Losowy produkt
Notebook ASUS R700VJ
Notebook ASUS R700VJ
Film GALAPAGOS Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole Legends of the Guardians. The Owls of Ga'Hoole
Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole to amerykański film animowany wyreżyserowany przez Zacka Snydera. W polskiej wersji językowej bohaterom głosu udzielili: Kamil Dominiak, Marta Dylewska, Andrzej Blumenfeld, Kacper Kuszewski i Grzegorz Pawlak.
Film GALAPAGOS Legendy sowiego królestwa: Strażnicy Ga'Hoole Legends of the Guardians. The Owls of Ga'Hoolepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Kolekcja cz.1 (2 DVD) Wakacyjne igraszki Tom & Jerry: Summer Holidays (2 DVD)
Film animowany w polskiej wersji językowej. Na dwóch płytach znajduje się aż 13 odcinków wypełnionych psotami sprytnej myszki i przebiegłego kocura. Tom i Jerry prowadzą potyczki nad morzem, gdzie spędzają wakacje.
Film GALAPAGOS Tom i Jerry: Kolekcja cz.1 (2 DVD) Wakacyjne igraszki Tom & Jerry: Summer Holidays (2 DVD)pełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Bolek i Lolek na wakacjach: Lunapark
Bolek i Lolek na wakacjach to polski serial animowany realizowany w latach 1965-1966. Na płycie znajduje się siedem odcinków: Lunapark, Grzybobranie, Strzelba i wędka, Fałszywy dziadek, Zabawa w rycerza, Na biwaku oraz W krainie 1001 nocy.
Film GM DISTRIBIUTION Bolek i Lolek na wakacjach: Lunaparkpełny opis produktu
Zabawy Bolka i Lolka
Płyta zawiera odcinki:
1. Gokarty
2. Niezwykłe odkrycie
3. Maszeruje wojsko
4. Mali filmowcy
5. Niefortunne niańki
6. Opiekunowie zwierząt
7. Czarna dama
Zabawy Bolka i Lolkapełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Król Maciuś I
Król Maciuś I to baśń dla dzieci w reżyserii Wandy Jakubowskiej. W filmie wystąpili: Juliusz Wyrzykowski, Ludwik Halicz, Elżbieta Buczek, Tadeusz Białoszczyński, Janusz Jaroń, Józef Kondrat.
Film GM DISTRIBIUTION Król Maciuś Ipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na misia 3 Open Season 3
Sezon na misia 3 to film animowany produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest Cody Cameron, twórcą scenariusza David I. Stern, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Jarosław Boberek, Wojciech Paszkowski i Dariusz Toczek.
Film IMPERIAL CINEPIX Sezon na misia 3 Open Season 3pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 2 (2 DVD)
Shrek2 to film animowany amerykańskiej produkcji z 2004 roku. Jego reżyserami są Andrew Adamson, Conrad Vernon, Kelly Asbury. W polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Zbigniew Zamachowski, Jerzy Stuhr, Agnieszka Kunikowska.
Film IMPERIAL CINEPIX Shrek 2 (2 DVD)pełny opis produktu
Film JAWI Świnka Peppa: Jazda na rowerze (DVD + Puzzle magnetyczne)
Świnka Peppa: Jazda na rowerze to brytyjski serial animowany dla najmłodszych widzów. Film z dołączonym gadżetem dla dzieci - puzzlami magnetycznymi, które można układać nawet na lodówce.
Film JAWI Świnka Peppa: Jazda na rowerze (DVD + Puzzle magnetyczne)pełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Hermie i Przyjaciele: Webster straszliwy pająk
Hermie i Przyjaciele: Webster straszliwy pająk to amerykański film animowany z 2004 roku w reżyserii Demetre Gionis. Pająk Webster przemierza ogród, aby zmierzyć się z długą listą swoich lęków. Okazuje się jednak, że to właśnie on jest wielkim i włochatym źródłem strachu dla wszystkich mieszkańców ogrodu.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Hermie i Przyjaciele: Webster straszliwy pająkpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Mały stateczek Eliasz Cz. 2 Elias: The Little Rescue Boat
Mały stateczek Eliasz to film animowany dla dzieci. Produkcja powstała w Norwegii w 2005 roku. Jej reżyserem jest Klaas Rusticus.
Film MONOLITH VIDEO Mały stateczek Eliasz Cz. 2 Elias: The Little Rescue Boatpełny opis produktu
Studio Ghibli: Podniebna poczta Kiki
Jak nakazuje tradycja, kiedy czarownica osiąga wiek 13 lat, musi opuścić rodzinny dom i zamieszkać w obcym mieście, które nie posiada własnej czarownicy. Kiki wsiada więc na miotłę i wraz z Jiji – gadającym kotem o sarkastycznym poczuciu humoru – wyrusza w nieznane. Początki nie są łatwe. Osiedla się w miejscu, gdzie nikogo nie zna i zdana jest wyłącznie na siebie. Z czasem jednak wszystko zdaje się powoli układać. Kiki zdobywa zaufanie i życzliwość mieszkańców miasta, a szczególną sympatią darzy ja pewien chłopiec?Na życie nasza mała czarownica zarabia doręczając ekspresowo przesyłki (oczywiście przy użyciu miotły). Niestety w pewnym momencie kończy się dobra passa – Kiki traci swoje magiczne zdolności.
Studio Ghibli: Podniebna poczta Kikipełny opis produktu
Film S.D.T. FILM Sąsiedzi: Stół bilardowy Pat a Mat
Sąsiedzi to serial animowany produkowany od 1976 roku w Czechosłowacji. Film opowiada o niezwykle zabawnych perypetiach dwóch sąsiadów - Pata i Mata.
Film S.D.T. FILM Sąsiedzi: Stół bilardowy Pat a Matpełny opis produktu
Studio Ghibli: Szept serca / Podniebna poczta Kiki / Powrót do marzeń
Szept serca
Czternastoletnia Shizuku jest pasjonatką książek. Nie tylko uwielbia je czytać, ale także marzy o tym, że kiedyś sama będzie je pisać. Wakacje spędza na lekturze książek z miejscowej biblioteki i na tworzeniu japońskich tekstów do znanych anglojęzycznych piosenek. Po jakimś czasie z zaskoczeniem odkrywa, że wszystkie książki, jakie wpadły w jej ręce, były wcześniej wypożyczone przez jednego i tego samego czytelnika?

