Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP550P7C
Notebook SAMSUNG NP550P7C
Film MONOLITH VIDEO Zaginiona kolonia
Zaginiona kolonia to film bułgarsko - amerykański wyprodukowany w roku 2007 i wyreżyserowany przez Matta Codd, film w którym główna rolę zagrali: Atanas Srebrev, Adrian Paul, Rhett Giles, film trwa 90 min.
Film MONOLITH VIDEO Zaginiona koloniapełny opis produktu
Film BEST FILM Nagi instynkt 2 Basic Instinct 2
Nagi instynkt 2 to thriller w reżyserii Michaela Catona-Jonesa. W rolach głównych wystąpili: David Morrissey, Sharon Stone, David Thewlis.
Film BEST FILM Nagi instynkt 2 Basic Instinct 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anioły i demony (Złota kolekcja) Angels and Demons
Anioły i Demony to thriller fantastyczny zawierający elementy przygodowe. Jego reżyserem jest Ron Howard. Główne role zagrali: Tom Hanks, Stellan Skarsgard, Ewan McGregor, Ayelet Zurer.
Film IMPERIAL CINEPIX Anioły i demony (Złota kolekcja) Angels and Demonspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Blizna 3D
Blizna to horror amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jego reżyserem jest Jed Weintrob. Główne role zagrali: Angela Bettis, Ben Cotton, Brittney Wilson.
Film IMPERIAL CINEPIX Blizna 3Dpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Echo
Echo to wciągający, trzymający w napięciu horror produkcji USA z 2004 roku w reżyserii Yama Laranasa. W filmie wystąpili Amelia Warner, Jayne Eastwood, Jesse Bradford, Kevin Durand.
Film MONOLITH VIDEO Echopełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Stan gry State of Play
Stan gry to thriller produkcji francusko - brytyjsko - amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Kevin Macdonald, twórcami scenariusza są Billy Ray, Tony Gilroy i Matthew Michael Carnahan, a w rolach głównych występują Russell Crowe, Ben Affleck oraz Helen Mirren.
Film TIM FILM STUDIO Stan gry State of Playpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Uwikłanie Uwikłanie
Uwikłanie to thriller produkcji polskiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Jacek Bromski, współtwórcą scenariusza Juliusz Machulski, a w rolach głównych występują Maja Ostaszewska, Marek Bukowski oraz Danuta Stenka.
Film TIM FILM STUDIO Uwikłanie Uwikłaniepełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Strach The Hole
Strach to thriller produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem filmu jest Joe Dante, twórcą scenariusza Mark L. Smith, a w rolach głównych występują Teri Polo, Chris Massoglia i Bruce Dern.
Film MONOLITH VIDEO Strach The Holepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Zona - teren prywatny La Zona
Zona - teren prywatny to thriller produkcji hiszpańsko - meksykańskiej z 2007 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Rodrigo Plá, współtwórcą scenariusza Laura Santullo, a w rolach głównych występują Alan Chávez, Daniel Tovar oraz Carlos Bardem.
Film KINO ŚWIAT Zona - teren prywatny La Zonapełny opis produktu
Nagi instynkt 2 (blu-ray)
W sprawie Cathrine Tramell, oskarżonej o zamordowanie kochanka, zaangażowany zostaje uznany londyński psychiatra, Robert Glass. Jego zadaniem jest udowodnienie jak groźna jest, znana nam z pierwszej części erotycznego thrillera wszechczasów, autorka bestsellerowych kryminałów. Zafascynowany Cathrine, Glass, wbrew swoim zasadom i ostrzeżeniom pozwala na jej na uwodzicielska grę w trakcie dochodzenia. Zda sobie sprawę, że stracił kontrolę nad sytuacją, dopiero gdy ginąć zaczną kolejne osoby z jego najbliższego otoczenia. Opisane przez Cathrine morderstwa, jak wiemy, potrafią przenosić się z literackiej fikcji do realnego życia.
Nagi instynkt 2 (blu-ray)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Ostatni egzorcyzm + 3 filmy gratis The Last Exorcism
Ostatni egzorcyzm to horror amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Daniel Stamm. W rolach głównych wystąpili: Patrick Fabian, Ashley Bell, Iris Bahr.
Film MONOLITH VIDEO Ostatni egzorcyzm + 3 filmy gratis The Last Exorcismpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Prometeusz Prometheus
Prometeusz to amerykański horror science fiction z 2012 roku, którego reżyserem jest Ridley Scott. W rolach głównych występują Noomi Rapace, Michael Fassbender i Charlize Theron.
Film IMPERIAL CINEPIX Prometeusz Prometheuspełny opis produktu
Film BEST FILM Kryptonim: Shadow Dancer Shadow Dancer
Kryptonim: Shadow Dancer to thriller irlandzko-brytyjskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest James Marsh. W rolach głównych wystąpili Clive Owen, Andrea Riseborough oraz Gillian Anderson.
Film BEST FILM Kryptonim: Shadow Dancer Shadow Dancerpełny opis produktu
Film JAWI Szósty zmysł The Sixth Sense
Szósty zmysł to thriller produkcji amerykańskiej z 1999 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest M. Night Shyamalan, a w rolach głównych występują Bruce Willis, Toni Collette oraz Haley Joel Osment.
