Losowy produkt
Notebook SONY SVE1112M1E
Notebook SONY SVE1112M1E
Sława
Opowieść o trudnym dojrzewaniu, wielkim talencie, pierwszej miłości, pasji życia i cenie, jaką trzeba zapłacić za sukces.
Sławapełny opis produktu
Legendarne wraki. Część III
Zatopione statki fenickie sprzed tysięcy lat, łodzie podwodne rosyjskiej i amerykańskiej marynarki wojennej, niemiecki pancernik Bismarck oraz parowiec SS Republic z czasów wojny secesyjnej. National Geographic zaprasza na wyprawę w mroczne głębiny, dzięki której odkryjesz najlepiej strzeżone tajemnice "Legendarnych wraków". Seria liczy 9 tytułów.
Legendarne wraki. Część IIIpełny opis produktu
Widmo
Tomas jest starzejącym się, ale i spełnionym pisarzem. Jako młody chłopak opuścił dom rodzinny w Hiszpanii i wyruszył w poszukiwaniu przygód. Jego szczęśliwe i ustabilizowane życie przerwała nagła śmierć ukochanej żony. Pewnego dnia pogrążony w rozpaczy Tomas otrzymuje tajemniczą przesyłkę - karty tarota. Taki prezent mogła mu przesłać tylko jedna osoba, jego prawdziwa miłość. Ale kobieta umarła ponad 40 lat temu. Pisarz postanawia wrócić do Hiszpanii i stawić czoła widmom przeszłości.
Widmopełny opis produktu
Mój ojciec, ten bohater
15-letnia Veronique wyjeżdża z ojcem na święta na Mauritius. Rodzice się rozwiedli, ona jest zbuntowana i żądna przygód. Ojciec ma trudności w nawiązaniu z córką kontaktu. Veronique wykorzystuje to - opowiada młodzieńcowi, któremu chce zaimponować, że przyjechała tu ze swoim chłopakiem, byłym gangsterem.
Klasyczna komedia pomyłek w najlepszym, francuskim wydaniu.
Mój ojciec, ten bohaterpełny opis produktu
Wojciech Cejrowski. Boso przez świat: Afryka (zestaw 3 płyt)
Wojciech Cejrowski - trzeci w historii Polak przyjęty do Royal Geographical Society (Królewskie Towarzystwo Geograficzne) w Londynie. Od dwudziestu lat organizuje wyprawy w najdziksze zakątki kuli ziemskiej. W serii programów telewizyjnych "Boso przez świat" z fantazją i niezwykłym poczuciem humoru oprowadza po egzotycznych zakamarkach świata.
  Pustynia
 • Pustynia
 • U brzegów Sahary
 • Wielbłąd
 • Nambijskie bezdroża
 • Afryka Zachodnia
 • Dakar - miasto bazar
 • Sawanna
 • Gambia- państwo rzeka
 • Wyspy Zielonego Przylądka
 • Karnawał na wyspach
 • Islam
 • Namibia
 • Gdzieś w Afryce
 • W drodze do Himba
 • Wioska Himba
 • Himba życie bez wody
 • Ludzie buszu
 • W krainie duchów
 • Polowanie z buszmenami
Wojciech Cejrowski. Boso przez świat: Afryka (zestaw 3 płyt)pełny opis produktu
Polański - bez cenzury
Rok 1939. Młodzi i szczęśliwi rodzice wychowują swego syna - Romana. Wkrótce rozpoczyna się okrutna wojna, podczas której giną rodzice chłopca. Traumatycznymi przeżyciami zaczyna się opowieść o reżyserze Romanie Polańskim, jednej z najbardziej kontrowersyjnych postaci Hollywood. Prześledzimy losy słynnego reżysera poczynając od jego dzieciństwa w okupowanej Polsce, poprzez wyjazd i pracę w USA, po tragiczną śmierć Sharon Tate i seks z trzynastoletnią Samanthą Gailey oraz związane z tym kłopoty.
