Aparat NIKON COOLPIX S9100 Srebrny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 12.1 Mpix oraz z 18-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz LCD. W aparacie zastosowano technologię PictBridge.
Aparat NIKON COOLPIX S9100 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L810 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 26-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. 19 programów tematycznych: programy tematyczne pozwalają automatycznie dostosować ustawienia aparatu pod kątem najpopularniejszych stylów, efektów i miejsc fotografowania.
Aparat NIKON COOLPIX L810 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB200F Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.2 Mpix z 18-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, z zaawansowaną łącznością WI-Fi i hybrydowym dotykowym interfejsem użytkownika. Wbudowany 3-calowy wyświetlaczem hVGA Hybrid Touch.
Aparat SAMSUNG WB200F Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S6500 Biały
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 12-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD (z 5-stopniową regulacją jasności). Wbudowana obsługa Wi-Fi. Optyczna redukcja drgań (VR) niweluje efekt drgania aparatu, dzięki czemu wszystkie zdjęcia i filmy są wyraźne i ostre.
Aparat NIKON COOLPIX S6500 Białypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST150F Biały
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 15 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, z zaawansowaną łącznością WI-Fi i wbudowanym inteligentnym 3-calowym wyświetlaczem LCD.
Aparat SAMSUNG ST150F Białypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX AW110 Pomarańczowy
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz OLED, z regulacją jasności. Wodoodporny, odporny na wstrząsy, kurz i niskie temperatury.
Aparat NIKON COOLPIX AW110 Pomarańczowypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P520 Czarny
COOLPIX P520 wyposażonemu w 42-krotny superzoom. Dzięki obiektywowi NIKKOR o niesamowitym zakresie ogniskowych 24-1000 mm, czyli od szerokokątnego do superteleobiektywu, ten aparat o rozdzielczości 18 mln pikseli przeniesie Cię tak blisko akcji, jak zechcesz.
Aparat NIKON COOLPIX P520 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB30F Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.2 Mpix z 10-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, z zaawansowaną łącznością WI-Fi i wbudowanym 3-calowym wyświetlaczem LCD.
Aparat SAMSUNG WB30F Czerwonypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG WB30F Różowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.2 Mpix z 10-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, z zaawansowaną łącznością WI-Fi i wbudowanym 3-calowym wyświetlaczem LCD.
Aparat SAMSUNG WB30F Różowypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-TZ35EP-K
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 17.5 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 3 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (POWER O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 90 MB. Posiada złącza miniHDMI, AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-TZ35EP-Kpełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-SZ3EP-T
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.1 MP, wyświetlaczem LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 90 MB. Posiada złącza AV oraz USB.
Aparat PANASONIC DMC-SZ3EP-Tpełny opis produktu
Aparat OLYMPUS TG-630 Biały
Wodoszczelny, odporny na mróz i upadek TG-630, jak każdy TOUGH nowej generacji wyposażony jest w technologie iHS -12-megapikselowy sensor backlit CMOS wysokiej czułości i szybki procesor obrazu TruePic VI. Dają one możliwość nagrywania pięknych filmów Full HD 1080 oraz filmów z prędkością 240 kl./s.
Aparat OLYMPUS TG-630 Białypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S5200 Srebrny
Na wyświetlaczu LCD o przekątnej 3 cali i wysokiej rozdzielczości obraz jest ostry, kontrastowy i wyraźny, a matryca CMOS o rozdzielczości 16 mln pikseli zapewnia doskonałą jakość zdjęć nawet w słabym świetle. Obiektyw NIKKOR z 6-krotnym zoomem optycznym oraz obsługa Wi-Fi.
Aparat NIKON COOLPIX S5200 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L28 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 20.1 Mpix, z 5 -krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. 18 programów tematycznych.
Aparat NIKON COOLPIX L28 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L28 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 20.1 Mpix, z 5 -krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. 18 programów tematycznych.
Aparat NIKON COOLPIX L28 Czerwonypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-HX300
20,4MP, Exmor R CMOS, zoom optyczny 50x, ekran LCD 7,5 cm (3,0"), Full HD, inteligentna automatyka, możliwość ręcznego wybierania ustawień.
Aparat SONY DSC-HX300pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM X100S Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16.3 Mpix, wyposażony w matrycę (APS-C) X-Trans CMOS II, 2.8-calowy wyświetlacz rozdzielczości 460 tys. punktów oraz hybrydowy wizjer. Funkcja filmowania Full HD w rozdzielczości 1920×1800 pikseli z dźwiękiem stereo.