Film JAWI Szósty zmysł The Sixth Sensepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Legenda
Legenda to horror produkcji polskiej z 2005 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Mariusz Pujszo. W rolach głównych występują Agata Dratwa, Joanna Liszowska, Magdalena Modra i Andrzej Nejman.
Film TIM FILM STUDIO Legendapełny opis produktu
Film GALAPAGOS Cela 2 The Cell 2
Cela 2 to thriller amerykańskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Tim Iacofano. W rolach głównych wystąpili Tessie Santiago, Chris Bruno oraz Frank Whaley.
Film GALAPAGOS Cela 2 The Cell 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Cel
Cel to thriller produkcji USA z 1985 roku, którego reżyserem jest Arthur Penn. W filmie w rolach głównych wystąpili Matt Dillon, Gene Hackman, Guy Boyd, Gayle Hunnicutt.
Film IMPERIAL CINEPIX Celpełny opis produktu
Film JAWI Cena przetrwania 9/Tenths
Cena przetrwania to thriller wyprodukowany w USA w 2006 roku. Reżyserem obrazu jest Bob Degus, a scenariusz napisała Michele McGuire. W rolach głównych wystąpili: Henry Ian Cusick, Gabrielle Anwar i Dave Baez.
Film JAWI Cena przetrwania 9/Tenthspełny opis produktu
Film MONOLITH Zabójcza pułapka Deadly Isolation
Zabójcza pułapka to thriller wyprodukowany w Kanadzie i USA w 2005 roku. Reżyserem obrazu jest Rodney Gibbons, a scenarzystą David Rosenfelt. W rolach głównych wystąpili Sherilyn Fenn i Nicholas Lea.
Film MONOLITH Zabójcza pułapka Deadly Isolationpełny opis produktu
Film VISION FILM Czerwony Smok (Seria QDVD)
Czerwony smok to mroczny i trzymający w napięciu thriller produkcji USA z 1986 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Michael Mann. W filmie wystąpili Brian Cox, Dennis Farina, Stephen Lang, William Petersen.
Film VISION FILM Czerwony Smok (Seria QDVD)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Patologia Pathology
Patologia to thriller amerykańskiej produkcji z 2012 roku, którego reżyserem jest Marc Schölermann. W rolach głównych wystąpili: Milo Ventimiglia, Michael Weston, Lauren Lee Smith, Alyssa Milano.
Film KINO ŚWIAT Patologia Pathologypełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Anioły i demony (2DVD) + Kod da Vinci (2DVD)
Anioły i Demony + Kod da Vinci to czteropłytowy zestaw dwóch thrillerów fantastycznych. Ich reżyserem jest Ron Howard. Główne role zagrali: Anioły i Demony: Tom Hanks, Stellan Skarsgard, Ewan McGregor, Ayelet Zurer; Kod Da Vinci: Audrey Tautou, Ian Sir McKellen, Jean Reno, Paul Bettany, Tom Hanks.
Film IMPERIAL CINEPIX Anioły i demony (2DVD) + Kod da Vinci (2DVD)pełny opis produktu
Film JAWI Przetrzymać tę miłość Enduring Love
Przetrzymać tę miłość to thriller produkcji angielskiej z 2006 roku. Reżyserem jest Roger Michell. Scenariusz napisał Joe Penhall. Główne role odtwarzają:Samantha Morton, Rhys Ifans, Daniel Craig.
Film JAWI Przetrzymać tę miłość Enduring Lovepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Cena odwagi
Cena odwagi to thriller amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2007 roku, którego reżyserem jest Michael Winterbottom. Główne role zagrali: Angelina Jolie, Archie Panjabi, Will Patton.
Film IMPERIAL CINEPIX Cena odwagipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Podziemny krąg (Złota kolekcja)
Podziemny krąg to thriller amerykańskiej produkcji, wyreżyserowany przez Davida Finchera. Główne role zagrali: Brad Pitt, Edward Norton, Helena Bonham Carter, Meat Loaf.
Film IMPERIAL CINEPIX Podziemny krąg (Złota kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zdrada (Srebrna kolekcja)
Zdrada to horror amerykańskiej produkcji. Jego reżyserem jest Alan J. Pakula. Główne role zagrali: Brad Pitt, Harrison Ford, Richard Treat Williams.
Film IMPERIAL CINEPIX Zdrada (Srebrna kolekcja)pełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Enen
Enen to thriller polskiej produkcji z 2009 roku, którego reżyserem jest Feliks Falk. Główne role zagrali: Borys Szyc, Grzegorz Wolf, Magdalena Walach, Krzysztof Stroiński, Marian Opania, Ewa Ziętek.
Film MONOLITH VIDEO Enenpełny opis produktu
Film VISION FILM Eksperyment
Eksperyment to thriller psychologiczny niemieckiej produkcji z 2001 roku, którego reżyserem jest Oliver Hirschbiegel. Główne role zagrali: Moritz Bleibtreu, Christian Berkel, Oliver Stokowski.
Film VISION FILM Eksperymentpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Firewall
Firewall to thriller kryminalny amerykańsko-australijskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Richard Loncraine. Główne role zagrali: Harrison Ford, Paul Bettany, Virginia Madsen.
Film GALAPAGOS Firewallpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Frantic
Frantic to thriller produkcji Francja-USA z 1988 roku, zrealizowany przez Romana Polańskiego. W filmie wystąpili: Betty Buckley, Emmanuelle Seigner, Harrison Ford.
Film GALAPAGOS Franticpełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]