Film GALAPAGOS Green Lantern 3D (2BD)
Green Lantern to film science fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest Martin Campbell. W rolach głównych wystąpili: Ryan Reynolds, Blake Lively, Melanie Hebert, Peter Sarsgaard i Mark Strong.
Film GALAPAGOS Green Lantern 3D (2BD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni Dwie Wieże (Edycja rozszerzona) The Lord of the Rings: The Two Towers
Władca Pierścieni: Dwie Wieże to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-niemiecko-nowozelandzkiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Peter Jackson. Główne role zagrali: Christopher Lee, Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen.
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni Dwie Wieże (Edycja rozszerzona) The Lord of the Rings: The Two Towerspełny opis produktu
Film CDP.PL Avengers 3D
Avengers to amerykański film science fiction z 2012 roku, którego reżyserem i scenarzystą jest Joss Whedon. W rolach głównych wystąpili: Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth i Scarlett Johansson.
Film CDP.PL Avengers 3Dpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar 3D (Edycja Limitowana)
Avatar to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2009 roku. Jego scenarzystą i reżyserem jest James Cameron. W rolach głównych wystąpili: Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez, Stephen Lang, Joel David Moore.
Film IMPERIAL CINEPIX Avatar 3D (Edycja Limitowana)pełny opis produktu
E.T. (Blu-Ray steelbook)
Film w pełni i zremasterowany cyfrowo w celu uzyskania najwyższej jakości HD. Przeżyj ponownie przygodę i magię jednego z najbardziej lubianych filmów wszechczasów - E.T. - w reżyserii laureata Nagrody Akademii, Stevena Spielberga*. Porywająca, ponadczasowa historia dla widzów w każdym wieku, opowiadająca o niezapomnianej podróży zagubionego kosmity i jego przyjaźni z 10-letnim chłopcem. Dołącz do Elliotta (Henry Thomas), Gertie (Drew Barrymore) i Michaela (Robert MacNaughton), którzy wspólnie starają się pomóc E.T. w powrocie do domu.
E.T. (Blu-Ray steelbook)pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Edward Nożycoręki Edward Scissorhands
Edward Nożycoręki to amerykański film fantasy z 1990 roku, którego reżyserem jest Tim Burton. W rolach głównych wystapili: Johnny Depp, Winona Ryder, Dianne Wiest, Kathy Baker.
Film IMPERIAL CINEPIX Edward Nożycoręki Edward Scissorhandspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Sucker Punch / 300
Zestaw dwóch filmów wizjonerskiego reżysera Zacka Snydera - Sucker Punch (fantastyczny film akcji z Emily Browning w roli głównej) oraz 300 (historyczny film wojenny zawierający elementy fantasy będący znakomitą adaptacją komiksu Franka Millera).
Film GALAPAGOS Sucker Punch / 300pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Eragon
Eragon to przygodowy film fantastyczny z 2006 roku, którego reżyserem jest Stefen Fangmeier. W rlach głównych wystąpili: Edward Speleers, Jeremy Irons, Sienna Guillory, Robert Carlyle, John Malkovich.
Film IMPERIAL CINEPIX Eragonpełny opis produktu
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2006 roku. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. Główne role zagrali: Johnny Depp, Keira Knightley, Orlando Bloom.
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chestpełny opis produktu
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Gore Verbinski. Główne role zagrali: Johnny Depp, Geoffrey Rush, Orlando Bloom.
Film CDP.PL Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearlpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Batman - Początek Batman Begins
Batman początek to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Christopher Nolan. Główne role zagrali: Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson
Film GALAPAGOS Batman - Początek Batman Beginspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Matrix
Matrix to film fantastyczny amerykańsko-australijskiej produkcji z 1999 roku. Jego reżyserami są Andy Wachowski oraz Larry Wachowski. Główne role zagrali: Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Keanu Reeves, Laurence Fishburne.
Film GALAPAGOS Matrixpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Fantastyczna 4 Fantastic Four
Fantastyczna 4 to film fantastyczny niemiecko-amerykańskiej produkcji z 2005 roku. Jego reżyserem jest Tim Story. Główne role zagrali: Ioan Gruffudd, Michael Chiklis, Chris Evans.
