Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP530U4B
Notebook SAMSUNG NP530U4B
Film IMPERIAL CINEPIX West Side Story
West Side Story to amerykański melodramat muzyczny z 1961 roku. Reżyserami filmu są Jerome Robbins i Robert Wise. Kreacje aktorskie stworzyli Natalie Wood, Richard Beymer, Russ Tamblyn, Rita Moreno, George Chakiris.
Film IMPERIAL CINEPIX West Side Storypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step up: Taniec zmysłów (Wydanie kolekcjonerskie, 2DVD) Step Up
Step up: Taniec zmysłów to romans muzyczny amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Anne Fletcher. Główne role zagrali: Channing Tatum, Jenna Dewan, Damaskin Radcliff.
Film MONOLITH VIDEO Step up: Taniec zmysłów (Wydanie kolekcjonerskie, 2DVD) Step Uppełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Beats Of Freedom - Zew Wolności Beats Of Freedom - Zew Wolności
Beats Of Freedom - Zew Wolności to film muzyczny produkcji polskiej z 2010 roku. Reżyseria i scenariusz Leszek Gnoiński i Wojciech Słota, a w rolach głównych Marek Niedźwiecki, Jerzy Owsiak oraz Kazik.
Film TIM FILM STUDIO Beats Of Freedom - Zew Wolności Beats Of Freedom - Zew Wolnościpełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Sława (Fame) Fame
Sława to amerykański film muzyczny z 2009 roku, którego reżyserem jest Kevin Tancharoen. W filmie wystąpili Asher Book, Kristy Flores, Paul Iacono, Paul McGill, Kay Panabaker. Autorką scenariusza jest Allison Burnett, a muzykę skomponował Mark Isham.
Film TIM FILM STUDIO Sława (Fame) Famepełny opis produktu
Film TWENTIETH CENTURY FOX Spacer po linie Walk the Line
Film przybliża życie legendarnego piosenkarza Johnny'ego Casha. W 1957 jego piosenki "Folsom Prison Blues" i "I Walk the Line" szturmem zdobyły listy przebojów. "Spacer po linie" opowiada także o życiu osobistym artysty, jego związku z June Carter i uzależnieniu od alkoholu i amfetaminy, a także o trudnej walce o powrót do normalnego życia.
Film TWENTIETH CENTURY FOX Spacer po linie Walk the Linepełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX High School Musical Koncert High School Musical Dance-Along
High School Musical Koncert to film muzyczny produkcji amerykańskiej z 2006 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Art Spigel, twórcami scenariusza są Evan Alekzander i David Glasgal, a w rolach głównych występują Corbin Bleu, Ashley Tisdale oraz Zac Efron.
Film IMPERIAL CINEPIX High School Musical Koncert High School Musical Dance-Alongpełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Nieściszalni Sound of Noise
Nieściszalni to komediowy film muzyczny francusko-szwedzkiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserami są Ola Simonsson i Johannes Stjarne Nilsson. W rolach głównych wystąpili: Bengt Nilsson, Sanna Persson, Johannes Björk i Marcus Boij.
Film KINO ŚWIAT Nieściszalni Sound of Noisepełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Chicago (Wielka Kolekcja Filmowa)
Chicago to amerykański kryminał muzyczny z 2002 roku, którego reżyserem jest Rob Marshall. W filmie wystąpili Renee Zellweger, Catherine Zeta-Jones, Richard Gere, Queen Latifah, John C. Reilly.
Film TIM FILM STUDIO Chicago (Wielka Kolekcja Filmowa)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Deszczowa piosenka Edycja Specjalna (Legendy Kina) 2 DVD Singin' in the Rain
Deszczowa piosenka to amerykańska, muzyczna komedia romantyczna z 1952 roku, której reżyserami są Gene Kelly i Stanley Donen. W filmie wystąpili Gene Kelly, Debbie Reynolds, Donald O'Connor, Jean Hagen, Millard Mitchell. Autorami scenariusza są Adolph Green i Betty Comden, a muzykę skomponował Nacio Herb Brown.