Polański - bez cenzurypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bracia Coen: Prawdziwe męstwo / To nie jest kraj dla starych ludzi
Zestaw dwóch amerykańskich filmów fabularnych w reżyserii i według scenariusza braci Coen: Prawdziwe męstwo (2010) oraz To nie jest kraj dla starych ludzi (2007).
Film IMPERIAL CINEPIX Bracia Coen: Prawdziwe męstwo / To nie jest kraj dla starych ludzipełny opis produktu
Kawaleria powietrzna cz. 2
Dalszy ciąg realistycznego kina dokumentalnego. Żołnierze już wiedzą, którzy z nich służyć będą w pododdziałach szturmowych. Ale wojskową wiedzę trzeba pogłębiać, dlatego też służba w szwadronie to ciągły trening w ekstremalnych warunkach pola walki. Szkolenie polskiej formacji powietrzno-desantowej – mordercze marsze, strzelanie, skoki spadochronowe, desant ze śmigłowca w najtrudniejszym terenie – "na żywo" rejestruje kamera.
  Płyty zawierają następujące części:
 • Szwadron, czyli metoda kropelkowa
 • Wizyta ministra, czyli nadeszła wiekopomna chwila
 • Ostatnia pompka, czyli kapral też człowiek
 • Wierny jak pies, czyli los żołnierza
 • Zabawy na śniegu, czyli poligonowy karnawał
 • Skoki, czyli wojsko leci z nieba
 • PI PI, czyli pluton aeromobilny
 • Bitwa z piecykiem, czyli wojna o pokój
 • Wyblinka i prusik, czyli nie całuj skały
 • Molto bene, czyli Polska – Włochy 2:1
 • EI BI SI, czyli psi los szturmana
 • A cóż to za wojacy, czyli tak było jak było
 • Cywil, czyli zero DE CE
Kawaleria powietrzna cz. 2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS George Clooney: Współczesna legenda (3 DVD)
George Clooney: Współczesna legenda to pakiet trzech filmów fabularnych: Gniew oceanu, Złoto pustyni oraz Dobry Niemiec.
Film GALAPAGOS George Clooney: Współczesna legenda (3 DVD)pełny opis produktu
Film CASS FILM Cindy Crawford: kształtuj swoje ciało
Cindy Crawford: kształtuj swoje ciało to program ćwiczeń ułożony przez osobistego trenera modelki. Płyta zawiera dwa zestawy ćwiczeń przeznaczone do wykonywania na przemian oraz dodatkowo - 10 minutowy mini zestaw na dobry początek dnia.
Film CASS FILM Cindy Crawford: kształtuj swoje ciałopełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Złota Setka Teatru Telewizji IV
Pakiet pięciu spektakli Teatru Telewizji, które znalazły się na liście "Złotej Setki": Cyrano de Bergerac, Ferdydurke, Ich czworo, Kłopoty to moja specjalność, Noc Listopadowa.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. Złota Setka Teatru Telewizji IVpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Kino Rosyjskie: Admirał / Car
Zestaw dwóch rosyjskich filmów fabularnych: Admirał (2008) oraz Car (2009).
Film KINO ŚWIAT Kino Rosyjskie: Admirał / Carpełny opis produktu
Film BEST FILM Wciąż ją kocham
Wciąż ją kocham to amerykański romans z 2010 roku, którego reżyserem jest Lasse Hallstrom. W filmie wystąpili Amanda Seyfried, Channing Tatum, Richard Jenkins, Scott Porter, Henry Thomas.
Film BEST FILM Wciąż ją kochampełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX The Social Network (Dwudyskowa edycja kolekcjonerska)
The Social Network to amerykański film biograficzny z 2010 roku. Obraz wyreżyserował David Fincher. W rolach głównych wystąpili: Jesse Eisenberg, Justin Timberlake i Andrew Garfield.
Film IMPERIAL CINEPIX The Social Network (Dwudyskowa edycja kolekcjonerska)pełny opis produktu
Film VISION FILM Ciemnoniebieski świat
Ciemnoniebieski świat to czesko-brytyjski film wojenny z 2001 roku, który wyreżyserowany został przez Jana Sveraka. Główne role zagrali: Ondrej Vetchy, Krystof Hadek, Tara Fitzgerald.
