Losowy produkt
Notebook ASUS K56CB
Notebook ASUS K56CB
Film TIM FILM STUDIO Green Zone (DVD + KSIĄŻKA)
Green Zone to dramat wojenny z 2010 roku, którego reżyserem jest Paul Greengrass. W rolach głównych wystąpili: Matt Damon, Greg Kinnear, Amy Ryan, Martin Brown. Film ukazuje się w kolekcji Miliony wspomnień wydanej z okazji jubileuszu Universal Pictures.
Film TIM FILM STUDIO Green Zone (DVD + KSIĄŻKA)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Pokuta (DVD + Książka) Atonement
Pokuta to melodramat francusko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Joe Wright. W rolach głównych wystąpili: Keira Knightley, James McAvoy, Romola Garai i Saoirse Ronan. Film ukazuje się w kolekcji Miliony wspomnień wydanej z okazji jubileuszu Universal Pictures.
Film TIM FILM STUDIO Pokuta (DVD + Książka) Atonementpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Robin Hood (DVD + Książka)
Robin Hood to dramat przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2010 roku, którego reżyserem jest Ridley Scott. W rolach głównych wystąpili: Russell Crowe, Cate Blanchett i Max von Sydow. Film ukazuje się w kolekcji Miliony wspomnień wydanej z okazji jubileuszu Universal Pictures.
Film TIM FILM STUDIO Robin Hood (DVD + Książka)pełny opis produktu
Golgota wrocławska
Golgota wrocławska to wyjątkowa opowieść o odkrywaniu prawdy zapisanej w nigdy nie wysłanych listach. W 1994 roku natrafia na nie młody historyk piszący doktorat, który znajduje pożegnalne listy skazańców oczekujących w końcu lat czterdziestych na wykonanie wyroku śmierci. Dzięki nim poznaje sprawę Henryka Szweycera, bojownika powstań śląskich. Odkrywa tajemnicę ukartowanego procesu, w orzeczeniu którego za kradzież kilkudziesięciu znaczków pocztowych zasądzono i wykonano trzy wyroki śmierci. Jego dokumentalne śledztwo nie jest proste- otrzymuje anonimy, pogróżki, głuche telefony, a nawet zakaz korzystania z dokumentów. Ale upór naukowca ma sens, bo doprowadza do ujawnienia dramatycznej historii każdego z bohaterów. Rekonstruuje przebieg okrutnego śledztwa i sylwetki prześladowców. Po pięćdziesięciu latach wysyła rodzinom zamordowanych ich pożegnalne listy. W końcu, wspólnie ze swoimi uczniami, organizuje wystawę, która upamiętnia ich los. Zdjęcia powstały w naturalnych przestrzeniach Wrocławia, między innymi w więzieniu przy Kleczkowskiej oraz na cmentarzu Osobowickim.
Golgota wrocławskapełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO PitBull / Uwikłanie
Zestaw dwóch polskich filmów fabularnych: PitBull (2005) oraz Uwikłanie (2011).
Film TIM FILM STUDIO PitBull / Uwikłaniepełny opis produktu
Film CDP.PL Informator (Kolekcja Filmowe Przeboje) The Insider
Informator to dramat biograficzny amerykańskiej produkcji z 1999 roku, którego reżyserem jest Michael Mann. Główne role zagrali: Al Pacino, Russell Crowe, Christopher Plummer.
Film CDP.PL Informator (Kolekcja Filmowe Przeboje) The Insiderpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Ondine + 3 filmy gratis
Ondine to film fabularny amerykańsko-irlandzkiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Neil Jordan. W rolach głównych wystąpili: Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś, Alison Barry i Stephen Rea.
Film MONOLITH VIDEO Ondine + 3 filmy gratispełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Zapaśnik
Zapaśnik to amerykański dramat sportowy z 2008 roku, którego reżyserem jest Darren Aronofsky. W filmie wystąpili Mickey Rourke, Evan Rachel Wood, Marisa Tomei, Judah Friedlander, Todd Barry.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Zapaśnikpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Odwróceni zakochani Upside Down
Odwróceni zakochani to francusko-kanadyjski film dramatyczny z 2012 roku. Jego reżyserem jest Juan Diego Solanas. W rolach głównych wystąpili Jim Sturgess oraz Kirsten Dunst.
