Losowy produkt
Notebook ASUS N76VZ
Notebook ASUS N76VZ
Film IMPERIAL CINEPIX Tożsamość Identity
Tożsamość to thriller dramatyczny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest James Mangold. Główne role zagrali: John Cusack, John Hawkes, Ray Liotta.
Film IMPERIAL CINEPIX Tożsamość Identitypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Diabeł Devil
Diabeł to horror produkcji amerykańskiej z 2010 roku. Reżyseria John Erick Dowdle i Drew Dowdle, scenariusz Brian Nelson, a w rolach głównych występują Chris Messina, Matt Craven oraz Joshua Peace.
Film TIM FILM STUDIO Diabeł Devilpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Misery
Misery to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Rob Reiner. Główne role zagrali: James Caan, Kathy Bates, Lauren Bacall, Richard Farnsworth.
Film IMPERIAL CINEPIX Miserypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Nieproszeni goście The Uninvited
Nieproszeni goście to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserami są Charles Guard oraz Thomas Guard. Główne role zagrali: Emily Browning, Arielle Kebbel, David Strathairn.
Film IMPERIAL CINEPIX Nieproszeni goście The Uninvitedpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wyspa tajemnic
Wyspa tajemnic to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Martin Scorsese. Główne role zagrali: Ben Kingsley, Emily Mortimer, Leonardo DiCaprio, Mark Ruffalo, Max von Sydow.
Film IMPERIAL CINEPIX Wyspa tajemnicpełny opis produktu
Film PRO-MOTION Aniołowie apokalipsy. Purpurowe rzeki 2
Aniołowie apokalipsy: Purpurowe rzeki 2 to wyreżyserowana przez Oliviera Dahana w 2009 roku doskonała kontynuacja mrocznego francuskiego thrillera zatytułowanego Purpurowe rzeki. W rolach głównych wystąpili Reno Jean, Magimel Benoit, Lee Christopher.
Film PRO-MOTION Aniołowie apokalipsy. Purpurowe rzeki 2pełny opis produktu
Film PRO-MOTION Antychryst Antichrist
Antychryst to horror zrealizowany w 2009 roku przez sławnego duńskiego reżysera Larsa von Triera, twórcy takich obrazów jak kultowe Królestwo oraz Przełamując fale. W rolach głównych wystąpili Willem Dafoe oraz Charlotte Gainsbourg.
Film PRO-MOTION Antychryst Antichristpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Furia
Furia to znakomicie zrealizowany thriller produkcji USA- Wielka Brytania z 2008 roku, którego reżyserem jest Martin Campbell. W filmie wystąpili Bojana Novakovic, Danny Huston, Mel Gibson, Roy Winstone.
Film TIM FILM STUDIO Furiapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet Män som hatar kvinnor
Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet to thriller produkcji duńsko - niemiecko - norwesko - szwedzkiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Niels Arden Oplev, twórcami scenariusza są Nikolaj Arcel i Rasmus Heisterberg, a w rolach głównych występują Michael Nyqvist, Noomi Rapace oraz Lena Endre.
Film MONOLITH VIDEO Millennium: Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet Män som hatar kvinnorpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1
Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 1 to horror fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Bill Condon. W rolach głównych wystąpili: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Nikki Reed, Kellan Lutz i Ashley Greene.
Film MONOLITH VIDEO Saga Zmierzch: Przed Świtem. Część 1 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Safe House Steelbox Safe House
Safe House to thriller sensacyjny produkcji RPA - amerykańskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Daniel Espinosa, twórcą scenariusza David Guggenheim, a w rolach głównych występują Denzel Washington, Ryan Reynolds i Vera Farmiga.
Film TIM FILM STUDIO Safe House Steelbox Safe Housepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Pamięć absolutna Total Recall
Pamięć absolutna to kanadyjsko-amerykański thriller science fiction z 2012 roku, którego reżyserem jest Len Wiseman. W rolach głównych wystąpili Colin Farrell, Kate Beckinsale oraz Jessica Biel.
Film IMPERIAL CINEPIX Pamięć absolutna Total Recallpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Nieugięty The Way of War
Nieugięty to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest John Carter. Główne role zagrali: Cuba Gooding Jr., J.K. Simmons, John Terry.
Film MONOLITH VIDEO Nieugięty The Way of Warpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pirania Piranha
Pirania to amerykański horror z 2010 roku. Jego reżyserem jest Alexandre Aja. W rolach głównych wystąpili: Elisabeth Shue, Christopher Lloyd, Richard Dreyfuss i Ving Rhames.
Film MONOLITH VIDEO Pirania Piranhapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kaznodzieja z karabinem Machine Gun Preacher
Kaznodzieja z karabinem to amerykański film fabularny z 2011 roku, którego reżyserem jest Marc Forster. W roli głównej wystąpił Gerard Butler.
