Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP550P7C
Notebook SAMSUNG NP550P7C
Film MONOLITH VIDEO Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia
Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia to komedia brytyjskiej produkcji z 2008 roku. Jej reżyserem jest Mike Leigh. Główne role zagrali: Sally Hawkins, Alexis Zegerman, Andrea Riseborough, Eddie Marsan.
Film MONOLITH VIDEO Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwiapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Jeszcze raz
Jeszcze raz to komedia polskiej produkcji z 2008 roku. Jej reżyserem jest Mariusz Malec. Główne role zagrali: Andżelika Piechowiak, Krzysztof Wieszczek, Danuta Stenka, Bartosz Obuchowicz, Anna Antonowicz.
Film MONOLITH VIDEO Jeszcze razpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Juno
Juno to komedia dramatyczna kanadyjsko-amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Jason Reitman. Główne role zagrali: Ellen Page, Michael Cera, Jennifer Garner.
Film MONOLITH VIDEO Junopełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Król Kaliforni
Król Kaliforni to komedia amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Michael Cahill. Główne role zagrali: Michael Douglas, Evan Rachel Wood, Allisyn Ashley Arm.
Film MONOLITH VIDEO Król Kalifornipełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Redukcja
Redukcja to czarna komedia brytyjskiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Christopher Smith. Główne role zagrali: Danny Dyer, Laura Harris, Tim McInnerny, Toby Stephens.
Film MONOLITH VIDEO Redukcjapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Wielki film
Wielki film to komedia w reżyserii Davida Zuckera. W filmie wystąpili: Kevin P. Farley, Kelsey Grammer, Leslie Nielsen, Dennis Hopper, James Woods, Jon Voight, Robert Davi.
Film MONOLITH VIDEO Wielki filmpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Idealny facet dla mojej dziewczyny
Idealny facet dla mojej dziewczyny to komedia polskiej produkcji z 2009 roku. Jej reżyserem jest Tomasz Konecki. Główne role zagrali: Daniel Olbrychski, Danuta Stenka, Kinga Preis, Krzysztof Globisz, Marcin Dorociński.
Film TIM FILM STUDIO Idealny facet dla mojej dziewczynypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Statyści (To Jest Polska)
Statyści to komedia polsko-chińskiej produkcji z 2006 roku w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Główne role zagrali: Kinga Preis, Krzysztof Stelmaszyk, Krzysztof Kiersznowski.
Film TIM FILM STUDIO Statyści (To Jest Polska)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Tylko mnie kochaj (Kolekcja Walentynkowa)
Tylko mnie kochaj to komedia romantyczna polskiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem oraz autorem scenariusza jest Ryszard Zatorski. Główne role zagrali: Maciej Zakościelny, Agnieszka Grochowska, Agnieszka Dygant.
Film TIM FILM STUDIO Tylko mnie kochaj (Kolekcja Walentynkowa)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Vinci (To Jest Polska)
Vinci to komedia polskiej produkcji z 2004 roku. Jej reżyserem jest Juliusz Machulski. Główne role zagrali: Borys Szyc, Jan Machulski, Kamilla Baar, Marcin Dorociński, Robert Więckiewicz.
Film TIM FILM STUDIO Vinci (To Jest Polska)pełny opis produktu
Film VITRAFILM Miłość o smaku Orientu The Ramen Girl
Miłość o smaku Orientu to komedia romantyczna produkcji japońsko - amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem filmu jest Robert Allan Ackerman, twórcą scenariusza Becca Topol, a w rolach głównych występują Brittany Murphy, Kimiko Yo oraz Gabriel Mann.
Film VITRAFILM Miłość o smaku Orientu The Ramen Girlpełny opis produktu
Film FONOGRAFIKA Chodząc po Moskwie Ya shagayu po Moskve
Chodząc po Moskwie to komedia wyprodukowana w ZSRR w 1963 roku. Reżyserem filmu jest Georgi Daneliya, scenarzystą Gennadi Shpalikov, a w rolach głównych występują Aleksei Loktev, Władimir Basow, Yevgeni Steblov i Nikita Michałkow.
Film FONOGRAFIKA Chodząc po Moskwie Ya shagayu po Moskvepełny opis produktu
Film GALAPAGOS Showtime
Showtime to komedia sensacyjna amerykańskiej produkcji z 2002 roku. Jej reżyserem jest Tom Dey. Główne role zagrali: Robert De Niro, Eddie Murphy, Rene Russo.
Film GALAPAGOS Showtimepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Miłość szmaragd i krokodyl
Miłość szmaragd i krokodyl jest to film zaliczany do gatunku komedii romantycznych. Został wyreżyserowany przez Roberta Zemeckisa. Główne role zagrali: Danny De Vito, Michael Douglas i Holland Taylor.
Film IMPERIAL CINEPIX Miłość szmaragd i krokodylpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Strzały na Broadwayu (Woody Allen Antologia) Bullets Over Broadway
Strzały na Broadwayu to komedia produkcji amerykańskiej z 1994 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Woody Allen, współtwórcą scenariusza Douglas McGrath, a w rolach głównych występują Chazz Palminteri, Dianne Wiest oraz John Cusack.
Film KINO ŚWIAT Strzały na Broadwayu (Woody Allen Antologia) Bullets Over Broadwaypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO American Pie, czyli sprawa dowcipna
American Pie, czyli sprawa dowcipna to zwariowana komedia amerykańskiej produkcji z 1999 roku. Jej reżyserem jest Paul Weitz. Główne role zagrali: Jason Biggs, Chris Klein, Seann William Scott, Chris Owen.