Aparat FUJIFILM X100S Czarnypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-WX300L
18,2 megapiksela, przetwornik CMOS Exmor R, zoom optyczny 20x, Full HD, inteligentna automatyka, Wi-Fi i efekty w obrazie.
Aparat SONY DSC-WX300Lpełny opis produktu
Aparat CANON IXUS 132 Różowy
Aparat IXUS 132 z 16-megapikselową matrycą, łączący smukły kształt w stylu IXUS z prostą i zautomatyzowaną obsługą, jest wyposażony w 8-krotny zoom optyczny z inteligentnym stabilizatorem obrazu, co pozwala rejestrować ostre, szczegółowe zdjęcia i filmy HD.
Aparat CANON IXUS 132 Różowypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX A Czarny
Aparat COOLPIX A jest wyposażony w dużą matrycę CMOS w formacie DX o rozdzielczości 16,2 mln pikseli (23,6 x 15,6 mm) i procesor przetwarzania obrazu EXPEED 2, tym samym udostępniając technologię lustrzanek cyfrowych w kompaktowej obudowie. Aparat COOLPIX A pozwala również na zapis obrazu w 14-bitowym formacie RAW (NEF).
Aparat NIKON COOLPIX A Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S3500 Czarny
COOLPIX S3500 to smukły, elegancki i dopracowany pod każdym względem, który pasuje idealnie do Twojej dłoni. Obiektyw NIKKOR z 7-krotnym zoomem optycznym i systemem redukcji drgań pozwala rejestrować wyraźne zdjęcia i wysokiej jakości filmy wideo, które są zawsze doskonale widoczne na dużym wyświetlaczu LCD.
Aparat NIKON COOLPIX S3500 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L320
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 14.1 Mpix, z 21-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z 5-stopniową regulacją jasności. 17 programów tematycznych: programy tematyczne pozwalają automatycznie dostosować ustawienia aparatu pod kątem najpopularniejszych stylów, efektów i miejsc fotografowania.
Aparat NIKON COOLPIX L320pełny opis produktu
Aparat CASIO EX-Z800 Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.1 Megapixeli z kolorowym wyświetlaczem o przekątnej 2.7 cala. Wyposażony w 4-krotny zoom optyczny i 6-krotny zoom cyfrowy. Posiada mechaniczny stabilizator obrazu.
Aparat CASIO EX-Z800 Srebrnypełny opis produktu
Aparat NIKON Digiscoping S5100 Czarny Kit
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 12.2 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz TFT z regulacją jasności. W wyposażeniu zestaw do digiscopingu, w skład którego wchodzi luneta Nikon Spotting Scope RAIII A WP, okular o powiększeniu 20x, adapter FSB-7.
Aparat NIKON Digiscoping S5100 Czarny Kitpełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX210 IS Fioletowy
Aparat fotograficzny o rozdzielczości 14.1 Mpix z 14-krotnym zoomem optycznym, 14-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu i twarzy, optycznym stabilizatorem obrazu oraz 3-calowym wyświetlaczem. W aparacie zastosowano technologię PictBridge.
Aparat CANON PowerShot SX210 IS Fioletowypełny opis produktu
Aparat CANON G12
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 10 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, wyposażony w 2.8-calowy wyświetlacz PureColor LCD II, stabilizację obrazu oraz wykrywanie twarzy.
Aparat CANON G12pełny opis produktu
Aparat FUJIFILM Real 3D W1
Aparat cyfrowy 3D o rozdzielczości 10 Mpix, z 3-krotnym zoomem optycznym, 5.7-krotnym zoomem cyfrowym oraz 3-calowym ekranem TFT LCD. Urządzenie wyposażono w dwie matryce CCD pozwalające na fotografowanie trójwymiarowe oraz nagrywanie filmów dwoma przetwornikami jednocześnie.
Aparat FUJIFILM Real 3D W1pełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX150 IS Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 14.1 Mpix z procesorem DIGIC IV, 12-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym oraz 3-calowym wyświetlaczem LCD z regulacją jasności. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot SX150 IS Srebrnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM F550EXR Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 16 Mpix, z 15-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym oraz 3-calowym ekranem TFT LCD.
Aparat FUJIFILM F550EXR Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM X10
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12 Mpix. wyposażony w wyświetlacz LCD o przekątne 2.8 cala. 4-krotny zoom optyczny wzbogacony o technologię Inteligentnego Cyfrowego Zoomu 2x, która podwaja możliwości telefoto aparatu i zapewnia łącznie 8-krotne powiększenie zoomu.
Aparat FUJIFILM X10pełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]