Losowy produkt
Notebook LENOVO G580AH
Notebook LENOVO G580AH
Film IMPERIAL CINEPIX Przyczajony tygrys, ukryty smok (Złota kolekcja)
Przyczajony tygrys, ukryty smok to dramat chińskiej produkcji z 2000 roku, którego reżyserem jest Ang Lee. Główne role zagrali: Yun-Fat Chow, Michelle Yeoh, Zhang Ziyi.
Film IMPERIAL CINEPIX Przyczajony tygrys, ukryty smok (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX To nie jest kraj dla starych ludzi (Złota kolekcja) No Country for Old Men
To nie jest kraj dla starych ludzi to thriller amerykańskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserami są Joel Coen i Ethan Coen. Główne role zagrali: Tommy Lee Jones, Javier Bardem, Josh Brolin.
Film IMPERIAL CINEPIX To nie jest kraj dla starych ludzi (Złota kolekcja) No Country for Old Menpełny opis produktu
Wielki Gatsby
Tytułowy bohater Jay Gatsby od lat jest zakochany w nieszczęśliwej w małżeństwie Daisy. Piękna lecz rozpieszczona Disy wiele lat wcześniej porzuciła go dla bogatszego mężczyzny. Gdy Gatsby zdobywa wreszcie majątek postanawia odzyskać Daisy. Romans odnawia się, skomplikowany splot nieszczęśliwych wypadków prowadzi do tragedii.
Wielki Gatsbypełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ziemia obiecana (2DVD)
Ziemia obiecana to dramat historyczny w reżyserii Andrzeja Wajdy. W filmie wystąpili: Andrzej Seweryn, Anna Nehrebecka, Bożena Dykiel, Daniel Olbrychski, Wojciech Pszoniak, Franciszek Pieczka.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Ziemia obiecana (2DVD)pełny opis produktu
Odgrobadogroba
Nieduża miejscowość w słoweńskim regionie Karst. Główny bohater filmu, Pero, to inteligentny mężczyzna po trzydziestce. Mieszka w domu rodzinnym wraz z siostrami, ojcem i siostrzeńcem Johnnym. W jego codziennym życiu często gości także sąsiad Stooki, ojciec Johnny`ego - Jagger, oraz Renata - największa miłość Pero. Swój niewątpliwy talent pisarski mężczyzna realizuje tworząc mowy pogrzebowe. Nie są to zwyczajne elegie na cześć zmarłych. Pero, nie zawsze świadomie, wplata w nie własny sposób postrzegania biegu wydarzeń i filozofii życia.
Odgrobadogrobapełny opis produktu
Film IDG Mroźne piekło Namgeuk-ilgi
Mroźne piekło to dramat przygodowy południowokoreańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Pil-Sung Yim. Główne role zagrali: Kang-ho Song, Ji-tae Yu, Hee-soon Park.
Film IDG Mroźne piekło Namgeuk-ilgipełny opis produktu
Dzień zero
Nastały czasy w Stanach Zjednoczonych, kiedy powrócił pobór wojskowy. Trójka najlepszych przyjaciół otrzymuje wezwanie do wojska oraz 30 dni na zgłoszenie się do służby. W tym czasie zostaną zmuszeni do konfrontacji wszystkiego, co myśleli dotychczas o odwadze, obowiązku, miłości, przyjaźni i honorze.
Dzień zeropełny opis produktu
Film BEST FILM The Limits of Control
The Limits of Control to dramat kryminalny hiszpańsko-japońsko-amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Jim Jarmusch. Główne role zagrali: Bill Murray, Tilda Swinton, John Hurt.
Film BEST FILM The Limits of Controlpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Upperdog
Upperdog to norweski dramat komediowy z 2009 roku, którego reżyserką i scenarzystką jest Sara Johnsen. W rolach głównych wystąpili: Agnieszka Grochowska, Bang Chau, Hermann Sabado oraz Mads Sjogard Pettersen.
Film TIM FILM STUDIO Upperdogpełny opis produktu
Kartoteka
Telewizyjna realizacja dramatu Tadeusza Różewicza, który na stałe wszedł do kanonu literatury światowej. Bezimienny - a właściwie obdarzony wieloma imionami - bohater przerzuca kartotekę własnego życia, zagląda raz w dalszą raz w bliższą przeszłość. Luźno powiązane ze sobą sceny, epizody i pojawiające się osoby tworzą jego biografię, która jest świadectwem zapisu doświadczeń i stanu świadomości całego pokolenia "Kolumbów".
