Aparat FUJIFILM X-S1
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12 Mpix. wyposażony w odchylany wyświetlacz TFT LCD o przekątnej 3 cala. 26-krotny zoom optyczny wzbogacony o technologię Inteligentnego Cyfrowego Zoomu 2x, która podwaja możliwości aparatu i zapewnia łącznie 52-krotne powiększenie zoomu.
Aparat FUJIFILM X-S1pełny opis produktu
Aparat OLYMPUS D-760 Brązowy
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu. Kompakt jest kompatybilny z kartą Eye-Fi.
Aparat OLYMPUS D-760 Brązowypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L810 Niebieski
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 26-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, mrugnięcia i uśmiechu. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. 19 programów tematycznych: programy tematyczne pozwalają automatycznie dostosować ustawienia aparatu pod kątem najpopularniejszych stylów, efektów i miejsc fotografowania.
Aparat NIKON COOLPIX L810 Niebieskipełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST66 Niebieski
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją śledzenia i rozpoznawania twarzy oraz 2.7-calowym wyświetlaczem LCD TFT. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST66 Niebieskipełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX P510 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16.1 Mpix, z 42-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu, łatwą panoramą oraz trybem fotografowania 3D. Wyposażony w 3-calowy, odchylany wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności. Wbudowany odbiornik GPS, z częstotliwością pracy odbiornika 1575,42 MHz (kod C/A), geodezyjny system odniesienia WGS 84.
Aparat NIKON COOLPIX P510 Czarnypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM SL300
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix z 30-krotnym zoomem optycznym oraz 3-calowym ekranem LCD. Posiada funkcję wykrywania i rozpoznawania twarzy oraz wykrywanie mrugnięcia.
Aparat FUJIFILM SL300pełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX260 HS Srebrny
Aparat cyfrowy z szerokokątnym obiektywem 25mm, o potężnym powiększeniu optycznym 20-krotnym. Matryca CMOS 12,1 MP i procesor DIGIC 5, zapewniają doskonałą jakość obrazu niezależnie od sytuacji. Wyświetlacz LCD PureColor II G o przekątnej 7,5 cm (3 cale). Tryb Smart Auto (58 scen) i funkcja identyfikacji twarzy. Wbudowany GPS.
Aparat CANON PowerShot SX260 HS Srebrnypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A4000 IS Różowy
Szeroki kadr lub zoom 8x - wysokiej jakości obiektyw Canon z zoomem optycznym 8x, Intelligent IS i Smart Auto zapewniają świetne zdjęcia i filmy HD. Mały aparat PowerShot A4000 IS łatwo uwieczni każdą chwilę.
Aparat CANON PowerShot A4000 IS Różowypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot A2300 Niebieski
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z procesorem DIGIC IV, 5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, oraz 2.7-calowym wyświetlaczem TFT ( z 5-stopniową regulacją jasności). W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat CANON PowerShot A2300 Niebieskipełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S30 Niebieski
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu i uśmiechu. Wyposażony w 2.7-calowy wyświetlacz LCD w technologii TFT. Kompakt posiada również tryb nagrywania filmów w rozdzielczości HD (720p) z dźwiękiem. Ponadto, S30 jest odporny na kurz, wstrząs oraz odporny na wodę do głębokości 3 metrów, przez 60min.
Aparat NIKON COOLPIX S30 Niebieskipełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ES90 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14.2 Mpix. Wyposażony w 5-krotny zoom optyczny, cyfrową stabilizację obrazu oraz wyświetlacz LCD 2.7-calowy. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ES90 Czerwonypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS SH-25MR Złoty
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym. 3-calowy, dotykowy wyświetlacz z dwu stopniową regulacją jasności. Za pomocą panela dotykowego, w oparciu o GPS i elektroniczny kompas, można sprawdzić mapę i informacje o otaczającym krajobrazie. Mechaniczna stabilizacja obrazu. Dodatkowo aparat posiada wiele funkcji, takich jak: wykrywanie twarzy, kompensacja cienia, funkcja panoramy, funkcja surfowania oraz fotografowanie 3D.
Aparat OLYMPUS SH-25MR Złotypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot D20 Żółty
Wytrzymały i niezawodny aparat PowerShot D20 z HS System, zoomem optycznym 5x i Intelligent IS tworzy świetne zdjęcia i filmy z podróży, a funkcja GPS rejestruje lokalizacje.
Aparat CANON PowerShot D20 Żółtypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-FT20EP-D
Aparat fotograficzny z przetwornikiem o rozdzielczości 16.6 MP, wyświetlaczem TFT LCD o przekątnej 2.7 cala oraz optyczną stabilizacją obrazu (MEGA O.I.S.). Aparat został wyposażony w wewnętrzną pamięć o pojemności 70 MB. Posiada złącza AV oraz USB. Wodoodporny do głębokości 5 m, odporny na upadki z wysokości do 1.5 m, odporny na mróz i kurzoszczelny.
Aparat PANASONIC DMC-FT20EP-Dpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-RX100 + LCJ-RXAB
Zaawansowany aparat Sony Cyber-shot DSC-RX100 z 1-calowym sensorem, o rozdzielczości 20.2 mln pikseli. Możliwość nagrywania filmów Full HD. W kadrowaniu pomaga trzycalowy monitor TFT TruBlack o rozdzielczości 1.228.8 miliona punktów, wzbogacony o technologię zwiększającą jasność obrazu. W zestawie dodatkowo pokrowiec Sony LCJ-RXA.
