Losowy produkt
Notebook SAMSUNG NP350V5C
Notebook SAMSUNG NP350V5C
Aparat PANASONIC DMC-FS28EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 14.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-FS28EP-Kpełny opis produktu
Aparat FUJIFILM HS25EXR
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 MPix, z 30-krotnym zoomem optycznym, wyposażony w 25 MB pamięci wewnętrznej, 3-calowy ekran TFT LCD oraz wizjer elektroniczny o rozdzielczości 200 tys. punktów.
Aparat FUJIFILM HS25EXRpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX20VT + NP-FG1
Aparat cyfrowy z przetwornikiem CMOS Exmor R, o efektywnej rozdzielczości 18.2 MP. Bardzo szeroki zakres zoomu, filmy Full HD 50p, GPS i zdjęcia seryjne 10 fps sprawiają, że kompaktowy model HX20V usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających miłośników fotografowania. W zestawie dodatkowy akumulator NP-FG1.
Aparat SONY DSC-HX20VT + NP-FG1pełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT20EP-R
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.6 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB. Wodoodporny do głębokości 5 m, odporny na upadki z wysokości do 1.5 m, odporny na mróz i kurzoszczelny.
Aparat PANASONIC DMC-FT20EP-Rpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT20EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.6 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB. Wodoodporny do głębokości 5 m, odporny na upadki z wysokości do 1.5 m, odporny na mróz i kurzoszczelny.
Aparat PANASONIC DMC-FT20EP-Kpełny opis produktu
Aparat SAMSUNG EX2F Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12.4 Mpix z 3.3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym oraz 3-calowym wyświetlaczem AMOLED o rozdzielczości 614 000 punktów. W aparacie zastosowano technologię OIS i DIS.
Aparat SAMSUNG EX2F Czarnypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FZ62EP-K
Aparat DMC-FZ62 ma obiektyw F2.8-5.2 LEICA DC VARIO-ELMARIT o ogniskowych 25-600 mm (odpowiednik aparatu 35 mm). Potężny 24-krotny zoom optyczny może być używany i do zdjęć i do filmów wideo.
Aparat PANASONIC DMC-FZ62EP-Kpełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L610 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 14-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu oraz trybem 3D. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX L610 Czerwonypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX160 IS Czarny
Aparat cyfrowy z obiektywem o powiększeniu optycznym 16x. Matryca CCD 16 MP i procesor DIGIC 4 z technologią iSAPS, zapewniają doskonałą jakość obrazu niezależnie od sytuacji. Posiada wyświetlacz LCD o przekątnej 3 cali o rozdzielczości 230 000 punktów oraz tryb Smart Auto (32 scen).
Aparat CANON PowerShot SX160 IS Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS VG-170 Czerwony (Pokrowiec + Karta 2GB)
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w cyfrową stabilizację obrazu. Kompatybilność z kartą Eye-Fi. W załączonym wyposażeniu poza standardowymi akcesoriami znajduje się pokrowiec i karta pamięci.
Aparat OLYMPUS VG-170 Czerwony (Pokrowiec + Karta 2GB)pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JX500 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM JX500 Srebrnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS [mju:] 7000 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12 Mpix z 7-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy wyświetlacz LCD. Podwójna stabilizacja obrazu: mechaniczna i cyfrowa. Pamięć wewnętrzna.
Aparat OLYMPUS [mju:] 7000 Srebrnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS FE-5000 Złoty
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10 Mpix z 2.7-calowym wyświetlaczem. Obiektyw z 5-krotnym zoomem optycznym. Podwójny stabilizacja obrazu. Wykrywanie twarzy.
Aparat OLYMPUS FE-5000 Złotypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB650 Szary
Aparat kompaktowy o rozdzielczości 12 MP z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 3 cali. Wyposażono go w podwójną stabilizację obrazu, funkcję wykrywania uśmiechu i mrugnięcia oraz szerokokątny obiektyw z 15-krotnym zoomem optycznym i 5-krotnym zoomem cyfrowym. Ponadto urządzenie obsługuję karty SD i SDHC.
Aparat SAMSUNG WB650 Szarypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-TZ10-R
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12.1 Mpix z 12-krotnym zoomem optycznym, stabilizatorem obrazu, możliwością nagrywania filmów w formacie AVCHD Lite oraz 3-calowym wyświetlaczem.
Aparat PANASONIC DMC-TZ10-Rpełny opis produktu
Aparat OLYMPUS mju: TOUGH 6010 Szary
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12 Mpix z 3.6-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy. 2.7-calowy wyświetlacz HyperCrystal III LCD. Podwójna stabilizacja obrazu: mechaniczna i cyfrowa. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką. Obudowa wodoszczelna, odporna na upadek oraz niskie temperatury.
Aparat OLYMPUS mju: TOUGH 6010 Szarypełny opis produktu
Aparat PENTAX Optio S10 Niebieski
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10 Mpix, z 3-krotnym zoomem optycznym, wewnętrzną pamięcią oraz 2.5-calowym ekranem.
Aparat PENTAX Optio S10 Niebieskipełny opis produktu
Aparat SAMSUNG PL90 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12.2 Mpix z 5-krotnym zoomem cyfrowym, 4-krotnym zoomem optycznym, cyfrowym stabilizatorem obrazu oraz 2.7-calowym wyświetlaczem TFT LCD. Inne funkcje to dyktafon i notatka głosowa do zdjęcia. Ponadto urządzenie obsługuję karty microSD.
Aparat SAMSUNG PL90 Czerwonypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS [mju:] 9000 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 12 Mpix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 2.7-calowy wyświetlacz LCD oraz podwójną stabilizacją obrazu.
Aparat OLYMPUS [mju:] 9000 Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-H70S+Obudowa podwodna+Karta 4GB
Sercem konstrukcji jest matryca typu Super HAD CCD, o rozdzielczości 16,1 megapikseli. Projektanci zdecydowali się na stabilizowany optycznie, szerokokątny obiektyw Sony G, o 10-krotnym przybliżeniu optycznym (odpowiednik 25-250 mm dla filmu 35 mm; F3,5-4,6). Na liście wyposażenia znajduje się duży, 3-calowy ekran TFT LCD.
Aparat SONY DSC-H70S+Obudowa podwodna+Karta 4GBpełny opis produktu
Aparat PENTAX Optio RS1000 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.5 Mpix. Wyposażony w zbliżenie optyczne x4, możliwość wykonywania zdjęć seryjnych. Posiada ekran LCD 3 oraz cyfrowy stabilizator obrazu. Dodatkowo do zestawu dołączono 3 gotowe ilustracje oraz matrycę do produkcji oryginalnych własnych ilustracji.
Aparat PENTAX Optio RS1000 Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W550S

