Losowy produkt
Notebook SONY SVE1512P1E
Notebook SONY SVE1512P1E
Film IMPERIAL CINEPIX Milczenie owiec The Silence of the Lambs
Milczenie Owiec to thriller psychologiczny amerykańskiej produkcji z 1991 roku. Jego reżyserem jest Jonathan Demme. Główne role zagrali: Jodie Foster, Anthony Hopkins oraz Scott Glenn.
Film IMPERIAL CINEPIX Milczenie owiec The Silence of the Lambspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Siła strachu Hide And Seek
Siła strachu to thriller produkcji amerykańskiej z 2005 roku. Reżyserem filmu jest John Polson, twórcą scenariusza Ari Schlossberg, a w rolach głównych występują Robert De Niro, Dakota Fanning i Famke Janssen.
Film IMPERIAL CINEPIX Siła strachu Hide And Seekpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 5 3D Final Destination 5
Oszukać przeznaczenie 5 to horror amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Steven Quale. W rolach głównych wystąpili: Nicholas D'Agosto, Emma Bell, Miles Fisher i Ellen Wroe.
Film GALAPAGOS Oszukać przeznaczenie 5 3D Final Destination 5pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Chciwość Margin Call
Chciwość to thriller produkcji amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest J.C. Chandor, a w rolach głównych występują Kevin Spacey, Jeremy Irons oraz Demi Moore.
Film MONOLITH VIDEO Chciwość Margin Callpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Sweeney Todd: Demoniczny Golibroda z Fleet Street (Premium Collection)
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street to thriller amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Tim Burton. W rolach głównych wystąpili: Johnny Depp, Helen Bonham Carter, Alan Rickman, Tomothy Spall i Sacha Baron Cohen.
Film GALAPAGOS Sweeney Todd: Demoniczny Golibroda z Fleet Street (Premium Collection)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Halloween
Halloween to horror amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Rob Zombie. Główne role zagrali: Scout Taylor-Compton, Malcolm McDowell, Tyler Mane.
Film KINO ŚWIAT Halloweenpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 4
Paranormal Activity 4 to horror amerykańskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserami są Henry Joost i Ariel Schulman. W rolach głównych wystąpili Katie Featherston, Brady Allen i Kathryn Newton.
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 4pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dom zły
Dom zły to thriller obyczajowy polskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Wojciech Smarzowski. Główne role zagrali: Arkadiusz Jakubik, Bartłomiej Topa, Kinga Preis, Marian Dziędziel.
Film TIM FILM STUDIO Dom złypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Silent Hill: Apokalipsa 3D Silent Hill: Revelation 3D
Silent Hill: Apokalipsa to horror amerykańsko-francusko-kanadyjskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Michael J. Bassett. W rolach głównych wystąpili: Adelaide Clemens, Kit Harington, Sean Bean, Radha Mitchell. Wydanie zawiera film wersji 3D oraz 2D.
Film MONOLITH VIDEO Silent Hill: Apokalipsa 3D Silent Hill: Revelation 3Dpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wzgórza mają oczy The Hills Have Eyes
Wzgórza mają oczy to amerykański horror z 2006 roku. Jego reżyserem jest Alexandre Aja. W rolach głównych wystąpili: Ted Levine, Aaron Stanford, Vinessa Shaw i Kathleen Quinlan.
Film IMPERIAL CINEPIX Wzgórza mają oczy The Hills Have Eyespełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wróg publiczny numer jeden vol.1 Public enemy number one, part I
Wróg publiczny numer jeden vol.1 to thriller produkcji francuskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Jean-François Richet, twórcą scenariusza Abdel Raouf Dafri, a w rolach głównych występują Vincent Cassel, Gerard Depardieu, Cecile de France.
Film MONOLITH VIDEO Wróg publiczny numer jeden vol.1 Public enemy number one, part Ipełny opis produktu
Film VISION FILM Czas odkupienia
Czas odkupienia to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Dror Soref. Główne role zagrali: Claire Forlani, Paz Vega, Simon Baker.
Film VISION FILM Czas odkupieniapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Afera Thomasa Crowna The Thomas Crown Affair
Afera Thomasa Crowna to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest John McTiernan. Główne role zagrali: Pierce Brosnan, Rene Russo, Denis Leary.
Film IMPERIAL CINEPIX Afera Thomasa Crowna The Thomas Crown Affairpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kwarantanna Quarantine
Kwarantanna to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest John Erick Dowdle. Główne role zagrali: Jennifer Carpenter, Steve Harris, Jay Hernandez.
Film IMPERIAL CINEPIX Kwarantanna Quarantinepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 2
Paranormal Activity 2 to amerykański horror w reżyserii Toda Williamsa. W filmie wystąpili: Katie Featherston, Brian Boland i Molly Ephraim.
