Losowy produkt
Notebook ASUS X55VD
Notebook ASUS X55VD
Film IMPERIAL CINEPIX Western BOX (Garść dynamitu, Siedmiu wspaniałych, Alamo)
Pakiet trzech westernów: Garść dynamitu, Siedmiu wspaniałych, Alamo.
Film IMPERIAL CINEPIX Western BOX (Garść dynamitu, Siedmiu wspaniałych, Alamo)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dolar za martwego Dollar for the Dead
Dolar za martwego to western amerykańsko-hiszpańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Gene Quintano. W rolach głównych wystąpili Emilio Estevez, William Forsythe i Howie Long.
Film MONOLITH VIDEO Dolar za martwego Dollar for the Deadpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hud
Hud to western amerykańskiej produkcji z 1963 roku. Jego reżyserem jest Martin Ritt. Scenariusz napisali: Larry McMurtry oraz Irving Ravetch. Główne role zagrali: Paul Newman, Melvyn Douglas, Patricia Neal.
Film IMPERIAL CINEPIX Hudpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Django + książka Django Unchained
Django to western z 2012 roku w reżyserii i według scenariusza Quentina Tarantino, w którym główne role zagrali Jamie Foxx, Christoph Waltz oraz Leonardo DiCaprio.
Film IMPERIAL CINEPIX Django + książka Django Unchainedpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Admirał Admiral
Admirał to rosyjski dramat wojenny zrealizowany 2008 roku. Obraz wyreżyserował Andrei Kravchuk. W rolach głównych wystąpili: Konstantin Khabensky, Elizaveta Boyarskaya, Sergey Bezrukov, Richard Bohringer i Fiodor Bondarczuk.
Film KINO ŚWIAT Admirał Admiralpełny opis produktu
Film BEST FILM Rozważna i romantyczna Sense and sensibility
Rozważna i romantyczna to miniserial obyczajowy produkcji angielskiej z 2008 roku. Reżyserem jest John Alexander. Autorem scenariusza jest Andrew Davies. W rolach głównych występują: Janet McTeer, Hattie Morahan, David Morrissey.
Film BEST FILM Rozważna i romantyczna Sense and sensibilitypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dobry, zły i brzydki
Dobry, zły i brzydki to western włosko-hiszpańskiej produkcji z 1966 roku, którego reżyserem jest Sergio Leone. Główne role zagrali: Clint Eastwood, Lee Van Cleef, Eli Wallach.
Film IMPERIAL CINEPIX Dobry, zły i brzydkipełny opis produktu
Film PROPAGANDA FILM Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię
Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię to polski film kryminalno-psychologiczny z 1969 roku, którego reżyserem jest Janusz Majewski. W filmie wystąpili Zygmunt Hübner, Barbara Brylska, Krzysztof Żurek, Ryszard Filipski, Piotr Pawłowski.
Film PROPAGANDA FILM Zbrodniarz, który ukradł zbrodniępełny opis produktu
Planeta ludzi (blu-ray)
Idący w ślady "Planety Ziemi" i "Życia" ośmioodcinkowy hit telewizyjny jest wspaniałą opowieścią o niezwykłych, złożonych, nader ważnych, a czasami trudnych związkach człowieka z naturą. Ludzie to najdoskonalsze zwierzęta - najlepiej radzący sobie gatunek na planecie. Od mroźnej Arktyki po parujące lasy deszczowe, od maleńkich wysepek na wielkich oceanach po spieczone słońcem pustynie - ludzie znajdują niezwykłe sposoby, by przystosować się do warunków i przetrwać w najtrudniejszych nawet miejscach. Czynią to wykorzystując swoją niezwykłą odwagę i pomysłowość, ucząc się żyć obok i zaprzęgać do własnych celów inne stworzenia zamieszkujące te nieprzystępne miejsca.

