Film CASS FILM Smerfy: Utracona miłość Chlorindy
Smerfy: Utracona miłość Chlorindy to zestaw czterech odcinków amerykańsko-belgijskiego serialu animowanego, który opowiada o przygodach małych, niebieskich stworzeń wymyślonych przez rysownika komiksowego Peyo.
Film CASS FILM Smerfy: Utracona miłość Chlorindypełny opis produktu
Film CASS FILM Strażak Sam: Wygłupy
Strażak Sam to brytyjski serial animowany, który przedstawia przygody dzielnego strażaka Sama i jego przyjaciół. Na płycie znajduje się sześć odcinków: Wygłupy, Pożar na polu, Sprawa lukrecjowych nitek, Płomienny finał, Urodzinowa niespodzianka, Strażak przyszłości.
Film CASS FILM Strażak Sam: Wygłupypełny opis produktu
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki: Nie wiem kim chcę być Little Princess
Świat Małej Księżniczki to brytyjski serial animowany z 2006 roku. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli między innymi Beata Wyrąbkiewicz, Izabela Dąbrowska i Anna Apostolakis.
Film CASS FILM Świat Małej Księżniczki: Nie wiem kim chcę być Little Princesspełny opis produktu
Film CASS FILM Zgaduj z Jessem: Dlaczego pająki budują pajęczyny
Zgaduj z Jessem to brytyjski serial animowany opowiadający o przygodach czarno-białego kota Jessa, który wraz ze swoimi przyjaciółmi obserwuje otaczający go świat i odpowiada na pytania. Na płycie znajduje się aż sześć odcinków, w których Jess odkrywa miedzy innymi dlaczego pająki tkają sieci.
Film CASS FILM Zgaduj z Jessem: Dlaczego pająki budują pajęczynypełny opis produktu
Film CDP.PL Aryskotraci (Magiczna Kolekcja)
Aryskotraci to amerykański film animowany dla dzieci wyprodukowany przez Walta Disneya, który swą premierę miał w 1970 roku. Tytuł filmu jest połączeniem słów "arystokraci" i "kot".
Film CDP.PL Aryskotraci (Magiczna Kolekcja)pełny opis produktu
Film CDP.PL Avengers: Potęga i moc. Część 1 The Avengers: Earth's Mightiest Heroes
Avengers: Potęga i moc to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyseria Vinton Heuck i Ciro Nieli, scenariusz Caroline Farah, Christopher Yost i inni, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jakub Szydłowski, Wojciech Paszkowski oraz Krzysztof Szczerbiński.
Film CDP.PL Avengers: Potęga i moc. Część 1 The Avengers: Earth's Mightiest Heroespełny opis produktu
Film CDP.PL Dumbo (Magiczna Kolekcja)
Dumbo to pełnometrażowy film animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1941 roku. Obraz został wyreżyserowany przez Bena Sharpsteena. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Kazimierz Brusikiewicz, Maria Ciesielska i Zofia Grabowska.
Film CDP.PL Dumbo (Magiczna Kolekcja)pełny opis produktu
Film DISNEY Iniemamocni (Kolekcja Klasyki Pixara) The Incredibles
Iniemamocni to film animowany produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Brad Bird, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Piotr Fronczewski, Dorota Segda oraz Piotr Adamczyk.
Film DISNEY Iniemamocni (Kolekcja Klasyki Pixara) The Incrediblespełny opis produktu
Film CDP.PL Kurczak Mały (Magiczna Kolekcja) Chicken Little
Kurczak Mały to film animowany produkcji amerykańskiej z 2005 roku. Reżyserem filmu jest Mark Dindal, twórcami scenariusza są Steve Bencich i Ron Friedman, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Cezary Pazura, Andrzej Grabowski oraz Maciej Stuhr.
Film CDP.PL Kurczak Mały (Magiczna Kolekcja) Chicken Littlepełny opis produktu
Film CDP.PL Potwory i spółka (Kolekcja Klasyki Pixara) Monsters, Inc.
Potwory i spółka to film animowany produkcji amerykańskiej z 2001 roku. Reżyseria Pete Docter i David Silverman, scenariusz Andrew Stanton i Daniel Gerson, a głónym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Wojciech Paszkowski, Małgorzata Kożuchowska oraz Paweł Sanakiewicz.