DSC-W550 to lekki, miniaturowy i wygodny do noszenia aparat cyfrowy Cyber-shot W550 doskonale sprawdzi się na wakacjach, na spotkaniu rodzinnym i przy wielu innych okazjach. Świetna jakość obrazu idzie w parze z prostotą obsługi - nawet dla użytkowników, którzy pierwszy raz mają w ręku aparat cyfrowy.

Przetwornik CCD o efektywnej rozdzielczości 14.1 megapiksela
Bardzo wysoka jakość rejestrowanego obrazu umożliwiająca wykonywanie szczegółowych powiększeń.

Szerokokątny obiektyw 26 mm z zoomem optycznym 4x
Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy firmy Carl Zeiss, sprawdzający się w szerokim zakresie zastosowań. Szeroki kąt obiektywu ułatwiający zdjęcia grupowe i krajobrazowe.

Tryb Sweep Panorama
Wystarczy wcisnąć spust migawki i przemieszczać aparat: automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu.

Inteligentny tryb automatyczny
Rozpoznawanie szerokiego zakresu typowych warunków zdjęciowych i optymalizacja ustawień pozwalająca bez kłopotu uzyskać wyraźne, naturalne obrazy.

Nagrywanie filmów
Nagrywanie czystych, wyraźnych ujęć filmowych z dźwiękiem: możliwość wyświetlania na podłączonym telewizorze (wymagany jest oferowany oddzielnie przewód AV).

Stabilizator obrazu SteadyShot
Elektroniczna stabilizacja obrazu - wyraźniejsze zdjęcia z ręki i mniej rozmyty obraz.

Ekran Clear Photo LCD 7.5 cm / 3"
Wyświetlacz Clear Photo LCD o rozdzielczości 230 tys. punktów, odznaczający się doskonałą szczegółowością, dużym kontrastem i szerokim kątem widzenia.

Wysoka czułość: ISO 3200
Mniejsze ryzyko zamazania obrazu podczas zdjęć z ręki. Technologia Clear RAW Noise Reduction zapewniająca wysoką jakość zdjęć i niski poziom szumów nawet o zmierzchu.

