Losowy produkt
Notebook SONY SVE14A2V1E
Notebook SONY SVE14A2V1E
Film TIM FILM STUDIO Los numeros
Los numeros to polska komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. W filmie wystąpili między innymi Lesław Żurek, Justyna Schneider, Marek Włodarczyk, Tamara Arciuch i Weronika Książkiewicz.
Film TIM FILM STUDIO Los numerospełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Mów mi Rockefeller
Mów mi Rockefeller to komedia polskiej produkcji z 1990 roku. Reżyserem jest Waldemar Szarek. Główne role zagrali: Kamil Gewartowski, Małgorzata Markiewicz, Artur Pontek.
Film TIM FILM STUDIO Mów mi Rockefellerpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz (To Jest Polska)
Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz to komedia polskiej produkcji z 2010 roku, której reżyserem i scenarzystą jest Adam Dobrzycki. W filmie wystąpili: Zbigniew Zamachowski, Dominika Ostałowska, Tomasz Karolak, Ewa Ziętek.
Film TIM FILM STUDIO Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz (To Jest Polska)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Randka w ciemno
Randka w ciemno to komedia polskiej produkcji z 2009 roku. Jej reżyserem jest Wojciech Wójcik. Główne role zagrali: Anna Dereszowska, Tomasz Kot, Bogusław Linda, Katarzyna Maciąg, Danuta Stenka, Borys Szyc.
Film TIM FILM STUDIO Randka w ciemnopełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Wakacje Jasia Fasoli
Wakacje Jasia Fasoli to komedia w reżyserii Steve'a Bendelacka. W filmie wystąpili: Rowan Atkinson, Max Baldry, Clint Dyer, Karel Roden, Willem Dafoe, Emma de Caunes.
Film TIM FILM STUDIO Wakacje Jasia Fasolipełny opis produktu
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. C.K. Dezerterzy
C.K. Dezerterzy to komedia produkcji polskiej z 1985 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Janusz Majewski, współtwórcą scenariusza jest Pavel Hajný, a w rolach głównych występują Marek Kondrat, Wiktor Zborowski, Krzysztof Kowalewski oraz Wojciech Pokora.
Film TELEWIZJA POLSKA S.A. C.K. Dezerterzypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX M.A.S.H.
M.A.S.H. to komediodramat wojenny amerykańskiej produkcji z 1970 roku, którego reżyserem jest Robert Altman. Główne role zagrali: Donald Sutherland, Elliott Gould, Tom Skerritt, Sally Kellerman.
Film IMPERIAL CINEPIX M.A.S.H.pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Złoto dla zuchwałych Kelly's Heroes
Złoto dla zuchwałych to komedia wojenna amerykańsko-jugosłowiańskiej produkcji z 1970 roku, której reżyserem jest Brian G. Hutton. Główne role zagrali: Clint Eastwood, Telly Savalas, Don Rickles.
Film GALAPAGOS Złoto dla zuchwałych Kelly's Heroespełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Paragraf 22 Catch-22
Paragraf 22 to komedia wojenna amerykańskiej produkcji z 1970 roku. Jej reżyserem jest Mike Nichols. Główne role zagrali: Alan Arkin, Martin Balsam, Richard Benjamin.
Film IMPERIAL CINEPIX Paragraf 22 Catch-22pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Walka żywiołów The Squid and the Whale
Walka żywiołów to komedia produkcji USA z 2005 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Noah Baumbach. W rolach głównych występują Jeff Daniels, Laura Linney, Jesse Eisenberg, Owen Kline i William Baldwin.
Film IMPERIAL CINEPIX Walka żywiołów The Squid and the Whalepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Złap mnie, jeśli potrafisz
Złap mnie, jeśli potrafisz to komedia kryminalna amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jej reżyserem jest Steven Spielberg. Główne role zagrali: Leonardo DiCaprio, Tom Hanks, Christopher Walken.
Film IMPERIAL CINEPIX Złap mnie, jeśli potrafiszpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Kłamca, kłamca Liar Liar
Kłamca, kłamca to komedia amerykańskiej produkcji z 1997 roku. Jej reżyserem jest Tom Shadyac. Główne role zagrali: Jim Carrey, Maura Tierney, Cary Elwes.
Film KINO ŚWIAT Kłamca, kłamca Liar Liarpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Noc w muzeum (Złota kolekcja)
Noc w muzeum to komedia fantastyczna amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Shawn Levy. Główne role zagrali: Ben Stiller, Robin Williams, Carla Gugino, Mickey Rooney.
Film IMPERIAL CINEPIX Noc w muzeum (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Och Karol 1&2 Och Karol 1&2
Och Karol 1 to komedia produkcji polskiej z 1985 roku. Reżyseria Roman Załuski, scenariusz Ilona Łepkowska, w rolach głównych Ewa Sałacka, Jan Piechociński i Dorota Kamińska. Och Karol 2 to komedia polska z 2011 roku. Reżyseria i scenariusz Piotr Wereśniak i Ilona Łepkowska, w rolach głównych Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak.
Film GALAPAGOS Och Karol 1&2 Och Karol 1&2pełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Milionerzy
Milionerzy to fantastyczna komedia dramatyczna amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Danny Boyle. Główne role zagrali: Alexander Nathan Etel, Lewis Owen Mcgibbon, Leslie Philips.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Milionerzypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Pół żartem, pół serio
Pół żartem, pół serio to komedia amerykańskiej produkcji z z 1959 w reżyserii i według scenariusza Billy'ego Wildera. Główne role zagrali: Marilyn Monroe, Tony Curtis, Jack Lemmon.
