Losowy produkt
Notebook SONY SVS1312R9E
Notebook SONY SVS1312R9E
Film GALAPAGOS Rzym (Sezony 1-2) Rome
Rzym to serial wojenny amerykańsko-brytyjskiej produkcji. Jego reżyserami są Allen Coulter oraz Michael Apted. Główne role zagrali: Kevin McKidd, Ray Stevenson, Ciaran Hinds.
Film GALAPAGOS Rzym (Sezony 1-2) Romepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rzym (Sezon 1) Rome
Rzym to serial wojenny amerykańsko-brytyjskiej produkcji. Jego reżyserami są Allen Coulter oraz Michael Apted. Główne role zagrali: Kevin McKidd, Ray Stevenson, Ciaran Hinds.
Film GALAPAGOS Rzym (Sezon 1) Romepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 1) Game of Thrones
Gra o tron to serial fantasy produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Twórcami i scenarzystami serialu są David Benioff i D.B. Weiss, a w rolach głównych występują Sean Bean, Lena Headey oraz Peter Dinklage.
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 1) Game of Thronespełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 2)
Gra o tron to amerykański serial fantasy będący adaptacją bestsellerowego cyklu powieściowego George'a R.R. Martina. W drugim sezonie wystąpili między innymi: Lena Headey, Michelle Fairley, Maisie Williams, Emilia Clarke, Jack Gleeson.
Film GALAPAGOS Gra o tron (Sezon 2)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rzym (Sezon 2) Rome
Rzym to serial wojenny amerykańsko-brytyjskiej produkcji. Jego reżyserami są Allen Coulter oraz Michael Apted. Główne role zagrali: Kevin McKidd, Ray Stevenson, Ciaran Hinds.
Film GALAPAGOS Rzym (Sezon 2) Romepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Upiór w Operze The Phantom of the Opera
Upiór w Operze to zapis koncertu, który odbył się w 25. rocznicę wystawienia sztuki Andrew Lloyda Webbera w Royal Albert Hall. Cameron Mackintosh stworzył niepowtarzalną i widowiskową inscenizację musicalu Upiór w Operze, w której wspólnie na scenie pojawia się ponad 200 osób, w tym obsada, orkiestra oraz kilku gości specjalnych.
Film TIM FILM STUDIO Upiór w Operze The Phantom of the Operapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step Up 3 (BD + DVD)
Step Up 3 to romans muzyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Jon Chu. Główne role zagrali: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Sharni Vinson.
Film MONOLITH VIDEO Step Up 3 (BD + DVD)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Beksa Cry-Baby
Beksa to komediowy film muzyczny z Johnnym Deppem w roli głównej. Jego reżyserem oraz twórcą scenariusza jest John Waters.
Film TIM FILM STUDIO Beksa Cry-Babypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Sława (Fame) Fame
Sława to amerykański film muzyczny z 2009 roku, którego reżyserem jest Kevin Tancharoen. W filmie wystąpili Asher Book, Kristy Flores, Paul Iacono, Paul McGill, Kay Panabaker. Autorką scenariusza jest Allison Burnett, a muzykę skomponował Mark Isham.
Film TIM FILM STUDIO Sława (Fame) Famepełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Chicago Chicago
Chicago to amerykański kryminał muzyczny z 2002 roku, którego reżyserem jest Rob Marshall. W filmie wystąpili Renee Zellweger, Catherine Zeta-Jones, Richard Gere, Queen Latifah, John C. Reilly. Autorem scenariusza jest Bill Condon, a muzykę skomponowali Danny Elfman i John Kander.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Chicago Chicagopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sparkle
Sparkle to amerykański film muzyczny z 2012 roku, którego reżyserem jest Salim Akil. W filmie wystąpili między innymi Jordin Sparks, Whitney Houston, Derek Luke, Mike Epps, Carmen Ejogo.
Film IMPERIAL CINEPIX Sparklepełny opis produktu
Film UNIVERSAL STUDIOS Mamma Mia! (Digibook) Mamma Mia!
Mamma Mia! to romantyczna komedia muzyczna w reżyserii Phyllidy Lloyd. W filmie wystąpili: Meryl Streep, Pierce Brosnan, Colin Firth, Julie Walters, Amanda Seyfried.
Film UNIVERSAL STUDIOS Mamma Mia! (Digibook) Mamma Mia!pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Love Never Dies Love Never Dies
Love Never Dies to musical produkcji australijskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Simon Phillips, twórcą scenariusza Andrew Lloyd Webber i Ben Elton, a w rolach głównych występują Ben Lewis, Anna O'Byrne oraz Simon Gleeson.
Film TIM FILM STUDIO Love Never Dies Love Never Diespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Burleska Burlesque
Burleska to amerykański musical w reżyserii Steve'a Antina. W rolach głównych wystąpili: Christina Aguilera, Cher, Stanley Tucci, Eric Dane i Kristen Bell.
Film IMPERIAL CINEPIX Burleska Burlesquepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dźwięki muzyki The Sound of Music
Dźwięki muzyki to amerykański musical z 1965 roku. Jego reżyserem jest Robert Wise. W rolach głównych wystąpili: Julie Andrews, Christopher Plummer, Eleanor Parker, Richard Haydn i Charmian Carr.
Film IMPERIAL CINEPIX Dźwięki muzyki The Sound of Musicpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Deszczowa piosenka (Edycja jubileuszowa 60. rocznica)
Deszczowa piosenka to amerykański musical z 1952 roku w reżyserii Stanleya Donena i Gene'a Kelly. W rolach głównych wystąpili: Gene Kelly, Donald O'Connor, Debbie Reynolds i Jean Hagen.