Kartotekapełny opis produktu
Niewidzialny świat
Akcja filmu toczy się w Afryce w latach 50. Historia niebezpiecznej relacji między dwiema kobietami podczas rządów apartheidu. Główne bohaterki znacznie się od siebie różnią. Jedna walczy ze stereotypami, chodząc w spodniach i prowadząc kawiarnię. Druga to typowa gospodyni domowa z mężem, dwójką dzieci, nieśmiała, niepewna siebie. Kiedy się spotykają, zaczynają się prawdziwe perypetie życiowe.

Film na podstawie powieści "The World Unseen" autorstwa Shamim Sarif.
Niewidzialny światpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Najdłuższy dzień
Najdłuższy dzień to dramat wojenny, amerykańskiej produkcji z 1962 roku, którego reżyserami są Ken Annakin i Andrew Marton. Główne role zagrali: John Wayne, Henry Fonda, Robert Mitchum.
Film IMPERIAL CINEPIX Najdłuższy dzieńpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Boxcar Bertha
Boxcar Bertha to dramat amerykańskiej produkcji z 1972 roku, którego reżyserem jest Martin Scorsese. Główne role zagrali: Barbara Hershey, David Carradine, Barry Primus.
Film IMPERIAL CINEPIX Boxcar Berthapełny opis produktu
Film BEST FILM Daas Daas
Daas to dramat - kostiumowy produkcji polskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Adrian Panek, a w rolach głównych występują Andrzej Chyra, Olgierd Łukaszewicz oraz Robert Gonera.
Film BEST FILM Daas Daaspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mój tydzień z Marilyn My Week with Marilyn
Mój tydzień z Marilyn to dramat biograficzny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Simon Curtis. W rolach głównych wystąpili: Michelle Williams, Eddie Redmayne, Judi Dench i Kenneth Branagh.
Film TIM FILM STUDIO Mój tydzień z Marilyn My Week with Marilynpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zachować twarz
Zachować twarz to amerykański komediodramat z 2004 roku, który został wyreżyserowany przez Alice Wu. W filmie wystąpili Michelle Krusiec, Joan Chen, Lynn Chen, Jin Wang, Jessica Hecht.
Film IMPERIAL CINEPIX Zachować twarzpełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Symetria
Symetria to dramat wyreżyserowany przez Konrada Niewolskiego. W rolach głównych wystąpili Arkadiusz Detmer, Andrzej Chyra, Mariusz Jakus, Borys Szyc, Janusz Bukowski.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Symetriapełny opis produktu
Być jak Stanley Kubrick
Film oparty został na autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce w latach 1998-1999, kiedy Kubrick pracował w Londynie na planie "Oczu szeroko zamkniętych". W mieście pojawił się wówczas mężczyzna, który podając się za niego, uczestniczył w wielu ekskluzywnych przyjęciach i bez problemu wchodził do najdroższych londyńskich restauracji i klubów. Szczególnie interesujący jest fakt, że mężczyzna ten nie był w ogóle podobny do Kubricka.
Być jak Stanley Kubrickpełny opis produktu
Reguły kłamstwa
Psychologiczny dramat ze środowiska grupy terapeutycznej, gdzie jedenaścioro ludzi spróbuje zerwać ze swoją przeszłością. Motto ich starań dałoby się jednak sprowadzić do nieziszczalnego pragnienia - obym znalazł siłę zmienić to, co zmienić mogę i pogodzić się z tym, czego zmienić nie mogę i niech potrafię te dwie rzeczy od siebie oddzielić. Większość ludzi tutaj by chętnie zapomniała o swojej przeszłości. Mają około trzydziestki, a w ich życiorysach znaleźć można wszystkie grzechy świata. Kłamali, kradli, oszukiwali, myśleli tylko o sobie, a jeden z nich nawet zabił. Na razie nikt nie wie, kto, ale prawda wyjdzie na jaw. O ile jest prawdą to, co ludzie nazywają wspomnieniami? To nie jest opowieść o kryminalistach. Każdy z nich jest tu dobrowolnie i może odejść, gdy zechce.
