Losowy produkt
Notebook HP CQ57-435SW
Notebook HP CQ57-435SW
Film IMPERIAL CINEPIX Stan zagrożenia (Złota kolekcja)
Stan zagrożenia to thriller sensacyjny amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Phillip Noyce. Główne role zagrali: Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, Thora Birch.
Film IMPERIAL CINEPIX Stan zagrożenia (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gothika (Złota kolekcja)
Gothika to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Mathieu Kassovitz. Główne role zagrali: Halle Berry, Robert Downey, Jr, Charles S. Dutton, Penelope Cruz.
Film IMPERIAL CINEPIX Gothika (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Dzieci przeklętych Children of the Damned
Dzieci przeklętych to horror produkcji brytyjskiej z 1963 roku. Reżyserem filmu jest Anton Leader, twórcą scenariusza John Briley, a w rolach głównych występują Ian Hendry, Alan Badel, Sheila Allen oraz Barbara Ferris.
Film GALAPAGOS Dzieci przeklętych Children of the Damnedpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Armia ciemności (Lektor) Army Of Darkness
Armia ciemności to horror amerykańskiej produkcji z 1992 roku. Jego reżyserem jest Sam Raimi. Główne role zagrali: Bruce Campbell, Embeth Davidtz, Marcus Gilbert.
Film IMPERIAL CINEPIX Armia ciemności (Lektor) Army Of Darknesspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Co kryje prawda What Lies Beneath
Co kryje prawda to thriller dramatyczny amerykańskiej produkcji z 2000 roku. Jego reżyserem jest Robert Zemeckis. Główne role zagrali: Harrison Ford, Michelle Pfeiffer, Diana Scarwid.
Film IMPERIAL CINEPIX Co kryje prawda What Lies Beneathpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zabójcze ciało
Zabójcze ciało to amerykański horror, który został wyprodukowany w roku 2009, wyreżyserowany przez Karyn Kusama, w którym główne role zagrali: Adam Brody, Megan Fox, Amy Sedaris, film trwa 102/107 min.
Film IMPERIAL CINEPIX Zabójcze ciałopełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Bękarty diabła The Devil's Rejects
Bękarty diabła to horror kryminalny amerykańsko-niemieckiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem oraz współautorem scenariusza jest Rob Zombie. Główne role zagrali: Bill Moseley, Sheri Moon Zombie, William Forsythe.
Film MONOLITH VIDEO Bękarty diabła The Devil's Rejectspełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Frontiere(s) Frontiere(s)
Frontiere(s) to horror produkcji francusko-szwajcarskiej z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Xavier Gens, a w rolach głównych występują Chems Dahmani, Karina Testa, Maud Forget oraz Samuel Le Bihan.
Film MONOLITH VIDEO Frontiere(s) Frontiere(s)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anioły i demony (2DVD)
Anioły i Demony to thriller fantastyczny zawierający elementy przygodowe. Jego reżyserem jest Ron Howard. Główne role zagrali: Tom Hanks, Stellan Skarsgard, Ewan McGregor, Ayelet Zurer.
Film IMPERIAL CINEPIX Anioły i demony (2DVD)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Arlington Road
Arlington Road to thriller w reżyserii Marka Pellingtona. W rolach głównych wystąpili: Jeff Bridges, Tim Robbins, Joan Cusack.
Film IMPERIAL CINEPIX Arlington Roadpełny opis produktu
Film IMPERIAL Czarna wdowa
Czarna wdowa to znakomicie zrealizowany thriller produkcji USA z 1987 roku, którego reżyserem jest Bob Rafelson. W filmie wystąpili Debra Winger, Dennis Hopper, Sami Frey, Theresa Russel, Winger Mary Debra.
Film IMPERIAL Czarna wdowapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcjoner kości (Złota kolekcja)
Kolekcjoner kości to thriller amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Phillip Noyce. Główne role zagrali: Denzel Washington, Angelina Jolie, Queen Latifah, Mike McGlone, Ed O'Neil.
Film IMPERIAL CINEPIX Kolekcjoner kości (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Aż do śmierci
Aż do śmierci to mroczny thriller wyreżyserowany w 2007 przez Simona Fellowsa. W roli głównej wystąpił jeden z najbardziej znanych aktorów kina akcji Jean-Claude Van Damme. W pozostałych rolach zagrali Julia Horvath, Adam Leese, Selina Giles, Mark Dymond, Wes Robinson.
Film MONOLITH VIDEO Aż do śmiercipełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Giallo
Giallo to sprawnie zrealizowany thriller produkcji Hiszpania - USA- Włochy -Wielka Brytania z 2009 roku, którego reżyserem jest Dario Argento. W filmie wystąpili Brody Adrien, Seigner Emmanuelle, Pataky Elsa.
Film MONOLITH VIDEO Giallopełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Furia
Furia to znakomicie zrealizowany thriller produkcji USA-Wielka Brytania z 2008 roku, którego reżyserem jest Martin Campbell. W filmie wystąpili Bojana Novakovic, Danny Huston, Mel Gibson, Roy Winstone.
Film TIM FILM STUDIO Furiapełny opis produktu
Film VISION FILM Czarny Cadillac Dolan's Cadillac
Czarny Cadillac to horror produkcji kanadyjsko - brytyjskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Jeff Beesley, twórcą scenariusza Richard Dooling, a w rolach głównych występują Christian Slater, Emmanuelle Vaugier i Wes Bentley.
