Film KINO ŚWIAT Rec 2 Rec 2
Rec 2 to horror produkcji hiszpańskiej z 2009 roku. Reżyseria i scenariusz Jaume Balagueró i Paco Plaza, a w rolach głównych występują Manuela Velasco, Ferrán Terraza oraz Carlos Olalla.
Film KINO ŚWIAT Rec 2 Rec 2pełny opis produktu
Film BEST FILM Krew jak czekolada Blood and Chocolate
Krew jak czekolada to horror wyprodukowany w Wielkiej Brytanii/Niemczech/USA/Rumunii z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Katja von Garnier. twórcami scenariusza Ehren Kruger, Christopher Landon, a w rolach głównych występują Agnes Bruckner, Hugh Dancy, Katja Riemann i Olivier Martinez.
Film BEST FILM Krew jak czekolada Blood and Chocolatepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dracula 3: Dziedzictwo Dracula III: Legacy
Dracula 3: Dziedzictwo to horror produkcji USA z 2005 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Patrick Lussier, współtwórcą scenariusza Joel Soisson, a w rolach głównych występują Rutger Hauer, Roy Scheider oraz Jason Scott Lee.
Film TIM FILM STUDIO Dracula 3: Dziedzictwo Dracula III: Legacypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Krzyk 4 Scream 4
Krzyk 4 to horror produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Wes Craven, twórcą scenariusza Kevin Williamson, a w rolach głównych występują David Arquette, Neve Campbell i Courteney Cox.
Film TIM FILM STUDIO Krzyk 4 Scream 4pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Blade: Mroczna trójca (2 DVD) Blade: Trinity
Blade: Mroczna trójca to horror akcji amerykańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest David S. Goyer. Główne role zagrali: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Dominic Purcell.
Film GALAPAGOS Blade: Mroczna trójca (2 DVD) Blade: Trinitypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 30 Dni Mroku: Czas Ciemności
30 Dni Mroku: Czas Ciemności to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Ben Ketai. Główne role zagrali: Kiele Sanchez, Mia Kirshner, Diora Baird, Harold Perrineau.
Film IMPERIAL CINEPIX 30 Dni Mroku: Czas Ciemnościpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Aligator 3 - Lake Placid
Aligator 3 - Lake Placid to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Steve Miner. Główne role zagrali: Bill Pullman, Bridget Fonda, Oliver Platt, Brendan Gleeson, Betty White.
Film IMPERIAL CINEPIX Aligator 3 - Lake Placidpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Drakula (2 DVD) Dracula
Drakula to horror romantyczny amerykańskiej produkcji z 1992 roku. Jego reżyserem jest Francis Ford Coppola. Główne role zagrali: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins.
Film IMPERIAL CINEPIX Drakula (2 DVD) Draculapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hostel
Hostel to horror amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego scenarzystą oraz reżyserem jest Eli Roth. W rolach głównych zagrali: Derek Richardson, Eythor Gudjonsson, Jay Hernandez.
Film IMPERIAL CINEPIX Hostelpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Lustra Mirrors
Lustra to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Alexandre Aja. Główne role zagrali: Kiefer Sutherland, Paula Patton, Cameron Boyce.
Film IMPERIAL CINEPIX Lustra Mirrorspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Nieproszeni goście The Uninvited
Nieproszeni goście to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserami są Charles Guard oraz Thomas Guard. Główne role zagrali: Emily Browning, Arielle Kebbel, David Strathairn.
Film IMPERIAL CINEPIX Nieproszeni goście The Uninvitedpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek trzynastego VI: Jason żyje Friday the 13th Part VI: Jason Lives
Piątek trzynastego VI: Jason żyje to horror amerykańskiej produkcji z 1986 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Tom McLoughlin. Główne role zagrali: Renee Jones, Kerry Noonan, C.J. Graham.
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek trzynastego VI: Jason żyje Friday the 13th Part VI: Jason Livespełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Księżyc w nowiu (Edycja limitowana, 2 DVD)
Księżyc w nowiu to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Chris Weitz. Główne role zagrali: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed.
Film MONOLITH VIDEO Księżyc w nowiu (Edycja limitowana, 2 DVD)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pogrzebany Buried
Pogrzebany to horror produkcji francusko - hiszpańsko - amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest Rodrigo Cortés, twórcą scenariusza Chris Sparling, a w rolach głównych wystąpili Ryan Reynolds, Robert Paterson i Samantha Mathis.
Film MONOLITH VIDEO Pogrzebany Buriedpełny opis produktu
Film VISION FILM Czas odkupienia
Czas odkupienia to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Dror Soref. Główne role zagrali: Claire Forlani, Paz Vega, Simon Baker.
Film VISION FILM Czas odkupieniapełny opis produktu
Film VISION FILM Klątwa 3: Powrót klątwy The Grudge 3
Klątwa 3: Powrót klątwy to horror produkcji USA z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Toby Wilkins, scenarzystą Brad Keene, a w rolach głównych występują Shawnee Smith, Marina Sirtis, Michael McCoy i Beau Mirchoff.