Film GALAPAGOS Deszczowa piosenka Edycja Specjalna (Legendy Kina) 2 DVD Singin' in the Rainpełny opis produktu
Film VISION FILM Alicja. Specjalne wydanie dwupłytowe DVD + CD
Alicja to powstały w 1982 roku, w koprodukcji polsko- belgijsko- brytyjskiej, musical wyreżyserowany przez Jacka Bromskiego. W filmie wystąpili Sophie Barjac, Jean-Pierre Cassel, Paul Nicholas, Susannah York. Muzykę do filmu skomponował Henri Seroka. Scenariusz powstał w wyniku współpracy między innymi reżysera i Jerzego Gruzy.
Film VISION FILM Alicja. Specjalne wydanie dwupłytowe DVD + CDpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO StreetDance 2 StreetDance 2
StreetDance 2 to film muzyczny produkcji brytyjskiej z 2012 roku. Reżyseria Max Giwa i Dania Pasquini, scenariusz Jane English, a w rolach głównych występują Falk Hentschel, Sofia Boutella oraz George Sampson.
Film MONOLITH VIDEO StreetDance 2 StreetDance 2pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Zabawna buzia (Edycja kolekcjonerska)
Zabawna buzia to komedia musicalowa w reżyserii Stanleya Donena. W filmie wystąpili: Audrey Hepburn, Fred Astaire, Kay Thompson, Michel Auclair, Robert Flemyng.
Film IMPERIAL CINEPIX Zabawna buzia (Edycja kolekcjonerska)pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Sława (Fame) Edycja Specjalna
Sława to amerykański film muzyczny z 2009 roku, którego reżyserem jest Kevin Tancharoen. W filmie wystąpili Asher Book, Kristy Flores, Paul Iacono, Paul McGill, Kay Panabaker. Autorką scenariusza jest Allison Burnett, a muzykę skomponował Mark Isham. Edycja Specjalna zawiera dodatkowo płytę CD z muzyką z filmu.
Film TIM FILM STUDIO Sława (Fame) Edycja Specjalnapełny opis produktu
Film CDP.PL High School Musical (Przebojowa Kolekcja)
High School Musical to młodzieżowy film muzyczny z 2006 roku. Jego reżyserem jest Kenny Ortega. W rolach głównych wystąpili: Zac Efron, Vanessa Hudgens i Ashley Tisdale.
Film CDP.PL High School Musical (Przebojowa Kolekcja)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX New York, New York
Reżyser Martin Scorsese i zdobywcy Oscarów: Liza Minnelli i Robert De Niro połączyli oni swoje talenty w filmie stanowiącym kwintesencję nowojorskiej sceny jazzowej.
Film IMPERIAL CINEPIX New York, New Yorkpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Burleska (DVD + książka) Burlesque
Burleska to amerykański musical w reżyserii Steve'a Antina. W rolach głównych wystąpili: Christina Aguilera, Cher, Stanley Tucci, Eric Dane i Kristen Bell.
Film IMPERIAL CINEPIX Burleska (DVD + książka) Burlesquepełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT Just Dance - Tylko taniec! Make It Happen
Just Dance - Tylko taniec! to dramat muzyczny amerykańskiej produkcji z 2008 roku. Jego reżyserem jest Darren Grant. W filmie wystąpili między innymi Mary Elizabeth Winstead, Riley Smith, Tessa Thompson, Julissa Bermudez, Ashley Roberts i John Reardon.
Film KINO ŚWIAT Just Dance - Tylko taniec! Make It Happenpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX De-Lovely (Lektor) De-Lovely
De-Lovely to muzyczny dramat biograficzny z 2004 roku, którego reżyserem jest Irwin Winkler. W filmie wystąpili Kevin Kline, Ashley Judd, Jonathan Pryce, Kevin McNally, Sandra Nelson. Autorem scenariusza jest Jay Cocks, a muzykę skomponowali Stephen Endelman i Cole Porter.
Film IMPERIAL CINEPIX De-Lovely (Lektor) De-Lovelypełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step Up 3 (2 DVD)
Step Up 3 to romans muzyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Jon Chu. Główne role zagrali: Rick Malambri, Adam G. Sevani, Sharni Vinson.