Pewnego dnia Shizuku, podążając śladami tajemniczego kota, trafia do antykwariatu, gdzie poznaje chłopca o imieniu Seiji. Pasją Seiji są skrzypce pragnie on zostać ludwisarzem i, aby zrealizować to marzenie, gotów jest nawet na przeprowadzkę do Włoch. Shizuku i Seiji zaprzyjaźniają się. Shizuku podziwia chłopca za jego determinację i postanawia podążyć za jego przykładem - spróbować zrealizować swoje największe marzenie.

Podniebna poczta Kiki
Jak nakazuje tradycja, kiedy czarownica osiąga wiek 13 lat, musi opuścić rodzinny dom i zamieszkać w obcym mieście, które nie posiada własnej czarownicy. Kiki wsiada więc na miotłę i wraz z Jiji - gadającym kotem o sarkastycznym poczuciu humoru - wyrusza w nieznane. Początki nie są łatwe. Osiedla się w miejscu, gdzie nikogo nie zna i zdana jest wyłącznie na siebie. Z czasem jednak wszystko zdaje się powoli układać. Kiki zdobywa zaufanie i życzliwość mieszkańców miasta, a szczególną sympatią darzy ja pewien chłopiec?Na życie nasza mała czarownica zarabia doręczając ekspresowo przesyłki (oczywiście przy użyciu miotły). Niestety w pewnym momencie kończy się dobra passa - Kiki traci swoje magiczne zdolności.