Rozpoznawanie twarzy
Automatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu
Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb łatwego fotografowania
Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie
Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie i osłabianie efektu czerwonych oczu.

Oprogramowanie PMB Portable
Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB)
Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci
Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC / SDXC.

Wbudowana w aparat instrukcja obsługi
Wyświetlanie na ekranie wskazówek i informacji dotyczących obsługi aparatu bez konieczności wertowania papierowych instrukcji obsługi.

Aparat SONY DSC-W550Spełny opis produktu
Aparat SONY DSC-WX7P
WX7 to cyfrowy aparat kompaktowy. Nadzwyczajnie wyglądający, nieduży i bardzo łatwy w obsłudze aparat cyfrowy Cyber-shot WX7 otwiera niezwykłe możliwości twórczego kreowania i przetwarzania obrazu. Szczegółowe fotografie, obraz 3D i płynne filmy Full HD 1080i pozwolą poczuć, co znaczy zaawansowane przetwarzanie obrazu.

Przetwornik Exmor R CMOS o efektywnej rozdzielczości 16,2 megapiksela

Bardzo efektywna konstrukcja, która dzięki większej czułości i osłabianiu szumów w obrazie zapewnia doskonały wygląd zdjęć wykonywanych w słabym świetle.

Szerokokątny obiektyw 25 mm z zoomem optycznym 5x

Wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy firmy Carl Zeiss, sprawdzający się w szerokim zakresie zastosowań. Szeroki kąt obiektywu ułatwiający zdjęcia grupowe i krajobrazowe.

Inteligentny tryb panoramy

Automatyczne łączenie serii zdjęć w celu utrwalenia bardzo rozległego krajobrazu, nawet z ruchomymi obiektami w kadrze.

3D Sweep Panorama

Poruszając aparatem, można utrwalać bardzo rozległe panoramy 3D. Efekt jest imponujący zarówno na telewizorach 2D, jak i 3D.

Tryb panoramy o dużej rozdzielczości

Poruszając aparatem, można utrwalać niezwykle szczegółowe panoramy o rozdzielczości 42,9 megapiksela. Wyświetlanie na podłączonym telewizorze HD lub powiększanie przy użyciu konsoli PlayStation 3.

Sweep Multi Angle

Wykonując serię zdjęć, można później oglądać scenę z różnych perspektyw. Wynik można oglądać na ekranie LCD lub telewizorze HD, korzystając z konsoli PS3 i aplikacji PlayMemories.

Fotografia 3D

Wystarczy wcisnąć spust migawki: aparat wykona dwa zdjęcia i po analizie odległości wygeneruje jeden obraz 3D do wyświetlenia na telewizorze 3D.

Efekt rozmycia tła

Rób profesjonalnie wyglądające zdjęcia przedstawiające ostry obiekt na płynnie rozmytym tle, tak jak w cyfrowej lustrzance.

Śledzenie ostrości

Wystarczy wybrać obiekt w kadrze: Aparat Cyber-shot dokładni śledzi i utrzymuje ostrość obiektu, nawet jeśli pozostaje on w ruchu.

Tryb zdjęć seryjnych

Możliwość "zamrożenia" akcji na serii szybko następujących po sobie zdjęć, wykonywanych po wciśnięciu przycisku spustu migawki w tempie nawet 10 klatek na sekundę.

Nieprzeciętny tryb automatyczny

Łatwość uzyskania jakości jak z lustrzanki: automatyczna regulacja ustawień zapewnia fantastyczny obraz odznaczający się niskim poziomem szumów i dużym zakresem dynamicznym.

Film Full HD 1080i

Nagrywanie jednym naciśnięciem przycisku ujęć filmowych Full HD, regulowany zoom i zapis w formacie AVCHD (1920x1080i): wiele możliwości odtwarzania materiału HD.

Procesor BIONZ

Wydajne przetwarzanie zapewniające dużą szybkość działania i czysty, szczegółowy obraz z małą ilością szumów.

Ekran Clear Photo LCD Plus 7,0 cm / 2,8"

Wyjątkowej jakości wyświetlacz LCD (o rozdzielczości 921 tys. punktów), odznaczający się doskonałą szczegółowością, dużym kontrastem i szerokim kątem widzenia.

Optyczny stabilizator obrazu SteadyShot

Kompensacja wstrząsów - korygowanie skutków poruszania się aparatu w czasie filmowania z ręki.