Film MONOLITH VIDEO Step Up 3 (2 DVD)pełny opis produktu
Film GM DISTRIBIUTION Pierścień i róża
Pierścień i róża to baśniowy musical w reżyserii Jerzego Gruzy. W filmie wystąpili: Katarzyna Figura, Zbigniew Zamachowski, Leon Niemczyk, Janusz Rewiński, Stefan Każuro, Krystyna Tkacz.
Film GM DISTRIBIUTION Pierścień i różapełny opis produktu
Film KINO ŚWIAT B-Girl B-Girl
B-Girl to film muzyczny produkcji amerykańskiej z 2009 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Emily Dell, a w rolach głównych występują Julie 'Jules' Urich, Drew Sidora oraz James Martinez.
Film KINO ŚWIAT B-Girl B-Girlpełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Step Up 4 Revolution
Step Up 4 Revolution to amerykański film muzyczny z 2012 roku, którego reżyserem jest Scott Speer. W filmie wystąpili między innymi Ryan Guzman, Kathryn McCormick i Cleopatra Coleman.
Film MONOLITH VIDEO Step Up 4 Revolutionpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Sparkle
Sparkle to amerykański film muzyczny z 2012 roku, którego reżyserem jest Salim Akil. W filmie wystąpili między innymi Jordin Sparks, Whitney Houston, Derek Luke, Mike Epps, Carmen Ejogo.
Film IMPERIAL CINEPIX Sparklepełny opis produktu
Film CDP.PL Jonas Brothers. Koncert (Przebojowa Kolekcja)
Jonas Brothers. Koncert to amerykański film muzyczny z 2009 roku, którego reżyserem jest Bruce Hendricks. Film był nagrywany w czasie trwania trasy koncertowej Burning Up zespołu Jonas Brothers.
Film CDP.PL Jonas Brothers. Koncert (Przebojowa Kolekcja)pełny opis produktu
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Chicago (FILMBOX POLECA) Chicago
Chicago to amerykański kryminał muzyczny z 2002 roku, którego reżyserem jest Rob Marshall. W filmie wystąpili Renee Zellweger, Catherine Zeta-Jones, Richard Gere, Queen Latifah, John C. Reilly. Autorem scenariusza jest Bill Condon, a muzykę skomponowali Danny Elfman i John Kander.
Film SPI INTERNATIONAL POLSKA Chicago (FILMBOX POLECA) Chicagopełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Człowiek z La Manchy
Człowiek z La Manchy to musical zawierający elementy dramatu komediowego amerykańsko-włoskiej produkcji z 1972 roku, którego reżyserem jest Arthur Hiller. Główne role zagrali: Peter O'Toole, Simon Gilbert, Sophia Loren.
Film IMPERIAL CINEPIX Człowiek z La Manchypełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Love Never Dies Love Never Dies
Love Never Dies to musical produkcji australijskiej z 2012 roku. Reżyserem filmu jest Simon Phillips, twórcą scenariusza Andrew Lloyd Webber i Ben Elton, a w rolach głównych występują Ben Lewis, Anna O'Byrne oraz Simon Gleeson.
Film TIM FILM STUDIO Love Never Dies Love Never Diespełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Beksa Cry-Baby
Beksa to komediowy film muzyczny z Johnnym Deppem w roli głównej. Jego reżyserem oraz twórcą scenariusza jest John Waters.
Film TIM FILM STUDIO Beksa Cry-Babypełny opis produktu
Film JAWI Portrecista
Portrecista to film dokumentalny produkcji polskiej z 2006 roku. Reżyserem i scenarzystą jest Ireneusz Dobrowolski. Odtwórcą głównej roli jest Wilhelm Brasse.
Film JAWI Portrecistapełny opis produktu
Film BEST FILM Cafe de los maestros
Cafe de los maestros to film dokumentalny w reżyserii Miguela Kohana.
Film BEST FILM Cafe de los maestrospełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]