Film MONOLITH VIDEO American Pie, czyli sprawa dowcipnapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Szampon
Szampon to komedia obyczajowa w reżyserii Hala Ashby'ego. W filmie wystąpili: Warren Beatty, Julie Christie, Goldie Hawn, Lee Grant, Jack Warden, Carrie Fisher.
Film IMPERIAL CINEPIX Szamponpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Chłopak na gwałt poszukiwany Fanny and Elvis
Chłopak na gwałt poszukiwany to komedia produkcji brytyjskiej z 1999 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Kay Mellor, a w rolach głównych występują Kerry Fox, Ray Winstone oraz Ben Daniels.
Film TIM FILM STUDIO Chłopak na gwałt poszukiwany Fanny and Elvispełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Vinci
Vinci to komedia polskiej produkcji z 2004 roku. Jej reżyserem jest Juliusz Machulski. Główne role zagrali: Borys Szyc, Jan Machulski, Kamilla Baar, Marcin Dorociński, Robert Więckiewicz.
Film TIM FILM STUDIO Vincipełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Przetrwać święta Surviving Christmas
Przetrwać święta to komedia produkcji amerykańskiej z 2004 roku. Reżyserem filmu jest Mike Mitchell, twórcami scenariusza są Deborah Kaplan, Harry Elfont i Jeffrey Ventimilia, a w rolach głównych występują Ben Affleck, James Gandolfini oraz Christina Applegate.
Film IMPERIAL CINEPIX Przetrwać święta Surviving Christmaspełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Heca w zoo Zookeeper
Heca w zoo to komedia amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jej reżyserem jest Frank Coraci. W rolach głównych wystąpili: Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb i Ken Jeong.
Film IMPERIAL CINEPIX Heca w zoo Zookeeperpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Masz wiadomość (Zakochane kino) You've got mail
Masz wiadomość to komedia romantyczna w reżyserii Nory Ephron. W filmie wystąpili: Meg Ryan, Tom Hanks, Parker Posey, Jean Stapleton, Steve Zahn.
Film GALAPAGOS Masz wiadomość (Zakochane kino) You've got mailpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Gliniarz The Guard
Gliniarz to komedia kryminalna produkcji irlandzkiej z 2011 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest John Michael McDonagh, a w rolach głównych występują Brendan Gleeson, Don Cheadle oraz Mark Strong.
Film MONOLITH VIDEO Gliniarz The Guardpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Prosto w serce (Zakochane kino) Music and Lyrics
Prosto w serce to komedia romantyczna amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Marc Lawrence. Główne role zagrali: Drew Barrymore, Hugh Grant, Brad Garrett.
Film GALAPAGOS Prosto w serce (Zakochane kino) Music and Lyricspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Jak się pozbyć cellulitu / Idealny facet dla mojej dziewczyny
Zestaw dwóch polskich filmów komediowych: Jak się pozbyć cellulitu (2011) oraz Idealny facet dla mojej dziewczyny (2009).
Film TIM FILM STUDIO Jak się pozbyć cellulitu / Idealny facet dla mojej dziewczynypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Vinci / Weekend
Zestaw dwóch polskich filmów komediowych: Vinci (2004) oraz Weekend (2010).
Film TIM FILM STUDIO Vinci / Weekendpełny opis produktu
Sto minut wakacji
Szalone, wakacyjne przygody matki i córki oraz ojca i syna, których los przypadkowo rzuca na bezludną wyspę, położoną w głębokim lesie.
Była gwiazda filmowa i jej prześladowca - paparazzi - wyruszają na długo odkładane wakacje wraz ze swoimi dziećmi. Na miejscu okazuje się, że przez przypadek wakacje te spędzą w swoim towarzystwie. Szereg zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zdarzeń sprawia, że wakacje te należą do jednych z najlepiej pamiętanych przez wszystkich uczestników.
Sto minut wakacjipełny opis produktu
La Strada
La Strada` to jedna z niekwestionowanych perełek kina europejskiego. Tytuł dosłownie znaczy - „Na drodze” i stąd też produkcja w innych krajach znana jest jako „Road”. To liryczna, oniryczna opowieść o uczuciach i o trudnościach w ich wyrażaniu. Jest to zarówno majstersztyk reżyserski, jak i popis mistrzowskiego aktorstwa, zwłaszcza Anthony`ego Quinna i Giulietty Masiny, która prywatnie była żoną reżysera. Akcja toczy się niedługo po zakończeniu drugiej wojny światowej. Para głównych bohaterów to Gelsomina i Zampano. Nie jest to jednak sztampowy romans, o czym świadczy już sama charakterystyka tych dwojga: ona jest lekko upośledzona umysłowo, lecz za to bardzo wrażliwa emocjonalnie on z kolei prymitywny i brutalny, występuje w cyrku z powodu swej nadludzkiej siły. Mimo bezustannie doznawanych upokorzeń, dziewczyna wciąż go kocha. Film jest ponadczasową przypowieścią o cierpieniu i o potrzebie miłości. Odrealnione, czarno -białe pejzaże przydają magii, którą potęguje przejmująca i urzekająca muzyka Nina Roty. Film nagrodzono Oskarem dla najlepszej produkcji zagranicznej w 1956 roku.
La Stradapełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]