Film MONOLITH VIDEO Kaznodzieja z karabinem Machine Gun Preacherpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Resident Evil: Retrybucja 3D Resident Evil: Retribution
Resident Evil: Retrybucja to kanadyjsko-niemiecki horror z 2012 roku, którego reżyserem i autorem scenariusza jest Paul W.S. Anderson. W rolach głównych wystąpiły Milla Jovovich, Sienna Guillory i Michelle Rodriguez.
Film IMPERIAL CINEPIX Resident Evil: Retrybucja 3D Resident Evil: Retributionpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Kronika opętania The Possession
Kronika opętania to horror amerykańsko-kanadyjskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest Ole Bornedal. W rolach głównych wystąpili Natasha Calis, Jeffrey Dean Morgan, Kyra Sedgwick.
Film MONOLITH VIDEO Kronika opętania The Possessionpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Niewierna Unfaithful
Niewierna to thriller dramatyczny niemiecko-francusko-amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Adrian Lyne. W rolach głównych wystąpili: Richard Gere, Diane Lane, Olivier Martinez.
Film IMPERIAL CINEPIX Niewierna Unfaithfulpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Drakula Dracula
Drakula to horror romantyczny amerykańskiej produkcji z 1992 roku. Jego reżyserem jest Francis Ford Coppola. Główne role zagrali: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins.
Film IMPERIAL CINEPIX Drakula Draculapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Dzikie żądze Wild Things
Dzikie żądze to thriller amerykańskiej produkcji z 1998 roku, którego reżyserem jest John McNaughton. W filmie wystąpili: Kevin Bacon, Matt Dillon, Neve Campbell, Bill Murray, Theresa Russell, Denise Richards.
Film IMPERIAL CINEPIX Dzikie żądze Wild Thingspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Psychoza Psycho
Psychoza to thriller amerykańskiej produkcji z 1960 roku, którego reżyserem jest Alfred Hitchcock. W rolach głównych wystąpili Anthony Perkins, Janet Leigh oraz Vera Miles.
Film TIM FILM STUDIO Psychoza Psychopełny opis produktu
Film BEST FILM Prawo zemsty Law Abiding Citizen
Prawo zemsty to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest F. Gary Gray. Główne role zagrali: Gerard Butler, Jamie Foxx, Leslie Bibb.
Film BEST FILM Prawo zemsty Law Abiding Citizenpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Constantine
Constantine to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Francis Lawrence. Główne role zagrali: Keanu Reeves, Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Tilda Swinton.
Film GALAPAGOS Constantinepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Opancerzony Armored
Opancerzony to thriller kryminalny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Nimrod Antal. Scenariusz napisał James V. Simpson. Główne role zagrali: Matt Dillon, Jean Reno, Laurence Fishburne.
Film IMPERIAL CINEPIX Opancerzony Armoredpełny opis produktu
Film PRO-MOTION Od zmierzchu do świtu From Dusk Till Dawn
Od zmierzchu do świtu to horror amerykańskiej produkcji z 1996 roku, którego reżyserem jest Robert Rodriguez. Główne role zagrali: Harvey Keitel, George Clooney, Quentin Tarantino.
Film PRO-MOTION Od zmierzchu do świtu From Dusk Till Dawnpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Gra dla dwojga Duplicity
Gra dla dwojga to thriller amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Tony Gilroy. Główne role zagrali: Julia Roberts, Clive Owen, Paul Giamatti.
Film TIM FILM STUDIO Gra dla dwojga Duplicitypełny opis produktu
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Teksańska masakra piłą mechaniczną The Texas Chain Saw Massacre
Teksańska masakra piłą mechaniczną to amerykański film, wyprodukowany w roku 1974, wyreżyserowany przez Tobego Hoopera. Główne role zagrali: John Larroquette, Edwin Neal, Marilyn Burns.
Film EPELPOL ENTERTAINMENT Teksańska masakra piłą mechaniczną The Texas Chain Saw Massacrepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wilk Wolf
Wilk to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Mike Nichols. Główne role zagrali: Jack Nicholson, Michelle Pfeiffer, James Spader.
Film IMPERIAL CINEPIX Wilk Wolfpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Wzgórza mają oczy 2 (Wersja nieocenzurowana)
Wzgórza mają oczy 2 to amerykański horror wyprodukowany w 2007 roku, który został wyreżyserowany przez Martina Weisz, w którym główne role odegrali: Jacob Vargas, Jay Acovone, David Reynolds, film trwa 86 min.
Film IMPERIAL CINEPIX Wzgórza mają oczy 2 (Wersja nieocenzurowana)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zbaw mnie ode złego My Soul to Take
Zbaw mnie ode złego to horror amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Wes Craven. W filmie wystąpili: Max Thieriot, John Magaro, Emily Meade, Denzel Whitaker i Paulina Olszyński.
Film MONOLITH VIDEO Zbaw mnie ode złego My Soul to Takepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]