Film VISION FILM Ciemnoniebieski światpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Czarna Dalia The Black Dahlia
Czarna Dalia to kryminał produkcji francusko - amerykańsko - niemieckiej z 2006 roku. reżyserem filmu jest Brian De Palma, twórcą scenariusza Josh Friedman, a w rolach głównych występują Josh Hartnett, Scarlett Johansson i Hilary Swank.
Film KINO ŚWIAT Czarna Dalia The Black Dahliapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tańczący z wilkami (Premium Collection) Dances with Wolves
Tańczący z wilkami to amerykański western z 1990 roku. Jego reżyserem oraz odtwórcą głównej roli jest Kevin Costner. Oprócz niego w filmie wystąpili: Mary McDonnell, Graham Greene i Rodney A. Grant.
Film GALAPAGOS Tańczący z wilkami (Premium Collection) Dances with Wolvespełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rio Bravo (Legendy Kina)
Rio Bravo to western amerykańskiej produkcji z 1959 roku. Jego reżyserem jest Howard Hawks. Główne role zagrali: John Wayne, Dean Martin, Ricky Nelson.
Film GALAPAGOS Rio Bravo (Legendy Kina)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wyatt Earp
Wyatt Earp to western biograficzny amerykańskiej produkcji z 1994 roku, którego reżyserem jest Lawrence Kasdan. Główne role zagrali: Kevin Costner, Dennis Quaid, Gene Hackman.
Film GALAPAGOS Wyatt Earppełny opis produktu
Film GALAPAGOS Wyjęty spod prawa The Outlaw Josey Wales
Wyjęty spod prawa to western amerykańskiej produkcji z 1976 roku, którego reżyserem jest Clint Eastwood. Główne role zagrali: Clint Eastwood, Kyle Eastwood, Chief Dan George.
Film GALAPAGOS Wyjęty spod prawa The Outlaw Josey Walespełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Przeprawa Most
Przeprawa to film wojenny z 1969 roku wyprodukowany w Jugosławii. Reżyserem filmu jest Hajrudin Krvavac, autorami scenariusza są Predrag Golubović i Djordje Lebovic. W rolach głównych występują Velimir Bata Živojinović, Boro Begović, Jovan Milićević i Relja Bašić.
Film MONOLITH VIDEO Przeprawa Mostpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Prosta historia o miłości
Prosta historia o miłości to romans polskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Arkadiusz Jakubik. W rolach głównych wystąpili: Magdalena Popławska, Rafał Maćkowiak, Edyta Olszówka i Bartłomiej Topa.
Film TIM FILM STUDIO Prosta historia o miłościpełny opis produktu
Zaginiony świat / Cudowna północ (blu-ray)
Niezwykła seria filmów, poświęcona najpiękniejszym zakątkom świata, największym drapieżnikom, zaskakującym budowlom, życiu fauny i flory naszej planety.
Zaginiony świat / Cudowna północ (blu-ray)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Appaloosa
Appaloosa to western amerykańskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserem jest Ed Harris. Główne role zagrali: Ed Harris, Viggo Mortensen, Jeremy Irons.
Film GALAPAGOS Appaloosapełny opis produktu
Rozbitkowie (seria Planete Doc Review)
Rozbitkowie to jedna z najciekawszych adaptacji filmowych katastrofy lotniczej urugwajskiego samolotu, który w 12 października 1972 roku rozbił się podczas burzy śnieżnej w Andach. Film opowiedziany jest w formie dokumentu ustami uczestników wypadku, z perspektywy 35 lat po nim. Nie jest to wierna rekonstrukcja zdarzeń, ale raczej rodzaj niezwykłego wywiadu - ubrana w artystyczne inscenizacje wydarzeń dokumentalna wiwisekcja ludzkiej psychiki i pamięci.