Powrót do marzeń
Takeo ma 27 lat. Pracuje jako urzędniczka w jednej z dużych tokijskich firm. Jest samodzielna, ma poukładane życie, jednak nie czerpie z niego żadnej satysfakcji. Próbując powstrzymać narastającą frustrację i nudę, bierze urlop i wyjeżdża na wieś w odwiedziny do swojego kuzyna. Tam, pracując w polu i wypoczywając, powraca myślami do zapomnianego świata swojego dzieciństwa. Pierwsze dziecięce porywy serca, dojrzewanie, nieporozumienia w domu, kłopoty z matematyką i chłopcami?Te liryczne wspomnienia stają się dla Takeo kluczem do odnalezienia właściwej drogi życiowej.
Studio Ghibli: Szept serca / Podniebna poczta Kiki / Powrót do marzeńpełny opis produktu
Studio Ghibli: Szopy w natarciu
Piękny, usytuowany na wzgórzu las zamieszkany jest przez dość pokaźną społeczność szopów. Pomijając drobne sąsiedzkie waśnie, wiodą one życie spokojne i beztroskie - aż do chwili, kiedy w okolicy rozlega się warkot koparek i buldożerów. Okazuje się, że ludzie chcą zrównać las z ziemią i na tym miejscu wybudować osiedle mieszkaniowe. Szopy nie mogą do tego dopuścić. Postanawiają zastosować sabotaż: dzięki umiejętności transformacji, która umożliwia wcielenie się w dowolną postać, będą wszelkimi możliwymi sposobami utrudniać postęp prac budowlanych.
Studio Ghibli: Szopy w natarciupełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Barbie jako Księżniczka Wyspy Barbie as The Island Princess
Barbie jako Księżniczka Wyspy to film animowany produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Greg Richardson, twórcami scenariusza są Elana Lesser i Cliff Ruby, a głównym bohaterom w polskiej wersji językowej głosów użyczyli Beata Wyrąbkiewicz, Tomasz Steciuk oraz Anna Apostolakis-Gluzińska.
Film TIM FILM STUDIO Barbie jako Księżniczka Wyspy Barbie as The Island Princesspełny opis produktu
Słoniczka Nellie
Sympatyczna, różowa słoniczka Nellie mieszkała i pracowała w cyrku. Pewnej nocy, słoniczka usłyszała znajome nawoływania stada słoni. Nellie bardzo zatęskniła za swoją rodziną i przyjaciółmi i postanowiła ich odszukać. Spakowała swoje rzeczy w maleńką walizeczkę i wyruszyła w świat, w daleką, pełną przygód podróż
Słoniczka Nelliepełny opis produktu
Domisie
Czy byliście już w domisiowej krainie za Wielkim Lasem? Jeśli nie, to włóżcie płytę do odtwarzacza i wejdźcie do zaczarowanego świata, w którym spełniają się prawie wszystkie marzenia. Czekają tam na Was: roztrzepana Pysia, Amelia, która piecze najlepsze domisiowe ciasteczka na całym świecie, Eryk - łobuziak i łakomczuch Bazyli.
Domisiepełny opis produktu
Gruby. Film 2DVD
Przygoda i ostatnie echa wojny w emocjonującej opowieści dla młodzieży. Grupa uczniów podąża śladami historii o skarbach ukrytych w podziemiach XVII-wiecznej fortecy, gdzie obecnie mieści się ich szkoła. Chęć rozwiązania zagadki jest silniejsza od strachu, nawet gdy za sekretnymi drzwiami w szkolnej bibliotece znika dziwna postać. Czy w mrokach lochów uda im się poznać tajemnicę zjawy? A może nakryć całą szajkę?
  Odcinki:
 • Zdrajczyń
 • Szkoła
 • Tajemnica biblioteki
 • Klucz
 • Zasadzka
 • Na tropie
 • W podziemiach klasztoru
Gruby. Film 2DVDpełny opis produktu
Między nami bocianami (edycja 2-płytowa)
Bociany przynoszą szczęście. Niektórzy twierdzą nawet, że przynoszą dzieci. Wojtek i Matylda powracają z Afryki w rodzinne strony. W Bocianowie na ich gnieździe wykluwają się młode bocianiątka Bartek i Basia oraz kukułka Zuzia. Jak młodzi rodzice poradzą sobie z wychowaniem swoich pociech? Jakie przygody czekają ich dzieci zanim z rodzicami odlecą jesienią do Afryki?

Ciepła, nie pozbawiona humoru, animowana opowieść o rodzinie w serialu Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej zrealizowanym na zlecenie Telewizji Polskiej.
  1. Powrót boćków 2. Nas jest więcej 3. Pierwsze loty za płoty 4. Gdzie jest moja mama? 5. Czarny 6. Porwanie 7. Dziadek 8. Królestwo za królewnę 9. Birbonek 10. Geniusz Eugeniusz 11. Gogołki aniołki 12. Zapominalscy 13. Odlot
Między nami bocianami (edycja 2-płytowa)pełny opis produktu
Sceny z życia smoków
Seria filmów animowanych dla dzieci.
  Płyta zawiera odcinki:
 • Spotkanie
 • Żaba
 • Nauka latania
 • Wielkie pranie
 • Nocne przygody żaby
 • Urodziny
 • Wyprawa bardzo ratunkowa
Sceny z życia smokówpełny opis produktu
Pan Andersen opowiada: Nowe szaty cesarza i inne historie
 • Nowe szaty cesarza
 • Przed wielu laty żył cesarz, który tak bardzo kochał piękne stroje, że wydawał na nie wszystkie pieniądze ze skarbca. Rolnicy błagali go o wsparcie, armia potrzebowała umocnień na granicy, ale on myślał jedynie o strojach. Aż pewnego dnia przybyli do pałacu wielcy "artyści-projektanci mody" z wielkiego świata.

