Film IMPERIAL CINEPIX Spokojnie, to tylko awaria (polski lektor)
Spokojnie, to tylko awaria to amerykański film komediowy z 1982 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Ken Finkleman. W rolach głównych wystąpili: Robert Hays, Julie Hagerty, Lloyd Bridges, Chad Everett.
Film IMPERIAL CINEPIX Spokojnie, to tylko awaria (polski lektor)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Chaplin. Dyktator The Great Dictator
Dyktator to komedia produkcji amerykańskiej z 1940 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Charles Chaplin. W rolach głównych występują Charles Chaplin, Jack Oakie oraz Henry Daniell.
Film GALAPAGOS Chaplin. Dyktator The Great Dictatorpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Fanfan Tulipan Fanfan la tulipe
Fanfan Tulipan to komedia przygodowa francuskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Gerard Krawczyk. Główne role zagrali: Vincent Perez, Penelope Cruz, Didier Bourdon.
Film KINO ŚWIAT Fanfan Tulipan Fanfan la tulipepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości (DVD + książka) Asterix et Obelix: Au service de Sa Majeste
Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości to komedia przygodowa w reżyserii Laurenta Tirarda. W filmie wystąpili między innymi: Gerard Depardieu, Edouard Baer, Valérie Lemercier, Catherine Deneuve.
Film KINO ŚWIAT Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości (DVD + książka) Asterix et Obelix: Au service de Sa Majestepełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Układ idealny Prete-moi ta main
Układ idealny to francuska komedia romantyczna z 2006 roku, której reżyserem jest Eric Lartigau. W rolach głównych wystąpili Alain Chabat i Charlotte Gainsbourg.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Układ idealny Prete-moi ta mainpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Miłosna rozgrywka Something To Talk About
Miłosna rozgrywka to komedia romantyczna produkcji amerykańskiej z 1995 roku. Reżyserem filmu jest Lasse Hallström, twórcą scenariusza Callie Khouri, a w rolach głównych występują Dennis Quaid, Julia Roberts i Robert Duvall.
Film GALAPAGOS Miłosna rozgrywka Something To Talk Aboutpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Rafa Donovana Donovan's Reef
Rafa Donovana to komedia produkcji amerykańskiej z 1963 roku. Reżyserem filmu jest John Ford, twórcą scenariusza Frank S. Nugent i James Edward Grant, a w rolach głównych występują John Wayne, Lee Marvin oraz Marcel Dalio.
Film IMPERIAL CINEPIX Rafa Donovana Donovan's Reefpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Przygody Rabina Jakuba Les Aventures de Rabbi Jacob
Przygody Rabina Jakuba to komedia produkcji włosko - francuskiej z 1973 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Gerard Oury, współtwórcami scenariusza są Daniele Thompson i Roberto De Leonardis, a w rolach głównych występują Louis de Funes, Suzy Delair oraz Marcel Dalio.
Film MONOLITH VIDEO Przygody Rabina Jakuba Les Aventures de Rabbi Jacobpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Blues Brothers 2000
Blues Brothers 2000 to amerykańska komedia muzyczna z 1998 roku. Jej reżyserem jest John Landis. W filmie wystąpili między innymi Walter Levine, Dan Aykroyd, Tom Davis, Frank Oz oraz tacy znani muzycy jak Aretha Franklin, James Brown, B.B. King, Erykah Badu oraz Eric Clapton.
Film TIM FILM STUDIO Blues Brothers 2000pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Odrobina nieba A Little Bit of Heaven
Odrobina nieba to amerykańska komedia romantyczna z 2011 roku. Jej reżyserką jest Nicole Kassell. W filmie wystąpili między innymi: Kate Hudson, Gael García Bernal, Rosemarie DeWitt, Treat Williams, Whoopi Goldberg i Kathy Bates.