Film CDP.PL Potwory i spółka (Kolekcja Klasyki Pixara) Monsters, Inc.pełny opis produktu
Film DISNEY Teraz Miki cz.2 Disneys Have a Laugh
Teraz Miki cz.2 to film animowany produkcji amerykańskiej z 1950 roku. Reżyseria i scenariusz Art Spigel, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Krzysztof Tyniec, Jarosław Boberek oraz Piotr Grabowski.
Film DISNEY Teraz Miki cz.2 Disneys Have a Laughpełny opis produktu
Film CDP.PL Wielki mysi detektyw (Magiczna Kolekcja) The Great Mouse Detective
Wielki mysi detektyw to pełnometrażowy film animowany stworzony w studiu Walta Disneya w 1986 roku. Jego reżyserem jest Ron Clements, John Musker, Burny Mattinson i Dave Michener. Bohaterom głosu użyczyli: Andrzej Blumenfeld, Andrzej Mastalerz i Stanisław Brudny.
Film CDP.PL Wielki mysi detektyw (Magiczna Kolekcja) The Great Mouse Detectivepełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Marysia i krasnoludki
Marysia i krasnoludki to baśń dla dzieci w reżyserii Jerzego Szeskiego. W filmie wystąpili: Małgorzata Piekarska, Wojciech Siemion. Głosu użyczyli: Gustaw Holoubek, Maja Komorowska, Barbara Horawianka.
Film GM DISTRIBIUTION Marysia i krasnoludkipełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Rodzina Leśniewskich (Platynowa Kolekcja Polskiego Kina)
Rodzina Leśniewskich to komedia dla dzieci i młodzieży w reżyserii Janusza Łęskiego. W filmie wystąpili: Krystyna Sienkiewicz, Krzysztof Kowalewski, Agata Młynarska, Maciej Strojny, Magda Scholl, Tomasz Brzeziński, Jan Himilsbach, Kazimierz Kaczor, Krzysztof Litwin.
Film GM DISTRIBIUTION Rodzina Leśniewskich (Platynowa Kolekcja Polskiego Kina)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Droga do El Dorado The Road To El Dorado
Droga do El Dorado to amerykański film animowany z 2000 roku, którego reżyserem jest Eric Bergeron. W polskiej wersji językowej głosów postaciom użyczyli: Jolanta Fraszyńska, Artur Żmijewski, Krzysztof Zakrzewski, Rafał Maćkowiak. Autorem scenariusza jest Ted Elliott, a muzykę skomponował Hans Zimmer.
Film IMPERIAL CINEPIX Droga do El Dorado The Road To El Doradopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Potwory kontra obcy + Kung Fu Panda
Potwory kontra obcy + Kung Fu Panda to zestaw dwóch filmów animowanych wyprodukowanych przez studio Dreamworks z polskim dubbingiem. Wyreżyserowane zostały przez Conrada Vernona, Roba Lettermana, Marka Osborne oraz Johna Stevensona.
Film IMPERIAL CINEPIX Potwory kontra obcy + Kung Fu Pandapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wpuszczony w kanał Flushed Away
Wpuszczony w kanał to film animowany produkcji brytyjsko - amerykańskiej z 2006 roku. Reżyseria David Bowers i Sam Fell, scenariusz Christopher Lloyd, Joe Keenan i William Davies, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Edyta Olszówka, Jacek Bończyk oraz Marcin Perchuć.
Film IMPERIAL CINEPIX Wpuszczony w kanał Flushed Awaypełny opis produktu
Film JAWI Świnka Peppa: Nad morzem
Świnka Peppa: Nad morzem to brytyjski serial animowany przeznaczony dla najmłodszych widzów. Na płycie znajduje się aż 13 odcinków opowiadających codzienne życie uroczej świnki Peppy.
Film JAWI Świnka Peppa: Nad morzempełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Ale robale: Historia mistrza procy
Ale robale: Historia mistrza procy to wyprodukowany w 2005 roku animowany film dla dzieci o przygodach trzech robali, które łączy przyjaźń.