Rozpoznawanie twarzy

Automatyczna korekta ostrości, ekspozycji i balansu bieli zapewniająca wyraźniejsze portrety: możliwość ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Tryb wykrywania uśmiechu

Automatyczne wyzwalanie migawki, gdy fotografowana osoba uśmiecha się: możliwość regulacji progu uśmiechu i ustawienia priorytetu na dzieci lub dorosłych.

Korygowanie światła w tle techniką HDR

Naturalnie wyglądające, zrównoważone zdjęcia scen o dużym kontraście, z silnymi źródłami światła w tle.

Tryb gładkiej skóry

Automatyczny retusz portretów w celu poprawy wyglądu twarzy - usuwanie skaz i intensyfikowanie kolorów skóry.

Programator do autoportretów

Wykonywanie dobrze skomponowanych autoportretów dzięki wykrywaniu właściwego kadrowania, gdy użytkownik trzyma aparat w wyciągniętej ręce, i automatycznemu wyzwalaniu migawki.

Wyjście HD

Wyświetlanie filmów i zdjęć na telewizorze HD (z użyciem oferowanego oddzielnie przewodu): Funkcja PhotoTV HD poprawiająca wygląd obrazu na zgodnym telewizorze BRAVIA.

Funkcja pokazu slajdów HD z muzyką

Możliwość wyświetlania obrazu z efektami specjalnymi i muzyką na ekranie LCD lub podłączonym telewizorze HD.

Tryb łatwego fotografowania

Duże, czytelne wskazówki na ekranie ułatwiające obsługę początkującym użytkownikom.

Retusz w aparacie

Wbudowane w aparat funkcje do retuszu zdjęć, takie jak kadrowanie, osłabianie efektu czerwonych oczu i maska wyostrzająca.

Oprogramowanie PMB Portable

Wbudowany program pozwalający na łatwe i szybkie przesyłanie zdjęć do serwisów wymiany zdjęć, gdy aparat jest podłączony do komputera z dostępem do Internetu.

Program Picture Motion Browser (PMB)

Łatwy w użyciu program komputerowy ułatwiający przeglądanie, porządkowanie i prezentowanie zdjęć oraz ujęć filmowych.

Współpraca z kartami pamięci

Współpraca aparatu Cyber-shot z wieloma rodzajami kart pamięci: Memory Stick / MS PRO Duo / MS PRO-HG i SD / SDHC.

Wbudowana w aparat instrukcja obsługi

Wyświetlanie na ekranie wskazówek i informacji dotyczących obsługi aparatu bez konieczności wertowania papierowych instrukcji obsługi.
Aparat SONY DSC-WX7Ppełny opis produktu
Aparat FUJIFILM JX370 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix, z 5-krotnym zoomem optycznym, 6.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 2.7-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM JX370 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S6150 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 7-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD TFT, z regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX S6150 Srebrnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB152F Czarny (Pokrowiec + Karta 8GB)
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.2 Mpix z 18-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge. Wbudowany moduł Wi-Fi.
Aparat SAMSUNG WB152F Czarny (Pokrowiec + Karta 8GB)pełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot S110 Czarny
Aparat PowerShot S110 stanowi połączenie jasnego obiektywu f/2,0 i matrycy Canon CMOS o wysokiej czułości, dzięki czemu wykonuje doskonałe zdjęcia i łatwo mieści się w kieszeni. Łączność Wi-Fi umożliwia błyskawiczne udostępnianie i dodawanie znaczników GPS przy użyciu urządzeń przenośnych.
Aparat CANON PowerShot S110 Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM Instax mini 7S Biało-różowy
Aparat kompaktowy, przeznaczony do fotografii natychmiastowej. Aparat wyposażono w obiektyw Fujinon 60 mm, a także lampę błyskową z trybem automatycznym.
Aparat FUJIFILM Instax mini 7S Biało-różowypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W730G
16,1 megapiksela, zoom optyczny 8x, HD, inteligentna automatyka, ekran LCD 6,7 cm (2,7-cala), efekty w obrazie i zaawansowana lampa błyskowa.
Aparat SONY DSC-W730Gpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W730S
16,1 megapiksela, zoom optyczny 8x, HD, inteligentna automatyka, ekran LCD 6,7 cm (2,7-cala), efekty w obrazie i zaawansowana lampa błyskowa.
Aparat SONY DSC-W730Spełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]