Film IMPERIAL CINEPIX Pół żartem, pół seriopełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Grając ofiarę Izobrazhaya zhertvu
Grając ofiarę to czarna komedia produkcji rosyjskiej z 2006 roku. Reżyserem filmu jest Kirill Serebrennikov, twórcami scenariusza są Oleg Presnyakov i Vladimir Presnyakov, a w rolach głównych występują Yuri Chursin, Marat Basharov oraz Anna Michałkowa.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Grając ofiarę Izobrazhaya zhertvupełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Cudowne życie po życiu It's a Wonderful Afterlife
Cudowne życie po życiu to komedia angielskiej produkcji z 2010 roku. Jej reżyserką jest Gurinder Chadha. W rolach głównych wystąpili: Shabana Azmi, Goldy Notay, Sendhil Ramamurthy i Mark Addy.
Film MONOLITH VIDEO Cudowne życie po życiu It's a Wonderful Afterlifepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Facet z ogłoszenia (Zakochane kino) Must Love Dogs
Facet z ogłoszenia to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jej reżyserem oraz autorem scenariusza jest Gary David Goldberg. Główne role zagrali: Diane Lane, John Cusack, Elizabeth Perkins.
Film GALAPAGOS Facet z ogłoszenia (Zakochane kino) Must Love Dogspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Kobiety pragną bardziej (Zakochane Kino) He's Just Not That Into You
Kobiety pragną bardziej to komedia romantyczna z 2009 roku w reżyserii Kena Kwapisa. W rolach głównych wystąpili: Jennifer Aniston, Scarlett Johansson, Jennifer Connelly, Ben Affleck, Drew Barrymore, Justin Long, Ginnifer i Bradley Cooper.
Film GALAPAGOS Kobiety pragną bardziej (Zakochane Kino) He's Just Not That Into Youpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Noce w Rodanthe (Zakochane kino) Nights in Rodanthe
Noce w Rodanthe to romans produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest George C. Wolfe, twórcą scenariusza Ann Peacock, a w rolach głównych występują Richard Gere, Diane Lane i Scott Glenn.
Film GALAPAGOS Noce w Rodanthe (Zakochane kino) Nights in Rodanthepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Pamiętnik (Zakochane kino) The Notebook
Pamiętnik to romans produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyserem filmu jest Nick Cassavetes, twórcami scenariusza są Jan Sardi i Jeremy Leven, a w rolach głównych występują Ryan Gosling, Rachel McAdams oraz James Garner.
Film GALAPAGOS Pamiętnik (Zakochane kino) The Notebookpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Polowanie na druhny (Zakochane kino) Wedding Crashers
Polowanie na druhny to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jej reżyserem jest David Dobkin. Główne role zagrali: Owen Wilson, Vince Vaughn, Rachel McAdams, Christopher Walken.
Film GALAPAGOS Polowanie na druhny (Zakochane kino) Wedding Crasherspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Frajer / Dick Loser / Dick
Frajer i Dick to komedie produkcji amerykańskiej: Frajer (2000), Dick (1999). Reżyserem i scenarzystą filmu Frajer jest Amy Heckerling, filmu Dick Andrew Fleming. W rolach głównych występują: w filmie Dick Kirsten Dunst, Michelle Williams i Ryan Reynolds , a w filmie Frajer Jason Biggs, Mena Suvari oraz Greg Kinnear.
Film IMPERIAL CINEPIX Frajer / Dick Loser / Dickpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Ja cię kocham, a ty śpisz (Kolekcja Filmowe Przeboje) While You Were Sleeping
Ja cię kocham, a ty śpisz to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 1995 roku. Jej reżyserem jest Jon Turteltaub. Główne role zagrali: Sandra Bullock, Bill Pullman, Peter Gallagher.
Film IMPERIAL CINEPIX Ja cię kocham, a ty śpisz (Kolekcja Filmowe Przeboje) While You Were Sleepingpełny opis produktu
Film BEST FILM Kac Wawa
Kac Wawa to polska komedia z 2012 roku, której reżyserem jest Łukasz Karwowski. W rolach głównych wystąpili: Borys Szyc, Sonia Bohosiewicz, Roma Gąsiorowska, Mirosław Zbrojewicz, Antoni Pawlicki.
Film BEST FILM Kac Wawapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Odrobina nieba A Little Bit of Heaven
Odrobina nieba to amerykańska komedia romantyczna z 2011 roku. Jej reżyserką jest Nicole Kassell. W filmie wystąpili między innymi: Kate Hudson, Gael García Bernal, Rosemarie DeWitt, Treat Williams, Whoopi Goldberg i Kathy Bates.
Film KINO ŚWIAT Odrobina nieba A Little Bit of Heavenpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Faceci od kuchni Comme un chef
Faceci od kuchni to francusko-hiszpański film komediowy z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Daniel Cohen. W rolach głównych wystąpili Jean Reno oraz Michael Youn.
Film MONOLITH VIDEO Faceci od kuchni Comme un chefpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Dwoje do poprawki Hope Springs
Dwoje do poprawki to amerykański film komediowy z 2012 , którego reżyserem jest David Frankel. W rolach głównych wystąpili Meryl Streep oraz Tommy Lee Jones.
Film MONOLITH VIDEO Dwoje do poprawki Hope Springspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Totalna magia (Zakochane Kino)
Totalna magia to komedia romantyczna wyreżyserowana przez Griffina Dunne'a. W rolach głównych wystąpili Sandra Bullock, Nicole Kidman, Dianne Wiest, Goran Visnjic, Stockard Channing.
Film GALAPAGOS Totalna magia (Zakochane Kino)pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]