 • Zakochani
 • Nasza historia rozpoczyna się od gry. Charlie, wirujący bąk, jest od zawsze zakochany w Martinie, ślicznej piłeczce. Martina podobno zaręczona jest jednak z dobrodusznym wróbelkiem. Pewnego dnia Martina znika. Charlie przekonany, że ukochana prowadzi szczęśliwe życie ze swoim wybrankiem, przyrzeka, że nigdy już w nikim się nie zakocha. Ale gdzie naprawdę jest Martina?

 • Stara latarnia
 • Była kiedyś porządna stara latarnia, która pełniła swoją służbę przez wiele, wiele lat. Teraz przyszedł czas by odpoczęła. Dzięki magicznym prezentom podarowanym jej przez gwiazdy i chmury może dalej roztaczać blask, jednak już nie na starej uliczce, a w sercach ludzkich.

 • Rozbita butelka
 • Codzienne rzeczy, których zwykle nie zauważamy, mogą odgrywać niezwykłą rolę w naszym życiu. Nawet nie podejrzewamy, że są świadkami wielu ważnych wydarzeń, tak jak szyjka od rozbitej butelki po szampanie.
  Pan Andersen opowiada: Nowe szaty cesarza i inne historiepełny opis produktu
  Studio Ghibli: Szept serca
  Czternastoletnia Shizuku jest pasjonatką książek. Nie tylko uwielbia je czytać, ale także marzy o tym, że kiedyś sama będzie je pisać. Wakacje spędza na lekturze książek z miejscowej biblioteki i na tworzeniu japońskich tekstów do znanych anglojęzycznych piosenek. Po jakimś czasie z zaskoczeniem odkrywa, że wszystkie książki, jakie wpadły w jej ręce, były wcześniej wypożyczone przez jednego i tego samego czytelnika?

  Pewnego dnia Shizuku, podążając śladami tajemniczego kota, trafia do antykwariatu, gdzie poznaje chłopca o imieniu Seiji. Pasją Seiji są skrzypce pragnie on zostać ludwisarzem i, aby zrealizować to marzenie, gotów jest nawet na przeprowadzkę do Włoch. Shizuku i Seiji zaprzyjaźniają się. Shizuku podziwia chłopca za jego determinację i postanawia podążyć za jego przykładem – spróbować zrealizować swoje największe marzenie.
  Studio Ghibli: Szept sercapełny opis produktu
  Edi i Miś: Stworek Upiorek i inne historie
 • Stworek Upiorek
 • Ryś ogląda przerażającą bajkę o Upiorku, której bardzo się boi. Następnego dnia zaprasza on misia na oglądanie. Teraz obaj są przerażeni.

 • Naprawdę, naprawdę fajne rzeczy

 • Rysia przyjęcie dla Misia
 • Ryś nie może iść na przyjęcie do koleżanki, bo jest chory. Chłopiec chce pokazać Misiowi, jak fajne są przyjęcia, ale niestety mu nie wychodzi. Aż tu nagle niespodzianka.

 • List niespodzianka
 • Ryś i Miś leżąc na trawie marzą o lataniu. Nadarza się okazja, aby spełnić marzenie. Muszą zebrać i wysłać 10 kodów z płatków śniadaniowych, a wtedy wygrają samolot.

 • Misiozaurus Rex
 • Miś i Ryś znajdują jakąś kość, a może skamielinę. Wyobrażają sobie, jakby to było być dinozaurami albo jaskiniowcami.

