Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Notebook SAMSUNG NP370R5E
Film VISION FILM American Buffalo
American Buffalo to dramat w reżyserii Michaela Corrente. W rolach głównych wystąpili: Dustin Hoffman, Dennis Franz oraz Sean Nelson.
Film VISION FILM American Buffalopełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Życie z wojną w tle Life During Wartime
Życie z wojną w tle to amerykański dramat komediowy z 2009 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Todd Solondz. W filmie wystąpili: Shirley Henderson, Allison Janney, Ciaran Hinds, Charlotte Rampling.
Film MONOLITH VIDEO Życie z wojną w tle Life During Wartimepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Żądło The Sting
Żądło to kryminalny dramat komediowy amerykańskiej produkcji z 1973 roku. Jego reżyserem jest George Roy Hill. Główne role zagrali: Paul Newman, Robert Redford, Robert Shaw.
Film TIM FILM STUDIO Żądło The Stingpełny opis produktu
Film GUTEK FILM Rozstanie Jodaeiye Nader az Simin
Rozstanie to dramat produkcji irańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Asghar Farhadi, a w rolach głównych występują Peyman Maadi, Leila Hatami oraz Sareh Bayat.
Film GUTEK FILM Rozstanie Jodaeiye Nader az Siminpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dług
Dług to dramat sensacyjny polskiej produkcji z 1999 roku, którego reżyserem jest Krzysztof Krauze. Główne role zagrali: Robert Gonera, Jacek Borcuch, Andrzej Chyra.
Film TIM FILM STUDIO Długpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Joanna (Kino Festiwalowe) Joanna
Joanna to dramat produkcji polskiej z 2010 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Feliks Falk, a w rolach głównych występują Stanisława Celińska, Urszula Grabowska, Izabela Kuna i Kinga Preis.
Film TIM FILM STUDIO Joanna (Kino Festiwalowe) Joannapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sztuka dorastania The Art of Getting By
Sztuka dorastania to dramat produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Gavin Wiesen, a w rolach głównych występują Freddie Highmore, Emma Roberts oraz Rita Wilson.
Film IMPERIAL CINEPIX Sztuka dorastania The Art of Getting Bypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Ścigani Crossing Over
Ścigani to dramat produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Wayne Kramer, a w rolach głównych występują Harrison Ford, Ray Liotta oraz Ashley Judd.
Film KINO ŚWIAT Ścigani Crossing Overpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Spadkobiercy The Descendants
Spadkobiercy to amerykański dramat z 2011 roku. Jego reżyserem jest Alexander Payne. W rolach głównych wystąpili: George Clooney, Shailene Woodley i Amara Miller.
Film IMPERIAL CINEPIX Spadkobiercy The Descendantspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Brudny glina Rampart
Brudny glina to amerykański dramat kryminalny z 2011 roku. Jego reżyserem jest Oren Moverman. W filmie wystąpili między innymi Woody Harrelson, Ben Foster, Sigourney Weaver, Anne Heche i Cynthia Nixon.
Film MONOLITH VIDEO Brudny glina Rampartpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bezpieczeństwo narodowe
Bezpieczeństwo narodowe to dramat polityczny w reżyserii Daniela Sackheima. W filmie wystąpili: Scott Glenn, Tom Skerritt, Grant Show, Marisol Nichols.
Film IMPERIAL CINEPIX Bezpieczeństwo narodowepełny opis produktu
Film AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Żart (Złote Lata Filmu Czeskiego)
Żart to czechosłowacki dramat komediowo-obyczajowy z 1969 roku, którego reżyserem jest Jaromil Jires. W filmie wystąpili między innymi Josef Somr, Jana Ditetova oraz Ludek Munzar.
Film AGENCJA ARTYSTYCZNA MTJ Żart (Złote Lata Filmu Czeskiego)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kronika Chronicle
Kronika to dramat science fiction amerykańskiej produkcji z 2012 roku. Jego reżyserem jest Joshua Trank. W rolach głównych wystąpili: Dane DeHaan, Alex Russell i Michael B. Jordan.
Film IMPERIAL CINEPIX Kronika Chroniclepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Medium (Premium Collection) Hereafter
Medium to amerykański film dramatyczny z 2010 roku, którego reżyserem jest Clint Eastwood. W rolach głównych wystąpili: Matt Damon, Cécile De France, George McLaren, Frankie McLaren i Lyndsey Marshal.
Film GALAPAGOS Medium (Premium Collection) Hereafterpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Młyn i krzyż (Digipack) The Mill and the Cross
Młyn i krzyż to dramat polsko-szwedzkiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem jest Lech Majewski. W rolach głównych wystąpili: Rutger Hauer, Michael York i Charlotte Rampling.
Film GALAPAGOS Młyn i krzyż (Digipack) The Mill and the Crosspełny opis produktu
Film AGAINST GRAVITY Raj: miłość Paradies: Liebe
Raj: miłość to dramat z 2012 roku, którego scenarzystą i reżyserem jest Ulrich Seidl. W filmie wystąpili Margarete Tiesel, Peter Kazungu, Inge Maux, Dunja Sowinetz.
Film AGAINST GRAVITY Raj: miłość Paradies: Liebepełny opis produktu
Film BEST FILM Plac Zbawiciela (Kanon filmów polskich)
Plac Zbawiciela to dramat polskiej produkcji z 2006 roku, którego reżyserami są Joanna Kos-Krauze i Krzysztof Krauze. Główne role zagrali: Jowita Budnik, Arkadiusz Janiczek, Ewa Wencel, Dawid Gudejko, Natan Gudejko, Beata Fudalej, Małgorzata Rudzka.