Film GALAPAGOS Deszczowa piosenka (Edycja jubileuszowa 60. rocznica)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Footloose
Footloose to film muzyczny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Craig Brewer. W rolach głównych wystąpili Kenny Wormald, Andie MacDowell oraz Dennis Quaid.
Film IMPERIAL CINEPIX Footloosepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Across the Universe
Across the Universe to musical amerykańskiej produkcji w reżyserii Julie Taymor. W filmie wystąpili: Jim Sturgess, Evan Rachel Wood, Joe Anderson, Dana Fuchs oraz lider zespołu U2 Bono (Paul David Hewson).
Film IMPERIAL CINEPIX Across the Universepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step Up 2
Step up 2 to romans muzyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Jon Chu. Główne role zagrali: Briana Evigan, Robert Hoffman, Adam G. Sevani.
Film MONOLITH VIDEO Step Up 2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Śpiewak jazzbandu The Jazz Singer
Śpiewak jazzbandu to amerykański dramat muzyczny z 1927 roku, którego reżyserem jest Alan Crosland. W rolach głównych wystąpili Al JolsonMay, McAvoy oraz Warner Oland.
Film GALAPAGOS Śpiewak jazzbandu The Jazz Singerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky Horror Picture Show
Rocky Horror Picture Show to fantastyczny musical zawierający elementy horroru, amerykańsko-brytyjskiej produkcji w reżyserii Jima Sharmana z 1975 roku. Główne role zagrali: Tim Curry, Gina Barrie, Susan Sarandon.
Film IMPERIAL CINEPIX Rocky Horror Picture Showpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO StreetDance 2 3D StreetDance 2
StreetDance 2 3D to film muzyczny produkcji brytyjskiej z 2012 roku. Reżyseria Max Giwa i Dania Pasquini, scenariusz Jane English, a w rolach głównych występują Falk Hentschel, Sofia Boutella oraz George Sampson.
Film MONOLITH VIDEO StreetDance 2 3D StreetDance 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Za kilka dolarów więcej
Za kilka dolarów więcej to western włosko-hiszpańskiej produkcji z 1965 roku, którego reżyserem jest Sergio Leone. Główne role zagrali: Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Gian Maria Volonte.
Film IMPERIAL CINEPIX Za kilka dolarów więcejpełny opis produktu
Film GALAPAGOS 300 (Premium Collection)
300 to historyczny film wojenny amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Zack Snyder. Główne role zagrali: Gerard Butler, Lena Headey, David Wenham, Dominic West.
Film GALAPAGOS 300 (Premium Collection)pełny opis produktu
Cyrano de Bergerac
Historia z gatunku płaszcza i szpady. Cyrano de Bergerac - dzielny, gaskoński szlachcic, obdarzony ogromnym nosem - kocha się bez wzajemności w pięknej Roksanie, która darzy uczuciem Christiana. Cyrano z miłości do Roksany pomaga mu zdobyć jej względy i rękę, pisząc za niego listy miłosne. Książę, który pragnie poślubić Roksanę, wysyła ich na wyprawę wojenną. Christian ginie, a Cyrano przez wiele lat po jego śmierci odwiedza regularnie Roksanę, ujawniając jej swą miłość i rolę w całej historii dopiero na łożu śmierci.
Cyrano de Bergeracpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Air America (Kino światowe)
Air America to amerykańska komedia sensacyjna z 1990 roku. Jej reżyserem jest Roger Spottiswoode. W filmie wystąpili Mel Gibson, Robert Downey Jr., Marshall Bell, David Bowe.
Film KINO ŚWIAT Air America (Kino światowe)pełny opis produktu
Magia wszechświata
Wydanie dwupłytowe. Pionierski serial naukowy próbujący znaleźć odpowiedzi na jedne z najważniejszych pytań dotyczących nas samych, wszechświata i świata, w których żyjemy. W ludzkiej naturze leży pragnienie odnalezienia odpowiedzi na te pytanie. Możemy przyjrzeć się naszej spuściźnie, cofając się setki tysięcy lat w przeszłość, aż do zarania ludzkości. Jednak nasza historia sięga jeszcze znacznie dalej, zaczyna się bowiem wraz z początkiem wszechświata. Wszechświata niemal nie da się pojąć rozumowo. Ma 13,7 miliarda lat, 93 miliardy lat świetlnych średnicy i znajduje się w nim ponad 100 miliardów galaktyk, a w każdej z nich setki miliardów gwiazd. W tym serialu porzucimy suchą naukę. Postaramy się za to zajrzeć w głębiny wszechświata i poznać jego tajemnicę.
Magia wszechświatapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX The Social Network (Dwudyskowa edycja kolekcjonerska)
The Social Network to amerykański film biograficzny z 2010 roku. Obraz wyreżyserował David Fincher. W rolach głównych wystąpili: Jesse Eisenberg, Justin Timberlake i Andrew Garfield.
Film IMPERIAL CINEPIX The Social Network (Dwudyskowa edycja kolekcjonerska)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dobry, zły i brzydki
Dobry, zły i brzydki to western włosko-hiszpańskiej produkcji z 1966 roku, którego reżyserem jest Sergio Leone. Główne role zagrali: Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Eli Wallach.
Film IMPERIAL CINEPIX Dobry, zły i brzydkipełny opis produktu
Film CDP.PL Pearl Harbor Pearl Harbor
Pearl Harbor to film wojenny produkcji USA z 2001 roku. Reżyserem filmu jest Michael Bay, scenariusz Randall Wallace, w rolach głównych występują Ben Affleck, Josh Hartnett, Kate Beckinsale, Cuba Gooding Jr., Jon Voight i Alec Baldwin.
Film CDP.PL Pearl Harbor Pearl Harborpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]