 • Fajne zabawy
 • Ryś próbuje wymyślić zabawę, której jeszcze nikt w szkole nie zna. Ma on świetny pomysł – zabawa w misia.
  Edi i Miś: Stworek Upiorek i inne historiepełny opis produktu
  Listonosz Pat i piraci
  Do Listonosza przyjeżdża kuzyn Bat. Kiedy pokazuje swoją łódź Julianowi i jego przyjacielowi, spotykają pastora Timms’a. Opowiada im o tajemniczym zniknięciu Pucharu Zielonej Doliny. Okazuje się, że kiedyś schował ją Bat. Pat, jego kuzyn i chłopcy wypływają łódką w poszukiwaniu zaginionego pucharu. Czy uda im się go odnaleźć?
   Płyta zawiera 3 epizody:
  • Listonosz i Piraci
  • Listonosz i Barometr
  • Listonosz i Tuba
  Listonosz Pat i piracipełny opis produktu
  Hrabia Kaczula
  Przygody kaczego wampira, który postanowił zostać wegetarianinem. Mieszka w zamku ze służbą: podstępnym Igorem i beztroską nianią Nanny. Jego przeciwnikiem jest pogromca wampirów, doktor Von Goosewing, który za wszelką cenę chce zniszczyć hrabiego. Zamek potrafi przemieszczać się w czasoprzestrzeni i zabierać wszystkich, którzy się w nim znajdują w inne miejsce na ziemi.
   Spis Odcinków:
  • 1. Doktor Goosewing i Hrabia Kaczula
  • 2. Ratusz pełen Zgrozy
  • 3. Ale cyrk
  • 4. Kaczka z brokułami
  • 5. Zjazd rodzinny
  • 6. Złudne Złoto
  • 7. Porwanie
  • 8. Zaginiona dolina
  • 9. Niewiarygodnie Mała Kaczka
  Hrabia Kaczulapełny opis produktu
  Kudłate psiaki
  Przygotuj się na przygodę z niezapomnianymi psiakami. Piątka niesfornych szczeniaków odwiedza pokrytą lodem Alaskę, by zobaczyć fascynujący śnieżny wyścig.
  Dołącz do ulubionych bohaterów: przyjacielskiego Bamberiksa, rapującego Kolo, odważnej Pusi, łagodnego Buddy i brudaska Tarzana. Odkryj całe zaspy zabawy, rozrywki i przeróżnych innych przyjemności.
  Obejrzyj psiaki z całą rodziną, a po filmie nie zapomnij zajrzeć za kulisy produkcji, gdzie czekają na was psie sprawki, nowy teledysk, wpadki i wiele więcej!
  Kudłate psiakipełny opis produktu
  Złota Rączka: Wielki wyścig (seria Disney Junior)
  Serial opowiada o pomocnym i bystrym chłopcu Mańku Garcia. Odnosi się z szacunkiem do innych i zawsze używa słów "proszę" i "dziękuję". Maniek potrafi zrobić wszystko: jest wiecznym optymistą w świecie, który bardzo potrzebuje naprawy. Jego narzędzia są zawsze gotowe do pomocy, ale stanowią hałaśliwą, kłótliwą i zrzędliwą gromadkę. Wraz ze swoim zestawem mówiących narzędzi ma opinię największego eksperta w dziedzinie napraw w całym mieście.
  Złota Rączka: Wielki wyścig (seria Disney Junior)pełny opis produktu
  Film CDP.PL Aryskotraci / Lis i pies
  Zestaw dwóch pełnometrażowych filmów animowanych ze studia Walta Disneya: Aryskotraci z 1970 roku oraz Lis i Pies z 1981.
  Film CDP.PL Aryskotraci / Lis i piespełny opis produktu
  winka Peppa: Papierowe samoloty
  Peppa to mała świnka w czerwonej sukience. Jest rozbrykana , ciekawska, bardzo pomysłowa i uwielbia przygody. Świnka lubi czekoladowe ciasteczka, przyjęcia urodzinowe oraz rowerowe wycieczki i pikniki. Najbardziej jednak kocha swoje błotnisko, bo co jest lepszego na świecie niż skakanie w deszczu przez kałuże.
  winka Peppa: Papierowe samolotypełny opis produktu
  Film GALAPAGOS To Timmy cz. 3 - Urodziny
  To Timmy to brytyjski serial animowany, opowiadający o przygodach małego i bardzo sympatycznego baranka. Na płycie znajduje się trzynaście niezwykłych odcinków!
  Film GALAPAGOS To Timmy cz. 3 - Urodzinypełny opis produktu
  Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]