Aparat SONY DSC-RX100 + LCJ-RXABpełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX160 IS Czerwony
Łatwe wykonywanie szczegółowych zdjęć 16 MP i filmów HD z kompaktowym, rodzinnym aparatem PowerShot SX160 IS. Wszechstronne, 16-krotne zbliżenie optyczne i system Intelligent IS umożliwiają wykonywanie ostrych i szczegółowych zdjęć z dużym zbliżeniem.
Aparat CANON PowerShot SX160 IS Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX L610 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix, z 14-krotnym zoomem optycznym, funkcją wykrywania ruchu oraz trybem 3D. Wyposażony w 3-calowy wyświetlacz TFT LCD, z powłoką przeciwodblaskową i 5-stopniową regulacją jasności.
Aparat NIKON COOLPIX L610 Czarnypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S01 Czerwony
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym i elektroniczną redukcją drgań (VR) (filmy). Wyposażony w 2.5-calowy dotykowy wyświetlacz LCD w technologii TFT.
Aparat NIKON COOLPIX S01 Czerwonypełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S01 Różowy
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 10.1 Mpix oraz z 3-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym i elektroniczną redukcją drgań (VR) (filmy). Wyposażony w 2.5-calowy dotykowy wyświetlacz LCD w technologii TFT.
Aparat NIKON COOLPIX S01 Różowypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM F70 EXR Srebrny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości efektywnej 10 MPix, z 10-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, wyposażony w 47 MB pamięci wewnętrznej oraz 2.7-calowy ekran TFT LCD.
Aparat FUJIFILM F70 EXR Srebrnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST1000 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.2 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, wewnętrzną pamięcią, funkcją wykrywania twarzy oraz 3.5-calowym wyświetlaczem. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST1000 Czarnypełny opis produktu
Aparat SAMSUNG ST1000 Czerwony
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12.2 Mpix z 5-krotnym zoomem optycznym, 5-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, wewnętrzną pamięcią, funkcją wykrywania twarzy oraz 3.5-calowym wyświetlaczem. W aparacie zastosowano technologię PictBridge umożliwiającą drukowanie fotografii przesyłanych poprzez bezpośrednie połączenie z drukarką.
Aparat SAMSUNG ST1000 Czerwonypełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot SX210 IS Złoty
Aparat fotograficzny o rozdzielczości 14.1 Mpix z 14-krotnym zoomem optycznym, 14-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania ruchu i twarzy, optycznym stabilizatorem obrazu oraz 3-calowym wyświetlaczem. W aparacie zastosowano technologię PictBridge.
Aparat CANON PowerShot SX210 IS Złotypełny opis produktu
Aparat FUJIFILM F 200EXR Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 12Mpix. wyposażony w wyświetlacz TFT o przekątne 3 cali. Ponadto, urządzenie posiada stabilizator obrazu oraz samowyzwalacz.
Aparat FUJIFILM F 200EXR Czarnypełny opis produktu
Aparat OLYMPUS VR-320 Czarny
Aparat cyfrowy o rozdzielczości 14 Mpix z 12.5-krotnym zoomem optycznym, 4-krotnym zoomem cyfrowym, funkcją wykrywania twarzy, kompensacją cienia oraz 3-calowym wyświetlaczem. Wyposażony w podwójną stabilizację obrazu.
Aparat OLYMPUS VR-320 Czarnypełny opis produktu
Aparat PANASONIC DMC-LZ20-K (Karta 4GB + Ładowarka + Akumulatory)
Aparat DMC-LZ20 ma obiektyw z zoomem 25-525 mm (odpowiednik aparatu analogowego 35 mm). Funkcja Extra Optical Zoom jeszcze bardziej przybliża fotografowane obiekty powiększając współczynnik zoomu do krotności 48,5 x, korzystając ze środkowej części 16 megapikselowego przetwornika obrazowego CCD o wysokiej rozdzielczości.
Aparat PANASONIC DMC-LZ20-K (Karta 4GB + Ładowarka + Akumulatory)pełny opis produktu
Aparat CANON PowerShot S110 Biały
Aparat PowerShot S110 stanowi połączenie jasnego obiektywu f/2,0 i matrycy Canon CMOS o wysokiej czułości, dzięki czemu wykonuje doskonałe zdjęcia i łatwo mieści się w kieszeni. Łączność Wi-Fi umożliwia błyskawiczne udostępnianie i dodawanie znaczników GPS przy użyciu urządzeń przenośnych.
Aparat CANON PowerShot S110 Białypełny opis produktu
Aparat SONY DSC-WX200B
18,2 megapiksela, przetwornik CMOS Exmor R, zoom optyczny 10x, Full HD, inteligentna automatyka, Wi-Fi i efekty w obrazie.
Aparat SONY DSC-WX200Bpełny opis produktu
Aparat SONY DSC-W730P
16,1 megapiksela, zoom optyczny 8x, HD, inteligentna automatyka, ekran LCD 6,7 cm (2,7-cala), efekty w obrazie i zaawansowana lampa błyskowa.
Aparat SONY DSC-W730Ppełny opis produktu
Aparat NIKON COOLPIX S100 Czarny
Aparat fotograficzny o rozdzielczości efektywnej 16 Mpix oraz z 5-krotnym zoomem optycznym. Wyposażony w 3.5-calowy wyświetlacz OLED, z regulacją jasności. Coolpix potrafi rejestrować filmy w rozdzielczości Full HD 1080p (1920 x 1080 pikseli) z prędkością 30 kl./s oraz z dźwiękiem stereo. W trybie HS może również rejestrować wideo z prędkością 120 kl./s (ale bez dźwięku).
Aparat NIKON COOLPIX S100 Czarnypełny opis produktu
Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100] [101] [102] [103] [104] [105] [106] [107] [108] [109] [110] [111] [112] [113] [114] [115] [116] [117] [118] [119] [120] [121] [122] [123] [124] [125] [126] [127]