Reguły kłamstwapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Bobby
Bobby to dramat amerykańskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Emilio Estevez. W filmie wystąpili: Anthony Hopkins, Sharon Stone, Demi Moore, Laurence Fishburne, Helen Hunt, William H. Macy, Heather Graham, Elijah Wood, Lindsay Lohan.
Film KINO ŚWIAT Bobbypełny opis produktu
Lokatorka
Bobby Long, były wykładowca akademicki i jeden z jego studentów Lawson Pines wiodą nieskomplikowane życie w Nowym Orleanie. Największą przyjemność czerpią z wylegiwania się na sofie, czytania i topienia smutków w alkoholu. Ich losy zmieniają się w momencie, kiedy Pursy pojawia się w Nowym Orleanie, aby zamieszkać w domu po swojej zmarłej matce, nie wiedząc, iż zamieszkują go dwaj obcy mężczyźni. Ponieważ nikt nie chce odejść, zmuszeni są mieszkać we trójkę. Upływający czas udowadnia im coraz bardziej, jak mocno są ze sobą związani.
Lokatorkapełny opis produktu
Film GUTEK FILM Wstyd Shame
Wstyd to brytyjski dramat z 2011 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Steve McQueen. W filmie wystąpili Michael Fassbender, Carey Mulligan, Nicole Beharie, Elizabeth Masucci, Alex Manette. Muzykę skomponował Harry Escott.
Film GUTEK FILM Wstyd Shamepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dobry doktor The Good Doctor
Dobry doktor to amerykański film dramatyczny zawierający elementy thrillera, którego reżyserem jest Lance Daly. W rolach głównych wystąpili: Orlando Bloom, Riley Keough, Rob Morrow.
Film MONOLITH VIDEO Dobry doktor The Good Doctorpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Zostawić Las Vegas (Kino światowe)
Zostawić Las Vegas to dramat amerykańskiej produkcji z 1995 roku, którego reżyserem jest Mike Figgis. W rolach głównych wystąpili Nicolas Cage oraz Elisabeth Shue.
Film KINO ŚWIAT Zostawić Las Vegas (Kino światowe)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Ciało za milion The Big White
Ciało za milion to dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Mark Mylod. Główne role zagrali: Robin Williams, Holly Hunter, Giovanni Ribisi.
Film KINO ŚWIAT Ciało za milion The Big Whitepełny opis produktu
Film GUTEK FILM Dobre chęci Den goda viljan
Dobre chęci to film biograficzny z 1992 roku, który opowiada o burzliwym związku rodziców Ingmara Bergmana. Jego reżyserem jest Bille August, zaś autorem scenariusza sam Bergman. W rolach głównych wystąpili: Samuel Froler, Pernilla August oraz Max von Sydow.
Film GUTEK FILM Dobre chęci Den goda viljanpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Werdykt (Legendy Hollywood) The Verdict
Werdykt to dramat amerykańskiej produkcji z 1982 roku, którego reżyserem jest Sidney Lumet. Główne role zagrali: Paul Newman, Charlotte Rampling, Jack Warden.
Film IMPERIAL CINEPIX Werdykt (Legendy Hollywood) The Verdictpełny opis produktu
Film VITRAFILM W pogoni za sławą Delirious
W pogoni za sławą to amerykański dramat komediowy z 2006 roku, którego reżyserem jest Tom DiCillo. W rolach głównych wystąpili: Steve Buscemi, Michael Pitt, Gina Gershon, Alison Lohman.
Film VITRAFILM W pogoni za sławą Deliriouspełny opis produktu
Film AGAINST GRAVITY Boski
Boski to francusko-włoski dramat biograficzny z 2008 roku, którego reżyserem jest Paolo Sorrentino. Obraz przedstawia sylwetkę Giulio Andreottiego - polityka związanego z chrześcijańskimi demokratami, który przez wiele lat był głównym rozgrywającym na włoskiej scenie politycznej.
Film AGAINST GRAVITY Boskipełny opis produktu
Film GALAPAGOS Upadek Falling Down
Upadek to dramat produkcji francusko - amerykańsko - brytyjskiej z 1993 roku. Reżyserem filmu jest Joel Schumacher, twórcą scenariusza Ebbe Roe Smith, a w rolach głównych występują Michael Douglas, Robert Duvall oraz Barbara Hershey.
Film GALAPAGOS Upadek Falling Downpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]