Film IMPERIAL CINEPIX Fantastyczna 4 Fantastic Fourpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX X-Men 2
X-Men 2 to fantastyczny film sensacyjny kanadyjsko-amerykańskiej produkcji z 2003 roku. Jego reżyserem jest Bryan Singer. Główne role zagrali: Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen.
Film IMPERIAL CINEPIX X-Men 2pełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Czarna Błyskawica Chernaya molniya
Czarna Błyskawica to film fantastyczny rosyjskiej produkcji z 2009 roku. Jego reżyserem jest Dmitriy Kiselev. Główne role zagrali: Grigoriy Dobrygin, Ekaterina Vilkova, Viktor Verzhbitskiy.
Film TIM FILM STUDIO Czarna Błyskawica Chernaya molniyapełny opis produktu
Film MONOLITH VIDEO Pozwól mi wejść Let Me In
Pozwól mi wejść to dramat fantastyczny amerykańsko-brytyjskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Matt Reeves. Główne role zagrali: Chloe Moretz, Sasha Barrese, Richard Jenkins.
Film MONOLITH VIDEO Pozwól mi wejść Let Me Inpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne wojny - części IV-VI
Zestaw trzech amerykańskich filmów science fiction, które wchodzą w skład serii Gwiezdne Wojny. W kolekcji znajdują się trzy zamykające sagę epizody: Mroczne widmo (1999), Atak klonów (2002) i Zemsta Sithów (2005).
Film IMPERIAL CINEPIX Gwiezdne wojny - części IV-VIpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Super 8
Super 8 to film science-fiction amerykańskiej produkcji z 2011 roku. Jego reżyserem jest J.J.Abrams. W rolach głównych wystąpili Kyle Chandler, Elle Fanning i Joel Courtney.
Film IMPERIAL CINEPIX Super 8pełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Fantastyczna Czwórka 2 4: Rise of the Silver Surfer
Fantastyczna Czwórka 2 to film science - fiction produkcji kanadyjsko - niemiecko - amerykańskiej z 2007 roku. Reżyserem filmu jest Tim Story, twórcami scenariusza są Mark Frost i Don Payne, a w rolach głównych występują Ioan Gruffudd, Jessica Alba oraz Chris Evans.
Film IMPERIAL CINEPIX Fantastyczna Czwórka 2 4: Rise of the Silver Surferpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Najczarniejsza godzina 3D The Darkest Hour
Najczarniejsza godzina to film science fiction produkcji rosyjsko - amerykańskiej z 2011 roku. Reżyserem filmu jest Chris Gorak, twórcą scenariusza Jon Spaihts, a w rolach głównych występują Emile Hirsch, Olivia Thirlby i Rachael Taylor.
Film IMPERIAL CINEPIX Najczarniejsza godzina 3D The Darkest Hourpełny opis produktu
Film IMPERIAL CINEPIX Spider-Man 2 (Deluxe Edition)
Spider-Man 2 to film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2004 roku, którego reżyserem jest Sam Raimi. W rolach głównych wystąpili: James Franco, Kirsten Dunst, Tobey Maguire i Alfred Molina.
Film IMPERIAL CINEPIX Spider-Man 2 (Deluxe Edition)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Pakiet reżyserski Christopher Nolan (6 BD: Batman Początek, Mroczny Rycerz, Prestiż, Incepcja)
Kolekcjonerski pakiet największych filmowych dokonań reżyserskich wizjonera kina Christophera Nolana: Batman Początek, Mroczny Rycerz, Prestiż, Incepcja.
Film GALAPAGOS Pakiet reżyserski Christopher Nolan (6 BD: Batman Początek, Mroczny Rycerz, Prestiż, Incepcja)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni: Dwie Wieże - Edycja Rozszerzona (2 BD)
Władca Pierścieni: Dwie Wieże to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-niemiecko-nowozelandzkiej produkcji z 2002 roku. Jego reżyserem jest Peter Jackson. Główne role zagrali: Christopher Lee, Elijah Wood, Ian McKellen, Liv Tyler, Viggo Mortensen.