Gonzago Arijon wnika w głąb sytuacji i zdarzeń, jakie miały miejsce w grupie ocalałych z katastrofy osób, aby za pomocą czarno-białych metaforycznych ujęć zestawić na ekranie ich przeszłość z teraźniejszością. Film pokazuje prawdziwy sens dramatu ludzi, którzy, aby przeżyć zmuszeni zostali stosować praktykę kanibalizmu. Instynktowna walka o życie i przetrwanie doprowadziła do konieczności zbudowania nowej, zminiaturyzowanej i pozbawionej cywilizacji, formy społeczeństwa. Czy było ono trwałe? Czy okazało się na tyle spójne, aby przetrwać? Wiele lat po katastrofie, jej uczestnicy, w towarzystwie bliskich osób, po raz pierwszy ujawnili tajemnicę przeżytej w młodości tragedii. Po raz pierwszy też wybrali się z rodzinami na miejsce katastrofy.
Rozbitkowie (seria Planete Doc Review)pełny opis produktu
Tajemniczy ogród (seria Magia kina)
Ponadczasowa opowieść o cudownym miejscu, gdzie królują magia, nadzieja i miłość. To wyjątkowy ogród, gdzie kwitnie przyjaźń, znikają choroby i uciekają smutki. Gdzie sierota Mary, jej rozpuszczony, chorowity kuzyn Colin i uprzejmy chłopiec ze wsi Dickon odkrywają, że świat , w którym panuje życzliwość i troska o innych może odmienić wszystko. Klasyczna opowieść Frances Hodgson Burnett zakwita ponownie w tej urokliwej adaptacji przedstawionej z niesamowitą wrażliwością przez Caroline Thompson.
Tajemniczy ogród (seria Magia kina)pełny opis produktu
Sezon na bażanty (Platynowa kolekcja polskiego kina)
Rok 1981. Znany szpadzista Paweł Kaczmarek odwiedza byłą żonę Annę, aby zabrać syna Bartka na dawno obiecywane polowanie na bażanty. Oznajmia, że przestał pić i znowu trenuje. Żona odmawia. Parę dni później Paweł otrzymuje wiadomość, że Anna z dzieckiem wyjechała do Austrii i w obozie dla uchodźców czeka na wizę imigracyjną do Australii. Paweł natychmiast pożycza od brata samochód i ze swoją przyjaciółką Majką wyrusza do Wiednia. Cudem zdobywa w polskim konsulacie paszport z wpisanymi danymi syna. Odnajduje byłą żonę, porywa Bartka i przekracza granicę czeską. Zrozpaczona Anna pragnie wrócić do kraju. Tymczasem wyczyn Pawła staje się sensacją dnia. W nadgranicznym hotelu czeka prasa, telewizja, przedstawiciele władz. Wszyscy chwalą Kaczmarka jako wzór patrioty. Paweł snuje plany sportowe. Majka wypomina mu, że po tylu trudach zamierza powierzyć opiekę nad synem rodzinie. Ojciec zarzuca Pawłowi, że stracił twarz biorąc udział w propagandowej farsie. O świcie smutny Bartek wymyka się z hotelu i idzie w stronę granicy. Film stanowi rzadkie połączenie dramatu rodzinnego z wątkiem sensacyjnym, przy czym cała fabuła osadzona jest w realiach politycznych pamiętnego 1981 roku.
Sezon na bażanty (Platynowa kolekcja polskiego kina)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Biblia. Początki świata
Biblia. Początki świata to film religijny w reżyserii Johna Hustona. W filmie wystąpili: Ulla Bergryd, Richard Harris, John Huston, Michael Parks, George C. Scott, Ava Gardner.
Film IMPERIAL CINEPIX Biblia. Początki światapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Powieście go wysoko
Powieście go wysoko to western amerykańskiej produkcji z 1968 roku, którego reżyserem jest Ted Post. Główne role zagrali: Clint Eastwood, Inger Stevens, Ed Begley.
Film IMPERIAL CINEPIX Powieście go wysokopełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]