Film KINO ŚWIAT Odrobina nieba A Little Bit of Heavenpełny opis produktu
Film CDP.PL Norweski Ninja Kommandor Treholt & Ninjatroppen
Norweski Ninja to komedia wyprodukowana w 2010 roku w Norwegii. Reżyserem i scenarzystą obrazu jest Thomas Cappelen Malling. W rolach głównych wystąpili: Mads Ousdal, Jon Oigarden, Linn Stokke, Trond-Viggo Torgersen i Amund Maarud.
Film CDP.PL Norweski Ninja Kommandor Treholt & Ninjatroppenpełny opis produktu
Film 35MM 12 krzeseł (Kolekcja Sputnika) 12 stulyev
12 krzeseł to radziecka komedia z 1971 roku, której reżyserem jest Leonid Gaidai. W filmie wystąpili między innymi Saveli Kramarov, Natalya Varley, Walerij Zołotuchin, Erast Garin.
Film 35MM 12 krzeseł (Kolekcja Sputnika) 12 stulyevpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Inspektor Clouseau Inspector Clouseau
Inspektor Clouseau to komedia produkcji amerykańskiej z 1968 roku. Reżyserem filmu jest Bud Yorkin, twórcami scenariusza są Frank Waldman i Tom Waldman, a w rolach głównych występują Alan Arkin, Frank Finlay oraz Michael Ripper.
Film IMPERIAL CINEPIX Inspektor Clouseau Inspector Clouseaupełny opis produktu
Film VITRAFILM Kamerdyner Bob the Butler
Kamerdyner to komedia produkcji brytyjsko - kanadyjsko - amerykańskiej z 2005 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Gary Sinyor, współtwórcami scenariusza są Steven Manners i Jane Walker Wood, a w rolach głównych występują tom Green, Brooke Shields oraz Rob LaBelle.
Film VITRAFILM Kamerdyner Bob the Butlerpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Sexipistols Bandidas
Sexipistols to komedia francusko-meksykańsko-amerykańskiej produkcji z 2006. Jej reżyserami są Joachim Roenning oraz Espen Sandberg. Główne role zagrali: Penelope Cruz, Salma Hayek, Steve Zahn.
Film KINO ŚWIAT Sexipistols Bandidaspełny opis produktu
Film PROPAGANDA FILM Szkoła podstawowa Obecna skola
Szkoła podstawowa to czechosłowacka komedia obyczajowa z 1991 roku, której reżyserem jest Jan Sverak. W filmie wystąpili: Jan Triska, Zdenek Sverak, Libuse Safrankova, Rudolf Hrusinsky, Irena Pavlaskova.
Film PROPAGANDA FILM Szkoła podstawowa Obecna skolapełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Jak długo jeszcze?
Jak długo jeszcze? To komedia amerykańskiej produkcji z 2007 roku. Jej reżyserem jest Steve Carr. GŁówne role zagrali: Ice Cube, Nia Long, John C. McGinley, Linda Kash.
Film IMPERIAL CINEPIX Jak długo jeszcze?pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Króliczek
Króliczek to komedia amerykańskiej produkcji z 2008 roku, w reżyserii Freda Wolfa. Główne role zagrali: Anna Faris, Colin Hanks, Emma Stone, Kat Dennings, Hugh M. Hefner.
Film IMPERIAL CINEPIX Króliczekpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Gang Olsena Olsen-Banden
Gang Olsena to komedia duńskiej produkcji z 1968 roku. Jej reżyserem jest Erik Balling. Główne role zagrali: Ove Sprogoe, Morten Grunwald, Poul Bundgaard.
Film KINO ŚWIAT Gang Olsena Olsen-Bandenpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Beethoven 6. Wielka ucieczka Beethoven's Big Break
Beethoven 6. Wielka ucieczka to amerykańska komedia familijna z 2008 roku, której reżyserem jest Mike Elliott. W rolach głównych wystąpili: Jonathan Silverman, Moises Arias, Eddie Griffin, Rhea Perlman, Cesar Millan.