Film GALAPAGOS Władca Pierścieni: Dwie Wieże - Edycja Rozszerzona (2 BD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. II (2 BD) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
Harry Potter i Insygnia śmierci. Część II to amerykańsko-brytyjski film fantasy w reżyserii Davida Yatesa. W głównych rolach wystąpili: Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Emma Watson oraz Ralph Fiennes.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Insygnia Śmierci cz. II (2 BD) Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Starcie Tytanów (Premium Collection) Clash of the Titans
Starcie Tytanów to przygodowy film fantastyczny amerykańskiej produkcji z 2010 roku. Jego reżyserem jest Louis Leterrier. W rolach głównych wystąpili: Sam Worthington, Liam Neeson, Ralph Fiennes.
Film GALAPAGOS Starcie Tytanów (Premium Collection) Clash of the Titanspełny opis produktu
Film GALAPAGOS Harry Potter i Książę Półkrwi (2 BD)
Harry Potter i Książę Półkrwi to fantastyczny film przygodowy amerykańsko-brytyjskiej produkcji. Jego reżyserem jest: David Yates. Główne role zagrali: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint.
Film GALAPAGOS Harry Potter i Książę Półkrwi (2 BD)pełny opis produktu
Film GALAPAGOS Gniew Tytanów Wrath of the Titans
Gniew Tytanów to przygodowy film fantasy produkcji amerykańskiej z 2012 roku. Jego reżyserem jest Jonathan Liebesman. W rolach głównych wystąpili Sam Worthington, Liam Neeson oraz Ralph Fiennes.
Film GALAPAGOS Gniew Tytanów Wrath of the Titanspełny opis produktu
Film TIM FILM STUDIO Królewna Śnieżka i Łowca Snow White and the Huntsman
Królewna Śnieżka i Łowca to amerykański film fantasy z 2012 roku, którego reżyserem jest Rupert Sanders. W rolach głównych wystąpili Kristen Stewart, Chris Hemsworth oraz Charlize Theron.
Film TIM FILM STUDIO Królewna Śnieżka i Łowca Snow White and the Huntsmanpełny opis produktu
Film GALAPAGOS Mroczny Rycerz Powstaje. Edycja specjalna (2BD) The Dark Knight Rises
Mroczny Rycerz Powstaje to amerykańsko-brytyjski film fabularny będący zakończeniem wyreżyserowanej przez Christophera Nolana trylogii o Batmanie. W rolach głównych wystąpili Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Marion Cotillard i Morgan Freeman.
Film GALAPAGOS Mroczny Rycerz Powstaje. Edycja specjalna (2BD) The Dark Knight Risespełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127] [128] [129] [130] [131] [132] [133] [134] [135] [136] [137] [138] [139] [140] [141] [142] [143] [144] [145] [146] [147] [148] [149] [150] [151] [152] [153] [154] [155] [156] [157] [158] [159] [160] [161] [162] [163] [164] [165] [166] [167] [168] [169] [170] [171] [172] [173] [174] [175] [176] [177] [178] [179] [180] [181] [182] [183] [184] [185] [186] [187] [188] [189] [190] [191] [192] [193] [194] [195] [196] [197] [198] [199] [200] [201] [202] [203] [204] [205] [206] [207] [208] [209] [210] [211] [212] [213] [214] [215] [216] [217] [218] [219] [220] [221] [222] [223] [224] [225] [226] [227] [228] [229] [230] [231] [232] [233] [234] [235] [236] [237] [238] [239] [240] [241] [242] [243] [244] [245] [246] [247] [248] [249] [250] [251] [252] [253] [254] [255] [256] [257] [258] [259] [260] [261] [262] [263] [264] [265] [266] [267] [268] [269] [270] [271] [272] [273] [274] [275] [276] [277] [278] [279] [280] [281] [282] [283] [284] [285] [286] [287] [288] [289] [290] [291] [292]