Film BEST FILM Plac Zbawiciela (Kanon filmów polskich)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Ogród Luizy
Ogród Luizy to dramat romantyczny polskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Maciej Wojtyszko. Główne role zagrali: Marcin Dorociński, Kinga Preis, Patrycja Soliman, Krzysztof Stroiński.
Film TIM FILM STUDIO Ogród Luizypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Zakochany Szekspir
Zakochany Szekspir to melodramat kostiumowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest John Madden. Główne role zagrali: Joseph Fiennes, Gwyneth Paltrow, Judi Dench.
Film TIM FILM STUDIO Zakochany Szekspirpełny opis produktu
Między światami
Historia kobiety, która po dramatycznym przeżyciu próbuje odnaleźć się na krawędzi dwóch światów. Niezrozumiana przez twardo stąpającego po ziemi męża, znajduje pocieszenie w przyjaźni z tajemniczym młodzieńcem, który kiedyś przyczynił się do jej kłopotów. Chłopak oczaruje ją niezwykłą wizją rzeczywistości, która pozwoli bohaterce pogodzić się z przewrotnym losem i odnaleźć upragnioną drogę do szczęścia.
Między światamipełny opis produktu
Film BEST FILM Hotel Ruanda
Hotel Ruanda to dramat historyczny z 2004 roku, którego reżyserem jest Terry George. Główne role zagrali: Don Cheadle, Sophie Okonedo, Nick Nolte.
Film BEST FILM Hotel Ruandapełny opis produktu
Film BEST FILM Obywatel Milk
Obywatel Milk to dramat biograficzny amerykańskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserem jest Gus Van Sant. Główne role zagrali: Sean Penn, Josh Brolin, Emile Hirsch.
Film BEST FILM Obywatel Milkpełny opis produktu
Film CDP.PL Zaklinacz koni (Długie wieczory)
Zaklinacz koni to melodramat w reżyserii Roberta Redforda. W filmie wystąpili: Robert Redford, Kristin Scott Thomas, Scarlett Johansson, Neill Sam.
Film CDP.PL Zaklinacz koni (Długie wieczory)pełny opis produktu
I zbaw nas ode złego
Utrzymana w stylu "Nędznych Psów" Sama Peckinpaha opowieść o nienawiści i uprzedzeniach wobec obcych. Zamknięte małomiasteczkowe społeczeństwo kierowane przez charyzmatycznego, ale ogarniętego obsesją religijną, przywódcę, staje w obliczu dramatu. Tragiczna, niewyjaśniona śmierć kobiety powoduje drastyczną eskalację zbrodni i nienawiści wobec podejrzanego o przestępstwo uchodźcę z Bośni. W jego obronie staje tylko jeden człowiek, wobec którego kieruje się cała wrogość podjudzanego tłumu. Brak tolerancji, nienawiść do obcych, obsesje i uprzedzenia to nie tylko domena krajów trzeciego świata. To wszystko może zdarzyć się nawet w cywilizowanej podobno Danii.Jeden z najlepszych filmów skandynawskich ostatnich lat, wielokrotnie nagradzany i nominowany na festiwalach europejskich.
I zbaw nas ode złegopełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Coco Chanel
Coco Chanel to dramat francuskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Anne Fontaine. Główne role zagrali: Audrey Tautou, Alessandro Nivola, Marie Gillain.
Film TIM FILM STUDIO Coco Chanelpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Casablanca (2 DVD)
Casablanca to melodramat amerykańskiej produkcji z 1942 roku, którego reżyserem jest Michael Curtiz. Główne role zagrali: Humphrey Bogart, Ingrid Bergman, Paul Henreid.
Film GALAPAGOS Casablanca (2 DVD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Szare ogrody
Szare ogrody to dramat biograficzny wyreżyserowany przez Michaela Sucsy. W rolach głównych wystąpili Drew Barrymore, Jessica Lange, Jeanne Tripplehorn, Daniel Baldwin, Justin Louis.
Film GALAPAGOS Szare ogrodypełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tramwaj zwany pożądaniem Dwupłytowa Edycja Specjalna (Legendy Kina)
Tramwaj zwany pożądaniem to dramat wyreżyserowany przez Elia Kazana. W rolach głównych wystąpili Marlon Brando, Vivien Leigh, Kim Hunter, Karl Malden, Rudy Bond.
Film GALAPAGOS Tramwaj zwany pożądaniem Dwupłytowa Edycja Specjalna (Legendy Kina)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Cienka czerwona linia (Złota kolekcja)
Cienka czerwona linia to dramat wojenny amerykańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest Terrence Malick. Główne role zagrali: George Clooney, Woody Harrelson, Nick Nolte, Ben Chaplin, Sean Penn, John Travolta, John Savage, John Cusack.
Film IMPERIAL CINEPIX Cienka czerwona linia (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Easy Rider (Złota kolekcja)
Easy Rider to dramat amerykańskiej produkcji z 1969 roku, którego reżyserem jest Dennis Hopper. Główne role zagrali: Peter Fonda, Dennis Hopper, Jack Nicholson, Karen Black.
Film IMPERIAL CINEPIX Easy Rider (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]