Film VISION FILM Czarny Cadillac Dolan's Cadillacpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Salt + 2 filmy gratis
Salt to thriller amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Phillip Noyce. W rolach głównych wystąpili: Angelina Jolie, Liev Schreiber, Olek Krupa, Kevin O'Donnell i Chiwetel Ejiofor. Wydanie zawiera dwa gratisowe filmy, które są dobierane losowo.
Film IMPERIAL CINEPIX Salt + 2 filmy gratispełny opis produktu
Film GALAPAGOS Koszmar z ulicy wiązów A Nightmare on Elm Street
Koszmar z ulicy wiązów to horror amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Samuel Bayer. Główne role zagrali: Jackie Earle Haley, Kyle Gallner, Rooney Mara.
Film GALAPAGOS Koszmar z ulicy wiązów A Nightmare on Elm Streetpełny opis produktu
Tożsamość
Dr. Martin Harris, budzi się po wypadku samochodowym w Berlinie i z przerażeniem odkrywa, że żona go nie rozpoznaje, a jego tożsamość przyjął inny mężczyzna. Jest ignorowany przez władze i ścigany przez tajemniczych morderców. Dzięki pomocy niespodziewanego sprzymierzeńca, Harris angażuje się w odkrycie prawdy.
Tożsamośćpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX 436 mieszkańców
436 mieszkańców to horror amerykańsko-kanadyjskiej produkcji. Jego reżyserem jest Michelle Maxwel MacLaren. Główne role zagrali: Fred Durst, Jeremy Sisto, David Ames, Cory Cassidy, Dana Horrox.
Film IMPERIAL CINEPIX 436 mieszkańcówpełny opis produktu
Infekcja
Miejscem akcji jest obskurny, rozpadający się szpital, w którym nic dobrze nie funkcjonuje. Błąd lekarski powoduje śmierć pacjenta. Personel, pragnąc zatrzeć ślady, umieszcza ciało w cieple, aby szybciej nastąpił rozkład. Przerażające wydarzenia zaczynają się dziać wówczas, gdy do szpitala trafia pacjent zarażony śmiertelną infekcją. Objawem choroby jest zmiana wewnętrznych organów w taki sposób, że stają się płynną zieloną substancją.
Infekcjapełny opis produktu
Film CDP.PL Raid Serbuan maut
Raid to film fabularny indonezyjsko-amerykanskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserem jest Gareth Evans. W rolach głównych wystąpili: Iko Uwais, Joe Taslim, Donny Alamsyah.
Film CDP.PL Raid Serbuan mautpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Zabójczy Joe Killer Joe
Zabójczy Joe to amerykański film kryminalny z 2011 roku, którego reżyserem jest William Friedkin. W rolach głównych wystąpili Matthew McConaughey, Emile Hirsch oraz Juno Temple.
Film MONOLITH VIDEO Zabójczy Joe Killer Joepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Szpieg Tinker Tailor Soldier Spy
Szpieg to thriller z 2011 roku w reżyserii Tomasa Alfredsona. W rolach głównych wystąpili Gary Oldman, Colin Firth oraz Tom Hardy.
Film TIM FILM STUDIO Szpieg Tinker Tailor Soldier Spypełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Internat The Moth Diaries
Internat to horror irlandzko-kanadyjskiej produkcji z 2011 roku, którego reżyserką jest Mary Harron. W filmie wystąpiły między innymi: Lily Cole, Sarah Gadon, Sarah Bolger, Judy Parfitt.
Film KINO ŚWIAT Internat The Moth Diariespełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Exorcismus: Opętanie Amy Evans La posesión de Emma Evans
Exorcismus: Opętanie Amy Evans to hiszpański horror z 2010 roku. Jego reżyserem jest Manuel Carballo. W rolach głównych wystąpili: Sophie Vavasseur, Stephen Billington, Douglas Bradley i Lazaro Oertli.
Film KINO ŚWIAT Exorcismus: Opętanie Amy Evans La posesión de Emma Evanspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Dom zły (Mocne kino polskie)
Dom zły to thriller obyczajowy polskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Wojciech Smarzowski. Główne role zagrali: Arkadiusz Jakubik, Bartłomiej Topa, Kinga Preis, Marian Dziędziel.
Film TIM FILM STUDIO Dom zły (Mocne kino polskie)pełny opis produktu
Film BEST FILM Czwarty stopień The Fourth Kind
Czwarty stopień to brytyjsko-amerykański thriller science fiction, którego reżyserem jest Olatunde Osunsanmi. W rolach głównych wystąpili: Enzo Cilenti, Milla Jovivich, Will Patton.
Film BEST FILM Czwarty stopień The Fourth Kindpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Oczy Julii Los ojos de Julia
Oczy Julii to hiszpański thriller w reżyserii Guillema Moralesa. W filmie wystąpili: Belén Rueda, Lluís Homar, Pablo Derqui i Francesc Orella.
Film KINO ŚWIAT Oczy Julii Los ojos de Juliapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Michael Clayton Michael Clayton
Michael Clayton to thriller produkcji amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Tony Gilroy, a w rolach głównych występują George Clooney, Tom Wilkinson, Sydney Pollack.
Film MONOLITH VIDEO Michael Clayton Michael Claytonpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]