Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A3V1E
Notebook SONY SVE14A3V1E
Film KINO ŚWIAT Piła 3D Saw 3D
Piła 3D to horror amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2010 roku, którego reżyserem jest Kevin Greutert. W rolach głównych wystąpili: Tobin Bell, Costas Mandylor, Betsy Russell, Cary Elwes i Sean Patrick Flanery. Na płycie Blu-ray dostępna jest wersja filmu w technologii 2D oraz 3D.
Film KINO ŚWIAT Piła 3D Saw 3Dpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anakonda
Anakonda to horror amerykańsko-brazylijsko-peruwiańskiej produkcji z 1997 roku. Jego reżyserem jest Luis Llosa. Główne role zagrali: Eric Stoltz, Ice Cube, Jennifer Lopez, John Voight.
Film IMPERIAL CINEPIX Anakondapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hostel Hostel
Hostel to horror produkcji USA z 2005 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Eli Roth. W rolach głównych występują Jay Hernandez, Derek Richardson, Eythor Gudjonsson i Barbara Nedeljáková.
Film IMPERIAL CINEPIX Hostel Hostelpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Hostel 2
Hostel 2 to horror amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego scenarzystą oraz reżyserem jest Eli Roth. W rolach głównych zagrali: Lauren German, Roger Bart, Heather Matarazzo, Bijou Phillips, Richard Burgi.
Film IMPERIAL CINEPIX Hostel 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Koszmar następnego lata I Still Know What You Did Last Summer
Koszmar następnego lata to horror kryminalny amerykańskiej produkcji z 1998 roku. Jego reżyserem jest Danny Cannon. Główne role zagrali: Jennifer Love Hewitt, Freddie Prinze Jr., Brandy Norwood.
Film IMPERIAL CINEPIX Koszmar następnego lata I Still Know What You Did Last Summerpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Lustra Mirrors
Lustra to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Alexandre Aja. Główne role zagrali: Kiefer Sutherland, Paula Patton, Cameron Boyce.
Film IMPERIAL CINEPIX Lustra Mirrorspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Shutter - Widmo Shutter
Shutter - Widmo to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Masayuki Ochiai. Główne role zagrali: Joshua Jackson, Rachael Taylor, James Kyson Lee.
Film IMPERIAL CINEPIX Shutter - Widmo Shutterpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zmierzch
Zmierzch to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Catherine Hardwicke. Główne role zagrali: Kristen Stewart, Thomas Pattinson, Elizabeth Reaser, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Nikki Reed.
Film MONOLITH VIDEO Zmierzchpełny opis produktu
Film PRO-MOTION Posłańcy The Messengers
Posłańcy to horror produkcji kanadyjsko-amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserami filmu są Oxide Pang Chun i Danny Pang, scenarzystą Mark Wheaton, a w rolach głównych występują Kristen Stewart, John Corbett, Dylan McDermott oraz Penelope Ann Miller.
Film PRO-MOTION Posłańcy The Messengerspełny opis produktu
Film VISION FILM Boogeyman 3: Ostatni rozdział Boogeyman 3
Boogeyman 3: Ostatni rozdział to horror amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Gary Jones. Scenariusz napisał Brian Sieve. Główne role zagrali: Jayne Wisener, Kate Maberly, Erin Cahill.
Film VISION FILM Boogeyman 3: Ostatni rozdział Boogeyman 3pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street
Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street to thriller amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Tim Burton. Główne role zagrali: Alan Rickman, Helen Bonham Carter, Johnny Depp, Sacha Baron Cohen, Timothy Spall.
Film GALAPAGOS Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Streetpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Motel Vacancy
Motel to thriller amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Nimrod Antal. Główne role zagrali: Kate Beckinsale, Luke Wilson, Frank Whaley.
Film IMPERIAL CINEPIX Motel Vacancypełny opis produktu
Film PRO-MOTION Ostatnie zlecenie Bangkok Dangerous
Ostatnie zlecenie to thriller amerykańskiej produkcji z 2008 roku, którego reżyserami są Oxide Pang Chun i Danny Pang. W rolach głównych wystąpili: Nicolas Cage, Philip Waley, James With i Charlie Yeung.
Film PRO-MOTION Ostatnie zlecenie Bangkok Dangerouspełny opis produktu
Film CDP.PL Postrach nocy Fright Night
Postrach nocy to amerykański horror z elementami komedii. Jego reżyserem jest Craig Gillespie. W rolach głównych wystąpili: Colin Farrell, Toni Collette i Anton Yelchin.
Film CDP.PL Postrach nocy Fright Nightpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dziewczyna z tatuażem The Girl with the Dragon Tattoo
Dziewczyna z tatuażem to thriller produkcji niemiecko - szwedzko - brytyjsko - amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest David Fincher, twórcą scenariusza Steven Zaillian, a w rolach głównych występują Daniel Craig, Rooney Mara i Christopher Plummer.