Film MONOLITH VIDEO Odwróceni zakochani Upside Downpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bitwa pod Wiedniem September Eleven 1683
Bitwa pod Wiedniem to dramat historyczny polsko-włoskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest Renzo Martinelli. W filmie wystąpili: F. Murray Abraham, Enrico Lo Verso, Alicja Bachleda-Curuś, Jerzy Skolimowski oraz Piotr Adamczyk.
Film MONOLITH VIDEO Bitwa pod Wiedniem September Eleven 1683pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Babel
Babel to dramat amerykańskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem jest Alejandro Gonzalez Inarritu. Główne role zagrali: Brad Pitt, Cate Blanchett, Gael García Bernal.
Film MONOLITH VIDEO Babelpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Dopóki piłka w grze Trouble with the Curve
Dopóki piłka w grze to amerykański dramat z 2012 roku, którego reżyserem jest Robert Lorenz. W rolach głównych wystąpili Clint Eastwood, Amy Adams oraz Justin Timberlake.
Film GALAPAGOS Dopóki piłka w grze Trouble with the Curvepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Cocktail
Cocktail to dramat obyczajowy amerykańskiej produkcji z 1988 roku. Jego reżyserem jest Roger Donaldson. Główne role zagrali: Tom Cruise, Bryan Brown, Elisabeth Shue.
Film IMPERIAL CINEPIX Cocktailpełny opis produktu
Film GALAPAGOS 300 mil do nieba
300 mil do nieba to polski film z 1989 roku w reżyserii Macieja Dejczera oparty na prawdziwych wydarzeniach. W filmie wystąpili Edward Warwas, Ania Dejczer, Jerzy Schejbal, Henryk Niebudek, Ryszard Mróz, Wiesław Komasa, Adrianna Biedrzyńska, Aleksander Bednarz.
Film GALAPAGOS 300 mil do niebapełny opis produktu
Film VITRAFILM Rozdarte serce The Heart of Me
Rozdarte serce to niemiecko-brytyjski film dramatyczny z 2002 roku, którego reżyserem jest Thaddeus O'Sullivan. W rolach głównych wystąpili Helena Bonham Carter, Olivia Williams oraz Paul Bettany.
Film VITRAFILM Rozdarte serce The Heart of Mepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wysłannik przyszłości The Postman
Wysłannik przyszłości to dramat przygodowy produkcji amerykańskiej z 1997 roku. Reżyserem filmu jest Kevin Costner, twórcami scenariusza są Brian Helgeland i Eric Roth, a w rolach głównych występują Kevin Costner, Will Patton oraz Olivia Williams.
Film GALAPAGOS Wysłannik przyszłości The Postmanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wielkie nadzieje
Wielkie nadzieje to melodramat, którego reżyserem jest Alfonso Cuaron. W filmie wystąpili: Ethan Hawke, Gwyneth Paltrow, Anne Bancroft, Robert De Niro.
Film IMPERIAL CINEPIX Wielkie nadziejepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Ucieczka z Sobiboru Escape from Sobibor
Ucieczka z Sobiboru to dramat produkcji jugosłowiańsko - brytyjskiej z 1987 roku. Reżyserem filmu jest Jack Gold, twórcami scenariusza są Reginald Rose i Richard Rashke, a w rolach głównych występują Joanna Pacuła, Rutger Hauer oraz Alan Arkin.
Film KINO ŚWIAT Ucieczka z Sobiboru Escape from Sobiborpełny opis produktu
Film VITRAFILM Barbarossa
Barbarossa to dramat historyczny włoskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Renzo Martinelli. W filmie wystąpili między innymi: Rutger Hauer, Kasia Smutniak, Raz Degan, F. Murray Abraham, Christo Jivkov.
Film VITRAFILM Barbarossapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bullet Boy
Bullet Boy to dramat brytyjskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Saul Dibb. Główne role zagrali: Ashley Walters, Leon Black, Chris Callendar.