"Planeta ludzi" opowiada 80 inspirujących historii, z których wiele nigdy wcześniej nie pojawiało się w telewizji. Towarzyszą im dźwięki inspirowanej odgłosami świata muzyki w kompozycji wielokrotnie nagradzanego Nitina Sawhney`a. Każdy odcinek skupia się na innym środowisku i pokazuje, jak mieszkańcy tego rejonu znajdowali niezwykłe rozwiązania poważnych problemów. Na koniec widzowie odwiedzą miejską dżunglę, w jakiej współcześnie żyje większość z nas i odkryją, dlaczego związki ludzkości z przyrodą są najważniejsze właśnie tam.
Planeta ludzi (blu-ray)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Siedmiu wspaniałych (Złota Kolekcja) The Magnificent Seven
Siedmiu wspaniałych to western amerykańskiej produkcji z 1960 roku, którego reżyserem jest John Sturges. Główne role zagrali: Yul Brynner, Eli Wallach, Steve McQueen.
Film IMPERIAL CINEPIX Siedmiu wspaniałych (Złota Kolekcja) The Magnificent Sevenpełny opis produktu
Home (blu-ray)
Po raz pierwszy na świecie, jednego dnia, w Międzynarodowym Dniu Ochrony Srodowiska, 5 czerwca 2009 - równocześnie w 85 krajach, w kinach, w telewizji, na DVD i w Internecie będzie miała miejsce premiera największego na świecie multimedialnego wydarzenia pro-ekologicznego. Premiera filmu HOME-S.O.S. Ziemia. Wspólny projekt Luca Bessona i fotografa Yanna Arthusa-Bertranda to zapierające dech w piersiach, piekne i poruszające obrazy. To niesamowita podróż w głąb australijskiej rafy koralowej, wędrówka przez niebezpieczne amazońskie lasy, bezkresną pustynię Gobi i industrialne dzielnice Szanghaju. Podróż przez wszystkie kontynenty, której celem jest zwrócenie uwagi świata na problemy i zagrożenia środowiska naturalnego: globalne ocieplenie, umierające lasy, wymieranie gatunków zwierząt i roślin, na kończące się zasoby naturalne. Efekt przewracającego się domina klęsk ekologicznych może zapoczątkować katastrofalne konsekwencje. Film HOME-S.O.S. Ziemia to ostrzeżenie przed zagładą, to wołanie naszej Planety o ratunek.
Home (blu-ray)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Troja wersja reżyserska (Premium Collection) Troy
Troja to wojenny film kostiumowy produkcji amerykańsko - brytyjskiej z 2004 roku. Reżyserem filmu jest Wolfgang Petersen, twórcą scenariusza David Benioff, a w rolach głównych występują Brad Pitt, Eric Bana i Orlando Bloom.
Film GALAPAGOS Troja wersja reżyserska (Premium Collection) Troypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Alvarez Kelly
Alvarez Kelly to western w reżyserii Edwarda Dmyrtyka. W filmie wystąpili: William Holden, Richard Widmark, Janice Rule, Patrick O'Neal, Victoria Shaw.
Film IMPERIAL CINEPIX Alvarez Kellypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Silverado
Silverado to western amerykańskiej produkcji z 1985 roku. Jego reżyserem jest Lawrence Kasdan. Główne role zagrali: Kevin Kline, Scott Glenn, Rosanna Arquette.
Film IMPERIAL CINEPIX Silveradopełny opis produktu
Film CASS FILM Pierwszy śnieg The First Snow of Winter
Pierwszy śnieg to brytyjski film animowany z 1998 roku, którego reżyserem jest Graham Ralph. W wersji oryginalnej postaciom głosów użyczyli Sorcha Cusack, Miriam Margolyes, Neil McCaul, Dermot Morgan, Kate Sachs. Autorami scenariusza są David Freedman i Alan Gilbey, a muzykę skomponował Tolga Kashif.
Film CASS FILM Pierwszy śnieg The First Snow of Winterpełny opis produktu
Film VISION FILM Gustloff - Rejs ku śmierci BOX Die Gustloff
Gustloff - Rejs ku śmierci to dramat historyczny produkcji niemieckiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Joseph Vilsmaier, twórcą scenariusza Rainer Berg, a w rolach głównych występują Kai Wiesinger, Valerie Niehaus i Michael Mendl.
