jake i piraci z Nibylandii: Ahoj, kamraci (seria Disney Junior)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Charlie i fabryka czekolady (Magia Kina) Charlie and the Chocolate Factory
Charlie i fabryka czekolady to film familijny produkcji amerykańsko - brytyjskiej z 2005 roku. Reżyserem filmu jest Tim Burton, twórcą scenariusza John August, a w rolach głównych występują Johnny Depp, Freddie Highmore oraz Helena Bonham Carter.
Film GALAPAGOS Charlie i fabryka czekolady (Magia Kina) Charlie and the Chocolate Factorypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Looney Tunes. Maluchy w pieluchach, cz. 2. Bawmy się w udawanie Baby Looney Tunes: Let's play pretend
Looney Tunes. Maluchy w pieluchach to amerykański serial animowany z 2002 roku, którego reżyserem jest Jeffrey Gatrall. W oryginalnej wersji językowej, głosów postaciom użyczyli Sam Vincent, Ian James Corlett, Terry Klassen, Britt McKillip. Autorami scenariusza są między innymi Sindy McKay i Michael Maler, a muzykę skomponował Steven Bernstein.
Film GALAPAGOS Looney Tunes. Maluchy w pieluchach, cz. 2. Bawmy się w udawanie Baby Looney Tunes: Let's play pretendpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Miś Yogi: zakochany na wiosnę Yogi Bear: Love Bugged Bear
Miś Yogi: zakochany na wiosnę to film animowany produkcji USA z 1958 roku. 6 miłosnych klasycznych kreskówek z Misiem Yogi na DVD.
Film GALAPAGOS Miś Yogi: zakochany na wiosnę Yogi Bear: Love Bugged Bearpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i brygada detektywów cz. 2 Scooby-Doo! Mystery Incorporated
Scooby-Doo i brygada detektywów cz. 2 to film animowany produkcji USA z 1969 roku. Reżyseria Victor Cook i Curt Geda, scenariusz Mitch Watson i Jed Elinoff, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Ryszard Olesiński, Jacek Bończyk oraz Anna Apostolakis.
Film GALAPAGOS Scooby-Doo i brygada detektywów cz. 2 Scooby-Doo! Mystery Incorporatedpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Kolekcja cz.2 (2 DVD) Szalone przygody Tom & Jerry: Adventures (2 DVD)
Film animowany w polskiej wersji językowej. Na dwóch płytach znajduje się aż 13 odcinków pełnych pościgów i szalonych przygód dwójki bohaterów. Tom i Jerry poszukują skarbów, tropią wieloryba, pojedynkują się na szpady a nawet odwiedzają las Sherwood.
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Kolekcja cz.2 (2 DVD) Szalone przygody Tom & Jerry: Adventures (2 DVD)pełny opis produktu
Bolek i Lolek wyruszają w świat: Łowcy bizonów
Odcinki:
1. W stepach Australii
2. Na wyspach Polinezji
3. Wyścig do bieguna
4. Polowanie na goryla
5. Nad Orinoko
6. Olimpiada w Mexico
7. Łowcy bizonów
Bolek i Lolek wyruszają w świat: Łowcy bizonówpełny opis produktu
Casper
Mały duszek Kacper, przygnębiony zachowaniem innych duchów, opuszcza dom i wyrusza na poszukiwanie przyjaciół. Na swej drodze spotyka kilku potencjalnych kandydatów na przyjaciół, jednak fakt, że jest duchem, wprawia ich w przerażenie. Tylko dzieci i młode zwierzęta nie okazują lęku i zaprzyjaźniają się z Kacprem. Razem przeżywają wspaniałe przygody.
Casperpełny opis produktu
Mały pingwin Pik-Pok: Zagubiony klucz
Pik-Pok to sympatyczny i rezolutny mały pingwin, który ma dość siedzenia na Wyspie Śnieżnych Burz i postanawia zwiedzić świat. Dzięki temu poznaje wielu wspaniałych przyjaciół oraz przeżywa wiele fascynujących przygód.
Płyta zawiera odcinki:
9. Zagubiony klucz
10. Podwieczorek z krokodylem
11. Kaczka zapominalska
12. Bohater dnia
14. Wycieczka nad jezioro
15. Parasol wujka
16. Wiercipiętka
17. Spotkanie z kolegą
Mały pingwin Pik-Pok: Zagubiony kluczpełny opis produktu
Film DISNEY Camp Rock Camp Rock
Camp Rock to film familijny produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Matthew Diamond, twórcami scenariusza są Julie Brown, Paul Brown i Karin Gist, a w rolach głównych występują Nick Jonas, Alyson Stoner, Joe Jonas oraz Kevin Jonas.
Film DISNEY Camp Rock Camp Rockpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dzieciństwo Kermita Kermit's Swamp Years
Dzieciństwo Kermita to pełnometrażowy film animowany produkcji amerykańskiej z 2002 roku. Jego reżyserem jest David Gumpel. W oryginalnej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli: Steve Whitmire, Joey Mazzarino, Dave Goelz i Bill Barretta.
Film IMPERIAL CINEPIX Dzieciństwo Kermita Kermit's Swamp Yearspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Potwory kontra obcy + Film o pszczołach
Potwory kontra obcy i Film o pszczołach to zestaw dwóch filmów animowanych dla dzieci z polskim dubbingiem, wyprodukowanych przez Studio Dreamworks. Wyreżyserowane zostały przez Conrada Vernona, Roba Lettermana, Steva Hicknera i Simona J. Smith.
Film IMPERIAL CINEPIX Potwory kontra obcy + Film o pszczołachpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na Misia 2
Sezon na Misia 2 to film animowany amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserami są Matthew O'Callaghan oraz Todd Wilderman. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Jarosław Boberek, Wojciech Paszkowski, Grzegorz Pawlak, Dariusz Toczek, Aneta Todorczuk-Perchuć.
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na Misia 2pełny opis produktu
Film JAWI Franklin chce mieć zwierzątko
Franklin chce mieć zwierzątko to film animowany produkcji francusko - kanadyjskiej z 2006 roku. Reżyserem jest Dominique Monfery. Twórcą scenariusza jest John van Bruggen. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Joanna Jabłczyńska, Artur Barciś.
Film JAWI Franklin chce mieć zwierzątkopełny opis produktu
Film JAWI Małe królestwo Bena i Holly - Gry i zabawy Ben and Holly's Little Kingdom
Małe królestwo Bena i Holly - Gry i zabawy to animowany film familijny brytyjskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserami oraz autorami scenariusza są Neville Astley i Mark Baker.
Film JAWI Małe królestwo Bena i Holly - Gry i zabawy Ben and Holly's Little Kingdompełny opis produktu
Niekończąca się opowieść
Bastian to młody chłopiec, który zamyka się w sobie po śmierci swojej matki. Zaczyna mieć problemy w szkole, nie potrafi nawiązać kontaktu z ojcem czy innymi dziećmi. Uciekając przed pewną szkolną bandą, przypadkiem wpada do pewnego antykwariatu, gdzie znajduje niesamowitą księgę, dzięki której Bastian odwiedza niesamowitą, fantastyczną krainę, której grozi zniszczenie i tylko on będzie w stanie uratować tę krainę i piękną cesarzową.
Niekończąca się opowieśćpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]