Film VISION FILM Klątwa 3: Powrót klątwy The Grudge 3pełny opis produktu
Film VISION FILM Paranormal Activity
Paranormal Activity to horror produkcji USA z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Oren Peli, a w rolach głównych występują Katie Featherston oraz Micah Sloat.
Film VISION FILM Paranormal Activitypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 4
Oszukać przeznaczenie 4 to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest David R. Ellis. Główne role zagrali: Shantel VanSanten, Nick Zano, Bobby Campo.
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 4pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Zamieć Whiteout
Zamieć to amerykański thriller z 2009 roku, którego reżyserem jest Dominic Sena. W filmie wystąpili Kate Beckinsale, Gabriel Macht, Tom Skerritt, Columbus Short, Alex O'Loughlin. Autorami scenariusza są Erich Hoeber, Jon Hoeber, Carey Hayes, Chad Hayes, a muzykę skomponował John Frizzell.
Film GALAPAGOS Zamieć Whiteoutpełny opis produktu
Film IDG Anioł śmierci
Anioł śmierci to znakomity thriller wyprodukowany w Wielkiej Brytanii w 2001 roku. Film wyreżyserował debiutant Paul Sarossy, który wcześniej tworzył zdjęcia do takich filmów jak Fałszywy trop, Mąż idealny, Tylko w duecie czy Słodkie jutro. W filmie wystąpili Dyer Clint, Howard Andrew, Mark Benton, Andrew Tiernan.
Film IDG Anioł śmiercipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 13 duchów
Trzynaście duchów to horror produkcji Kanada-USA wyreżyserowany w 2001 roku przez Stevena Becka. W rolach głównych wystąpili Lillard Matthew Lyn, Digga Rah, Murray F. Abraham, Davidtz Embeth Jean, Fadal Shannon Elizabeth, Shalhoub Tony.
Film IMPERIAL CINEPIX 13 duchówpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Fatalne zauroczenie (Złota kolekcja)
Fatalne zauroczenie to thriller amerykańskiej produkcji z 1987 roku. Jego reżyserem jest Adrian Lyne. Główne role zagrali: Glenn Close, Michael Douglas, Anne Archer.
Film IMPERIAL CINEPIX Fatalne zauroczenie (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dom śmierci
Dom śmierci to powstały na podstawie popularnej gry komputerowej horror produkcji USA z 2003 roku, którego reżyserem jest Uwe Boll. W filmie wystąpili Clint Howard, Tyron Leitso, Jonathan Cherry.
Film MONOLITH VIDEO Dom śmiercipełny opis produktu
Film VISION FILM Klątwa 2
Klątwa 2 to horror amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Takashi Shimizu. Główne role zagrali: Sarah Michelle Gellar, Amber Tamblyn, Takako Fuji.
Film VISION FILM Klątwa 2pełny opis produktu
Film BEST FILM Doomsday (edycja specjalna)
Doomsday to wciągający thriller z elementami science fiction produkcji Niemcy- RPA- USA- Wielka Brytania, zrealizowany w 2008 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Neil Marshall. W filmie wystąpili Bob Hoskins, Craig Convay, David O'Hara, Rhona Mitra.
Film BEST FILM Doomsday (edycja specjalna)pełny opis produktu
Film CDP.PL Znaki Signs
Znaki to thriller amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem oraz scenarzystą jest M. Night Shyamalan. W rolach głównych wystąpili Mel Gibson, Merrill Hess oraz Morgan Hess.
Film CDP.PL Znaki Signspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Roznosiciel Rosewood Lane
Roznosiciel to horror produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Victor Salva, a w rolach głównych występują Rose McGowan, Ray Wise oraz Lin Shaye.
Film MONOLITH VIDEO Roznosiciel Rosewood Lanepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 3
Paranormal activity 3 to horror amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserami są Henry Joost i Ariel Schulman. W filmie wystąpili: Katie Featherston, Sprague Grayden, Mark Fredrichs i Lauren Bittner.
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 3pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Sweeney Todd: Demoniczny Golibroda z Fleet Street (Premium Collection, 2 DVD)
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street to thriller amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Tim Burton. W rolach głównych wystąpili: Johnny Depp, Helen Bonham Carter, Alan Rickman, Tomothy Spall i Sacha Baron Cohen.
Film GALAPAGOS Sweeney Todd: Demoniczny Golibroda z Fleet Street (Premium Collection, 2 DVD)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Tranzyt Transit
Tranzyt to amerykański thriller zrealizowany w 2012 roku. Jego reżyserem jest Antonio Negret. W rolach głównych wystąpili: Jim Caviezel, James Frain, Elisabeth Röhm i Diora Baird.
Film MONOLITH VIDEO Tranzyt Transitpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]