Film VISION FILM Gustloff - Rejs ku śmierci BOX Die Gustloffpełny opis produktu
Invictus (blu-ray)
Spędził 27 lat w więzieniu za swą heroiczną walkę z apartheidem. Co więc zrobił Nelson Mandela po tym, jak został wybrany na urząd prezydenta Południowej Afryki? Odrzucił chęć zemsty, wybaczył swoim oprawcom i odnalazł nadzieję na narodową jedność w najbardziej nieoczekiwanym miejscu: na boisku rugby. Clint Eastwood imponująco wyreżyserował podnoszący na duchu film o drużynie i ludziach zainspirowanych do osiąganięcia wielkich rzeczy. Morgan Freeman wcielił się w rolę Mandeli, który zmobilizował kapitana narodowej drużyny rugby oraz jej zawodników do dokonania czegoś niemożliwego i wygrania Pucharu Świata. Jeden zespół, jedno państwo. Uniwersalny język sportu jeszcze nigdy nie przemówił tak emocjonująco jak w filmie Invictus - Niepokonany Clinta Eastwooda.
Invictus (blu-ray)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Invictus - Niepokonany (Premium Collection) Invictus
Invictus - Niepokonany to film biograficzny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Clint Eastwood. W rolach głównych wystąpili: Morgan Freeman, Matt Damon, Langley Kirkwood i Robert Hobbs.
Film GALAPAGOS Invictus - Niepokonany (Premium Collection) Invictuspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wzgórze rozdartych serc (Clint Eastwood Kolekcja)
Wzgórze rozdartych serc to amerykański dramat wojenny z 1986 roku, którego reżyserem i odtwórcą jednej z głównych ról jest Clint Eastwood. W pozostałych rolach wystąpili Marsha Mason, Everett McGill, Moses Gunn, Eileen Heckart.
Film GALAPAGOS Wzgórze rozdartych serc (Clint Eastwood Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Życie mniej zwyczajne (Lektor) The Life Less Ordinary
Życie mniej zwyczajne to brytyjski komediodramat z 1997 roku, którego reżyserem jest Danny Boyle. W filmie wystąpili Cameron Diaz, Ian Holm, Delroy Lindo, Ewan McGregor, Holly Hunter.
Film IMPERIAL CINEPIX Życie mniej zwyczajne (Lektor) The Life Less Ordinarypełny opis produktu
Letnie igrzyska zwierząt
W tym niezwykłym filmie łączącym nauki przyrodnicze i sportowe emocje, ssaki, ptaki, ryby, gady i płazy stają do współzawodnictwa w niezwykłych zawodach w sześciu olimpijskich dyscyplinach: skoku w dal, skoku wzwyż, podnoszenie ciężarów, bieg na 100 metrów, pływanie i strzelectwo. Rozgrywane na prawdziwym, wypełnionym publicznością stadionie zawody, dostarczają wielu wrażeń, jednocześnie ukazują fascynujące i spektakularne umiejętności przedstawicieli świata fauny.
Letnie igrzyska zwierzątpełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Damy i huzary
Damy i huzary to spektakl Teatru Telewizji w reżyserii Olgi Lipińskiej. Obsada: Danuta Szaflarska, Ryszarda Hanin, Zofia Kucówna, Bożena Dykiel, Marek Walczewski, Bronisław Pawlik, Wojciech Pokora, Jan Kobuszewski.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Damy i huzarypełny opis produktu
Para w Polskę - telewizyjny przewodnik po kraju
Cykliczny program telewizyjny o tematyce krajoznawczej, w którym gospodarze prezentują widzom regiony Polski i ciekawe miejscowości. Poznajemy ich historię, kulturę, tradycje i obyczaje. Odkrywamy walory krajobrazowe uroczych zakątków, oglądamy zabytki architektury. W programie wiele ważnych i praktycznych informacji turystycznych, także przepisy kulinarne pochodzące z danego regionu.