Film MONOLITH VIDEO Bullet Boypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł (DVD + Książka)
Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł to polski dramat z 2011 roku, którego reżyserem jest Antoni Krauze. W rolach głównych wystąpili: Piotr Fronczewski, Wojciech Pszoniak, Marta Honzatko, Michał Kowalski.
Film KINO ŚWIAT Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł (DVD + Książka)pełny opis produktu
Dziennik zakrapiany rumem (booklet)
Wybuchowa mieszanka gorących rytmów, karaibskiego słońca i rumu!

Johnny Depp (Wrogowie Publiczni, Piraci z Karaibów Trylogia) wciela się rolę Paula Kempa, dziennikarza, który zmęczony wielkomiejskim hałasem i stylem życia Nowego Jorku przenosi się na rajską wyspę Puerto Rico, aby pisać dla lokalnej gazety prowadzonej przez utrudzonego życiem redaktora Lottermana (Richard Jenkins, Spotkanie, Królestwo).

Paul poznaje piękną i zmysłową Chenault (Amber Heard, Piekielna Zemsta). Kobieta okazuje się narzeczoną skorumpowanego amerykańskiego biznesmena Sandersona (Aaron Eckhart, Dziękujemy za palenie), który planuje nielegalne wybudowanie sieci hoteli w dziewiczych rejonach wyspy. Kemp zostanie uwikłany w intrygę i stanie przed wyborem, czy poświęcić dziennikarską niezależność dla pieniędzy czy skompromitować przedsiębiorcę i odzyskać piękną Chenault.

To wszystko rozgrywa się w przepięknych krajobrazach Karaibów, zakrapiane dużą dawka rumu.

Dziennik zakrapiany rumem to adaptacja powieści Huntera S. Thompsona (Las Vegas Parano), ulubionego pisarza Johnny’ego Deppa. Zdjęcia zrealizował Dariusz Wolski (Alicja w krainie czarów, Piraci z Karaibów, Karmazynowy przypływ).
Dziennik zakrapiany rumem (booklet)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO 10 lat 10 Years
10 lat to amerykański dramat komediowy z 2011 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Jamie Linden. W rolach głównych wystąpi: Rosario Dawson, Jenna Dewan-Tatum, Chris Pratt, Channing Tatum.
Film MONOLITH VIDEO 10 lat 10 Yearspełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA 9 Songs
9 Songs to dramat brytyjskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Michael Winterbottom. Główne role zagrali: Kieran O'Brien, Margo Stilley, Huw Bunford.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA 9 Songspełny opis produktu
Film GUTEK FILM Bestie z południowych krain Beasts of the Southern Wild
Bestie z południowych krain to amerykański dramat fantasy z 2012 roku, którego reżyserem jest Benh Zeitlin. W rolach głównych wystąpili Quvenzhané Wallis i Dwight Henry.
Film GUTEK FILM Bestie z południowych krain Beasts of the Southern Wildpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Eichmann
Eichmann to węgiersko-brytyjski dramat biograficzny z 2007 roku, którego reżyserem jest Robert Young. W rolach głównych wystąpili: Troy Garity, Thomas Kretschmann, Franka Potente.
Film MONOLITH VIDEO Eichmannpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Kolejny rok Another Year
Kolejny rok to dramat brytyjskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Mike Leigh. W rolach głównych wystąpili: Jim Broadbent, Lesley Manville i Ruth Sheen.
Film TIM FILM STUDIO Kolejny rok Another Yearpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Droga The Road
Droga to dramat amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest John Hillcoat. W rolach glównych wystąpili: Viggo Mortensen, Kodi Smit-McPhee, Robert Duvall, Charlize Theron, Guy Pearce.
Film KINO ŚWIAT Droga The Roadpełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Tulipany
Tulipany to dramat obyczajowy wyreżyserowany przez Jacka Borcucha. W filmie wystąpili Jan Nowicki, Zygmunt Malanowicz, Małgorzata Braunek, Andrzej Chyra, Ilona Ostrowska.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Tulipanypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Fast Food Nation
Fast Food Nation to dramat amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem jest Richard Linklater. Główne role zagrali: Wilmer Valderrama, Catalina Sandino Moreno, Ana Claudia Talancón.
Film MONOLITH VIDEO Fast Food Nationpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]