Film TIM FILM STUDIO Beethoven 6. Wielka ucieczka Beethoven's Big Breakpełny opis produktu
Film BEST FILM Vabank (Mistrzowie Polskiego Kina)
Vabank to komedia kryminalna w reżyserii Juliusza Machulskiego. W filmie wystąpili: Jan Machulski, Witold Pyrkosz, Leonard Pietraszak, Leon Niemczyk, Jacek Chmielnik, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Szykulska, Eżbieta Zającówna.
Film BEST FILM Vabank (Mistrzowie Polskiego Kina)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Co nas kręci, co nas podnieca
Co nas kręci, co nas podnieca to komedia romantyczna amerykańsko-francuskiej produkcji z 2009 roku. Jej reżyserem oraz autorem scenariusza jest Woody Allen. Główne role zagrali: Larry David, Evan Rachel Wood, Michael McKean.
Film KINO ŚWIAT Co nas kręci, co nas podniecapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Dobry wojak Szwejk Dobry vojak Svejk
Dobry wojak Szwejk to komedia czechosłowackiej produkcji z 1956 roku. Jej reżyserami są Karel Stekly oraz Jiri Trnka. Główne role zagrali: Rudolf Hrusinsky, Svatopluk Benes, Frantisek Filipovsky.
Film KINO ŚWIAT Dobry wojak Szwejk Dobry vojak Svejkpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Idealny mąż An Ideal Husband
Idealny mąż to komedia romantyczna amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 1999 roku. Jej reżyserem jest Oliver Parker. Główne role zagrali: Cate Blanchett, Minnie Driver, Rupert Everett.
Film KINO ŚWIAT Idealny mąż An Ideal Husbandpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Monty Python: A teraz coś z zupełnie innej beczki
Monty Python: A teraz coś z zupełnie innej beczki to komedia brytyjskiej produkcji z 1971 roku. Główne role zagrali: Graham Chapman, John Cleese, Terry Gilliam, Eric Idle, Terry Jones i Michael Palin - założyciele i członkowie grupy Monty Pythona.
Film KINO ŚWIAT Monty Python: A teraz coś z zupełnie innej beczkipełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Nietypowa wdowa
Nietypowa wdowa to komedia dramatyczna francuskiej produkcji z 2008 roku. Jej reżyserką oraz współautorką scenariusza jest Isabelle Mergault. Główne role zagrali: Michele Laroque, Jacques Gamblin, Wladimir Yordanoff.
Film KINO ŚWIAT Nietypowa wdowapełny opis produktu
Film GUTEK FILM Obsługiwałem angielskiego króla (2 DVD)
Obsługiwałem angielskiego króla to komedia dramatyczna czesko-słowacko-węgiersko-niemieckiej produkcji z 2006 roku. Jej reżyserem jest Jiri Menzel. Główne role zagrali: Oldrich Kaiser, Ivan Barnev, Julia Jentsch.
Film GUTEK FILM Obsługiwałem angielskiego króla (2 DVD)pełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Pan i Pani Kiler Killers
Pan i Pani Kiler to komedia sensacyjna amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Robert Luketic. Główne role zagrali: Katherine Heigl, Ashton Kutcher, Casey Wilson.
Film KINO ŚWIAT Pan i Pani Kiler Killerspełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Śniadanie do łóżka
Śniadanie do łóżka to polska komedia romantyczna zrealizowana w 2010 roku. Obraz wyreżyserował Krzysztof Lang. W rolach głównych wystąpili: Tomasz Karolak, Małgorzata Socha, Piotr Adamczyk i Izabela Kuna.
Film KINO ŚWIAT Śniadanie do łóżkapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Surfer Surfer, Dude
Surfer to komedia produkcji amerykańskiej z 2008 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest S.R. Bindler, współtwórcami scenariusza są Cory Van Dyke i Mark Gustawes, a w rolach głównych występują Scott Glenn, Woody Harrelson i Matthew McConaughey.
Film KINO ŚWIAT Surfer Surfer, Dudepełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]