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek 13-go Friday the 13th
Piątek 13-go to horror amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Marcus Nispel. Główne role zagrali: Amanda Righetti, America Olivo, Arlen Escarpeta, Derek Mears, Jared Padalecki.
Film IMPERIAL CINEPIX Piątek 13-go Friday the 13thpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wilkołak
Wilkołak to horror amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Reżyserem produkcji jest Joe Johnston. Główne role zagrali: Anthony Hopkins, Benicio Del Toro, Emily Blunt.
Film TIM FILM STUDIO Wilkołakpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Obsesja
Obsesja to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku wyreżyserowany przez Steve'a Shilla. Główne role zagrali Ali Larter, Beyonce Knowles, Bruce McGill, Christine Lahti, Idris Elba, Jerry O'Connell.
Film IMPERIAL CINEPIX Obsesjapełny opis produktu
Film VISION FILM Naznaczony Insidious
Naznaczony to horror produkcji kanadyjsko - amerykańskiej z 2010 roku. Reżyserem filmu jest James Wan, twórcą scenariusza Leigh Whannell, a w rolach głównych występują Patrick Wilson, Rose Byrne i Ty Simpkins.
Film VISION FILM Naznaczony Insidiouspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 3
Paranormal activity 3 to horror amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserami są Henry Joost i Ariel Schulman. W filmie wystąpili: Katie Featherston, Sprague Grayden, Mark Fredrichs i Lauren Bittner.
Film IMPERIAL CINEPIX Paranormal Activity 3pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Elita zabójców Killer Elite
Elita zabójców to thriller australijsko-amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Gary McKendry. W rolach głównych wystąpili: Jason Statham, Clive Owen i Robert De Niro.
Film MONOLITH VIDEO Elita zabójców Killer Elitepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Szpieg Tinker, Tailor, Soldier, Spy
Szpieg to thriller produkcji francusko - niemiecko - brytyjskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Tomas Alfredson, twórcami scenariusza są Bridget O'Connor i Peter Straughan, a w rolach głównych występują Gary Oldman, Colin Firth oraz Tom Hardy.
Film TIM FILM STUDIO Szpieg Tinker, Tailor, Soldier, Spypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Linia życia Flatliners
Linia życia to thriller produkcji amerykańskiej z 1990 roku. Reżyserem filmu jest Joel Schumacher, twórcą scenariusza Peter Filardi, a w rolach głównych występują Kevin Bacon, William Baldwin, Kiefer Sutherland i Julia Roberts.
Film IMPERIAL CINEPIX Linia życia Flatlinerspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Prometeusz 3D Prometheus
Prometeusz to amerykański horror science fiction z 2012 roku, którego reżyserem jest Ridley Scott. W rolach głównych występują Noomi Rapace, Michael Fassbender i Charlize Theron.
Film IMPERIAL CINEPIX Prometeusz 3D Prometheuspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Przylądek strachu (1962) Cape Fear
Przylądek Strachu to thriller amerykańskiej produkcji z 1962 roku, którego reżyserem jest J. Lee Thompson. W rolach głównych wystąpili Gregory Peck, Robert Mitchum oraz Polly Bergen.
Film TIM FILM STUDIO Przylądek strachu (1962) Cape Fearpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Szczęki (digibook) + książka
Szczęki to thriller wyprodukowany w USA w 1975 roku. Reżyserem obrazu jest Steven Spielberg. W rolach głównych wystąpili: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss, Murray Hamilton i Carl Gottlieb. Film w pełni zremasterowany.
Film TIM FILM STUDIO Szczęki (digibook) + książkapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Człowiek widmo Hollow Man
Człowiek widmo to thriller niemiecko-amerykańskiej produkcji z 2000 roku, którego reżyserem jest Paul Verhoeven. W rolach głównych wystąpili: Elisabeth Shue, Kevin Bacon, Josh Brolin.
Film IMPERIAL CINEPIX Człowiek widmo Hollow Manpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Tożsamość Unknown
Tożsamość to thriller w reżyserii Jaume Collet-Serra. W filmie wystąpili: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones, Aidan Quinn i Bruno Ganz.
Film GALAPAGOS Tożsamość Unknownpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie (Pakiet 3 filmów)
Zestaw amerykańskich filmów fabularnych będących ekranizacją trzech pierwszych tomów sagi Stephenie Meyer Zmierzch. W skład kolekcji wchodzą: Zmierzch, Saga Zmierzch: Księżyc w nowiu oraz Saga Zmierzch: Zaćmienie.
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie (Pakiet 3 filmów)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Bal maturalny Prom Night
Bal maturalny to horror z 2008 roku reżyserii Nelsona McCormicka. W filmie wystąpili: Brittany Snow, Scott Porter, Jessica Stroup, Dana Davis, Kelly Blatz.
Film IMPERIAL CINEPIX Bal maturalny Prom Nightpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]