Film MONOLITH VIDEO Ale robale: Historia mistrza procypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zakochany wilczek Alpha and Omega
Zakochany wilczek to amerykański film animowany z 2010 roku. Obraz wyreżyserował Anthony Bell i Ben Gluck. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu użyczyli: Waldemar Barwiński, Milena Suszyńska, Joanna Pach, Modest Ruciński i Agnieszka Kunikowska.
Film MONOLITH VIDEO Zakochany wilczek Alpha and Omegapełny opis produktu
Film VISION FILM 20.000 mil podmorskiej żeglugi
20.000 mil podmorskiej żeglugi to film animowany wyreżyserowany przez Warwicka Gilberta, stworzony na podstawie powieści Juliusza Verne'a pod tym samym tytułem.
Film VISION FILM 20.000 mil podmorskiej żeglugipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Atramentowe serce (Magia kina) Inkheart
Atramentowe serce to fantastyczny familijny film przygodowy brytyjsko-niemiecko-amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Iain Softley. Główne role zagrali: Brendan Fraser, Andy Serkis, Eliza Bennett.
Film GALAPAGOS Atramentowe serce (Magia kina) Inkheartpełny opis produktu
Film DISNEY Złota Rączka: Motocyklowa przygoda (Disney Junior) Złota Rączka: Motocyklowa przygoda (Disney Junior)
Złota Rączka: Motocyklowa przygoda to film animowany produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Susan Blu, twórcą scenariusza Scott Gray, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Krzysztof Szczerbiński, Joanna Węgrzynowska-Cybińska i Łukasz Lewandowski.
Film DISNEY Złota Rączka: Motocyklowa przygoda (Disney Junior) Złota Rączka: Motocyklowa przygoda (Disney Junior)pełny opis produktu
Film CASS FILM Truskawkowe ciastko BOX (3 DVD)
Truskawkowe ciastko to amerykański serial animowany opowiadający o przygodach pełnej energii i entuzjazmu dziewczynki, która ma wielu przyjaciół i nigdy się nie nudzi. W zestawie znajdują się trzy płyty DVD: Znikające fiołki, Porządki w salonie oraz Wielki zimowy bal.
Film CASS FILM Truskawkowe ciastko BOX (3 DVD)pełny opis produktu
Film DISNEY Zakochany kundel Lady and the Tramp
Zakochany kundel to film animowany produkcji amerykańskiej z 1955 roku. Reżyseria Hamilton Luske, Wilfred Jackson i Clyde Geronimi, scenariusz Erdman Penner, Don DaGradi i Joe Rinaldi, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Cezary Pazura, Radosław Pazura oraz Beata Kawka.
Film DISNEY Zakochany kundel Lady and the Tramppełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dora Poznaje Świat: Czas na odkrycia Doras Greatest Adventures
Dora Poznaje Świat: Czas na odkrycia to film animowany produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyseria Gary Conrad, George S. Chialtas i Sherie Pollack, scenariusz Chris Gifford i Valerie Walsh, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Tomasz Steciuk, Wojciech Paszkowski oraz Agnieszka Kunikowska.
Film IMPERIAL CINEPIX Dora Poznaje Świat: Czas na odkrycia Doras Greatest Adventurespełny opis produktu
Film CASS FILM Smerfy: Kłopoty Pracusia
Smerfy: Kłopoty Pracusia to zestaw pięciu odcinków amerykańsko-belgijskiego serialu animowanego, który opowiada o przygodach małych, niebieskich stworzeń wymyślonych przez rysownika komiksowego Peyo.
Film CASS FILM Smerfy: Kłopoty Pracusiapełny opis produktu
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Kocham Minnie Mickey Mouse Clubhouse
Klub Przyjaciół Myszki Miki: Kocham Minnie to animowany film familijny z serii Disney Junior, przeznaczonej dla dzieci w wieku 2-7 lat.
Film CDP.PL Klub Przyjaciół Myszki Miki: Kocham Minnie Mickey Mouse Clubhousepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie i Podwodna Tajemnica 1+2 Barbie in a Mermaid Tale
Barbie i Podwodna Tajemnica to film animowany produkcji amerykańskiej z roku 2010 i 2012. Reżyseria Adam L. Wood, scenariusz Elise Allen, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Dominika Sell oraz Joanna Węgrzynowska.
Film TIM FILM STUDIO Barbie i Podwodna Tajemnica 1+2 Barbie in a Mermaid Talepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]