Para w Polskę - telewizyjny przewodnik po krajupełny opis produktu
Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolna
Niezapomniane przedstawienie "Hamleta" we wsi Głucha Dolna zorganizował miejscowy aktyw Frontu Narodowego, spółdzielni produkcyjnej oraz organizacji partyjnej. Akurat tę sztukę Szekspira widział przypadkiem w mieście towarzysz Simurina i streścił ją mieszkańcom dalmatyńskiej wioski, a miejscowy kolektyw postanowił ją wystawić, aby wcielić w czyn dyrektywę o rozwijaniu pracy kulturalno-oświatowej. Wiejski nauczyciel Skunca, reżyser przedstawienia, tak obsadził role, że w życiu i charakterach wykonawców można odnaleźć wyraźne podobieństwa do odtwarzanych przez nich postaci. Przewodniczący spółdzielni i sekretarz organizacji partyjnej Bukara, wiejski dzierżymorda, krętacz i oszust, gra satrapę Klaudiusza. Pełnym wahań Poloniuszem w amatorskim przedstawieniu w Głuchej Dolnej jest przewodniczący miejscowego oddziału Frontu Narodowego Puljo, zausznik i wspólnik Bukary. Z nimi i ich poplecznikami walczy tutejszy Hamlet - młody Skoko, który chce oczyścić dobre imię swego ojca, fałszywie oskarżonego o malwersacje. Próby w wiejskim zespole stają się odbiciem jego walki o sprawiedliwość z lokalnymi kacykami, z całą skorumpowaną kliką.
Przedstawienie Hamleta we wsi Głucha Dolnapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hombre
Hombre to western wojenny amerykańskiej produkcji z 1967 roku. Jego reżyserem jest Martin Ritt. Główne role zagrali: Paul Newman, Fredric March, Richard Boone.
Film IMPERIAL CINEPIX Hombrepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Propozycja The Proposition
Propozycja to western australijsko-brytyjskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest John Hillcoat. Główne role zagrali: Tom Budge, Guy Pearce, Emily Watson.
Film IMPERIAL CINEPIX Propozycja The Propositionpełny opis produktu
Inka 1946
Opowieść o tragedii postaci niezwyczajnej - Danucie Siedzikównie, ps. Inka - sanitariuszce i łączniczce AK.
Niespełna 18-letnia dziewczyna przyłącza się do oddziału partyzantów. W czasie potyczek z UB, zgodnie z kanonami służby medycznej, opatruje rannych z obu walczących stron. Na skutek zdrady zostaje aresztowana pod zarzutem mordowania jeńców - ludzi, którym w rzeczywistości ratowała życie. Poddana brutalnemu śledztwu, nie zdradza. Pośpiesznie osądzona, zostaje rozstrzelana. Umiera z okrzykiem na ustach: Niech żyje Polska!
Inka 1946pełny opis produktu
Rozmowy z katem
Niezwykłe sprawozdanie z rozmów kata z ofiarą - Jurgena Stroopa, generała SS odpowiedzialnego za krwawe stłumienie powstania w warszawskim getcie, z Kazimierzem Moczarskim, polskim patriotą, żołnierzem Armii Krajowej. Moczarski, osadzony przez władze bezpieczeństwa w jednej celi śmierci ze zbrodniarzem wojennym, skazany został na swoistą torturę, która miała pognębić go i odebrać mu godność. Przez dziewięć miesięcy 1949 roku słucha zwierzeń niemieckiego nazisty, dających opis mechanizmów propagandy III Rzeszy i jedyne w swoim rodzaju psychologiczne studium totalitarnej osobowości. Spektakl "Rozmowy z katem" powstał na podstawie książki Kazimierza Moczarskiego pod tym samym tytułem. Ze względu na cenzurę wcześniejsze adaptacje teatralne nie ukazywały w pełni dramatu Kazimierza Moczarskiego, na co pozwala obecna, pierwsza realizacja telewizyjna.
Rozmowy z katempełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]