Film IMPERIAL CINEPIX Dziewczyna z tatuażem The Girl with the Dragon Tattoopełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Lockout Lockout
Lockout to francuski thriller - science fiction z 2012 roku reżyserii Jamesa Mathera oraz Stephena St. Leger. W rolach głównych wystąpili: Pearce Guy, Grace Maggie, Gilgun Joseph, Regan Vincent.
Film MONOLITH VIDEO Lockout Lockoutpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ksiądz 3D Priest
Ksiądz to horror amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Scott Stewart. W rolach głównych wystąpili: Paul Bettany, Cam Gigandet i Karl Urban.
Film IMPERIAL CINEPIX Ksiądz 3D Priestpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Rytuał The Rite
Rytuał to horror produkcji amerykańsko - węgierskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Mikael Håfström, twórcą scenariusza Michael Petroni, a w rolach głównych występują Anthony Hopkins, Colin O'Donoghue oraz Rutger Hauer.
Film GALAPAGOS Rytuał The Ritepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcjoner kości
Kolekcjoner kości to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Phillip Noyce. Główne role zagrali: Denzel Washington, Angelina Jolie, Queen Latifah, Mike McGlone, Ed O'Neil.
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcjoner kościpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Contagion - Epidemia strachu Contagion
Contagion - Epidemia strachu to thriller produkcji USA - Zjednoczone Emiraty Arabskie z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Steven Soderbergh, twórcą scenariusza Scott Z. Burns, a w rolach głównych występują Marion Cotillard, Matt Damon i Jude Law.
Film GALAPAGOS Contagion - Epidemia strachu Contagionpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 2 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2 to amerykański film fabularny z 2012 roku, którego reżyserem jest Bill Condon. W rolach głównych wystąpili: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner.
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 2 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Ocaleni Passengers
Ocaleni to thriller produkcji amerykańsko-kanadyjskiej z 2008 roku. Jego reżyserem jest Rodrigo Garcia. W rolach głównych wystąpili: Anne Hathaway, Patrick Wilson i David Morse.
Film MONOLITH VIDEO Ocaleni Passengerspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Alfred Hitchcock Pakiet (5 Blu-ray)
Pakiet pięciu amerykańskich filmów fabularnych wyreżyserowanych przez Alfreda Hitchcocka: Człowiek, Który Wiedział Za Dużo, Okno Na Podwórze, Psychoza, Ptaki oraz Zawrót Głowy.
Film TIM FILM STUDIO Alfred Hitchcock Pakiet (5 Blu-ray)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ława przysięgłych
Ława przysięgłych to thriller amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Gary Fleder. Główne role zagrali: Dustin Hoffman, Jeremy Piven, Gene Hackman, John Cusack, Bruce Davison.
Film IMPERIAL CINEPIX Ława przysięgłychpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Francuski łącznik The French Connection
Francuski łącznik to thriller kryminalny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest William Friedkin. Główne role zagrali: Gene Hackman, Roy Scheider, Fernando Rey.
Film IMPERIAL CINEPIX Francuski łącznik The French Connectionpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Francuski łącznik 2 The French Connection II
Francuski łącznik 2 to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 1975 roku. Jego reżyserem jest John Frankenheimer. Główne role zagrali: Gene Hackman, Fernando Rey, Bernard Fresson.
Film IMPERIAL CINEPIX Francuski łącznik 2 The French Connection IIpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Przypadek 39
Przypadek 39 to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Christian Alvart. Główne role zagrali: Mary Black, Renee Zellweger, Georgia Craig, Bradley Cooper, Ian McShane.
Film IMPERIAL CINEPIX Przypadek 39pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 13 duchów Thir13en Ghosts
13 duchów to horror produkcji kanadyjsko-amerykańskiej z 2001 roku. Reżyserem filmu jest Steve Beck, za scenariusz odpowiadają Robb White, Neal Marshall Stevens i Richard D'Ovidio, a w rolach głównych występują F. Murray Abraham, Tony Shalhoub oraz Shannon Elizabeth.
Film IMPERIAL CINEPIX 13 duchów Thir13en Ghostspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 28 tygodni później
28 tygodni później to horror fantastyczno-naukowy brytyjsko-hiszpańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Juan Carlos Fresnadillo. Główne role zagrali: Rose Byrne, Jeremy Renner, Harold Perrineau, Catherine McCormack, Mackintosh Muggleton.
Film IMPERIAL CINEPIX 28 tygodni późniejpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 30 Dni Mroku: Czas Ciemności
30 Dni Mroku: Czas Ciemności to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Ben Ketai. Główne role zagrali: Kiele Sanchez, Mia Kirshner, Diora Baird, Harold Perrineau.
Film IMPERIAL CINEPIX 30 Dni Mroku: Czas Ciemnościpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]